شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 105 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام
    دختری 33 ساله هستم. /در روز 8 پریودی (26 تیر) نزدیکی داشتم که پیشاب کمی روی واژن ریخته شد و بعد از 14 ساعت قرص اورژانسی مصرف کردم . در روز 16 پریودی (2 مرداد) با عرض پوزش خونریزی تیره شبیه پریود دیدیم  ولی به مقدار کم . حلا بعد از گذشت 2 روز خیلی کمتر شده خونریزی . من سیکل ماهانه 30 روزه منظم داشتم . ایا این خون مربوط به پرودی است .؟ احتمال بارداری وجود داره ؟

2. سلام خسته نباشید
    سیکل پریودی ۳۰ روزه دارم . ۶ تیر پریود شدم ۱۵ تیر رابطه ی سطحی داشتم که شک داشتم مایع منی به واژن رسیده باشه یا نه ۲ ساعت بعد رابطه لونژیل ۱.۵ و ۱۲ ساعت بعد یه لونژیل ۱.۵ دیگه خوردم. شش روز بعد ۲۱ تیر دچار لکه بینی قهوه ای شدم و ۲ روز لکه بینی بسیار بسیار کم قهوه ای شدم اصلا پریود و خون قرمز رنگ نبود.ایا با این لکه بینی حاملگی منتفی شده؟سیکل جدیدم از روزه لکه بینی اغاز شده؟؟
    اگر ۲۱ تیر که فقط لکه بود سیکل پریودی جدید باشه روز ۲مرداد که روز ۱۳ سیکلم میشده یه رابطه ی سطحی داشتم و پیشاب به واژن برخورد کرد ۵ ساعت بعد لونژیل ۱.۵ و ۱۲ ساعت بعد لونژیل ۱.۵ خوردم (تازه فهمیدم فقط باید یکی مصرف میشده) احتمال بارداری هست؟
    سرگیجه دارم ترشح دارم اب درون دهانم جمع میشه بزاقم خیلی ترشح میشه ؟ایا احتمال بارداری هست با توجه به رابطه اول و لکه بینی و رابطه ی دوم؟؟با این قرصا کی باید پریود شم؟

3. Zahra1372ii نوشته است: سلام خسته نباشید
    سیکل پریودی ۳۰ روزه دارم . ۶ تیر پریود شدم ۱۵ تیر رابطه ی سطحی داشتم که شک داشتم مایع منی به واژن رسیده باشه یا نه ۲ ساعت بعد رابطه لونژیل ۱.۵ و ۱۲ ساعت بعد یه لونژیل ۱.۵ دیگه خوردم. شش روز بعد ۲۱ تیر دچار لکه بینی قهوه ای شدم و ۲ روز لکه بینی بسیار بسیار کم قهوه ای شدم اصلا پریود و خون قرمز رنگ نبود.ایا با این لکه بینی حاملگی منتفی شده؟سیکل جدیدم از روزه لکه بینی اغاز شده؟؟
    اگر ۲۱ تیر که فقط لکه بود سیکل پریودی جدید باشه روز ۲مرداد که روز ۱۳ سیکلم میشده یه رابطه ی سطحی داشتم و پیشاب به واژن برخورد کرد ۵ ساعت بعد لونژیل ۱.۵ و ۱۲ ساعت بعد لونژیل ۱.۵ خوردم (تازه فهمیدم فقط باید یکی مصرف میشده) احتمال بارداری هست؟
    سرگیجه دارم ترشح دارم اب درون دهانم جمع میشه بزاقم خیلی ترشح میشه ؟ایا احتمال بارداری هست با توجه به رابطه اول و لکه بینی و رابطه ی دوم؟؟با این قرصا کی باید پریود شم؟

سلام
    دوست عزیز احتمال بارداری وجود ندارد.

4. rose95 نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر. سپاس از مطالب بسیار مفیدتون.
    یک سوال بسیار مهم داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید چون دارم میمیرم از ترس. تقریبا 23 روز پیش من و نامزدم با هم بودیم البته در حد عشق بازی و مالش آلتش روی اندام من. دخول نداشتیم ولی من خودم خیلی نگرانم که ممکنه اون مایه ی چسبناک نامزدم باعث حاملگیم شده باشه اما چیزی از آبش(ارضا شدنش روی واژن من نریخت و کاملا از من جدا میشد) من هنوز باکره هستم. من بعضی اوقات آخر ماه چریود میشدم بعضی اوقاتم هفته اول ماه این بار آخر ماه شدم تاریخ ذیروز 27 تیر. الان من پریود شدم اما تمام حالتایی که ذارم تو بقیه سایتها میخونم شبیه حاملگی هست از سردرد تا سرگیجه و حالت تهوع تا کسلی و بی جونی دستو پاهام دل درد و کمر درد تا خونریزی. اما اینجا نگرانم کرده که 1 روز قبل از پریود شدنم یه لکه بینی ریز داشتم. حالا میخواستم بپرسم با این موارد این واقعا حاملگی هست یا پریودی؟ لظفا جواب بدید داریم از ترس و استرس میمیریم نمیتونم هم جرات کنم برم اژمایش بدم از ترس

با سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد.

5. zarzariii نوشته است: سلام  من  ۱۰ روز قبل از زمان پریود رابطه داشتم،با اینکه جلوگیری کردیم ولی بازم مشکوک بود، و سر موعد پریود چند قطره خون اومد و دوران قاعدگی من ۵ روزه است اما فقط یک روز خونریزی داشتم اونم کم و دو روز لکه بینی داشتم دیگه هیچی نیومد به نظر شما حامله ام؟ یا دلیل دیگه ای داره و  بنا به دلایلی نمیتونم دکتر برم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام
    آزمایش بتا hcg  انجام دهید .

6. niknam_eh نوشته است: با سلام.
    جوhنی هستم 26 ساله دو ماه است که نامزد کردم (عقد رسمی) حدود 2 هفته پیش با نامزد خود رابطه داشتم ولی دخولی صورت نگرفت. اصطلاحا لاپایی. به هنگام ارضا شدن سعی کردم که منی خود را درون دستمال بریزم ولی احتمال میدهم پیشاب یا مقدار کمی از منی اطراف الت نامزدم ریخته باشه. ایشون پرده بکارت حلقوی داره ولی هیچ وقت دخولی انجام نشده. این اتفاق در روز 14 یا 15 بعد از شروع پریودش بود. معمولا پریود منظمی داشته ولی الان هم 2 روز از موعد پریود بعدی میگذره و هنوز پریود نشده. خیلی نگران هستیم. آیا احتمال بارداری هست؟ اگه خدایی نکرده حامله باشه چطور میشه جلوش رو گرفت یا جنین رو سقط کرد.
    اون توی خونه خودشون هست و زیاد آزادی نداریم چطور میشه بدون این که کسی بفهمه این مشکل رو حل کنیم؟
    خواهش میکنم زود تر ما رو از نگرانی در بیارید
    ممنون

با سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد.

7. abadiaii نوشته است: با سلام
    دختری 33 ساله هستم. /در روز 8 پریودی (26 تیر) نزدیکی داشتم که پیشاب کمی روی واژن ریخته شد و بعد از 14 ساعت قرص اورژانسی مصرف کردم . در روز 16 پریودی (2 مرداد) با عرض پوزش خونریزی تیره شبیه پریود دیدیم  ولی به مقدار کم . حلا بعد از گذشت 2 روز خیلی کمتر شده خونریزی . من سیکل ماهانه 30 روزه منظم داشتم . ایا این خون مربوط به پرودی است .؟ احتمال بارداری وجود داره ؟

با سلام
    ممنون میشم جواب منو بدید. خیلی نگرانم و فقط 2 روز لکه خون به شکل قهوه ای دیدم و بقیه فقط ترشحات به صورتی که در روزهای تخمکگذاری داشتم، الان هم به اون شکل ترشح همراه با درد زیر شکم.

8. سلام من ٤٠ روز پيش تويه پريودي رابطه داشتم و مني داخل ريخته شد ٤٨ ساعت بعد قرص اورژانسي هم خوردم ميخاست بدونم آيا احتمال بارداري هست؟ سه بار تست گرفتم منفي بوده ولي الان ٤٠ روزه كه پريود نشدم؟؟؟

9. Mahla46 نوشته است: سلام
    ببخشید یه سواا داشتم.من باکره هستم.روز اخر پریودی تقریبا با نامزدم رابطه داشتم.ولی دخولی نبود.
    حتی مایع هم روی بدنم نریخت.
    ولی پریود بعدی چند رروز زود تر شد.و تهوع و یه مقدار حس کردم تب هم داشت
    ولی کاملا پریود شدم.
    میخوام ببینم امکان حاملگی هست؟؟؟؟لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانم

خواهشن جواب بديد نگرانم حاملگي خارج رحمي نباشه يا هرچي

10. سلام
    ایا بعد از مصرف قرص اورژانسی لونژیل حتماً باید خونریزی کرد؟
    من نه روز هست که استفاده کردم اما هیچ خبری نیست..
    قرص رو سه روز بعداز رابطه خوردم. رابطه کاملا محافظت شده بود و کاندوم سالم. قرص رو به دلیل وسواس فکری مصرف کردم
    موعد پریود خودم 14 مرداد هست. تا اونوقت صبر کنم یا ازمایش بدم؟
    ممنون

11. با سلام
    من 30 سالمه و تا چن وقت پیش پریود منظم داشتم
    یه بار با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتم که مجبور شدم قرص لونژیل بخورم و بخاطر ترسم دو مرتبه این قرصو استفاده کردم
    بعد از یه هفته تست کردم و جواب مثبت بود برای همین رفتم دکتر و یه آمپول تزریق کرد و گفت باید تا ده روز خونریزی کنی و بعد قطع بشه
    همونجوری هم شد
    اما بعد از اون دیگه پریود نشدم
    الان دو ماهه من پریود نشدم
    چیکار باید بکنم؟
    و یه سوال هم اینکه این قرص اورژانسی لونژیل رو که روش نوشته 75 آیا یه بار دو تا شو باهم بخوریم کافیه؟ یا باید دوباره دو تای دیگه هم خورد

12. سلام و خسته نباشید،
    من فردای آخرین روز پریودم رابطه داشتم،بعد از رابطه هم کمی دچار خونریزی شدم،ایا امکان بارداری هست؟
    قبلا از پاسخگویی شما تشکر میکنم.

13. Saram70

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان من قبلا هم یه بار این سوال رو پرسیدم اما خوندن یه سری از مطالب سایت ها منو ترسوند ، من روز 18 پریودم رابطه معقدی داشتم من باکره هستم و منی داخل معقد ریخته شد البته پریود هام 26 روزه تا 30 روزس ، من ترسیدم نکنه هنگام خارج شدن الت از معقد منی روی واژن ریخته شده باشه واسه همینم 36 ساعت پیش یه لونژیل خوردم و 12 ساعت بعد هم بعدیش رو خوردم (لونژیل 75) حالا تو بعضی از سایت ها دیدم که خیلی ها با خوردن قرص هم باردار شدن و خیلی هام نوشتن قرص لونژیل 75 رو باید باهم یک جا بخورید نه 12 ساعت بعد . روش من اشتباه بوده ؟ آخه خیلی جاها نوشته بود 12 ساعت بعد دومی رو باید بخورید  Sad احتمال حاملگی هست ؟ آخه پریودم 4 روزه که عقب افتاده و از خوردن قرص هم 11 روز میگذره Sad من دارم نابود میشم کمکم کنید لطفا . Sad من جرات بی بی چک یا آزمایش ندارم Sad

14. Saram70 نوشته است: سلام دوستان من قبلا هم یه بار این سوال رو پرسیدم اما خوندن یه سری از مطالب سایت ها منو ترسوند ، من روز 18 پریودم رابطه معقدی داشتم من باکره هستم و منی داخل معقد ریخته شد البته پریود هام 26 روزه تا 30 روزس ، من ترسیدم نکنه هنگام خارج شدن الت از معقد منی روی واژن ریخته شده باشه واسه همینم 36 ساعت پیش یه لونژیل خوردم و 12 ساعت بعد هم بعدیش رو خوردم (لونژیل 75) حالا تو بعضی از سایت ها دیدم که خیلی ها با خوردن قرص هم باردار شدن و خیلی هام نوشتن قرص لونژیل 75 رو باید باهم یک جا بخورید نه 12 ساعت بعد . روش من اشتباه بوده ؟ آخه خیلی جاها نوشته بود 12 ساعت بعد دومی رو باید بخورید  Sad احتمال حاملگی هست ؟ آخه پریودم 4 روزه که عقب افتاده و از خوردن قرص هم 11 روز میگذره Sad من دارم نابود میشم کمکم کنید لطفا . Sad من جرات بی بی چک یا آزمایش ندارم Sad

نه عزیزم نترس ... من هم همین کارو کردم ولی پریود نشدم... ازمایش هم دادم منفی بود دیروز... لونژیل به هم میریزه پریودتو. استرس نداشته باش پریود میشی.

15. Samanomasan نوشته است: سلام و خسته نباشید،
    من فردای آخرین روز پریودم رابطه داشتم،بعد از رابطه هم کمی دچار خونریزی شدم،ایا امکان بارداری هست؟
    قبلا از پاسخگویی شما تشکر میکنم.

سلام
    اگه دوره منظم دلرید بارداری منتفیه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 105 از 126
رفتن به صفحه :    ... 105 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید