شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری بعد از سقط با قرص

1. سلام
    من27فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم ک متاسفانه مجبورب خوردن قرص اضطراری شدم ولی قرص روی من تاثیری نداشت ومن باردار شدم تقریبا یک ماه بعد 26اردیبهشت مجبور ب سقط ان با قرص شدم چون من هنوز نامزد هستم و خانواده ی من و نامزدم بشدت مخالف رابطه قبل ازازدواج هستند.الان 29روز ازسقط میگذره ولی هنوز پریود نشدم دوره های پریودم قبل ازبارداری 20روزه بوده میترسم ک سقط نشده باشه ولی خونریزی شدید ب مدت 3روز همراه با دل درد و تب و سرگیجه را داشتم.تقریبا 3هفته بعد ازسقط نزدیکی داشتم ممکنه ک باردار باشم هنوز؟بعضی وقتا زیر شکمم و قسمت راست و چپ شکمم درد میگیره.فکرم خیلی مشغوله میشه راهنماییم کنید لطفا؟

2. Sogoli1995 نوشته است: سلام
    من27فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم ک متاسفانه مجبورب خوردن قرص اضطراری شدم ولی قرص روی من تاثیری نداشت ومن باردار شدم تقریبا یک ماه بعد 26اردیبهشت مجبور ب سقط ان با قرص شدم چون من هنوز نامزد هستم و خانواده ی من و نامزدم بشدت مخالف رابطه قبل ازازدواج هستند.الان 29روز ازسقط میگذره ولی هنوز پریود نشدم دوره های پریودم قبل ازبارداری 20روزه بوده میترسم ک سقط نشده باشه ولی خونریزی شدید ب مدت 3روز همراه با دل درد و تب و سرگیجه را داشتم.تقریبا 3هفته بعد ازسقط نزدیکی داشتم ممکنه ک باردار باشم هنوز؟بعضی وقتا زیر شکمم و قسمت راست و چپ شکمم درد میگیره.فکرم خیلی مشغوله میشه راهنماییم کنید لطفا؟

سلام
    برای مشخص شدن این موضوع حتما باید سونو بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام ممنون بابت راهنماییتون.میشه بهم بگین چ سونویی باید بدم؟حتما  بایدبا نسخه پزشک باشه یا ازادم میشه؟هزینش چقدره؟

4. Sogoli1995 نوشته است: سلام ممنون بابت راهنماییتون.میشه بهم بگین چ سونویی باید بدم؟حتما  بایدبا نسخه پزشک باشه یا ازادم میشه؟هزینش چقدره؟

باید حتما هرچه سریعتر به متخصص زنان مراجعه کنید
    ایشون با معاینه شما نوعش رو مشخص میکنه
    احتمال زیاد سونو داخلی انجام بدن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید