شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 108 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام.دو روز پیش منونامزدم نزدیکی داشتیم.مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخت
    بعد نیم ساعت ۱قرص ال دی و ۱قرص اچ دی خوردم. و بعد یک ساعت واژنم را شستم.خیلی نگرانم
    ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
    اگر احتمالش وجود داره باید چیکار کنم

2. Zahra1372ii نوشته است: سلام خسته نباشید
    دوره ی پریودی ۳۰ روزه دارم ۹ مرداد پریود شدم امروز که روز ۱۷ سیکلم بود رابطه ی سطحی داشتم مشکوکم که نامزدم دستش اغشته به پیشاب بوده باشه و به واژن برخورد کرده باشه ایا احتمال بارداری هست؟

میشه لطفا پاسخ بدید الان که ۵روز از رابطم گذشته کاری از دستم برنمیاد شما جواب بدید از استرسم کم شه ایا احتمال بارداری با انگشت اغشته به پیشاب هست؟؟ (شایدم خشک شده باشه شایدم نه اگرم خشک شده باشه با ترشحات من وارد واژن شده) چند روز دیگه میتونم ازمایش کنم؟ترشحاتم بسیار زیاد شده Sad

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Fahimeh031 نوشته است: سلام.دو روز پیش منونامزدم نزدیکی داشتیم.مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخت
    بعد نیم ساعت ۱قرص ال دی و ۱قرص اچ دی خوردم. و بعد یک ساعت واژنم را شستم.خیلی نگرانم
    ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
    اگر احتمالش وجود داره باید چیکار کنم

عزبزم من اطلاع كاملي راجبه اين موضوع ندارم ولي روش ارژانسي رو اشتباه انجام دادي.درستش تو سايت نوشته شده

4. این سوال قبلی من به همراه پاسخ شماست
    من روز 26 ام پریود شدم اما فقط همون یک روز خونریزی داشتم،  حالا میتونم مطمئن باشم که باردار نیستم؟  این خونریزی نمیتونه خونریزیه لانه گزینی باشه؟ یا به خاطر شیردهی پریودم خفیف  بوده؟البته بگم که خونریزیم در حد لک بینی نبود و بیشتر بود ولی فقط یک روز بود، صبح شروع شد تا اخر شب
    اگر احتمال بارداری هست، ایا بیبی چک الان نشون میده؟

تاریخ: دوشنبه 25 مرداد 1395 - 13:25    عنوان:  

پست # 1597
    من یه دختر هشت ماهه دارم و خودم بهش شیر میدم، 18 تیر برای اولین بار پریود شدم، 21 مرداد باتصور این که پریودم چند روز عقب افتاده و به زودی پریود میشم یه رابطه محافظت نشده داشتم، اما تا الان که 25 ام هستش هنوز پریود نشدم، خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری هست؟
    لطفاً اگه ممکنه سریعتر پاسخ من رو بدید
    پیشاپیش ممنونم
    اینم پاسخ شماست
    سلام
    احتمالش وجود داره
    در صورتی که پریود نشدید آزمایش بدهید

5. روز بعد از اتمام پریودم رابطه جنسی داشایم ک ب شکلی ک در ابتدا بدون کاندم فقط مالش الت ها رو داشتیم و من ارضا شدم اما نامزدم نه پس از اون نامزدم کاندوم استفاده کردن و دخول انجام دادیم میخواستم ببینم ک احتمال بارداری با پیشاب نامزدم وجود داره با توجه ب اینکه ۲ روز از پریودم گذشته بوده و اینکه از نزدیکیمون ۱ روز و نیم گذشته اگه میشه زودتر ج بدین تا وقت هس از روش اضطراری استفاده کنم خیلیییی ممنونم

6. سلام خواهش ميكنم جواب بديد خيلي استرس دارم، من ماه پيش ١٧ مرداد پريود شدم، ٢٢ مرداد پريودم تمام شد . ٣١ مرداد يا ١ شهريور رابطه داشتم دخول صورت نگرفت، ولي به دليل برخورد مايع مني، فرداي همان روز ٢ قرص ال دي و پس فردا دوباره ٢ عدد ال دي خوردم . امكان حاملگي هست؟؟ كي پريود ميشم لطفا راهنمايي كنين
    باكره هم هستم

7. Rana3 نوشته است: روز بعد از اتمام پریودم رابطه جنسی داشایم ک ب شکلی ک در ابتدا بدون کاندم فقط مالش الت ها رو داشتیم و من ارضا شدم اما نامزدم نه پس از اون نامزدم کاندوم استفاده کردن و دخول انجام دادیم میخواستم ببینم ک احتمال بارداری با پیشاب نامزدم وجود داره با توجه ب اینکه ۲ روز از پریودم گذشته بوده و اینکه از نزدیکیمون ۱ روز و نیم گذشته اگه میشه زودتر ج بدین تا وقت هس از روش اضطراری استفاده کنم خیلیییی ممنونم

سلام
    احتمال بارداری نیست
    نگران نباشید

8. Girl_68ii نوشته است: سلام خواهش ميكنم جواب بديد خيلي استرس دارم، من ماه پيش ١٧ مرداد پريود شدم، ٢٢ مرداد پريودم تمام شد . ٣١ مرداد يا ١ شهريور رابطه داشتم دخول صورت نگرفت، ولي به دليل برخورد مايع مني، فرداي همان روز ٢ قرص ال دي و پس فردا دوباره ٢ عدد ال دي خوردم . امكان حاملگي هست؟؟ كي پريود ميشم لطفا راهنمايي كنين
    باكره هم هستم

روش اورژانسی به وسیله قرص LD در هر نوبت چهار قرص هست
    با توجه به توضیحاتتون احتمال بارداری کمه
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. پس باردارر نميشم؟؟ ببخشين كي پريود ميشم؟؟

10. سلام دکتر.من 29 تیر اولین روز پریودیم بود.بعد 20 مرداد با نامزدم نزدیکی داشتیم.اونم سطحی و از ناحیه پشت.و 23 همون ماه رفتم ب ی مسافرت دور .خودش میگ مطمعنم مایع ای ریخته نشده.الان 4 ام شهریوره و هنوز بعد از برگشتن از مسافرت پریود نشدم.هیچ علایم پریودیم ندارم.امکان بارداری هست؟این فکر کل زندگیمو ریخته بهم.

11. sarhad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشد نامزد من باکره هس یک روز بعد از توموم شدن پریودیش دخول نداشتیم ولی ارضا شدیم پیش آب من هم قبل انزال هم بعد انزال توسط آلتم به سوراخ وازن کامل برخورد کرد آیا با این کار حامله میشه؟نگرانم. بعد سه روز بعد تموم شدن  پریود هم این کارو انجام دادیم

12. اقای دکتر سلام
    من روز قبل از شروع دوره ماهانم رابطه محافظت نشده داشتم فردای اون روز طبق پیش بینی خونریزی داشتم البته خیلی شدید تا ۲ روز ، این دو روز خیلی دل درد شدیدی داشتم بعد از دو روز خونریزی قطع شد و فقط لکه های قهوه ای میدیدم ، روز ۷ ام بعد از نزدیکی بیبی چک استفاده کردم منفی بود اما الان خیلی تنگیه نفس دارم د کسل و بیحالم مثل وقتی کم خون میشم
    ایا ممکنه باردار باشم ؟ کی باید ازمایش بدم ؟ یا بیبی چک استفاده کنم ؟

13. sami_joon نوشته است: اقای دکتر سلام
    من روز قبل از شروع دوره ماهانم رابطه محافظت نشده داشتم فردای اون روز طبق پیش بینی خونریزی داشتم البته خیلی شدید تا ۲ روز ، این دو روز خیلی دل درد شدیدی داشتم بعد از دو روز خونریزی قطع شد و فقط لکه های قهوه ای میدیدم ، روز ۷ ام بعد از نزدیکی بیبی چک استفاده کردم منفی بود اما الان خیلی تنگیه نفس دارم د کسل و بیحالم مثل وقتی کم خون میشم
    ایا ممکنه باردار باشم ؟ کی باید ازمایش بدم ؟ یا بیبی چک استفاده کنم ؟

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید

14. sarhad نوشته است: سلام خسته نباشد نامزد من باکره هس یک روز بعد از توموم شدن پریودیش دخول نداشتیم ولی ارضا شدیم پیش آب من هم قبل انزال هم بعد انزال توسط آلتم به سوراخ وازن کامل برخورد کرد آیا با این کار حامله میشه؟نگرانم. بعد سه روز بعد تموم شدن  پریود هم این کارو انجام دادیم

بارداری منتفیه
    نگران نباشید

15. boome_aftabii نوشته است: سلام دکتر.من 29 تیر اولین روز پریودیم بود.بعد 20 مرداد با نامزدم نزدیکی داشتیم.اونم سطحی و از ناحیه پشت.و 23 همون ماه رفتم ب ی مسافرت دور .خودش میگ مطمعنم مایع ای ریخته نشده.الان 4 ام شهریوره و هنوز بعد از برگشتن از مسافرت پریود نشدم.هیچ علایم پریودیم ندارم.امکان بارداری هست؟این فکر کل زندگیمو ریخته بهم.

با توجه به توضیحاتتون احتمال بارداری خیلی کمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 108 از 126
رفتن به صفحه :    ... 108 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید