شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 99 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Better2 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Better نوشته است: سلام خسته نباشيد من شنبه شب با نامزدم رابطه داشتم چند ساعت قبلش هم نامزدم ارضا شده بودش دخول انجام شد ولي مني داخل نريخته شده نگرانيم بابت پيش آب هستش روز دوشنبه صبح زود من قرص اورژانسي ٠.٧٥ ٢عدد همزمان خوردم ميخام بدونم احتمال بارداري هست؟ ممنون ميشم جواب بدين خيلي نگرانم

سلام
    اگه قرص اورژانسی خوردید که بارداری منتفیه

مرسي از جوابتون ببخشيد كه ميپرسم ولي از نگرانيمه من قرص رو تقريبا ٣٠ ساعت بعد خوردم ٢ تا همزمان اينكه دير خوردم باعث نميشه قرص اثر نكنه؟ ممنون ميشم جواب بدين چون خيلي ميترسم

روش اورژانسی تا هفتاد و دو ساعت بعد رابطه جواب میده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    خسته نباشید!
    من زمان پریودم همیشه 18هرماه بوود،هفدهم اسفنددخول داشتم ازمقعد ،که فرداش پریود شدم !
    ماه فروردین 15ماه پریودشدم!بااستفراغ ودردشدید بی سابقه!
    و12ماه اردیبهشت هم دخول داشتم ازمقعد امااینبارمطمعن نیستم آب منی واردواژن شده باشه یانه!همچنین من باک من باکره هستم!فرداش ینی 13پریودشدم
    هیچ قرص ضدبارداری هم مصرف نکردم ازهمون اولین رابطه جنسی!
    میخواستم بببینم احتمالل بارداری هست یانه؟؟؟؟؟؟

3. Sayeehh نوشته است: سلام
    خسته نباشید!
    من زمان پریودم همیشه 18هرماه بوود،هفدهم اسفنددخول داشتم ازمقعد ،که فرداش پریود شدم !
    و12ماه اردیبهشت هم دخول داشتم ازمقعد امااینبارمطمعن نیستم آب منی واردواژن شده باشه یانه!همچنین من باک من باکره هستم!فرداش ینی 13پریودشدم

سلام
    با رابطه مقعدی بارداری رخ نمیده
    چون پریود شدید بارداری منتفیه

4. سلام خسته نباشید
    من 19 سالمه
    با قائدگی منظم . دوره ی 28 روزه . با نامزدم رابطه داشتم نه از جلو و نه مقعدی یه ربع بعد رابطمون من پریود شدم ایا امکان بارداری هست؟
    زودتر راهنماییم کنید خیلی استرس دارم

5. badomak نوشته است:
    ID_VIKI نوشته است: باسلام خانوم 31 ساله هستم پریود های نامنظمی دارم در آخرین پریودم روز بعد از پایان پریود نزدیکی محافظت نشده داشتم یعنی کاملا منی داخل ریخته شد یک هفته بعد شکم درد پریودی دارم الان 20روز گذشته من همچنان درد درام از بی بی چک استفاده کردم منفی بوده من یه پسر هم دارم موقع بارداری ایشون بی بی چک تو هفته 6 مثبت شد تو رو خدا جواب من بدید امکان بارداری هست؟نیاز هست آزمایش خون هم بدم؟
    و اینکه پریودام 4-5 روزه است

سلام
    چون پریود نامنظم دارید با اطمینان نمیشه گفت که در روزهای بی خطر قرار داشتید
    ولی با توجه به اینکه رابطه شما تو زمان پریودی بوده احتمال اینکه تخمک وجود داشته کمه
    برای اطمینان می تونید آز خون بتا بدید تا خیالتون راحت بشه
    بی بی چک یک هفته پس از تاخیر پریود جواب درست رو نشون میده
    در ضمن اون درد شکمی هم گفتید جزو علایم قطعی بارداری نیست و نمیشه از روی اون نظر داد.

یا سلام ببخشید من آزمایش بتا دادم صفر بودم جوابش ولی من همچنان دردهای پریودی دارم دلیلش چی میتونه باشه ؟

6. fatemeh76 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 19 سالمه با نامزدم رابطه داشتم نه از جلو و نه مقعدی یه ربع بعد رابطمون من پریود شدم ایا امکان بارداری هست؟
    زودتر راهنماییم کنید خیلی استرس دارم

سلام
    خوب اگه پریود شدید که یعنی باردار نیستید

7. ID_VIKI نوشته است:
    badomak نوشته است:
    ID_VIKI نوشته است: باسلام خانوم 31 ساله هستم پریود های نامنظمی دارم در آخرین پریودم روز بعد از پایان پریود نزدیکی محافظت نشده داشتم یعنی کاملا منی داخل ریخته شد یک هفته بعد شکم درد پریودی دارم الان 20روز گذشته من همچنان درد درام از بی بی چک استفاده کردم منفی بوده من یه پسر هم دارم موقع بارداری ایشون بی بی چک تو هفته 6 مثبت شد تو رو خدا جواب من بدید امکان بارداری هست؟نیاز هست آزمایش خون هم بدم؟
    و اینکه پریودام 4-5 روزه است

سلام
    چون پریود نامنظم دارید با اطمینان نمیشه گفت که در روزهای بی خطر قرار داشتید
    ولی با توجه به اینکه رابطه شما تو زمان پریودی بوده احتمال اینکه تخمک وجود داشته کمه
    برای اطمینان می تونید آز خون بتا بدید تا خیالتون راحت بشه
    بی بی چک یک هفته پس از تاخیر پریود جواب درست رو نشون میده
    در ضمن اون درد شکمی هم گفتید جزو علایم قطعی بارداری نیست و نمیشه از روی اون نظر داد.

یا سلام ببخشید من آزمایش بتا دادم صفر بودم جوابش ولی من همچنان دردهای پریودی دارم دلیلش چی میتونه باشه ؟

سلام
    جواب آز بتا قابل اطمینانه و این به منزله عدم بارداریه
    دردها هم ممکنه بخاطر استرس شما و یا تلقینتون باشه
    اگر ادامه دار شد بهتره جهت بررسی به متخصص زنان مراجعه تا شما رو معاینه کنه
    ولی از لحاظ عدم بارداری خیالتون راحت باشه

8. سلام اقای دکتر من رابطه سطحی با نامزدم داشتم برای اطمینان  بیشتر از قرص لونژیل استفاده کردم البته ۷۰ ساعت از رابطه مون گذشته بود که قرص روخوردم الان شش روز از مصرف قرص گذشته من هنوز پریود نشدم ایا احتمال حاملگی هست ؟قبل از این رابطه رابطه دیگریم داشتیم ولی منی بیرون از واژن تخلیه شده ترسم از مایع قبل از منی هست لطفا بهم بگین نشانه حاملگی هست خیلی استرس دارم

9. سلام
    اقای دکتر 20 سالمه و مریود منظمی ندارم هر ماه 2 3 روز تاریخش عوض میشه 15/2/95پریود شدم
    و 3 هفته ی پیش با نامزدم نردیکی ک ن فقط لای پا و مقدار کمی از التش رو پشت من کرد بعد موقعی ابش منی رو روی کمر من ریخت ولی خودش میگه شک داره فقط ی قطره چشت من ریخته باشه ولی الان 7 روزه چربود من عقب افتاده درد سینه و زیر شکم دارم ولی پریود نشدم و همچنین باید بگم ک توی اردیبهشت ماه بعد پربودم داروی رفع سنگ کلیه خوردم عایا عقب افتادن پریود مالا دارو هست یا حامله ام؟لطفا جواب بدین نگرانم

10. Ms_elham70 نوشته است:
    سلام
    اقای دکتر 20 سالمه و مریود منظمی ندارم هر ماه 2 3 روز تاریخش عوض میشه 15/2/95پریود شدم
    و 3 هفته ی پیش با نامزدم نردیکی ک ن فقط لای پا و مقدار کمی از التش رو پشت من کرد بعد موقعی ابش منی رو روی کمر من ریخت ولی خودش میگه شک داره فقط ی قطره چشت من ریخته باشه ولی الان 7 روزه چربود من عقب افتاده درد سینه و زیر شکم دارم ولی پریود نشدم و همچنین باید بگم ک توی اردیبهشت ماه بعد پربودم داروی رفع سنگ کلیه خوردم عایا عقب افتادن پریود مالا دارو هست یا حامله ام؟لطفا جواب بدین نگرانم

با توجه به نوع رابطه تون احتمال بارداری کمه
    چون پریود منظم ندارید پیش بینی زمان خونریزی سخته
    ولی اگه تا چند روز آینده عادت نشدید جهت اطمینان تست خون بتا بدید

11. badomak نوشته است:
    Sayeehh نوشته است: سلام
    خسته نباشید!

سلام

خیلی ممنونم ....
    پس لازم نیست اصلاقرصی مصرف کنم؟؟؟؟
    خیلی میترسم.....
    درسته که روزبعدرابطه پریودشدم اماآیا ممکن هست که برای ماه بعد ویادیرتر مشکل پیش بیاد؟؟؟؟

12. Sayeehh نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Sayeehh نوشته است: سلام
    خسته نباشید!

سلام

خیلی ممنونم ....
    پس لازم نیست اصلاقرصی مصرف کنم؟؟؟؟
    خیلی میترسم.....
    درسته که روزبعدرابطه پریودشدم اماآیا ممکن هست که برای ماه بعد ویادیرتر مشکل پیش بیاد؟؟؟؟

سلام
    خیر
    برای ماه های بعد با این رابطه مشکلی پیش نمیاد
    نگران نباشید

13. pari2kht

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 27 اردیبهشت شروع قائدگیم بوده
    16 خرداد با نامزدم رابطه داشتم
    قرص اورژانسی مصرف کردم
    حالا میخوام بدونم کی میتونم با تست حاملگی جواب بگیرم؟
    با تست خونگی میشه؟
    تست خون بدم؟
    کی میتونم جواب مطمئن بگیرم

14. pari2kht نوشته است: سلام
    من 27 اردیبهشت شروع قائدگیم بوده
    16 خرداد با نامزدم رابطه داشتم
    قرص اورژانسی مصرف کردم
    حالا میخوام بدونم کی میتونم با تست حاملگی جواب بگیرم؟
    با تست خونگی میشه؟
    تست خون بدم؟
    کی میتونم جواب مطمئن بگیرم

سلام
    یک هفته پس از تاخیر در پریودتون
    قبل از اون بی بی چک جوابش قابل اطمینان نیست

15. سلام خسته نباشید .من روز هفتم پریود نزدیکی داشتم انزالی صورت نگرفت اما چون فرمودید با پیشاب هم احتمال بار داری هست قرص اورزانسی استفاده کردم و دقیقا شش روز بعد -8ماه بعد-. پریود شدم .سوالی که دارم اینه 1.اینکه پریود شدم یعنی بارداری منتفی شده ؟ 2 اینکه زمان پریود بعدی من به همون تاریخ هرماه -72م -هس یا بعد از تاریخ پریود حاصل از مصرف قرص اورزانسی -8 ماه -حساب میشه ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 99 از 126
رفتن به صفحه :    ... 99 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید