شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 107 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. nazli02 نوشته است: با سلام به همه دوستان
    در روز 22 سیکل رابطه جنسی محافظت نشده داشتم و در مورد اینکه منی به داخل واژن ریخته باشه مطمئن نیستم. دوران قاعدگی منظم 28 روزه دارم. با توجه به اینکه رابطه ام در روزهای کم خطر بوده احتمال بارداری نمیدادم. اما امروز باید سیکل جدید شروع میشد که نشده هنوز !
    با این اوصاف فکرمیکنید احتمال بارداری وجود داره ؟
    اگر امروز از بیبی چک استفاده کنم چقدر احتمال خطا وجود داره ؟

سلام
    احتمال بارداری کمه ولی صفر نیست
    در صورتیکه تاخیر پریود شما یک هفته شد بهتره تست خون بتا بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من ١٩ خرداد پريود شدم ٣ تير با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم كه تقريبا بيشترش با كاندوم بود .مني كاملا بيرون ريخته شد ولي راجبه پيشاب كاملا مطمئن نيستم.٢٠ تير روز ٣٢ بعد از قاعدگي قبلي  پريود شدم كه مثل هميشه مقدار خون زياد بود و ٦ روز طول كشيد
    ولي اين ماه هنوز پريود نشدم.بعضي سايتا نوشتن كه با وجود پريود شدن امكان بارداري هست
    استرس پيدا كردم چون هنوز باكره هستم
    ماه قبل روز ٣٠ ام دو بار بيبي چك گذاشتم كه منفي بود
    آيا نياز به آزمايش خون هست؟

3. badomak نوشته است:
    rezahasaniasl نوشته است: سلام
    اگر نزدیکی بدون کاندوم از عقب شکل گرفته باشد (برای اولین بار)، و بدون استفاده از کاندوم باشد، به صورتی که زن خم شده و مرد آلت خود را فرو می کند اگر آب بیاید و به سمت پایین (جلو) حرکت کند، آیا احتمال بارداری هست؟ دقیقا نمی دانم که آب به جلو رسیده یا نه، ولی سریع با دستمال پاک کردیم
    ممنون میشم زودتر جواب بدید

سلام
    رابطه مقعدی به تنهایی امکان بارداری نداره
    اما اگر منی بیرون بیاد و به واژن برسه در صورتیکه در روزهای پرخطر باشه امکان کمی وجود داره
    بهتره در رابطه های بعد از کاندوم استفاده کنید.

سلام و ضمن تشكر از پاسختون
    يه جا خوندم كه

نقل قول:
    قرصهای لونژیل - لونرژسترل یا اووسیز
    ـ مصرف قرص اول در48 ساعت اول پس از نزدیکی و ترجیحا بلافاصله پس از نزدیکی مشکوک و قرص بعدی 12 ساعت بعد
    ـ مصرف 2 عدد یك جا در اولین فرصت در48 ساعت اول پس از نزدیکی مشکوک
    ـ هرچه زودتر این داروها مصرف شوند ، موثرتر خواهند بود و گرچه در بعضی از منابع بر اثر بخشی آنها تا 120 ساعت ـ 5 روز ـ پس از یک نزدیکی مشکوک تاکید شده ، بهترین زمان مصرف آنها تا48 ساعت اول ـ2 روز ـ پس از نزدیکی مشکوک است.
    سعی کنید اولین قرص را در اولین فرصت پس از برقراری رابطه جنسی مشکوک بخورید. قرص بعدی را نیز12 ساعت بعد مصرف کنید. پس از آن دیگر قرصی مصرف نکنید و منتظر خونریزی باشید معمولا خونریزی ظرف 7 روز پس از مصرف آخرین قرص اتفاق می افتد. در طی این مدت دیگر رابطه جنسی نداشته باشید یا حتما از یک روش مطمئن استفاده کنید. ظرف 3 تا 10 روز پس از روش اورژانس، دچار خونریزی می شوید ،این خونریزی به معنی ریزشاستر رحم-اندومتر- است بنابراین دیگر محصول حاملگی در رحم جایگزین نشده و بارداری رخ نخواهد داد. بنابراین این خونریزی به معنی این است که شما در این سیکل باردار نشده اید.در صورت تعویق خونریزی پس از 1 هفته تا 10 روز برای آزمایش بارداری مراجعه کنید.

من فرداي همون روز دو عدد قرص لونژيل كه در يك بسته بود رو به گفته داروخانه خريدم و به ايشون دادم مصرف كردن
    حالا طبق گفته داروخونه هر دو را همزمان مصرف كردن و طبق بند دوم نقل قول شده (ـ مصرف 2 عدد یك جا در اولین فرصت در48 ساعت اول پس از نزدیکی مشکوک)
    حالا تو همين نقل قول نوشته (معمولا خونریزی ظرف 7 روز پس از مصرف آخرین قرص اتفاق می افتد. ظرف 3 تا 10 روز پس از روش اورژانس، دچار خونریزی می شوید ،این خونریزی به معنی ریزشاستر رحم-اندومتر- است بنابراین دیگر محصول حاملگی در رحم جایگزین نشده و بارداری رخ نخواهد داد. بنابراین این خونریزی به معنی این است که شما در این سیکل باردار نشده اید.)

با توجه به اين اوصاف، خانم بنده 11 مرداد پريود شدند كه 16 ام تموم شد و نزديكي ما شب 15 ام اتفاق افتاد. فردا ظهرش قرص ها مصرف شد و يك هفته بعد روز پنجشنبه ايشون لكه بيني داشتن و جمعه هم خونريزي اما كم. همچنين دوران ايشون معمولا 26 روزه هست

حالا من نگرانم كه نكنه اين خونريزي ناشي از لانه گزيني باشه و خيلي استرس گرفتم چون ما عقد هستيم و اگه مشكلي پيش بياد خيلي سخته برامون. لطفا راهنمايي كنيد كه با توجه به دوره هاي قاعدگي، آيا ايشون باردار هستن؟؟

بخاطر اين مطلب ترسيدم
    نقل قول:
    لکه لانه گزینی یا قاعدگی
    لکه لانه گزینی می تواند شبیه دوران قاعدگی باشد بویژه  روز اول قاعدگی، زمانیکه لکه ها خفیف و سبک هستند. بنابراین زمانیکه این نوع لکه بینی شروع می شود ممکن است شما را دچار سردرگمی کند. پس بهتر است تفاوتهای موجود بین لکه لانه گزینی و قاعدگی را بهتر بشناسید:  
    -خونریزی ناشی از لانه گزینی تخمک بارور شده، سبک و خفیف است و به همین کیفیت باقی می ماند اما خونریزی دوران قاعدگی در ابتدا خفیف بوده و در ادامه و روزهای بعد شدید می شود. در خونریزی لانه گزینی لخته خونی که اغلب در طول قاعدگی دیده می شود، وجود ندارد.
    - رنگ خون در دوران قاعدگی روشن و پرجنب جوش به نظر می رسد اما ترشحات ناشی از لانه گزینی صورتی کم رنگ یا قهوه ای هستند. خونریزی ناشی از دوران قاعدگی گهگاهی به رنگ قرمز به نظر می رسد اما خونریزی لانه گزینی در بیشتر موارد قهوه ای یا صورتی رنگ است.
    -خونریزی قاعدگی به شکل طبیعی در طول دوره مشخصی و بدون توقف آغاز می شود اما خونریزی لکه بینی به شکل نامنظم صورت می گیرد یعنی می آید و می رود. خونریزی لانه گزینی سبب ایجاد لکه یا خونریزی نامنظم می شود و یک یا دو روز به طول می انجامد. اما خونریزی دوران قاعدگی 4 یا 7 روز دوره کامل خود را سپری می کند.
    -خونریزی قاعدگی و لانه گزینی سبب گرفتگی عضلات می شود، اما گرفتگیها در دوران قاعدگی شدیدتر هستند. گرفتگی های خفیف و ضعیفی که هرگز به شدت آن افزوده نمی شود می تواند به معنای لانه گزینی باشد بویژه اگر همراه با ترشحات قهوه ای یا صورتی رنگ باشد.

ببخشيد طولاني شد،‌ توروخدا راهنمايي كنيد. ممنونم

4. سلام دختری بعد از 2 .3 روز بعد از تمام شدن قاعدگی با نامزدش نزدیکی داشته البته دخول نداشته ( با توجه به پرده بکارت) فقط در حد ارضا شدن میباشد منی نامزدش روی باسن وی ریخته شده فقط احساس کرده شاید منی به سمت واژن لیز خرده باشد و سریعا با دستمال اطراف واژن را تمیز کرده است و شسته اما ترسیده که منی وارد واژن شده باشد به این خاطر 2 قرص اچ دی مصرف کرده است و 12ساعت بعد 2قرص دیگر خورده. ایا احتمال بارداری در او وجود دارد؟
    تاریخ پریود بعدی با توجه به خوردن قرص به چه صورت هست؟

5. من 31ساله هستم با دوستم21 روز بعد از آخرین پریودیم رابطه داشته ام البته نه کامل در حد لای پا، با اینکه منی اون روی من نریخته و دخولی صورت نگرفته و مندختر هستم ، اما حدود 6 روز از تاریخ و زمان پریودی من گذشته ، آیا احتمال بارداری وجود دارد و چه روشی برای پیشگیری وجود دارد،چون من از نگرانی دارم دیوانه میشوم

6. Roya1234 نوشته است: من 31ساله هستم با دوستم21 روز بعد از آخرین پریودیم رابطه داشته ام البته نه کامل در حد لای پا، با اینکه منی اون روی من نریخته و دخولی صورت نگرفته و مندختر هستم ، اما حدود 6 روز از تاریخ و زمان پریودی من گذشته ، آیا احتمال بارداری وجود دارد و چه روشی برای پیشگیری وجود دارد،چون من از نگرانی دارم دیوانه میشوم

سلام
    امکان بارداری نیست
    نگران نباشید

7. Hiva123 نوشته است: سلام دختری بعد از 2 .3 روز بعد از تمام شدن قاعدگی با نامزدش نزدیکی داشته البته دخول نداشته ( با توجه به پرده بکارت) فقط در حد ارضا شدن میباشد منی نامزدش روی باسن وی ریخته شده فقط احساس کرده شاید منی به سمت واژن لیز خرده باشد و سریعا با دستمال اطراف واژن را تمیز کرده است و شسته اما ترسیده که منی وارد واژن شده باشد به این خاطر 2 قرص اچ دی مصرف کرده است و 12ساعت بعد 2قرص دیگر خورده. ایا احتمال بارداری در او وجود دارد؟
    تاریخ پریود بعدی با توجه به خوردن قرص به چه صورت هست؟

سلام
    تاریخ پریود بعدی بدلیل مصرف قرص ها نامشخصه
    ممکنه سر وقت خودش و ممکنه توی دو هفته آینده رخ بده
    جای نگرانی نیست.بارداری رخ نمیدهد

8. سلام كسي كه جواب سوال منو نداد
    آزمايش بتا دادم كه جوابش ١ شد و منفي بود
    ولي هنوز پريود نشدم و درد خفيف سمت چپ تخمدانم دارم
    چه كار بايد بكنم؟ امكان داره كسي يكماه پريود نشه؟

9. من یه دختر هشت ماهه دارم و خودم بهش شیر میدم، 18 تیر برای اولین بار پریود شدم، 21 مرداد باتصور این که پریودم چند روز عقب افتاده و به زودی پریود میشم یه رابطه محافظت نشده داشتم، اما تا الان که 25 ام هستش هنوز پریود نشدم، خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری هست؟
    لطفاً اگه ممکنه سریعتر پاسخ من رو بدید
    پیشاپیش ممنونم

10. Samiratt نوشته است: من یه دختر هشت ماهه دارم و خودم بهش شیر میدم، 18 تیر برای اولین بار پریود شدم، 21 مرداد باتصور این که پریودم چند روز عقب افتاده و به زودی پریود میشم یه رابطه محافظت نشده داشتم، اما تا الان که 25 ام هستش هنوز پریود نشدم، خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری هست؟
    لطفاً اگه ممکنه سریعتر پاسخ من رو بدید
    پیشاپیش ممنونم

سلام
    احتمالش وجود داره
    در صورتیکه پریود نشدید تست خون بتا بدید

11. سلام خسته نباشید
    دوره ی پریودی ۳۰ روزه دارم ۹ مرداد پریود شدم امروز که روز ۱۷ سیکلم بود رابطه ی سطحی داشتم مشکوکم که نامزدم دستش اغشته به پیشاب بوده باشه و به واژن برخورد کرده باشه ایا احتمال بارداری هست؟

12. باسلام
    من دختری 22ساله هستم و در دوران عقد به سر می برم
    چند هفته پیش سقط داشتم با قرص پس از سقط دکتر 15عدد قرص به من دادند و در مدت 5روز مصرف کردم و سپس بعد از 7روز شروع به خوردن قرص دوزسپتیو کردم هر دوازده ساعد یک عدد که هنوز 5 عدد قرص دیگر باقی مانده است و همانطور که دکتر گفتند سه یا چها روز پس از اتمام قرص ها می بایست پریود شوم. در این میان من و همسرم نزدیکی داشتیم دخول همراه با کاندوم بود و اگر دخول انجام نمی دادیم از کاندوم استفاده نمیکردیم و کاملا مراقب بودم که باردار نشوم ولی الان استرس دارم که آیا پیشاب با وازن من تماس داشته است یانه؟ و میترسم باز حامله شوم لطفا کمکم کنید .خیلی استرس دارم

13. سلام خسته نباشید

من روز16 دوره ام با نامزدم رابطه سطحی داشتم دخولی صورت نگرفت و ایشون منی خودشونو تو دستمال خالی کردن

من لباس زیر بتن داشتم نگرانم دست ایشون که به پیشاب اغشته بود با واژن من تماس پیدا کرده ( از روی لباس زیر) باعث بارداری

بشه.................خیلی نگرانم ایا احتمال بارداری با دست اغشته با این شرایط  هست؟؟؟؟؟

14. سلام آقای دکتر من 5مرداد روز آخر پریودم بوده و11مرداد یه رابطه بدون دخول داشتم پیشاب رو واژنم ریخت من باکره هستم امکان بارداری هست 2روزه پریودم عقب افتاده

15. با سلام و خسته نباشید اگه میشه خیلی سریع راهنماییم کنید
    من در ۳مرداد پریود شدم و معمولا ۷روزه هستم و دوره های ۳۰تا۳۵روزه،ولی در ۷مرداد خون ریزی من تموم شد
    در۱۷ مرداد با نامزدم رابطه حفاظت شده داشتم،ولی بعد از انزال دوباره رابطه برقرار کردیم و ادراری صورت نگرفت،اما نامزدم لباس زیر به تن داشت و من دامن،ولی لباس زیر نداشتم،لباس زیر ایشون با مایع پیش اب خیس شد و دامن بنده هم خیس شد،ولی نمیدونم که دامنم ایا روی التم کشیده شد یا نه،اگه روی التم کشیده شده باشه ایا امکان حاملگی هست؟مایع منی در بار دوم از ایشون خارج نشد
    من از روز بعد از رابطه که ۱۷ام بود یعنی ۱۸ام دچاره لکه بینی قهوه ای شدم تا دیروز که ۲۸ام مرداد بود ادامه داشت،ایا این لکه ها نشانه لانه گزینی هست؟
    و چند نکته دیگه :من از هفته قبل از رابطه برای اولین بار شروع به ورزش بدن سازی کردم و ورزش سختیه و خیلی بهم فشار میاد،ایا امکان داره خون ریزی به خاطر ورزش بوده باشه؟
    و همون هفته ای که رابطه داشتیم هفته پر استرس و سختی برای من بود به دلیل عمل پدرم و ترس از حاملگی
    و در روز شنبه ۲۳ به دکتر زنان مراجعه کردم و منو سنو کردن و گفتن یکی از تخمدانام یه کیست به اندازه ۲.۵میلیمتر دارد
    و در اون روز که رابطه داشتم بعد از چند ماه من به دفعات زیاد ارضا شدم
    با این تفاسیر ایا امکان داره با پیش اب که شاید از روی لباس به التم خورده باشه حامله شم؟
    لطفا کمک کنید،ما خانواده های سخت گیر و سنتی ای داریم،اون رابطه به اصرار من بود و الان نامزدم به خاطر اصرار من و ترس از بارداری من از من بسیار دلخور است و رابطمون خیلی در خطره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 107 از 126
رفتن به صفحه :    ... 107 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید