شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوظ و مشكلات

1. درود
    عذر میخوام این تاپیک رو بالا میارم
    من 24 سالمه تازه ازدواج کردم ... دققا همین مشکل رو دارم ... هنگام نزدیکی آلتم راست نمیشه که بخوام دخول رو انجام بدم ... نه استرس دارم نه چیزه دیگه ای
    راست میشه ها ... ولی به ثانیه نمیکشه که میخوابه
    قبلش اصلا همچین مشکلی نداشتم دوران مجردیم یا همین الانش هم مثلا صبح ها مثل روزهای عادی کاملا سفت میشه ولی موقع نزدیکی این مشکل واسم پیش میاد
    خواستم قرص سیلدنافیل استفاده کنم خانومم مخالفت کرد
    خواستم ببینم ژلی کرمی یا اسپری ای نیست که همین کار سیلدنافیل رو انجام بده؟
    ممنون از راهنماییتون

2. Robben نوشته است: درود
    عذر میخوام این تاپیک رو بالا میارم
    من 24 سالمه تازه ازدواج کردم ... دققا همین مشکل رو دارم ... هنگام نزدیکی آلتم راست نمیشه که بخوام دخول رو انجام بدم ... نه استرس دارم نه چیزه دیگه ای
    راست میشه ها ... ولی به ثانیه نمیکشه که میخوابه
    قبلش اصلا همچین مشکلی نداشتم دوران مجردیم یا همین الانش هم مثلا صبح ها مثل روزهای عادی کاملا سفت میشه ولی موقع نزدیکی این مشکل واسم پیش میاد
    خواستم قرص <a>سیلدنافیل</a> استفاده کنم خانومم مخالفت کرد
    خواستم ببینم ژلی کرمی یا اسپری ای نیست که همین کار <a>سیلدنافیل</a> رو انجام بده؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام

شما اگه همین تاپیک رو می‌خوندی نیاز به طرح سوال تکراری نداشتی!
    شما «باید» قبل از طرح سوال، دیتابیس فروم‌مون رو سرچ کنی! و توصیه‌هایی (انجام روش کیگل، تجدیدنظر در پوزیشن نزدیکی و ...) که قبلا در این مورد شده رو مطالعه کنی.
    شما «باید» از خوددرمانی پرهیز کنی!
    شما «باید» به متخصص این فیلد یعنی ارولوژیست مراجعه کنی! تا ویزیت بشی و اگه نیاز بود برات سیـلدنافیل یا تادافیل یا ... تجویز کنه.
    همه‌ی اینا بایده دوست من!
    کار شما با این تاپیک تمومه و دیگه این همت خودت رو می‌طلبه که مشکلت رو، با توجه به راهنمایی‌های انجام شده در این فروم، از مسیر صحیح و کارای اون، به صورت حضوری پیگیری کنی.

3. سلام پارسال پیش یه اورولوزیست خوب رقتم و شرح اول تاپبکو براش گفتم ایشو یه ازمایش هورمون کامل نوشت که هیج مشکلی توش نبود و یه سونوگراقی بدون تزریق نوشت که خب دوتا مشکل توش پیدا شد
    اول بیماری پیرونی...شانس من!!! مه البته دو دوره کپسول قک کنم ااسمش پتاسیوم .... اینا بود گرونم بود که بغد گفت به موقع تشخیص دادیم و پلاک از بین رقته
    مورد دوم که مهمه اینه  عکسشو ارسال میکنم
    که به مدت بک سال دارم تادالافبل 20 مصرف میکنم  یک روز در میون... و هیج عوارض جانبی هم ندارم
    دکتر میگفت که کم کم دوزو کم میکنیم
    نظرت جیه ایا این ( اونطور ک فهیدم تنگی شریان.) ابا درست میشه؟  

http://uupload.ir/files/nhwb_img_3624.jpg

4. milinem نوشته است: سلام پارسال پیش یه اورولوزیست خوب رقتم و شرح اول تاپبکو براش گفتم ایشو یه ازمایش هورمون کامل نوشت که هیج مشکلی توش نبود و یه سونوگراقی بدون تزریق نوشت که خب دوتا مشکل توش پیدا شد
    اول بیماری پیرونی...شانس من!!! مه البته دو دوره کپسول قک کنم ااسمش پتاسیوم .... اینا بود گرونم بود که بغد گفت به موقع تشخیص دادیم و پلاک از بین رقته
    مورد دوم که مهمه اینه  عکسشو ارسال میکنم
    که به مدت بک سال دارم تادالافبل 20 مصرف میکنم  یک روز در میون... و هیج عوارض جانبی هم ندارم
    دکتر میگفت که کم کم دوزو کم میکنیم
    نظرت جیه ایا این ( اونطور ک فهیدم تنگی شریان.) ابا درست میشه؟  

http://uupload.ir/files/nhwb_img_3624.jpg

سلام،

از من خواسته بودید در مورد سوال‌تون نظر بدم ...
    همون‌طور که در گزارش سونو مشخصه شما درگیر دو اختلال زیر هستید:

1. Peyronie's Disease یا اختلال پیرونی: ایجاد پلاک در آلت تناسلی مردانه که در تصویر زیر مشخص هستش. جهت درمان این بیماری بسته به کیس و نظر پزشک متخصص ابندا خط درمان دارویی پنتوکسی‌فیلین یا پتاسیم آمینوبنزوات در نظر گرفته می‌شه؛ در مرحله‌ی بعد وراپامیل یا کلاژناز دریافت خواهید کرد؛ و در موارد حادتر، اون دسته از بیمارانی که در برقراری رابطه‌ی جنسی مشکل دارن، جراحی خواهند شد.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

2. Bilateral Arterial Insufficiency یا نارسایی شریانی دو طرفه: اختلالی که در اون جریان خون در شریان کاهش پیدا می‌کنه یا متوقف می‌شه؛ در تصویر زیر رسوب چربی عامل ایجاد این نارسایی شده. دیابت، BMI بالا، استعمال سیگار، فشار خون بالا، کلسترول بالا، سابقه‌ی خانوادگی و افزایش سن هم می‌تونه اوضاع رو بدتر کنه. روش‌های درمانی این اختلال هم تغییر سبک زندگی، ترک سیگار، کنترل فشار خون، کنترل دیابت، کنترل چربی خون، ورزش هفته‌ای حداقل 3 روز به مدت 30 دقیقه، درمان دارویی هستش. همچنین از آنژیوپلاستی، آترکتومی و ... هم به عنوان سایر روش‌ها می‌شه نام برد.  

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

اما دوست من،
    به نظر بنده شما مجددا بایستی به پزشک معالج‌تون مراجعه کنید تا ایشون یه سونو درخواست بدن و پروسه‌ی درمان کنترل و نتیجه مشخص بشه.

پیروز باشید ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. الان به نظرتون ابا با این روشی که دکتر به مدت یک سال تحت نظرشم( تادالاقیل و ویتامین) ابا باعث بهبودی میشه؟
    چون سری قبل دکتر گقت از عملکردت راضی هستی؟ گقتم اره الان خوبه گقت بس دوزو اروم اروم کم میکنیم
    سووال دوم من دفترچه دارو رو خوندم اما میشه یکم دقیث تر بهم بگید جحوری این دارو درمان میکنه

6. milinem نوشته است: الان به نظرتون ابا با این روشی که دکتر به مدت یک سال تحت نظرشم( تادالاقیل و ویتامین) ابا باعث بهبودی میشه؟
    چون سری قبل دکتر گقت از عملکردت راضی هستی؟ گقتم اره الان خوبه گقت بس دوزو اروم اروم کم میکنیم
    سووال دوم من دفترچه دارو رو خوندم اما میشه یکم دقیث تر بهم بگید جحوری این دارو درمان میکنه

در مورد Tadalafil که در پست دو سال و اندی پیش! (اینجا) واسه‌تون نوشته بودم که به افزایش جریان خون در ناحیه‌ی Corpus Cavernosa کمک می‌کنه دوست من!

Tadalafil با ریلکس‌ کردن ماهیچه‌های موجود در دیواره‌ی رگ‌های خونی باعث افزایش جریان خون می‌شه و اغلب برای آقایونی که مشکل نعوظ دارن تجویز می‌شه (در بعضی موارد برای آقایونی که درگیر BPH (یا بزرگ شدن پروستات) هستند هم تجویز می‌شه) ...

7. نه منظورم اینه که ایا یک روش مقطعیه یا در درمان نقش داره..
    جون به دکتر گقتم به قول معروف من مسکن نمیخوام میخوام دردم خوب شه
    بهش اوایل گقتم سیدنافبلد نزدیک بود بزنه نصفم کنه گفت اصلا اسمشم نیار و این تادالافبل برای درمانته نه موقت
    ایراد نداره اسم دکترو بیارم ببینید میشناسید؟

8. milinem نوشته است: نه منظورم اینه که ایا یک روش مقطعیه یا در درمان نقش داره..

به عنوان یه روش درمان تجویز می‌شه دوست من.

نقل قول: ایراد نداره اسم دکترو بیارم ببینید میشناسید؟

نیازی نیست! ضمن اینکه معرفی پزشک در تالار عمومی تبلیغات محسوب می‌شه و خلاف قوانین فروم‌مون هستش!

شب بخیر ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید