شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. kamraniov نوشته است: با سلام
    من با خانمي رابطه واژينال داشتم كه ادعا ميكرند باكره هستند. اما در رابطه اي ما با هم داشتيم خبري از پرده بكارت نبود.
    ايا اين خانم در ادامه مي تونه ادعا كنه كه بكارتش توسط من از بين رفته ؛ توسط ازمايشي ؟
    ايا  ميشه رابطه واژينال ما رو توسط ازمايشي تشخيص داد و اگر ميشه تا چه زماني امكانش هست؟
    با تشكر

سلام
    دوست عزیز در برخی خانم ها پرده بکارت از نوع حلقوی و یا ارتجاعی میباشد که در اولین رابطه نیز خونریزی ندارند ولی پزشک میتواند تشخیص دهد این خانم فقط یکبار رابطه داشته است و یا به دفعات این اتفاق افتاده است .

2. mary70126 نوشته است: با سلام . من در سن 5 یا 6 سالگی یک شی به التم بخورد کرد اما اصلا یادم نیست که وارد بدنم شد یا نه . یک بار هم در همون سن یک قطره خون روی لباس زیرم دیدم که درست یادم نیست مربوط به اون اتفاق بود یانه . سوال من اینه ایا در اون سن پارگی پرده امکان داره؟ خونریزی در سن کم غیر از پارگی پرده نشونه چیز دیگه ای میتونه باشه؟ خواهش میکنم زود جوابمو بدید . خیلی نگرانم . ممنون.

سلام
    امکان پارگی در بکارت با این شرح حال وجود ندارد.

3. samira6562 نوشته است: باسلام من با نامزدم نزدیکی داشتم ب اصطلاح لاپایی ولی در هنگام این نزدیکی یک آن حدود چندثانیه درد احساس کردم ولبعد از طریق مقعد رابطه را ادامه دادیم ک برای باراول این کاررا کردم ک بسیار درد داشت بعدازتمام شدن من خونی ندیدم از واژن ولی از مقعد یکمقدارخون دیدم حال میخواهم بپرسم ایا ان درد چندثانیه ای ب پرده من آسیب زده یا ن ؟و چندتا سوراخ در آلت زنانه وجود دارد؟باتشکر

سلام
    امکان آسیب به بکارت در صورتی که آلت تناسلی وارد نشده باشد وجود ندارد
    در آلت تناسلی خانم ها 2 سوراخ! یکی خروجی ادرار و دیگری ورودی واژن وجود دارد .!

4. با سلام شرنده دوباره سوال میکنم من مطمعن آلت وارد نشده اگر همون ابتا ک ب صورت لاپایی ب واژن گیرکرده باشه چی آخه یک چندثانیه یک درد احساس کردم ولی درد زیادی نبود باتشکر

5. ايا طي ازمايشي ميتوان تشخيص داد كه خانم با چه كسي رابطه جنسی داشته؟
    ايا طي ازمايشي ميتوان تشخيس داد كه پرده خانم توسط چه كسي پاره شده؟

6. سلام
    دختری برای معاینه به پزشک مراجعه کرده
    پزشک گفته پرده از نوع ارتجاعی هست و در اثر رابطه جزیی باز شده
    ایشون هیچ رابطه ای نداشته و فقط ممکنه انگشت وارد شده باشه که حتی به ورود انگشت هم شک داره
    به هرحال احتمال باز شدن پرده ارتجاعی با انگشت هست؟ یعنی پرده پاره نشه و فقط بازتر بشه

7. m0ta نوشته است: سلام
    دختری برای معاینه به پزشک مراجعه کرده
    پزشک گفته پرده از نوع ارتجاعی هست و در اثر رابطه جزیی باز شده
    ایشون هیچ رابطه ای نداشته و فقط ممکنه انگشت وارد شده باشه که حتی به ورود انگشت هم شک داره
    به هرحال احتمال باز شدن پرده ارتجاعی با انگشت هست؟ یعنی پرده پاره نشه و فقط بازتر بشه

بله امکان آسب بکارت با ورود اجسام خارجی از جمله انگشت هست که باعث پارگی بکارت نمیشه و فقط آسیب میزنه

8. kamraniov نوشته است: ايا طي ازمايشي ميتوان تشخيص داد كه خانم با چه كسي رابطه جنسی داشته؟
    ايا طي ازمايشي ميتوان تشخيس داد كه پرده خانم توسط چه كسي پاره شده؟

اگر معاینه توسط پزشک متخصص یا پزشکی قانونی انجام شه مشخص میشه فرد رابطه داشته یا خیر اما با چه کسی قابل تشخیص نیست

9. سلام من دختری۲۳ساله ام از۱۱سالگی وقتی میخواستم برم اول راهنمایی قرار شد از طرف مدرسمون بریم آزمایش بهداشت و اینا ی دکتری بود که مارو معاینه میکرد دستشو گذاشت توی ....و بهم گفت سرفه کن منم ازون موقع نمیدونم چجوری ولی یاد گرفتم خودارضایی کنم بیخبر از پرده ی بکارت و اینا همیشه به صورت مالشی خودمو ارضا کردم هنوزم نتونستم ترک کنم از پارسال موقع نزدیک پریودم بازم خودارضایی میکردم به صورت مالشی که پریودم بیشتر از هفت روز میشد روزای آخرم یه ترشح سفید میومد با ی لخته خون دوباره دیشبم خودارضایی داشتم که نزدیک پریودم بود بعد چن ساعت ی لخته خون اومد ازم ولی هنوز پریود نشدم خیلی نگرانم به مامانم هم نمیتونم بگم چون توی ی شهر خیلی کوچیکیم دکترم نمیتونم برم آیا پردم آسیب دیده ؟؟؟

10. samira6562 نوشته است: با سلام شرنده دوباره سوال میکنم من مطمعن آلت وارد نشده اگر همون ابتا ک ب صورت لاپایی ب واژن گیرکرده باشه چی آخه یک چندثانیه یک درد احساس کردم ولی درد زیادی نبود باتشکر

لطفاجواب سوالاموبدین من بانامزدم  رابطه ب صورت لاپایی داشتم ولی مطمعنم آلت ایشون وارد نشده ولی ازیکطرف استرس دارم چون در یک لحظه من فقط یک درد کمی احساس کردم. واسترسم دراین مورده ک نکنه آلت ایشون همون لحظه درحال لاپایی درواژن تماس داشته باشه ولی داخل نرفته نیدانم یعنی داخل رفته یا ن ولی اون درد یک ثانیه موندم چی بود و بعد از اون رابطه مقعد داشتیم و حس کردم از مقعد خون اومد ولی نیدانم ازمقعد بود یا چیزدیگه لطفا ب سوالام جواب بدید

11. من 19 سالمه و یه چند روزی بود که ناحیه تناسلیم عفونت گرفته بود و همش ترشحات سفید رنگ میدیدم یه دفعه خواستم ترشحات رو با دستمال پاک کنم که فکر میکنم یه قسمتی از دستمال وارد ناحیه تناسلیم شد اما نه خیلی..بعد یه لکه خون رو دستمال کاغذی دیدم...ممکنه که این خون بخاطر پارگی پردم باشه؟؟؟؟؟؟
    درضمن من بعد اون خونریزی هیچ دردی نداشتم

12. سلام خوبيد؟ من ي سوال داشتم كه خواهشا ميخوام خود اقاي رهام صادقي ج اونو بدن ممنونم
    من ١٩ سالمه و تقريبا از ١٤ يا ١٥ سالگي خودارضايي ميكنم ك فقط كليتوريس و دخولي نداشتم فقط نوازش يا از روي لباس با وسيله اي چيزي نوازش انجام دادم ؛ الان يك سالي ميشه كه براي اينكه تحريك شم از فيلم هاي پورن خودارضايي و لزبين استفاده ميكنم ولي ميلي به لزبين ندارم هنوزم ميلم به جنس مخالف سر جاشه و هيچ اتفاقي تو تفكرم نيفتاده فقط چون اون فيلما بهتر تحريك ميكنن ميبينمشون و خودمو ارضا ميكنم و البته هفته اي يكبار حتي بعضي وقتا ك مسغول باشم دو هفته يا سه هفته يكبار اينكارو ميكنم يعني اعتياد خاصي ندارم و البته گرايشمو به مردا كم نكرده ؛ ولي از بقيه چيزايي ميشنوم كه ميگن كسايي كه خودارضايي ميكنن بعد ازدواج افسردگي ميگيرن فقط با خودارضايي به لذت ميرسن و حتي خيانت ميكنن و دوس دارن باكسايي دگ اونم با نوازش ارضا شن نه دخول ؛ اينا راستن؟ و اينكه واقعا افسردگي كم اشتهايي مياره؟ چون من هم اعتماد بنفسم كمه هم لاغرم ؛ وشنيدم ميگن كه اصلا بد نيست اگه ب اعتياد نرسه برعكس ياد ميگيري كه كاهاي بدنت ارضات ميكنن و تو روابط زناشوييتم خوبه ؛ الان كدوم حرف صحت داره؟

13. elham475 نوشته است: من 19 سالمه و یه چند روزی بود که ناحیه تناسلیم عفونت گرفته بود و همش ترشحات سفید رنگ میدیدم یه دفعه خواستم ترشحات رو با دستمال پاک کنم که فکر میکنم یه قسمتی از دستمال وارد ناحیه تناسلیم شد اما نه خیلی..بعد یه لکه خون رو دستمال کاغذی دیدم...ممکنه که این خون بخاطر پارگی پردم باشه؟؟؟؟؟؟
    درضمن من بعد اون خونریزی هیچ دردی نداشتم

سلام
    با توجه به توضیحات شما اتفاقی رخ نداده
    نگران نباشید

14. سلام شب بهیر.من چند روز پیش ضربه محکم بهم خورد همون لحظه خون ریزی کردم چیزی داخل واژنم نشد ولی ضربه محکمی خوردم خون ریزی کردم با چند نفر مشورت کردم گفتن ک پرده7لایس برای تو پردت جلو بوده دوسه تا لایش پاره شده حالا خیلی میترسم خونم زیاد نیومد بنظرتون پردم پاره شده خیلی میترسم توروخدا راهنمایی کنیید

15. سلام آقای دکتر حدود 1 هفته ی پیش یک رابطه ی خیلی سطحی داشتم که اصلا دخول اتفاق نیوفتاد ولی غشای ورودی واژنم دچار یک پارگیه کوچک و سطحی شده که همراه با کمی خون ریزی بود میشه کمکم کنید که بفهمم پرده ی بکارتم آسیب دیده یا پاره شده ممونم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 40
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید