شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طولانی شدن دوره قاعدگی

1. zarnaz نوشته است: سلام
    من دختری 19 ساله هستم.9 فروردین پریود شدم و الان 28 فروردینه و هنوز پریوم قطع نشده.البته بعد از 7 روز کمتر شده.درد هم ندارم.چند روزه قرص اهن و <a>مفنامیک</a> اسید میخورم و فرقی نکرده.خیلی نگرانم تا حالا اینطوری نشده بودم.میشه کمکم کنین تا بدونم چطوری میتونم قطعش کنم؟

سلام
    دوست عزیز تعادل هورمونی شما به علتی که اون علت را فقط پزشک زنان با بررسی میتونه تشخیص بده، به هم خورده...احتمال اینم که کیست تخمدان داشته باشید وجود داره...بنده تنها کمکی که میتونم به شما بکنم این هست که خدمتتون عرض کنم خودسرانه قرص و دارو مصرف نکنید و هر چه زودتر به پزشک زنان مراجعه کنید تا بهترین روش قطع خونریزی را دکتر براتون تجویز کنند.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  2. سلام من 29سالمه باکره ام ولی بانامزدم درسی اذر رابطه مقعدی داشتم ولی نمیدونم اسپرمش بهم خورده یانه ازکاندومم استفاده نکرده بودیم پریودمنظمی دارم حدودچهارروزپریودمیشم ولی این ماه حدودپانزده روزه خونریزی دارم خونریزیم شدیدنیس وبعصی وقتاهم حدودچندقطره هس ودردناحیه لگن چپ دردخفیفی دارم واسیدمفنامیک میخورم بازم خونریزیم قطع نمیشه  احتمال حامله شدنم وجودداره ازبیبی چکم استفاده کردم منفی بود

3. Ava_2535

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید آیا لکه بینی کم بین زمان هر ماه خطر ناک است مشکل در رحم وجود دارد

4. با سلام
    من ماه گذشته وسط سیکل قاعدگی با همسرم نزدیکی داشتم و بخاطر این فرداش از قرص لونوژسترول استفاده کردم و به مسافرت خارج از ایران رفتم . در این ماه ۸ روز زودتر از موعد پریود شدم و تا به امروز ۱۵ روز است که پریود من ادامه داشته، درد خاصی هم ندارم. در خارج دکتر رفتم، دکتر هیچ چیزی تجویز نکرد و گفت به خاطر قرص این اتفاق افتاده. ولی خودم خسته شدم چه کار باید بکنم. ممنون

5. Negar_navidi نوشته است: با سلام
    من ماه گذشته وسط سیکل قاعدگی با همسرم نزدیکی داشتم و بخاطر این فرداش از قرص لونوژسترول استفاده کردم و به مسافرت خارج از ایران رفتم . در این ماه ۸ روز زودتر از موعد پریود شدم و تا به امروز ۱۵ روز است که پریود من ادامه داشته، درد خاصی هم ندارم. در خارج دکتر رفتم، دکتر هیچ چیزی تجویز نکرد و گفت به خاطر قرص این اتفاق افتاده. ولی خودم خسته شدم چه کار باید بکنم. ممنون

متاسفانه قرص اورژانسی نظم قائدگی رو بهم میزنه
    معمولا خونریزتون چند روز طول می کشیده؟
    اگر ادامه دار شد بهتره جهت معاینه به متخصص زنان مجرب مراجعه کنید

6. Ava_2535

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من بین ماه دوم پریودم  و ماه سوم پریودم هر روز لکه بینی بسیار کم داشتم . آیا ممکن هست که مشکلی داشته باشم.ممنون

7. من مبتلا به واژنیسموس هستم. و در حال درمان تحت نظر دکتر رابطه جنسی تراپیست  در مرحله ی فعلی من با دیلاتور سعی داشتم انقباض درون وازن رو از بین ببرم که مقداری خون از وازن خارج شد و حدس زدیم پرده پاره شده ولی بعد از اون الان به مدت 4 روزه خونریزی دارم و قطع نمیشه.خونریزی پریودم نیست چون  حدود دو هفته به پریودم مونده و اینکه زمانش هم از پریود عادیم بیشتر شده و بعد از ورود دیلاتور اینطور شد.چون هنوز آماده معاینه داخلی نیستم سخته برام به دکتر مراجعه کنم. آیا این خونریزی عادیه؟

8. virgiwoolf نوشته است: من مبتلا به واژنیسموس هستم. و در حال درمان تحت نظر دکتر رابطه جنسی تراپیست  در مرحله ی فعلی من با دیلاتور سعی داشتم انقباض درون وازن رو از بین ببرم که مقداری خون از وازن خارج شد و حدس زدیم پرده پاره شده ولی بعد از اون الان به مدت 4 روزه خونریزی دارم و قطع نمیشه.خونریزی پریودم نیست چون  حدود دو هفته به پریودم مونده و اینکه زمانش هم از پریود عادیم بیشتر شده و بعد از ورود دیلاتور اینطور شد.چون هنوز آماده معاینه داخلی نیستم سخته برام به دکتر مراجعه کنم. آیا این خونریزی عادیه؟

بهتره که به متخصص زنان مراجعه کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. Ava_2535

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من بین ماه های پریودم لکه بینی بسیار کم دارم آیا امکان مشکل در رحم وجود دارم
    ممنون میشم زود تر پاسخ دهید.

10. Ava_2535 نوشته است: من بین ماه های پریودم لکه بینی بسیار کم دارم آیا امکان مشکل در رحم وجود دارم
    ممنون میشم زود تر پاسخ دهید.

سلام
    احتمال اینکه کیست تخمدان داشته باشید زیاده...چون کیست نظم هورمونهای جنسی را به هم میریزه و در عملکرد تخمدانها اختلال ایجاد میکنه.
    لطفا زودتر به پزشک زنان مراجعه کنید.

11. maria64 نوشته است:
    zarnaz نوشته است: سلام
    من دختری 19 ساله هستم.9 فروردین پریود شدم و الان 28 فروردینه و هنوز پریوم قطع نشده.البته بعد از 7 روز کمتر شده.درد هم ندارم.چند روزه قرص اهن و <a><a>مفنامیک</a></a> اسید میخورم و فرقی نکرده.خیلی نگرانم تا حالا اینطوری نشده بودم.میشه کمکم کنین تا بدونم چطوری میتونم قطعش کنم؟

سلام
    دوست عزیز تعادل هورمونی شما به علتی که اون علت را فقط پزشک زنان با بررسی میتونه تشخیص بده، به هم خورده...احتمال اینم که کیست تخمدان داشته باشید وجود داره...بنده تنها کمکی که میتونم به شما بکنم این هست که خدمتتون عرض کنم خودسرانه قرص و دارو مصرف نکنید و هر چه زودتر به پزشک زنان مراجعه کنید تا بهترین روش قطع خونریزی را دکتر براتون تجویز کنند.

سلام
    برای منم همین مشکل پیش اومده به فاصله 12 روز پریود شدم که الان 26 روزه که هنوز ادامه داره من به پزشک مراجعه کردم و کلی آزمایش و سونو ولی همه نرمال بوده کاش میشد جواب رو آپلود کرد خلاصه نه کیست اندازه ضخامت آندومتر 8 و تست هورمون ها نرمال و تیرويید هم ندارم حامله هم نیستم حالا دکتر برام تست پایپل نوشته من از انجامش میترسم سوال من امکان داره هیچ دلیل جسمی نداشته باشه و مثلا عصبی یا کار زیاد باشه من دیگه این آزمایش رو انجام ندم درسته که از خونریزی هم خسته شدم اما نمیدونم چیکار کنم
    لطفا راهنماییم کنید

12. سلام
    ابتدا تشکر از سایت خوبتون و پاسخ دهی سریع و جامعتون
    سوالی دارم..
    22 سال دارم و یک رابطه محافظت نشده داشتم.. تقریبا 10 - 12 روز بعد از اخرین پریود رابطه داشتیم... 4 روز پیش قرص لونژیل خوردم.. هنوز پریود نشدم ولی علایم پریود شدن را دارم.. ب دلالی درین زمان نمیخوام پریود بشم.. چنانچه از قرص ال دی استفاده کنم ایا عوارضی داره؟؟ تاثیرش برجلوگیری از بارداری چی هست؟؟ تداخل دارویی ب چ صورت هست و ایا ب نتیجه ای ک میخوام میرسم؟؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید..

13. با سلام
    بنده خانم متاهل ساکن آمریکام.
    یک ساله اینچا هستم. و 3 ماهه پریود نشدم.
    این نامنظمی را همیشه داشتمو اما نه به این شدت.
    کم کاری تیرویید دارم اما یا دارو کننرل میشه.
    tsh: 3.25
    HCG: negative
    در ایران با سونوگرافی تشخیص تخمدان پلی کیستیک دادند.
    اینحا با اولنرا سوند از لفظ tiny cists استفاده شده.
    ایا ممکنه دجار یایسگی رود راس شده باشم؟
    علت چیه بنظر شما؟
    هورمون LH, FSH,PROLACTIN چک نشده و دوماه دیگه نوبت دکتر رنان دارم اما بشدت نگران.
    ممنون میشم جواب بدید

14. سلام خسته نباشید
    من دختری۲۲ساله هستم.هر ماه ۲۱پریود میشدم.الان نزدیک ۹روز از موقع پریود شدنم گذشته ومن پریود نشدم
    زعفران.زنجبیل.گل گاوزبان.اویشن.رازیانه خوردم ولی پریود نشدم.تموم بدنم دوهفتس درد میکنه.یعنی علائمش رو دارم ولی پریود نمیشم.تورو خدا بگین چیکار کنم.خسته شدم از درد هایی ک دارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید