شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا رابطه جنسی از راه دهان قابل اثبات است ؟

1. با سلام
    خیلی بی مقدمه سوالم رو مطرح میکنم
    پسری 21 ساله هستم با یک دختر رابطه جنسی از راه دهان داشتم اون هم به صورت توافقی ینی من اون رو مجبور به اینکار نمیکردم و این اتفاق با شدید شدن رابطه غیر قابل جلوگیری بود و با رضایت این کار رو میکرد
    بعد هر بار رابطه هم منی رو میخورد
    این اتفاق تقریبا دو سه هفته میشه که صورت نمیگیره و من رابطمو ب دلایلی با این خانم تموم کردم
    اما چند روزه تهدید میشم به این که به پزشکی قانونی میره و شکایت میکنه از من
    میخواستم بدونم این نوع رابطه قابل اثبات هست یا نه ؟؟؟ تا چه مدت بعد از رابطه قابل اثباته ؟؟؟
    ببخشید که نتونستم بهتر بنویسمش به خاطر نداشتن تمرکز
    لطفا جواب سوالمو سریع بدین . ممنون

2. david_22 نوشته است: با سلام
    خیلی بی مقدمه سوالم رو مطرح میکنم
    پسری 21 ساله هستم با یک دختر رابطه جنسی از راه دهان داشتم اون هم به صورت توافقی ینی من اون رو مجبور به اینکار نمیکردم و این اتفاق با شدید شدن رابطه غیر قابل جلوگیری بود و با رضایت این کار رو میکرد
    بعد هر بار رابطه هم منی رو میخورد
    این اتفاق تقریبا دو سه هفته میشه که صورت نمیگیره و من رابطمو ب دلایلی با این خانم تموم کردم
    اما چند روزه تهدید میشم به این که به پزشکی قانونی میره و شکایت میکنه از من
    میخواستم بدونم این نوع رابطه قابل اثبات هست یا نه ؟؟؟ تا چه مدت بعد از رابطه قابل اثباته ؟؟؟
    ببخشید که نتونستم بهتر بنویسمش به خاطر نداشتن تمرکز
    لطفا جواب سوالمو سریع بدین . ممنون

داشتن رابطه جنسی از راه مقعد و وازن قابل اثباته رابطه دهانی قابل اثبات نیس

3. با سلام من 4-5باره با نامزدم رابطه دهانی داشتم یعنی بعد از خوردن الت ایشون من منی را فورا از دهانم دور مینداختم بعدم با دستمال دهانم پاک میکردم و اب میزدم
    قبل از نامزدیم هم یک بار با دوست پسرم رابطه دهانی
    چون خودم در مراکز درمانی هستم از هردونفر تست hiv گرفتم منفی بوده
    خودم هم تست دادم منفی بوده حالا یکم زیر گلوم درد میکنه میترسم از استرس دارم دیوونه میشم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

4. amandaii نوشته است: با سلام من 4-5باره با نامزدم رابطه دهانی داشتم یعنی بعد از خوردن الت ایشون من منی را فورا از دهانم دور مینداختم بعدم با دستمال دهانم پاک میکردم و اب میزدم
    قبل از نامزدیم هم یک بار با دوست پسرم رابطه دهانی
    چون خودم در مراکز درمانی هستم از هردونفر تست hiv گرفتم منفی بوده
    خودم هم تست دادم منفی بوده حالا یکم زیر گلوم درد میکنه میترسم از استرس دارم دیوونه میشم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

جای نگرانی نیست

5. سلام
    من ۳۰سال دارم حدود دو سال با دختری دوست بودم طی این مدت ما رابطه جنسی داشتیم آخرین رابطه مون هم آخر اردیبهشت بود, البته هفت ماه پیش هم یعنی اسفند ۹۴ رابطه مقعدی هم داشتیم الان کارمون به دادگاه کشیده شده, آیا رابطه ما از طریق پزشک قانونی با توجه به اینکه چند ماه میگذره قابل تشخیص هست یا نه؟ از راهنماییتون ممنون میشم

6. [-WEBKIT-RIGHT]سلام اقاي دكتر من ٦ ماهه ازدواج كردم و ٢٠ سالمه همسرم يكي دوبار در حين رابطه جنسي انگشتشونو دو واژنم فرو كردن كه ناخن هم داشتن و كمي تيز بود(بعدش ديدم) ، بعد از نزديكي من متوجه كمي خون در لباس زيرم شدم اين اتفاق ٣ و ٤ بار به اين علت يا نزديكي خيلي شديد و طولاني اتفاق افتاده ، من هم سركارم مرخصي نميدن بهم به نظرتون مشكل حاديه؟ بايد دكتر برم ؟ ممكنه واژنم دچار خراش شده باشه مدت زمان نزديكي هم ١،٣٠ تقريبا؟ مننون ميشم بگيد من خيلي دلشوره دارم[/-WEBKIT-RIGHT]

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید