شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 101 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام
    ازونجایی که سوال دومم رو کسی جواب نداد ، دوباره وضعیتم رو میگم
    من سه ماه پیش زمان پریود هام از ۱۵ ام هر ماه به ۲۵ هرماه تغییر کرد. بعد از اخرین پریودم که ۲۵ اردیبهشت بود، در روزهای ۷ خرداد و ۹ خرداد با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم و ارضا در محل خطرناک نبود ولی از احتمال پیشاب هیچ نظری ندارم. از روز ۱۱ خرداد تا ۶ روز لکه بینی داشتم که به قوت پریود نبود اما مقدار ان پس از دوروز کمی زیاد شد. بعد از ان ۶ روز تا الان که ۳۱ خرداد است، پریود نشدم و در روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد سه بار بی بی چک گذاشتم که منفی بود. احتمال بارداری چقدره؟ ایا ممکنه به خاطر مسافرت پریودم جلو افتاده  و ضعیف باشد؟ اگر لکه بینی و ترس از لکه بینی لانه گزینی نبود ، هیچ احتمالی نمیدادم

2. zibakml نوشته است: با سلام
    من سه ماه پیش زمان پریود هام از ۱۵ ام هر ماه به ۲۵ هرماه تغییر کرد. بعد از اخرین پریودم که ۲۵ اردیبهشت بود، در روزهای ۷ خرداد و ۹ خرداد با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم و ارضا در محل خطرناک نبود ولی از احتمال پیشاب هیچ نظری ندارم. از روز ۱۱ خرداد تا ۶ روز لکه بینی داشتم که به قوت پریود نبود اما مقدار ان پس از دوروز کمی زیاد شد. بعد از ان ۶ روز تا الان که ۳۱ خرداد است، پریود نشدم و در روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد سه بار بی بی چک گذاشتم که منفی بود. احتمال بارداری چقدره؟ ایا ممکنه به خاطر مسافرت پریودم جلو افتاده  و ضعیف باشد؟ اگر لکه بینی و ترس از لکه بینی لانه گزینی نبود ، هیچ احتمالی نمیدادم

سلام
    طبق توضیحات خودتون در مورد رابطه احتمال بارداری وجود نداره
    علت تاخیر و تغییر در پریودتون رو بهتره با مراجعه به پزشک جویا باشید.
    علتش هرچی که باشه حاملگی نیست!!!

3. احتمال بارداری
    با عرض سلام.من بیستو یک سال سن دارم.یک دوره از قرص ضدبارداری اچ دی استفاده کردم و بعد از پریود شدن دوره دومو از روز دوم عادت ماهیانه شروع کردم.روز اول بعد از اتمام عادت ماهیانه با همسرم رابطه داشتیم که گفت برای اطمینان از قرص اوسیز استفاده کن.منم حدود یک ساعت بعد دوتا قرص اوسیز و دوازده ساعت بعد دوتای دیگه استفاده کردم.ولی همچنان تا یک هفته بعد قرص اچ دی رو هم مصرف میکزدم که برای اینکه شک داشتم تداخل داره یا نه قرص اچ دی رو قطع کردم که دوروز بعد پریود شدم ایا امکان بارداری هست؟! و اینکه مصرف همزمان اچ دی و اوسیز تداخل داره؟!خیلی مهمه  ممنون

4. سلام و خسته نباشيد
    آقاي دكتر من از تقويم شما چند سال استفاده مي كنم و تا به امروز هيچ مشكلي نداشتم
    من زمان پريود قبليم 2 خرداد بوده و زمان تخمك گزاري طبق تقويم 16 خرداد مشخص شده و زمان پريود بعديم 30 خرداد
    با اين فرض كه بايد 30 خرداد پريود ميشدم و علايم هم داشتم لكه بيني 28 خرداد نزديكي داشتم بدون پيشگيري و چون علايم داشتم خيالم راحت بود ولي از روز جمعه هم علايم كم شده و هم اينكه هنوز پريود نشدم اما كم وبيش هنوز علايم دارم مي خواستم بدونم با اين توضيحات امكان بارداري وجود داره يا نه؟ مرسي

5. سلام
    اگر همیشه پریودهای منظم داشتید احتمال بارداری کمه ، ولی برای اطمینان یک هفته صبر کنید اگر پریود نشدید تست بارداری بدید .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    وقتتون بخیر
    ممنون از لطفتون که سوالها رو جواب میدین.
    من تو دوران عقد هستم, هر چند ماه پیش میاد که بتونم کنار همسرم باشم.
    ما رابطه کامل رو به بعد از ازدواج موکول کردیم, اما هنوز یه راه جلوگیری خوب پیدا نکردیم و بعد هر ارتباط استرس کلافه مون میکنه و از روش اورژانسی استفاده می کنیم.
    البته همیشه طوری برنامه ریزی می کنیم که روزهای آخر سیکلم که معمولا منظم هم هست با هم باشیم.
    راه دیگه ای برای ما هست؟  مثلا اگه ده روز مونده به دوره پریود بعدیم از یه قرص ضد بارداری استفاده کنم راه خوبیه برای جلوگیری؟
    چون برنامه رفتنم به شهرشون طوری نیست که مثلا از یک ماه قبل معلوم باشه و بتونم قرص رو به روال معمول بخورم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    پوزش میخوام ولی نسبت به کاندوم هم حسایت دارم..
    سوال دومم اینه که چه قرصی مصرف کنم؟ ال دی معمولی مناسبه؟

7. سلام ببخشید من با دوستم رابطه داشتیم تمام آبم رو روی مقعد جلوش ریختم. باکره هست. 10 دقیقه بعد از رابطه هم کامل شسته شده و دستشویی کرده حالا 6 روزه از مدت پریودش میگذره هنوز پریود نشده چند روز دیگه باید صبر بدیم؟ آیا حامله شده؟ لطفا زودتر جواب بدین خیلی مهمه قرص لازمه؟

8. سلام
    من 26 سالمه و پریود نامنظم دارم کیست تخمدان هم دارم ینی دکتر گفته که پلی کيستيک هستم
    آخرین پريودم30 اردیبهشت 95 بود و کوتاه ترين دوره ام 30 روزه و بلندترينش 45 روزه اس و معمولا هفت روز طول می کشه
    روز 27 خرداد رابطه سطحی با دوستم داشتم که دوستم منی شو روی گردنم ریخت(بار اول بود که منی میومد نمیدونم این پيشابه یا منی فرقشو دقیق نمیدونم ولی تقریبا زیاد بود) بعد با دستمال پاکش کرد و پنج دقیقه بعد دست شو به آلت من زد ولی نه به دهانه واژن در ضمن التامون بهم نخورد اصلا
    حدود 23 ساعت بعد یه قرص لونژيل75 خوردم و دقیقا 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردم
    الان هشت روز از زمان پريودم و نه روز از زمان خوردن آخرین قرص میگذره و من هنوز پریود نشدم دم کرده زعفران  و ....خوردم بازم اثری نداشته😭
    امروزم از بی بی چک استفاده کردم  دو تا خط بصورت هاله خیلی خیلی کمرنگ دیدم يه جورایی وقتی نگاه میکنی انگار خطي نيوفتاده خیلی میترسم تورو خدا زود جواب بدید در ضمن من با کره هم هستم میخوام بدونم  اگر بچه ای باشه و زود اقدام کنم بکارمت از بین ميره؟

9. Hosein123ov نوشته است: سلام ببخشید من با دوستم رابطه داشتیم تمام آبم رو روی مقعد جلوش ریختم. باکره هست. 10 دقیقه بعد از رابطه هم کامل شسته شده و دستشویی کرده حالا 6 روزه از مدت پریودش میگذره هنوز پریود نشده چند روز دیگه باید صبر بدیم؟ آیا حامله شده؟ لطفا زودتر جواب بدین خیلی مهمه قرص لازمه؟

سلام
    بهتره آز بتا بدن

10. ranawrites نوشته است: سلام
    وقتتون بخیر
    ممنون از لطفتون که سوالها رو جواب میدین.
    من تو دوران عقد هستم, هر چند ماه پیش میاد که بتونم کنار همسرم باشم.
    ما رابطه کامل رو به بعد از ازدواج موکول کردیم, اما هنوز یه راه جلوگیری خوب پیدا نکردیم و بعد هر ارتباط استرس کلافه مون میکنه و از روش اورژانسی استفاده می کنیم.
    البته همیشه طوری برنامه ریزی می کنیم که روزهای آخر سیکلم که معمولا منظم هم هست با هم باشیم.
    راه دیگه ای برای ما هست؟  مثلا اگه ده روز مونده به دوره پریود بعدیم از یه قرص ضد بارداری استفاده کنم راه خوبیه برای جلوگیری؟
    چون برنامه رفتنم به شهرشون طوری نیست که مثلا از یک ماه قبل معلوم باشه و بتونم قرص رو به روال معمول بخورم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    پوزش میخوام ولی نسبت به کاندوم هم حسایت دارم..
    سوال دومم اینه که چه قرصی مصرف کنم؟ ال دی معمولی مناسبه؟

