شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 103 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. porizpr نوشته است:
    badomak نوشته است:
    porizpr نوشته است: سلام خسته نباشید
    بنده تمام انجمنو خوندم و جوابی برای این سوالم پیدا نکردم سوالم این بودش که ما از روش ارژانسی برای نزدیکی استفاده کردیم و حدود 15 ساعت بعد از خوردن اخرین قرصای ld دوباره رابطه از عقب داشتیم ایا روش ارژانسی قبل برای این بارم شامل میشه ؟ احتمال بارداری در صورتی که دست اغشته به اسپرم خشک شده به واژن موقع شستشو بخوره چقدره مرسی از شما

سلام
    روش اورژانسی در هر سیکل فقط یکبار و اونم تا 72 ساعت بعد رابطه جواب میده

عذر میخوام منظورمو کامل نفهمیدین .بنده منظورم این بود برای رابطه ذوم ام ینی همون قرصا که 15 ساعت قبل خورده تاثیر میزاره؟

سلام
    خیر

2. nfg372 نوشته است:
    سلام،
    من 22 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 15-3-95 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20-3-95 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و احتمال میدهم پیشاب یا منی وارد واژن شده باشد دخول وجود نداشته ضمنا من باکره هستم.الان در موعد پریودم لکه بینی دارم اما مثل همیشه پریود نشدم وخونریزی ندارم...ضمنا از هیچ روش پیشگیری استفاده نکردم حتی اورژانسی ولی پس از نزدیکی خونریزی داشتم.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    توروخدا زودتر جوابمو بدین

شما در دوران پر خطر نبودید
    شرح ماجرا هم این طور بنظر میرسه بارداری منتفیه

3. nfg372 نوشته است:
    سلام،
    من 22 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 15-3-95 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20-3-95 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و احتمال میدهم پیشاب یا منی وارد واژن شده باشد دخول وجود نداشته ضمنا من باکره هستم.الان در موعد پریودم لکه بینی دارم اما مثل همیشه پریود نشدم وخونریزی ندارم...ضمنا از هیچ روش پیشگیری استفاده نکردم حتی اورژانسی ولی پس از نزدیکی خونریزی داشتم.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    توروخدا زودتر جوابمو بدین

سلام
    تست خون بتا بدین

4. minz1989 نوشته است: باعرض سلام
    من ذیروز با نامزذ خود رابطه جنسی بدون دخول داشتم و دختر هم هستم
    نامزذم اب منی خود را رویه کمر من ریخت وسریعا پاک کرد بعدشم خوذم با اب شستو شودادم ولی باز استرس حاملگی دارم
    در ضمن من 2 تیر پریود شدم
    ایا احتمال حاملگی هست
    ایا با وجود نگذشتن 72 ساعت نیاز به پیشگیریه اورژانسی هست

بارداری در مورد شما کلا منتفیه و نیازی به روش اورژانسی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام خیلی استرس دارم توروخدا جواب بدین من و نامزدم روز اخر پریودم در 26 اردیبهشت رابطه سحطی داشتیم به طوری که دستشونو که احتمال میدم یک ساعت پیش الوده به پیشاب شده است وارد واژنم کردن.قبلش هم دستشو به وسایل و جاهای دیگه هم زده بود. البته اصلا منی خارج هم نشد.(همزمان قرص کنتراسمین برای کیستم مصرف میکردم) و من پس از ان در 11خرداد پریود شدم پریودمم طبیعی بود و بعدشم 16 تیر پریود شدم و اونم از نظر مقدار خونریزی و مدت مثل همیشه.بود ولی من همچنان نگرانم که نکنه بارداری خارج از رحم بشم. اخه سمت چپم درد میکنه دارم میمیرم از استرس.

6. سلام.من 28 سالمه.پریود منظم داشتم.اما دو ماه آخر اردیبهشت و خرداد تقریبا دوهفته یکبار پریود شدم.از روز پنجم پریود آخرم هرشب قرص ال دی خوردم و روز دهم و یازدهم رابطه داشتم.و منی هم خارج واژن تخلیه شد.بسته قرص را تا روز بیست و یکم سروقت خوردم.آیا احتمال بارداری هست؟

7. با سلام و احترام
    دختری هستم34 ساله.باکره.15 تیر پریود شدم و روز 19 تیر رابطه جنسی داشتم.کلا 5 روز پریود میشم .رابطه حفاظت نشده یود ولی تقریبا مطمئن  هستم که منی وارد نشده.محض احتیاط 1ساعت بعدش 1قرص لونژیل و 12 ساعت بعدش یکی دیگه خوردم.شب کمی دل درد و خستگی و دیگه علائمی نبود تا امروز که 25 تیر هستش و خونریزی کردم
    آیا امکان بارداری هست؟یا خونریزی طبیعه؟چقدر طول میکشه پریود بشم
    ممنون از راهنمایی شما

8. shinol نوشته است: سلام خیلی استرس دارم توروخدا جواب بدین من و نامزدم روز اخر پریودم در 26 اردیبهشت رابطه سحطی داشتیم به طوری که دستشونو که احتمال میدم یک ساعت پیش الوده به پیشاب شده است وارد واژنم کردن.قبلش هم دستشو به وسایل و جاهای دیگه هم زده بود. البته اصلا منی خارج هم نشد.(همزمان قرص کنتراسمین برای کیستم مصرف میکردم) و من پس از ان در 11خرداد پریود شدم پریودمم طبیعی بود و بعدشم 16 تیر پریود شدم و اونم از نظر مقدار خونریزی و مدت مثل همیشه.بود ولی من همچنان نگرانم که نکنه بارداری خارج از رحم بشم. اخه سمت چپم درد میکنه دارم میمیرم از استرس.

پریود شدن = عدم بارداری
    بارداری در شما کلا منتفیه

9. baranjam نوشته است: سلام.من 28 سالمه.پریود منظم داشتم.اما دو ماه آخر اردیبهشت و خرداد تقریبا دوهفته یکبار پریود شدم.از روز پنجم پریود آخرم هرشب قرص ال دی خوردم و روز دهم و یازدهم رابطه داشتم.و منی هم خارج واژن تخلیه شد.بسته قرص را تا روز بیست و یکم سروقت خوردم.آیا احتمال بارداری هست؟

بارداری با توجه به شرح  ماجرا منتفیه

10. sumic نوشته است: با سلام و احترام
    دختری هستم34 ساله.باکره.15 تیر پریود شدم و روز 19 تیر رابطه جنسی داشتم.کلا 5 روز پریود میشم .رابطه حفاظت نشده یود ولی تقریبا مطمئن  هستم که منی وارد نشده.محض احتیاط 1ساعت بعدش 1قرص لونژیل و 12 ساعت بعدش یکی دیگه خوردم.شب کمی دل درد و خستگی و دیگه علائمی نبود تا امروز که 25 تیر هستش و خونریزی کردم
    آیا امکان بارداری هست؟یا خونریزی طبیعه؟چقدر طول میکشه پریود بشم
    ممنون از راهنمایی شما

بارداری که اصلا امکانش نیست
    این خونریزی هم که دارید بخاطر مصرف قرص و برهم خوردن بالانس هورمونیتون هستش
    میزان طولانی بودن خونریزی هم بستگی به شرایط هورمونیتون داره
    اگر خیلی طول کشید که بعیده مثلا 20 روز به پزشک جهت رفع مشکل مراجعه کنید

11. سلام.من 28 سالمه.همیشه پریود منظم داشتم.اما دو ماه اردیبهشت و خرداد تقریبا هردو هفته یکبار پریود شدم.از روز پنجم آخرین پریود هر شب یک عدد قرص ال دی خوردم.روز دهم و یازدهم پریودم رابطه داشتم.بسته قرص را تا روز 21 کامل و سروقت خوردم.آیا احتمال بارداری هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

12. با سلام
    من در روز 8 پریودی نزدیکی داشتم و پیشاب هم وارد واژن شد و سیکل دوره قاعدگی من 28-30 روزه است . ایا نیاز به قرص اورژانسی دارم؟

13. abadia نوشته است: با سلام
    من در روز 8 پریودی نزدیکی داشتم و پیشاب هم وارد واژن شد و سیکل دوره قاعدگی من 28-30 روزه است . ایا نیاز به قرص اورژانسی دارم؟

اگر مطمئنید پیشاب وارد واژن شده امکان بارداری بسیار زیاد هست و بهتره از روش اورژانسی استفاده کنید

14. با سلام
    دختر 33 ساله هستم . در روز 8 پریودیم یعنی 26 تیر نزدیکی داشتم قرص اورژانسی مصرف کردم. و همیشه پریودی منظم داشتم .
    زمان بعدی کی باید پریود بشم ؟

15. Saram70

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ممنون ميشم اگه به سوالم جواب بديد ، شايد خنده دار به تظر بياد اما من واقعا ترسيدم . من امروز يعني 26 تير با نامزدم رابطه داشتم ، رابطه ي معقدي ، من باكره هستم و پريود هام هميشه ٣٠ روزه بود اما الان تقريبا ٤ ماهه كه پريود هام به صورت ٢٦ روز ه شده يعني هر ماه ٤ روز زودتر پريود ميشم . رابطم روز ١٨ پريودم اتفاق افتاد . اخرين پريودم ٨تير بود كه تقريبا هم ٦ روزه هستش ، نامزدم موقع ارضا شدن اب مني رو داخل معقد ريخت ، ميدونم بارداري از معقد امكان پذير نيست اما از اين ميترسم كه موقع بيرون اومدن از معقد واژن هم يكم خيس شده باشه هرچند كه نامزدم مطمئن هست كه اين اتفاق نيفتاده ، البته من به صورت عادي دارز كشيده بودم و ايشون روي من قرار داشت . من هنوز ٧٢ ساعت از رابطم نگذشته به نظرتون امكان بارداري هست ؟ لازمه كه از قرص استفاده كنم . ؟و به نظرتون روز ١٨ ام پريود روز پر خطره ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 103 از 126
رفتن به صفحه :    ... 103 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید