شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 36   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام
    وقتتون بخیر
    من 20سالمه و متاهلم یکبار باشوهرم رابطه داشتم و چندسالیه ک جداازهم زندگی میکنیم ولی تواین مدت از تنهایی رو ب کسایی اوردم ک ازم سواستفاده کردن حالا میخوام بدونم اگه برم پزشک قانونی هیچی معلوم میشه و چیا مشخصه؟ و اگه اره چکارکنم ک معلوم نشه رابطه ای داشتم
    خواهش میکنم کمکم کنین توموعقیت خیلی بدی گیر کردم

2. Tgolyas نوشته است: سلام
    وقتتون بخیر
    من 20سالمه و متاهلم یکبار باشوهرم رابطه داشتم و چندسالیه ک جداازهم زندگی میکنیم ولی تواین مدت از تنهایی رو ب کسایی اوردم ک ازم سواستفاده کردن حالا میخوام بدونم اگه برم پزشک قانونی هیچی معلوم میشه و چیا مشخصه؟ و اگه اره چکارکنم ک معلوم نشه رابطه ای داشتم
    خواهش میکنم کمکم کنین توموعقیت خیلی بدی گیر کردم

کاری از دستتون بر نمیاد
    پزشک قانونی رابطه های شما رو تشخیص میده و بهتون نامه سلامت داده نمیشه.

3. Mohammad-920 نوشته است: درود  
    چند وقت پيش با دوست دخترم نامزد كردم كه تا به امروز رابطه دخولي نداشتيم امروز  با هم رابطه داشتيم ولي هيچ خون ريزي نداشت دارم ديوانه ميشم لطفا كمك كنيد كه به چه صورت هست ايا دختري كه بكارت داره امكانش هست كه تو رابطه اول خونريزي نكنه مرسي

سلام
    بلی
    ممکنه بکارت ایشون حلقوق و بدون خونریزی باشه
    می تونید به پزشک قانونی مراجعه تا ایشون رو معاینه کنند

4. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر گرامی یک سوال؟
    اگر دست زن بخوره به آلت مرد و شاید شاید شاید تو همان لحظه پیش آب خارج شده باشد ولی زن بلافاصله دستهای خودشو با آب و مایع دستشویی بشوره آیا اثر از بین خواهد رفت؟؟ با تشکر از پاسخگویی شما موفق باشید... ببخشید اینجا مطرح کردم تایپیک مربوطه اجازه ارسال نمیداد بدلیل پر شدن پست ها

5. زهره:
    سلام،من بعدازپاره شدن پرده،ازم خون اومدطوری ک روی دستمال مشخص بودیعنی مثل قاعدگی خون روان نبودوآلت کامل واردواژن نشده بود.تادوروز هم خون ابه داشت،بعدازیک هفته خواستیم الت کامل واردبشه اما به هیچ عنوان نشد.فردای اون روز،به اندازه تغریبا یک فنجان خون آمدطوری ک فکرکردم عادت شدم.این روهم.بگم ک انگشت کامل واردواژن میشه.میخاستم.بدونم این روال خون امدن وواردنشدن الت طبیعی هست؟

6. سلام من دختر 29ساله ام چندی پیش با دوست پسرم نزدیکی در حد مالیدن داشتم و از عدم دخول اطمینان کامل دارم اما ساعتی بعدش درد شدید داشتم و واژنم ورم کرده بود.روز بعدشم عفونت پنیری داشتم.تا 3روز این درد و عفونت رو داشتم با مراجعه به دکتر بهم گفتن که پرده گشاد و شله اگه دخولی نداشتی شاید بخاطر قارچ و عفونت به این شکله.و بعده مصرف داروها باید باز معاینه بشی.واقعا ترسیدم دلیلش چیه من از داخل نشدن الت مطمنم.خواهشا راهنمایم کنیم

7. maryam441 نوشته است: سلام من دختر 29ساله ام چندی پیش با دوست پسرم نزدیکی در حد مالیدن داشتم و از عدم دخول اطمینان کامل دارم اما ساعتی بعدش درد شدید داشتم و واژنم ورم کرده بود.روز بعدشم عفونت پنیری داشتم.تا 3روز این درد و عفونت رو داشتم با مراجعه به دکتر بهم گفتن که پرده گشاد و شله اگه دخولی نداشتی شاید بخاطر قارچ و عفونت به این شکله.و بعده مصرف داروها باید باز معاینه بشی.واقعا ترسیدم دلیلش چیه من از داخل نشدن الت مطمنم.خواهشا راهنمایم کنیم

سلام
    اگه دخولی صورت نگرفته ک بکارتتون سالمه
    جای نگرانی نیست

8. badomak نوشته است:
    maryam441 نوشته است: سلام من دختر 29ساله ام چندی پیش با دوست پسرم نزدیکی در حد مالیدن داشتم و از عدم دخول اطمینان کامل دارم اما ساعتی بعدش درد شدید داشتم و واژنم ورم کرده بود.روز بعدشم عفونت پنیری داشتم.تا 3روز این درد و عفونت رو داشتم با مراجعه به دکتر بهم گفتن که پرده گشاد و شله اگه دخولی نداشتی شاید بخاطر قارچ و عفونت به این شکله.و بعده مصرف داروها باید باز معاینه بشی.واقعا ترسیدم دلیلش چیه من از داخل نشدن الت مطمنم.خواهشا راهنمایم کنیم

سلام
    اگه دخولی صورت نگرفته ک بکارتتون سالمه
    جای نگرانی نیست

پس چرا دکتر گفت که گشاد و شله.منظورش چی بوده.الان واسه مراجعه مجدد به دکتر استرس دارم