سلام دوست خوبم
    اول اینکه اصلا خودسرانه هیچ قرصی مصرف نکنید...بجز روش اورژانسی اونم به طور صحیح شما هیچ نوع قرص هورمونی را نباید خودسرانه مصرف کنید.
    حتما و حتما تحت نظر یک پزشک زنان یا ماما این موضوع را مطرح کنید تا اونا بهترین روش را بهتون پیشنهاد کنند یا اگر لازمه قرص پیشگیری مصرف کنید با توجه به شرایط جسمی و روحی شما بهترین قرص را تجویز کنند.
    دوم اینکه هر قرص هورمونی را در هر روزی از سیکل بخورید در پریود بعدی با اختلال مواجه خواهید شد که معمولا هم به تعویق میفته و اینجاست که استرس رونمایی میکنه و شما را از احتمال بارداری نگران.

11. ‎ با سلام
    من در تاريخ ٢٠ ارديبهشت نزيديكي داشتم با نامزدم از مقعدبراي اينكه ترسيدم نكن اب مني با واژنم تماس پيدا نكنه از قرص اورژانسي استفاده كردم يك هفته بعد پريود شدم يعني ٢٧ ارديبهشت و پريوديم زياد خونريزي نداشت و تاريخ پريودي خودم كه ٥ هرماه بود در اون تاريخ ديگه پريود نشدم و در تاريخ ٢٠ خرداد هم پريود نشدم والان ٦ تير و هنوز پريود نشدم خواهش ميكنم كمكم كنيد خيلي استرس دارم نكن حامله باشم

12. badomak نوشته است:
    zibakml نوشته است: با سلام

سلام
    طبق توضیحات خودتون در مورد رابطه احتمال بارداری وجود نداره
    علت تاخیر و تغییر در پریودتون رو بهتره با مراجعه به پزشک جویا باشید.
    علتش هرچی که باشه حاملگی نیست!!!

ببخشید من دوباره سوال میپرسم. من امروز یعنی ۲۹ روز بعد از اون لکه بینی که نمیدونم پریود بود یا نه ، دوباره لکه دیدم، نمیدونم پریوده یا چیز دیگه، جای نگرانی واسه حاملگی که دیگه نیس، نه؟ لکه بینی حاملگی اینحوری منظم نیس که؟

13. سلام وخسته نباشید
    من در دوران لکه بینی با همسرم رابطه داشتم و رابطه بدون کاندوم بود
    منی به بیرون ریخته شده و الان سه روزه که لکه بینی دارم (قهوه ای رنگ هست )
    ایا من حامله هستم ؟
    چرا پریود نمیشم !!!!!
    با تشکر

14. سلام.من هر روز ال دی مصرف میکنم.اما با این حال واسه اطمینان 6 روز پیش پس از ارتباط اورژانسی مصرف کردم  روز اول چهارتا روز دوم دوباره چهارتا
    بعدش دوباره برگشتم به مصرف روزی یکی .حالا پس از شش روز از ارتباط قبلی دوباره ارتباط برقرار کردم.
    سوالم اینه چون مدل مصرف قرصم تو این یه هفته تغییر کرده اثر خودشو داره یا باز اورژانسی مصرف کنم؟

15. porizpr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    بنده تمام انجمنو خوندم و جوابی برای این سوالم پیدا نکردم سوالم این بودش که ما از روش ارژانسی برای نزدیکی استفاده کردیم و حدود 15 ساعت بعد از خوردن اخرین قرصای ld دوباره رابطه از عقب داشتیم ایا روش ارژانسی قبل برای این بارم شامل میشه ؟ احتمال بارداری در صورتی که دست اغشته به اسپرم خشک شده به واژن موقع شستشو بخوره چقدره مرسی از شما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 101 از 126
رفتن به صفحه :    ... 101 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید