شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 104 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. abadiaii نوشته است: با سلام
    دختر 33 ساله هستم . در روز 8 پریودیم یعنی 26 تیر نزدیکی داشتم قرص اورژانسی مصرف کردم. و همیشه پریودی منظم داشتم .
    زمان بعدی کی باید پریود بشم ؟

به دلیل مصرف قرص بالانس هورمونیتون بهم خورده و تغییر در زمان پریوئتون بستگی به شرایط هورمونیتون داره زمان دقیقی نمیشه گفت ولی احتمال با تاخیر چند روزه در حد 1 هفته مواجه میشوید شایدم مواجه نشید

2. Saram70 نوشته است: سلام ممنون ميشم اگه به سوالم جواب بديد ، شايد خنده دار به تظر بياد اما من واقعا ترسيدم . من امروز يعني 26 تير با نامزدم رابطه داشتم ، رابطه ي معقدي ، من باكره هستم و پريود هام هميشه ٣٠ روزه بود اما الان تقريبا ٤ ماهه كه پريود هام به صورت ٢٦ روز ه شده يعني هر ماه ٤ روز زودتر پريود ميشم . رابطم روز ١٨ پريودم اتفاق افتاد . اخرين پريودم ٨تير بود كه تقريبا هم ٦ روزه هستش ، نامزدم موقع ارضا شدن اب مني رو داخل معقد ريخت ، ميدونم بارداري از معقد امكان پذير نيست اما از اين ميترسم كه موقع بيرون اومدن از معقد واژن هم يكم خيس شده باشه هرچند كه نامزدم مطمئن هست كه اين اتفاق نيفتاده ، البته من به صورت عادي دارز كشيده بودم و ايشون روي من قرار داشت . من هنوز ٧٢ ساعت از رابطم نگذشته به نظرتون امكان بارداري هست ؟ لازمه كه از قرص استفاده كنم . ؟و به نظرتون روز ١٨ ام پريود روز پر خطره ؟

14 روز قبل و 14 روز بعد پریود روزای پر خطر محسوب میشه
    بیخودی قرص مصرف نکنید بارداری منتفیه
    اگر استرس نداشته باشید سر موقع پریود میشید

3. سلام.من 30 سال سن دارم.دوره های پریودیم منظم و 28 روزه هست.پریودی های من 7 روزه هستند .این ماه از روز چهارم پریودی شروع ب خوردن قرص ال دی کردم.اولین بسته قرص بود.روز ششم پریودی در حالی که هنوز لکه بینی پریودی داشتم یک رابطه جنسی داخل واژن داشتم.البته مایع منی خارج از واژن تخلیه شد.ولی ترسم از بابت پیش اب هست.من قرص هارو طبق برنامه ادامه دادم امروز روز دهم از مصرف قرصمه و روز چهارده پریودیم.در ضمن دیگع نزدیکی نداشتم .ایا من باردارم؟؟؟

4. سلام
    ببخشید یه سواا داشتم.من باکره هستم.روز اخر پریودی تقریبا با نامزدم رابطه داشتم.ولی دخولی نبود.
    حتی مایع هم روی بدنم نریخت.
    ولی پریود بعدی چند رروز زود تر شد.و تهوع و یه مقدار حس کردم تب هم داشت
    ولی کاملا پریود شدم.
    میخوام ببینم امکان حاملگی هست؟؟؟؟لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانم

5. Saram70

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Clooney نوشته است:
    Saram70 نوشته است: سلام ممنون ميشم اگه به سوالم جواب بديد ، شايد خنده دار به تظر بياد اما من واقعا ترسيدم . من امروز يعني 26 تير با نامزدم رابطه داشتم ، رابطه ي معقدي ، من باكره هستم و پريود هام هميشه ٣٠ روزه بود اما الان تقريبا ٤ ماهه كه پريود هام به صورت ٢٦ روز ه شده يعني هر ماه ٤ روز زودتر پريود ميشم . رابطم روز ١٨ پريودم اتفاق افتاد . اخرين پريودم ٨تير بود كه تقريبا هم ٦ روزه هستش ، نامزدم موقع ارضا شدن اب مني رو داخل معقد ريخت ، ميدونم بارداري از معقد امكان پذير نيست اما از اين ميترسم كه موقع بيرون اومدن از معقد واژن هم يكم خيس شده باشه هرچند كه نامزدم مطمئن هست كه اين اتفاق نيفتاده ، البته من به صورت عادي دارز كشيده بودم و ايشون روي من قرار داشت . من هنوز ٧٢ ساعت از رابطم نگذشته به نظرتون امكان بارداري هست ؟ لازمه كه از قرص استفاده كنم . ؟و به نظرتون روز ١٨ ام پريود روز پر خطره ؟

خيلي ممنونم از جوابتون اما من خيلي شك دارم و استرسي هستم از استرس زياد امروز قرص اورژانسي خريدم كه لونژيل ٧٥ هستش ، به نظرتون ميشه به جاي ١٢ ساعت بعد هردو قرص رو باهم خورد كه مثل همون ١.٥ بشه ؟

6. Saram70 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    Saram70 نوشته است: سلام ممنون ميشم اگه به سوالم جواب بديد ، شايد خنده دار به تظر بياد اما من واقعا ترسيدم . من امروز يعني 26 تير با نامزدم رابطه داشتم ، رابطه ي معقدي ، من باكره هستم و پريود هام هميشه ٣٠ روزه بود اما الان تقريبا ٤ ماهه كه پريود هام به صورت ٢٦ روز ه شده يعني هر ماه ٤ روز زودتر پريود ميشم . رابطم روز ١٨ پريودم اتفاق افتاد . اخرين پريودم ٨تير بود كه تقريبا هم ٦ روزه هستش ، نامزدم موقع ارضا شدن اب مني رو داخل معقد ريخت ، ميدونم بارداري از معقد امكان پذير نيست اما از اين ميترسم كه موقع بيرون اومدن از معقد واژن هم يكم خيس شده باشه هرچند كه نامزدم مطمئن هست كه اين اتفاق نيفتاده ، البته من به صورت عادي دارز كشيده بودم و ايشون روي من قرار داشت . من هنوز ٧٢ ساعت از رابطم نگذشته به نظرتون امكان بارداري هست ؟ لازمه كه از قرص استفاده كنم . ؟و به نظرتون روز ١٨ ام پريود روز پر خطره ؟

خيلي ممنونم از جوابتون اما من خيلي شك دارم و استرسي هستم از استرس زياد امروز قرص اورژانسي خريدم كه لونژيل ٧٥ هستش ، به نظرتون ميشه به جاي ١٢ ساعت بعد هردو قرص رو باهم خورد كه مثل همون ١.٥ بشه ؟

میزان دز قرص طبق روش اعلام شده سری اول مصرف شد 12 ساعت بعد سری دوم وگرنه اثر نخواهد کرد
    نمیدونم چه اصراری دارید در مورد بارداری
    امیدوارم خودتون رو برای تغییر بالانس هورمونی و بالا پایین شدن در موعد پریودتون آماده کرده باشید

7. سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر. سپاس از مطالب بسیار مفیدتون.
    یک سوال بسیار مهم داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید چون دارم میمیرم از ترس. تقریبا 23 روز پیش من و نامزدم با هم بودیم البته در حد عشق بازی و مالش آلتش روی اندام من. دخول نداشتیم ولی من خودم خیلی نگرانم که ممکنه اون مایه ی چسبناک نامزدم باعث حاملگیم شده باشه اما چیزی از آبش(ارضا شدنش روی واژن من نریخت و کاملا از من جدا میشد) من هنوز باکره هستم. من بعضی اوقات آخر ماه چریود میشدم بعضی اوقاتم هفته اول ماه این بار آخر ماه شدم تاریخ ذیروز 27 تیر. الان من پریود شدم اما تمام حالتایی که ذارم تو بقیه سایتها میخونم شبیه حاملگی هست از سردرد تا سرگیجه و حالت تهوع تا کسلی و بی جونی دستو پاهام دل درد و کمر درد تا خونریزی. اما اینجا نگرانم کرده که 1 روز قبل از پریود شدنم یه لکه بینی ریز داشتم. حالا میخواستم بپرسم با این موارد این واقعا حاملگی هست یا پریودی؟ لظفا جواب بدید داریم از ترس و استرس میمیریم نمیتونم هم جرات کنم برم اژمایش بدم از ترس

8. Saram70

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Clooney نوشته است:
    Saram70 نوشته است:
    Clooney نوشته است:

میزان دز قرص طبق روش اعلام شده سری اول مصرف شد 12 ساعت بعد سری دوم وگرنه اثر نخواهد کرد
    امیدوارم خودتون رو برای تغییر بالانس هورمونی و بالا پایین شدن در موعد پریودتون آماده کرده باشید

بازم از اينكه انقدر با حوصله جوابم رو ميديد ممنونم خيلي خيلي ممنونم ، من قرص رو همينجوري كه فرمودين مصرف كردم نوبت دوم قرص رو ١٢ ساعت بعد خوردم كه ميشه ٤٨ ساعت از رابطم گذشته اما اولين قرص رو ٣٦ ساعت از رابطه كه گذشت خوردم ، به نظرتون با اين وجود كه زمان طولاني گذشته قرص ها عمل مي كنن ؟ من واقعا ادم استرسي هستم زندگيم نابود شده همش دارم تو سايت ها دنبال جواباي مختلف ميگردم . Sad
    و اينكه اگه پريود بشم بارداري منتفيه ؟ اخه شنيدم خيلي با وجود پريود شدن بعدا فهميدن باردارن Sad

9. سلام. من حدود 7 ماه است که قرص جلوگیری مصرف می کنم و تا دو ماه پیش گاهی یادم میرفت قرص بخورم و همون موقع نزدیکی داشتم و کنترل نشده بود .یک ماه است که انقباضات شدید شکمی دارم و همینطور زیر دلم گاهی درد میگیره. این ماه پریود شدم ولی با وجود قرص باردای تا روز دهم لک بینی داشتم.آیا امکان دارد که بارداری خارج از رحم باشه. خواهش میکنم جواب بدید

10. سلام  من  ۱۰ روز قبل از زمان پریود رابطه داشتم،با اینکه جلوگیری کردیم ولی بازم مشکوک بود، و سر موعد پریود چند قطره خون اومد و دوران قاعدگی من ۵ روزه است اما فقط یک روز خونریزی داشتم اونم کم و دو روز لکه بینی داشتم دیگه هیچی نیومد به نظر شما حامله ام؟ یا دلیل دیگه ای داره و  بنا به دلایلی نمیتونم دکتر برم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

11. با سلام.
    جوhنی هستم 26 ساله دو ماه است که نامزد کردم (عقد رسمی) حدود 2 هفته پیش با نامزد خود رابطه داشتم ولی دخولی صورت نگرفت. اصطلاحا لاپایی. به هنگام ارضا شدن سعی کردم که منی خود را درون دستمال بریزم ولی احتمال میدهم پیشاب یا مقدار کمی از منی اطراف الت نامزدم ریخته باشه. ایشون پرده بکارت حلقوی داره ولی هیچ وقت دخولی انجام نشده. این اتفاق در روز 14 یا 15 بعد از شروع پریودش بود. معمولا پریود منظمی داشته ولی الان هم 2 روز از موعد پریود بعدی میگذره و هنوز پریود نشده. خیلی نگران هستیم. آیا احتمال بارداری هست؟ اگه خدایی نکرده حامله باشه چطور میشه جلوش رو گرفت یا جنین رو سقط کرد.
    اون توی خونه خودشون هست و زیاد آزادی نداریم چطور میشه بدون این که کسی بفهمه این مشکل رو حل کنیم؟
    خواهش میکنم زود تر ما رو از نگرانی در بیارید
    ممنون

12. سلام.من برای اینکه ماه رمضون پریود نشم قرص خوردم یعنی حدودا 27قرص اما دوروز مونده ب اخر ماه قرص قطع کردم پریود شدم.روزه سوم رابطه داشتم که دخول نبود ومنی دوراز وازن تخلیه شد وازروش اورزانسی استفاده کرد که پریودم دو هفته طول کشید الان دل درد دارم دلیلش چی میتونه باشه

13. Saram70

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Saram70 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    Saram70 نوشته است:
    Clooney نوشته است:

بازم از اينكه انقدر با حوصله جوابم رو ميديد ممنونم خيلي خيلي ممنونم ، من قرص رو همينجوري كه فرمودين مصرف كردم نوبت دوم قرص رو ١٢ ساعت بعد خوردم كه ميشه ٤٨ ساعت از رابطم گذشته اما اولين قرص رو ٣٦ ساعت از رابطه كه گذشت خوردم ، به نظرتون با اين وجود كه زمان طولاني گذشته قرص ها عمل مي كنن ؟ من واقعا ادم استرسي هستم زندگيم نابود شده همش دارم تو سايت ها دنبال جواباي مختلف ميگردم . Sad
    و اينكه اگه پريود بشم بارداري منتفيه ؟ اخه شنيدم خيلي با وجود پريود شدن بعدا فهميدن باردارن Sad

توروخدا جوابمو بدين من از استرس به خودكشي دارم ميرسم . تورو خدا بگين با وجود مدل رابطم و روز رابطم و ينكه قرص اورژانسي رو ٣٦ ساعت بعد خوردم امكان داره حامله شم ؟ زندگيم بهم ريخته آرامش ندارم Sad اگه پريود بشم ( ايشالا ) بايد ديگه خيالم راحت بشه ؟ اخه خيلي ها بعد پريود هم حامله بودن Sad((

14. samira_m311 نوشته است: سلام.من برای اینکه ماه رمضون پریود نشم قرص خوردم یعنی حدودا 27قرص اما دوروز مونده ب اخر ماه قرص قطع کردم پریود شدم.روزه سوم رابطه داشتم که دخول نبود ومنی دوراز وازن تخلیه شد وازروش اورزانسی استفاده کرد که پریودم دو هفته طول کشید الان دل درد دارم دلیلش چی میتونه باشه

سلام
    دل درد میتونه علایم خیلی از بیماری ها باشه
    اگه ترستون از بارداریه باید بگم که منفیه

15. zarzariii نوشته است: سلام  من  ۱۰ روز قبل از زمان پریود رابطه داشتم،با اینکه جلوگیری کردیم ولی بازم مشکوک بود، و سر موعد پریود چند قطره خون اومد و دوران قاعدگی من ۵ روزه است اما فقط یک روز خونریزی داشتم اونم کم و دو روز لکه بینی داشتم دیگه هیچی نیومد به نظر شما حامله ام؟ یا دلیل دیگه ای داره و  بنا به دلایلی نمیتونم دکتر برم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

لطفا یکی جواب بده امکان داره حامله شم الان همش ترشح دارم و خبری از پریود نیست فقط همون یکمی که گفتم و الان کمردرد دل درد  هم دارم مثل اینکه پریود باشم ولی نیستم ، لطفا جواب بدین فکرم درگیره ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 104 از 126
رفتن به صفحه :    ... 104 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید