شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 100 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. soha665 نوشته است: سلام خسته نباشید .من روز هفتم پریود نزدیکی داشتم انزالی صورت نگرفت اما چون فرمودید با پیشاب هم احتمال بار داری هست قرص اورزانسی استفاده کردم و دقیقا شش روز بعد -8ماه بعد-. پریود شدم .سوالی که دارم اینه 1.اینکه پریود شدم یعنی بارداری منتفی شده ؟ 2 اینکه زمان پریود بعدی من به همون تاریخ هرماه -72م -هس یا بعد از تاریخ پریود حاصل از مصرف قرص اورزانسی -8 ماه -حساب میشه ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

سلام
    اگر پریود منظم دارید که در اون زمان که رابطه داشتید احتیاجی به مصرف قرص اورژانسی نبوده چون تخمکی وجود نداشته.
    با توجه به پریودی بارداری منتفیه
    قرص اورژانسی نظم دوره شما رو برهم میزنه احتمالا دوره تون هرچند روز بوده از این پریود آخری حساب بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام اقاي دكتر خسته نباشيد
    من ي دختر ١٩ ساله و باكره هستم ك چندوقت پيش نامزد كردم و ديروز  ي رابطه ي سطحي با نامزدم داشتم ..
    مني ايشون روي الت تناسلي من ريخته شد و ايشون سريعا با دستمال پاك كردن و منم همون لحظه كامل اون ناحيه رو شستشو دادم بعدم با صابون شستم..
    ميخواستم بدونم ايا احتمال بارداري وجود داره؟ما خيلي خانواده هاي متعصبي داريم و ب خاطر اينكه هموز نامزديم خيلي استرس دارم..اگه زعفرانن مصرف كنم احتمالش بايين مياد؟؟يا حتما بايد قرص بگيرم؟تورو خدا جواب سوالمو بدين ممنون ميشم..
    اينم اضافه كنم ك دوروز از قاعدگيم گذشته شده بود و پاك شده بودم

3. سلام خسته نباشید
    من چهارده روز پیش رابطه سطحی داشتم ی ساعت بعد از دو قرص اچ دی و دوازده ساعت بعد دو قرص دیگر استفاده کردم چهار روز بعد دچار لکه بینی شدم که ی روز طول کشید یازده رو بعد دوباره دچار لکه بینی شدم که سه روز طول کشید گاهی قرمز گاهی مایل به قهوه ای بود در این مدت از گل گاو زبان و زعفران استفاده کردم در ضمن این سه روز معده درد و کمر درد هم دارم
    آیا با همه این ها باز هم احتمال بارداری هست؟
    آیا من باردارم ؟
    لطفا زود جواب بدید

4. Ladantahmasbi نوشته است: سلام خسته نباشید
    من چهارده روز پیش رابطه سطحی داشتم ی ساعت بعد از دو قرص اچ دی و دوازده ساعت بعد دو قرص دیگر استفاده کردم چهار روز بعد دچار لکه بینی شدم که ی روز طول کشید یازده رو بعد دوباره دچار لکه بینی شدم که سه روز طول کشید گاهی قرمز گاهی مایل به قهوه ای بود در این مدت از گل گاو زبان و زعفران استفاده کردم در ضمن این سه روز معده درد و کمر درد هم دارم
    آیا با همه این ها باز هم احتمال بارداری هست؟
    آیا من باردارم ؟
    لطفا زود جواب بدید

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید.

5. IR_atefehh نوشته است: سلام اقاي دكتر خسته نباشيد
    من ي دختر ١٩ ساله و باكره هستم ك چندوقت پيش نامزد كردم و ديروز  ي رابطه ي سطحي با نامزدم داشتم ..
    مني ايشون روي الت تناسلي من ريخته شد و ايشون سريعا با دستمال پاك كردن و منم همون لحظه كامل اون ناحيه رو شستشو دادم بعدم با صابون شستم..
    ميخواستم بدونم ايا احتمال بارداري وجود داره؟ما خيلي خانواده هاي متعصبي داريم و ب خاطر اينكه هموز نامزديم خيلي استرس دارم..اگه زعفرانن مصرف كنم احتمالش بايين مياد؟؟يا حتما بايد قرص بگيرم؟تورو خدا جواب سوالمو بدين ممنون ميشم..
    اينم اضافه كنم ك دوروز از قاعدگيم گذشته شده بود و پاك شده بودم

سوالتون کامل نیست
    ننوشتید روز چندم دوره تون رابطه داشتید و اینکه پریود منظم دارید یا خیز
    با این وجود اگر فکر می کنید منی وارد واژنتون شده بهتره از روش اورژانسی استفاده کنید
    لازم به ذکره که 72 ساعت از زمان رابطه فرصت دارید.

6. عرض سلام و خسته نباشید
    سوالی داشتم ک جوابش خیلی برام مهمه و لطف کنید زودتر جواب بدین
    ۱۹ سالمه.ميخوام امسال باز كنكور بدم..با نامزدم رابطه آنال داشتم
    بعد از اتمام رابطه مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخت
    با اینکه بکارت سالم دارم اما برای پیشگیری اورژانسی قصد دارم قرص ال دی مصرف کنم ولی یه جایی خوندم که از عوارض این قرص اختلال در زمانبندی قاعدگیه. با توجه به تاریخ کنکورم (...) میترسم با اختلالی ک به وجود میاره روز کنکور دچار مریضی بشم
    لطفا راهنمایی کنید
    ايا احتمال حاملگي در من وجود داره؟با اين وجود ك بعد از تماس مني با وازنال با دستمال تميز كردم و بعد هم با اب شستشو دادم؟اولين دفعست ك ميخوام قرص استفاده كنم ايا عوارض ديگه اي هم ميتونه داشته باشه؟فعلا هفت تا قرص ال دي دارم همين كفايت ميكنه يا بايد دقيق هشت تا باشه؟
    درضمن قاعدگي من هفت روز طول ميكشه و قاعدگي هاي منظم دارم.حداكثر دوروز اينطر اونطرف تر...و موقع رابطه در روز دهم بودم ..يني سه روز بود ك خوونريزيم تموم شده بود
    خيلي استرس دارم اطفا كمكم كنيد ممنون

7. Ms_neda88 نوشته است: عرض سلام و خسته نباشید
    سوالی داشتم ک جوابش خیلی برام مهمه و لطف کنید زودتر جواب بدین
    ۱۹ سالمه.ميخوام امسال باز كنكور بدم..با نامزدم رابطه آنال داشتم
    بعد از اتمام رابطه مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخت
    با اینکه بکارت سالم دارم اما برای پیشگیری اورژانسی قصد دارم قرص ال دی مصرف کنم ولی یه جایی خوندم که از عوارض این قرص اختلال در زمانبندی قاعدگیه. با توجه به تاریخ کنکورم (...) میترسم با اختلالی ک به وجود میاره روز کنکور دچار مریضی بشم
    لطفا راهنمایی کنید
    ايا احتمال حاملگي در من وجود داره؟با اين وجود ك بعد از تماس مني با وازنال با دستمال تميز كردم و بعد هم با اب شستشو دادم؟اولين دفعست ك ميخوام قرص استفاده كنم ايا عوارض ديگه اي هم ميتونه داشته باشه؟فعلا هفت تا قرص ال دي دارم همين كفايت ميكنه يا بايد دقيق هشت تا باشه؟
    درضمن قاعدگي من هفت روز طول ميكشه و قاعدگي هاي منظم دارم.حداكثر دوروز اينطر اونطرف تر...و موقع رابطه در روز دهم بودم ..يني سه روز بود ك خوونريزيم تموم شده بود
    خيلي استرس دارم اطفا كمكم كنيد ممنون

سلام
    اگر پریودت منظمه که نیاز به مصرف قرص نداری
    بهتر بود با توجه به شرایطت از کاندوم استفاده کنی

8. سلام
    من با نامزدم  18 اردیبهشت رابطه سطحی داشتم به صورتی که آلت اصلا برخورد با واژنم نداشت اما باز برای اینکه استرس نگیرم 1عدد قرص اووسیز مصرف کردم.پریودم منظمه 26 27 روزس
    این رابطه من 1روز بعد از پایان پریودم بود ضمن اینکه من ماه پیشش هم باز رابطه سطحی داشتم و قرص خوردم ولی سر موعد پریودم خونریزی داشتم.
    بعد از مصرف قرص در همون روز 18 اردیبهشت
    من 7روز بعد یعنی 25 اردیبهشت به مدت 2روز خونریزی خیلی خفیف داشتم که از نظر کیفی و کمی شبیه پریود نبود اما چون قرص مصرف کرده بود فکر کردم برای اونه

امروز 26 خرداد من هنوز پریود نشدم حتی علائمشم ندارم تا 2روز پیش علائمش بود .
    من میترسم که اون خونریزی لانه گزینی باشه من باردار شده باشم خیلی استرس دارم
    آخه من یک روز بعد پریودیم رابطه داشتم قرصم خوردم رابطمم سطحی بود پس چرا الان 1ماه میگذره ازون خونریزی پریود نشدم خیلی نگرانم تورو خدا کمک کنید

9. سلام خسته نباشيد
    من به خاطر پيشگيري اورژانسي چهار تا ال دي مصرف كردم و چهارده ساعت بعدشم سه تا ال دي..
    ميخواستم ببينم اثر داره چون دوساعت ديرتر خوردم ؟
    يا دوباره بايد مصرف كنم؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد

10. Ms_neda88 نوشته است: سلام خسته نباشيد
    من به خاطر پيشگيري اورژانسي چهار تا ال دي مصرف كردم و چهارده ساعت بعدشم سه تا ال دي..
    ميخواستم ببينم اثر داره چون دوساعت ديرتر خوردم ؟
    يا دوباره بايد مصرف كنم؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد

روش اورژانسی به غلط انجام شده و بهتره تکرار شه
    4 تا ال دی 12 ساعت بعد 4 تای دیگه نه 3 تا

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. Clooney نوشته است:
    zibakml نوشته است: باسلام
    من پریودم تا 3 ماه پیش منظم بود ( 15 ام هر ماه ) اما بعد از اون شد (25 ام هرماه). این ماه ، روز های 8 و 10 ماه "یعنی حول و حوش تخمک گذاری" ، با نامزدم نزذیکی بدون دخول داشتم اما از پیش آب احتمالی هیچ اطلاعی ندارم. روز 13 ام لکه بینی خفیف داشتم ، که تا امروز که 16 امه ، لکه بینی در هر 4 روز داشتم و این 2 روز آخر کمی بیشتر و حتی لخته ای بود. با این تفاسیر ، امکان بارداری چقدره؟ تا به ازمایش و بی بی چک فک کنم ، کلافه میشم. فقط میخوام احتمالش رو بدونم. ممنون

امکان بارداری با توجه به توضیحتان خیلی کمه و بنظر من کلا منتفیه

من باید دو روز پیش پریود میشدم. خیلی کلافم اخه تاحالا لکه بینی نداشتم و البته اضافه کنم لکه بینیم بعد از ۶ روز تموم شد. به نظرتون امکان داره لکه بینی از لانه گزینی باشه؟؟ اخه هرچی فک میکنم فقط ممکنه پیشاب منو به شک بندازه، اگه رابطم حول و حوش تخمک گذاری نبود و لکه بینی ام نداشتم اصلا نگران نبودم.حالا که تازه پریودمم دوروزه عقب افتاده. به نظرتون بازم منتفیه بارداری؟

12. سلام.دوره پريود منظم ٣٠روزه دارم.اولين روز اخرين پريودم در تاريخ يك خرداد بوده.در تاريخ ١٥خرداد رابطه كامل بدون كاندوم داشتيم البته مني را خارج از واژن خالي كردند.٨ساعت پس از رابطه يك قرص اووسيز١٥٠ و ١٢ساعت بعد از ان يك قرص ديگر خوردم.الان ٢٨خرداد است و هنوز پريود نشدم.٢٥خرداد تست خون دادم ك مقدار هورمون كمتر از يك دهم بود.ايا احتمال حاملگي وجود دارد؟چرا پريود نميشوم؟

13. Sima6767 نوشته است: سلام.دوره پريود منظم ٣٠روزه دارم.اولين روز اخرين پريودم در تاريخ يك خرداد بوده.در تاريخ ١٥خرداد رابطه كامل بدون كاندوم داشتيم البته مني را خارج از واژن خالي كردند.٨ساعت پس از رابطه يك قرص اووسيز١٥٠ و ١٢ساعت بعد از ان يك قرص ديگر خوردم.الان ٢٨خرداد است و هنوز پريود نشدم.٢٥خرداد تست خون دادم ك مقدار هورمون كمتر از يك دهم بود.ايا احتمال حاملگي وجود دارد؟چرا پريود نميشوم؟

سلام
    بارداری منتفیه
    احتمالا تاخیر پریودتون بخاطر مصرف قرص اورژانسیه

14. pari2kht

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام مرسی از راهنماییتون
    بعد از رابطه با نامزدم قرص اورژانسی مصرف لوژینل مصرف کردم
    اصولا باید ۲۵ یا ۲۶ این ماه پریود میشدم که نشدم
    یک روز بعد از تاریخی که باید پریود میشدم و نشدم تست بی بی چک استفاده کردم
    بار اول مثبت نشون داد
    ولی فردا دوباره اسفاده کردم و منفی بود