9. سلام  دختر 20 ساله ای هستم
    سوالم این بود که بعد از هر بار خود ارضایی خون ریزی ابکی میکنم یعنی هم اب  هم خون میاد ازم خیلی نگران پردم هستم و اینکه فقط مالشی بود نوع خود ارضاییم چیزی نکردم تو ولی این خون ریزی به چه معنی میتونه باشه ایا پردم اسیب میبینه/؟

10. سلام
    ایالاپاایی دخترباپاهای بسته زیر باشه باعث پارگی میشه اگه خون رو الت دیده بشه بااین حالت و بدون دخول خون یکارته  یا ممکنه جای دیگه اسیب دیده باشه  چون زاویه واژن طوریه که قطعا دخول نشده
    قبل اینکار دو متخصص تشخیص دادن نوعش حلقویه الییته یکیشون قابل اتصاع تشخیص دادن وسومی بعده اینکار نوعشو کنگره ای گل رزی و لایه لایه اعلام کردن! گفتن خونیدرشب زفاف نخواهی دید و گواهیم ندادن و گفتن ظاهر التتون نشان از نزدیکی داره ایا ممکنه!
    ممنون از پاسخی که کلیشه ای نباشه

11. سلام
    من ۳۰سال دارم حدود دو سال با دختری دوست بودم طی این مدت ما رابطه جنسی داشتیم آخرین رابطه مون هم آخر اردیبهشت بود, البته هفت ماه پیش هم یعنی اسفند ۹۴ رابطه مقعدی هم داشتیم الان کارمون به دادگاه کشیده شده, آیا رابطه ما از طریق پزشک قانونی با توجه به اینکه چند ماه میگذره قابل تشخیص هست یا نه؟ از راهنماییتون ممنون میشم

12. Sirvan0162 نوشته است: سلام
    من ۳۰سال دارم حدود دو سال با دختری دوست بودم طی این مدت ما رابطه جنسی داشتیم آخرین رابطه مون هم آخر اردیبهشت بود, البته هفت ماه پیش هم یعنی اسفند ۹۴ رابطه مقعدی هم داشتیم الان کارمون به دادگاه کشیده شده, آیا رابطه ما از طریق پزشک قانونی با توجه به اینکه چند ماه میگذره قابل تشخیص هست یا نه؟ از راهنماییتون ممنون میشم

سلام
    پزشکی قانونی دخول رو میتونه تشخیص بده

13. باسلام و خسته نباشید خدمت دکترصادقی لطفا اگر امکان داره سوال منو در اولین فرصت پاسخ بدین چون یک هفته به عروسیم مونده من قبلا با دوست پسرم متاسفانه رابطه جنسی داشتم و آلتش تا ختنه گاه وارد بدنم شده و هیچ خون و دردی نداشتم برای گرفتن نامه سلامت دکترمتخصص رفتم گفتن پرده بکارتتو یه ۱۱ درنظر بگیر یه دونه یکش نیست و یه کوچولو پارگی داده و ممکنه به احتمال۵۰درصد خونریزی شب حجله نداشته باشی از جایی که ش‌هرم حساسه بهم گفت بیا یه کوک بزنم شب حجله خونریزی کنی حالا از جایی که گفته یه ذره پارگی داشتی به نظرتون ممکنه خونریزی نکنم یعنی برم کوک بزنه؟؟؟ ایشون گفتن از یک ۱۱یه دونه یک نیست.چکارکنم راهنمایم کنید ممنونم.

14. سلام من 19 سالمه یه مدت خودارضایی میکردم و از ضررش با خبر نبودم یعنی از کار کسی تقلید کرده بودمو انجام میدادم من انگشت وسطم رو تا ته داخل بدنم کردم ولی هیچ مانعی برای ورو انگشتم احساس نکردم بعد اینکه خودارضایی میکردم فقط یکم دل درد میگرفتم هربار همینطور بود . انگشتم الان به راحتی داخل میره ایا پاردم پاره شده؟
    اگه پردم پاره شده باشه رحم گشاد میشه؟ یا ورودی وارژن؟
    بعد دکتر برم امکان اینکه دیده بشه خودارضایی کردم هست؟

15. shima120 نوشته است: سلام من 19 سالمه یه مدت خودارضایی میکردم و از ضررش با خبر نبودم یعنی از کار کسی تقلید کرده بودمو انجام میدادم من انگشت وسطم رو تا ته داخل بدنم کردم ولی هیچ مانعی برای ورو انگشتم احساس نکردم بعد اینکه خودارضایی میکردم فقط یکم دل درد میگرفتم هربار همینطور بود . انگشتم الان به راحتی داخل میره ایا پاردم پاره شده؟
    اگه پردم پاره شده باشه رحم گشاد میشه؟ یا ورودی وارژن؟
    بعد دکتر برم امکان اینکه دیده بشه خودارضایی کردم هست؟

سلام
    پرده بکارت در ورودی واژن قرار داره و ربطی به رحم نداره.
    امکان داره پرده آسیب دیده باشه.
    اگر دخولی در کار نباشه یعنی چین و چروک مدخل واژن مثل قبل باشه و از طرفی هم پرده آسیب دیده باشه دکتر حدس میزنه که خودارضایی باشه.
    اگر پرده از نوع حلقوی باشه خیلی راحت بدون اینکه خودت متوجه بشی انگشت از وسط حلقه رد میشه و به پرده آسیب میزنه.
    در هر صورت بهتره که فقط توسط پزشک معاینه بشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 36 از 40
رفتن به صفحه :    ... 36   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید