شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه بدون دخول و فقط تماس آلت تناسلی

1. سلام، من یه رابطه با دوستم داشتم، بدون دخول فقط تماس داشتیم من هیچ آبی هم ندیدم که روم باشه ولی 24 ساعت بعدش دو ا قرص 75 گرمی لونژیل خوردم یعنی دیروز خوردم ولی میترسم اتفاقی بیفته به نظرتون کار دیگه ای باید بکنم؟
    و اینکه بعد از خوردن قرص من کی پریود میشم؟
    ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. توروخدا جواب منو بدید من هنوز پریود نشدم بعد از یک هفته که قرص لونژیل خوردم، حالتهاشو دارم ولی هنوز پریود نشدم چکار کنم؟

3. سلام من با نامزدم رابطه داشتم نامزدم باکره هستش و منی فقط روی رحم او ریخته شده و اون خیلی میترسه.فوری رحم شسته شده و یکی قرص LDخورده ایا احتمال حامله شدن وجود دارد

4. سلام
    من و نامزدم با هم نزدیکی داشتیم البته نه از نوع دخول چون هنوز باکره هستش  بخشی از آب منی روی  دهانه واژن ریخت که بالافاصله شسته شد  محض احتیاط بلافاصله  ۱قرص ال دی مصرف کرد هنوز احتمال حاملگی وجود داره؟

5. سلام.خسته نباشید
    من۲۹مرداد پریود شدم تا۴شهریور که کامل خوب شدم ۴..۵روز بعدش با نامزدم رابطه از پشت داشتم اما قبلش ارضا شدو فقط با دستمال منی رو پاک کردن و آلت ایشون خشک بوده بعد رابطه رو برقرار کردیم.آیا امکان بارداری هست.؟آیا بعد پاک کردن آلت اسپرمی وجود داشته؟.باتوجه ب اینکه هردو آلت باهم تماسی نداشتن.پریودیم نامنظمه همیشه دیر پریود میشم.الان که ۲۹شهریوره دو سه روزه دل درد دارم.دارم از استرس دیوونه میشم.

6. سلام
    ببخشید من امروز رابطه داشتم کامل نبود و سطحی بود اما مشکل اینه ک شک دارم موقع ارضا شدن نامزدم منی روی واژن من ریخته یا نه، تمیز کردم و شستم اما هنوز نگرانم قرص هم نمیتونم مصرف کنم چون به شدت مشکل معده دارم و همش برمیگرده نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم
    پریودم اغلب مرتبه بایکی دوروز بالا پایین اما مرتبه آخرین پریودم روز 20 ماه شروع شد و 27م تموم شد امروزم ک 31مه
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

7. Tarsa95 نوشته است: سلام
    ببخشید من امروز رابطه داشتم کامل نبود و سطحی بود اما مشکل اینه ک شک دارم موقع ارضا شدن نامزدم منی روی واژن من ریخته یا نه، تمیز کردم و شستم اما هنوز نگرانم قرص هم نمیتونم مصرف کنم چون به شدت مشکل معده دارم و همش برمیگرده نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم
    پریودم اغلب مرتبه بایکی دوروز بالا پایین اما مرتبه آخرین پریودم روز 20 ماه شروع شد و 27م تموم شد امروزم ک 31مه
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

سلام
    جای نگرانی نیست...با رابطه سطحی احتمال حاملگی تقریبا صفر هست.
    ضمن اینکه تا چند روز بعد از اتمام قاعدگی هم احتمال حاملگی صفر هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید