شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام خسته نباشین من دختری ۲۲ ساله هستم که به تازکی نامزد کردم اما فقط من تا الان صیغه لودم و هنوز ازمایشات و و مدارک پزشکی ام را برای عقد دائم انجام ت
    ندادم حدود ۳ روز پیش من با نانزدم یک رابطه داشتیم ولی الت وارد بدنم نشد دستش رو وارد بدنم کرد تا جایی که من درد شدیدی احساس کردم از اون روز تا به حال  بی اختیاری  با سوزش و درد دارم و یک بار خون ابه ازم خارج شد میخاستم بدونم پرده بکارتم اسیب دیده هرچند که نامزدم می گوبد من اصلا دستم پرده ات نخورده پرده ۷ سانت جلوتر از واژن هست و ابنکه علت درد و سوزش در هنگام/ بی اخت۷یاری چیست ؟

2. سلام.من با دختری 2 بار رابطه جنسی داشتم اما اصلا بطور کامل دخول انجام نشد و من فقط دهانه محکمی رو در اطراف آلتم احساس میکردم که اذیتم میکرد و خونی هم نیومد،آیا ممکن است پرده بکارتش سالم باشد؟
    با تشکر

3. با سلام خسته نباشید
    19 سالمه و خود ارضایی کردم

من چند باری ۲/۳ساعت بعد از خودارضاییام ترشح خونی میبینم  همیشه هم خون نمیاد گاهی بعد از یکی دو ساعت از خود ارضایی ترشح خونی میاد با این ک چیزی وارد واژنم نمیکنم فقط در حد مالشه .ب دکتر مراجعه کردم گفت چند تا خراش برداشته پرده م..این خونا از پردمه؟با ی مالش ؟چرا خون میاد ؟ینی بکارتم اسیب دیده؟

4. با سلام
    چند ماه پیش دختر خواهرم که 10 سالشه مورد تجاوز قرار گرفت البته میگن کامل نبوده
    دکتر بردن   میگن دکتر گفته که پرده ضربه خورده و احتمال ترمیم خود به خود هست و 5 سال دیگه مراجعه مجدد کنید
    آیا همچین چیزی احتمال دارد ؟
    چون خونریزی داشته درد هم داشته دختر بچه ولی میگن دکتر گفته کامل پاره نشده و ضربه خورده
    ممنون میشم جواب بدید و خانواده رو از دودلی در بیارید ؟؟
    چقدر احتمال ترمیم هست؟؟؟

5. سلام آقای دکتر بنده تصادف سختی داشتم روی موتور بودم چون رو موتور ب خاطر شکل نشستن خاصترس داشتم پام از نزدیک لگن شکسته بعد طول درمانم ک ب دکتر زنان مراجعه کردم ب خاطر این ک خون دیدم. گفتن. خراش کوچیک دارم نگران نباشم معلومه از  رابطه نیست ب بنده گواهی سلامت میدن؟ امکان داره ترمیم بشه؟
    خیلی ب خودم حساس شدم خودم ک نگاه میکنم چیز مخاطی شکلی نمیبینم سه تیکه گوشت مثلث شکل میبینم ک وسطش سوراخ هست اون پرده منه؟  شبیهه شکل شرابه داره. ولی مخاطی نیس چیکار کنم خواهش میکنم جوابمو بدید

6. با سلام من چندسال پیش نامزد کردم اما به دلیل اینکه عقد رسمی نکرده بودیم از طرف خانواده تاکید شده بود که بدون رابطه باشد ولی من 5 سال رابطه داشتم در اولین رابطه هم هیچ خونریزی نداشتم و نوع پردم ارتجاعی است طوری که هربار بعد از گذشت چند روز از رابطه قبلی برای ایجاد رابطه اولش خیلی با درد بود و دهانه واژنم تنگ بود (مثل بار اولی که رابطه داشتیم) اما بعد از دخول دردی نداشتم و گشاد می شد
    حالا 3 ماه است که از هم جدا شدیم و من میخواهم بدانم آیا بعد از چندسال دیگر که بخواهم ازدواج کنم مشخص می شود که پرده من از بین رفته؟

7. سلام من اول نمیتونستم ببینم پرده ام چ شکلیه هیچ سوراخی نمیدیدم فک میکردم مسدودم تا اینکه یکی اومد ببینه پرده ام چ شکلیه یکم دردم اومد پایینش انگار باز شده اومده پایین چون اصلا سوراخش معلوم نبود اما الان معلومه یعنی مشکلی پیش اومده؟؟اگه بخوام ازدواج کنم فک میکنن کاری کردم؟؟

8. با سلام جناب دکتر شرمنده وقتتان رامیگیرم من باآیینه خودم رادیدم علاوه بریک سوراخ ادرار یک سوراخ درپایین مشاهده کردم کی با زورزدن دیدم اندازه یک هسته آلبالو بازشده یعنی من پردمو ازدست دادم خ عذاب وجدان دارم من هرروز استرس دارم گریه میکنم یعنی نیتونم ازدواج کنم تروخداجواب بدید من خ نگرانم باتشکر

9. سلام

پسري هستم 19ساله حدود2ساله بايكي دوستام(پسر)درارتباط هستيم چندين بار باهم رابطه برقرار كرديم و اون هنگام ارضاع اسپرمشو داخل مقعدم ريخت ميخواستم بدونم مشكلي پيش مياديانه؟؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

باتشكر

10. samira6562 نوشته است: با سلام جناب دکتر شرمنده وقتتان رامیگیرم من باآیینه خودم رادیدم علاوه بریک سوراخ ادرار یک سوراخ درپایین مشاهده کردم کی با زورزدن دیدم اندازه یک هسته آلبالو بازشده یعنی من پردمو ازدست دادم خ عذاب وجدان دارم من هرروز استرس دارم گریه میکنم یعنی نیتونم ازدواج کنم تروخداجواب بدید من خ نگرانم باتشکر

سلام
    معاینه بکارت نیاز به تخصص داره و کار شما نیست
    درصورتیکه چیزی وارد واژنتون نشده باشه جای نگرانی نیست

11. aydaaaaa نوشته است: سلام من اول نمیتونستم ببینم پرده ام چ شکلیه هیچ سوراخی نمیدیدم فک میکردم مسدودم تا اینکه یکی اومد ببینه پرده ام چ شکلیه یکم دردم اومد پایینش انگار باز شده اومده پایین چون اصلا سوراخش معلوم نبود اما الان معلومه یعنی مشکلی پیش اومده؟؟اگه بخوام ازدواج کنم فک میکنن کاری کردم؟؟

خیر
    مشکلی نیست
    نگران نباشید

12. badomak نوشته است:
    samira6562 نوشته است: با سلام جناب دکتر شرمنده وقتتان رامیگیرم من باآیینه خودم رادیدم علاوه بریک سوراخ ادرار یک سوراخ درپایین مشاهده کردم کی با زورزدن دیدم اندازه یک هسته آلبالو بازشده یعنی من پردمو ازدست دادم خ عذاب وجدان دارم من هرروز استرس دارم گریه میکنم یعنی نیتونم ازدواج کنم تروخداجواب بدید من خ نگرانم باتشکر

سلام
    معاینه بکارت نیاز به تخصص داره و کار شما نیست
    درصورتیکه چیزی وارد واژنتون نشده باشه جای نگرانی نیست

باسلام آقای دکتر پس من اون سوراخی ک میبینم سوراخ واژنه؟تروخداجواب بدید

13. سلام دكتر خسته نباشيم
    براي من يع اتفاقي افتاده. من ٥ روز پيش با دوس پسرم  يه رابطه داشتم ته از عقب نه از جلو در حد معمولي به پشت خوابيده بودم ابشون هم روي من بود ناگهان الت ليز ميخوره و مقدار كمي وارد بدنم ميشه و من سريع خودمو منقبض ميكنم ار درد. بعد اينكه رفتم دست شويي خون و مشاهده كردم خيلي ترسبدم ٣روز بعد رفتم دكتر بهم گفت پرده هست ولي پارگي ديده ميشه در ساعت ٥:٣٠ حالا باز براي چن سال ديگه واسه ازدواج و گواهي برو معابنه چيز خاصي نيست
    ولي من از اون شب به بعد روزو شب واسم نمونده دارم از نگراني ميميرم چن سال ديگه براي ازدواج از من گواهي بخوان من چي كار كنم؟ نوشته ميشه در گواهي؟ ميشه با دكتر حرف زد كه قبلا تو يه حادثه بوده ك ابنجوري شده و دكتر تو گواهي ننويسه؟؟
    اون اقا پسر هم زير بار نميره و ارش خبري نيس
    من موندم و كابوس هاي شبانه ام...
    لطفا ج بدين خواهش ميكنم
    در پست بالا هم نوشتم ولي جوابي ندادين

14. sorayaii نوشته است: سلام دكتر خسته نباشيم
    براي من يع اتفاقي افتاده. من ٥ روز پيش با دوس پسرم  يه رابطه داشتم ته از عقب نه از جلو در حد معمولي به پشت خوابيده بودم ابشون هم روي من بود ناگهان الت ليز ميخوره و مقدار كمي وارد بدنم ميشه و من سريع خودمو منقبض ميكنم ار درد. بعد اينكه رفتم دست شويي خون و مشاهده كردم خيلي ترسبدم ٣روز بعد رفتم دكتر بهم گفت پرده هست ولي پارگي ديده ميشه در ساعت ٥:٣٠ حالا باز براي چن سال ديگه واسه ازدواج و گواهي برو معابنه چيز خاصي نيست
    ولي من از اون شب به بعد روزو شب واسم نمونده دارم از نگراني ميميرم چن سال ديگه براي ازدواج از من گواهي بخوان من چي كار كنم؟ نوشته ميشه در گواهي؟ ميشه با دكتر حرف زد كه قبلا تو يه حادثه بوده ك ابنجوري شده و دكتر تو گواهي ننويسه؟؟
    اون اقا پسر هم زير بار نميره و ارش خبري نيس
    من موندم و كابوس هاي شبانه ام...
    لطفا ج بدين خواهش ميكنم
    در پست بالا هم نوشتم ولي جوابي ندادين

سلام
    خوب اگه گفته آسیب دیده که بحثی درش نیست
    بکارت که ترمیم نمیشه که در آینده نامه سلامت بهتون بدن
    اگرم بدن توش مینویسن

15. درود  
    چند وقت پيش با دوست دخترم نامزد كردم كه تا به امروز رابطه دخولي نداشتيم امروز  با هم رابطه داشتيم ولي هيچ خون ريزي نداشت دارم ديوانه ميشم لطفا كمك كنيد كه به چه صورت هست ايا دختري كه بكارت داره امكانش هست كه تو رابطه اول خونريزي نكنه مرسي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 40
رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید