شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واژن تنگ و ازاله بکارت

1. با سلام.
    دختری 26ساله و متاهل. حدود شش ماه عروسی کردم. موقع عروسی به دکتر زنان مراجعه کزدم. چون هنگام رابطه درد داشتم البته استرس هم تاثیر داشت که خودم رو جمع میکردم. ولی پزشک بهم گفت واژن شما تنگه و بکارت یکم عقبتر از ورودی واژن هست و یکوچولو ضخیم هست. بهم پیشنهاد جراحی بکارت دادند ولی حاضر به جراحی نیستم. با توجه به اینکه ماهی دوبار رابطه جنسی داریم(بخاطر دوری از همسرم) تا حالا تا انتهای کلاهک الت همسرم وارد واژنم شده البته با درد(حدود سه یا چهارسانت).حالا امکانش هست با گذشت زمان و رابطه جنسی بیشتر رابطه ام بهتر بشه و با آلت همسرم بکارتمو ازدست بدم؟! یا تا الان پرده م پاره شده؟!البته تو اوایل خون خیلی خیلی کم دیدم. سوال دوم اینکه دراین صورت (یعنی ازدست ندادن پرده)تو حاملگی و زایمان من مشکلی بوجود خواهد آمد؟!

2. سلام دوست عزیز
    این چیزایی هست که خود دکترتون بهتر میتونه بگه
    اون خونی که در رابطه جنسی اول شما پدیدار شده میتونه مال پاره شدن کامل پرده بوده باشه هم میتونه آسیب دیده باشه و کامل پاره نشده باشه
    به صحبت دکترتون گوش کنید تا بعدا خدایی ناکرده دچار مشکل نشید

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید