شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 98 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. elinaz135 نوشته است: سلام
    من 27 و 28 اردیبهشت شروع دوره قائدگی ام بود و 31 اردیبهشت هم دوره تموم شد و دیروز ظهر یعنی 16 خرداد با نامزدم رابطه داشتیم.متاسفانه کنترل نشده بود و مایع منی ایشون بصورت کامل داخل شد.
    حدود 7 ساعت بعد یک عدد قرص اورزانسی خوردم. چون نمیدونستم و بلد نبودم . روی هر ورق دو عدد قرص بود که گمان کردم باید یکی یکی خورده بشه. اما حدد دو ساعت بعد با زهم یکی دیگه رو خوردم. یعنی تقریبن ساعت 8 شب قرص اول رو خوردم و ساعت 10 هم قرص دوم رو خوردم (یعنی جمعن یک ورق)فردا صب که امروز بود ساعت 11:30 هم دوتا قرص روی یک ورق رو باهم خوردم.
    حالا سوالم اینه آیا قرصا اثر میذارن؟
    آیا لازمه امشب بازم قرص بخورم؟
    از شوهر قبلیم با اینکه فقط ابشو روی لباس زیرم ریخته بود حامله شده بودم
    اینبار دیگه وحشت دارم
    لطفن زودتر جواب بدید
    اینم بگم که امروز ظهر ساعت 2 24 ساعت اول تموم شد فردا ظهر ساعت 2 هم 48 ساعت تموم میشه و پس فردا ساعت 2 هم 72 ساعت میشه

قرص لوونورژسترل استفاده کردم
    روش نوشته بود لوژین یا نوزیل 75 یا همچین چیزی
    ایرانی بود
    حالا امشب باز هم استفاده کنم؟

من از اینکه با پروفایل دیگه اومدم واقعن معذرت میخوام
    این قضیه خیلی برام حیاتیه
    میدونم کار درستی نکردم ولی به خدا برام خیلی مهمه
    لطفا راهنمایی دقیق بکنید

سلام عزیزم شما روش اورژانسی رو اشتباه اجرا کردی
    قرص اورژانسی لونژیل دو تا دوز داره یکیش یه ورق دوتایی 0.75 گرمی و دیگری یه دونه 1.5 که اولی رو باید به فاصله هر 12 ساعت خورد و دومی رو همون یه دونه 1.5 کفایت میکنه......امشب برای اطمینان بیشتر یه دونه دوز 1.5 بخور و تمام
    البته با این طرز مصرف قرص هورمون زیادی وارد بدنت کردی کع تا مدت ها سیکلتون نامنظم میشه

2. سلام اقای دکتر من در روز ۲۲سیکل رحمم رابطه سطحی با نامزدم داشتم مایع منی به من برخورد نکرده ولی برای اطمینان از قرص لونژیل استفاده کردم ۷۰ ساعت از رابطه مون گذشته بود که من قرص را استفاده کردم ایا ممکن هست من باردار بشم؟ببخشید رابطه سطحی به پرده بکارت اسیب میرساند فقط التهایمان رابهم میمالیدیم متشکر از پاسختون

3. Celica

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    متشكرم.
    در ادامه بست قبلي بايد عرض كنم كه من از 2-3 روز قبل مصرف دمنوش هاي كياهي كه قاعده آور هستند را شروع كردم اما هنوز هيج تغييري رخ نداده و امشب كمي احساس حالت تهوع داشتم.به نظر شما امكان نداره با تماس آلت همسرم به وازن و احتمالا بيش آب بارداري به وجود آمده باشد؟
    مني ايشان قطعا تماسي با وازن نداشته

4. Clooney نوشته است:
    Negin1378ii1 نوشته است: سلام آقاي دكتر روزتون بخير ممنون ميشم جواب منو حتما بديد من خيلي نگرانم.من١تا٧هر ماه پريود ميشم اما بعضي وقتا يكم اين رو وانور ميشه من ٤ روز بعد از پريودم با نامزدم رابطه داشتم كه كاملا سطحي بود و من باكره هستم يعني أب ايشون موقع ارضا شدنشون مطمئن نيستم داخل واژن من رفته يانه ومن سريعا خودمو شستم اما من ١٤ساعت بعد از رابطه دوتا قرص ارژانسي ١/٥استفاده كردم و نميدونستم فقط بايد ١دونه بخورم الان سه روز از خوردن  قرص گذشته و من هنوز پريود نشدم خيلي نگرانم يعني ممكنه باردار بشم بايد چيكاركنم و چند روز صبر كنم لطفا راهنماييم كنيد .من يكم زير دلم درد ميكنه و زعفران و اويشن دم كرده هم خوردم

امکان بارداری صفره
    تاخیرتونم به دلیل مصرف قرصه
    اگر تاخیر زیاد طول کشید به دکتر مراجعه کنید جهت رفع مشکل تاخیر

ممنونم از پاسختون لطف كرديد فقط ببخشيد يك سوال ديگه اگر تاريخ پريود خودم نشدم به دكتر مراجعه كنم با زودتر

5. marzieh632 نوشته است: سلام اقای دکتر من در روز ۲۲سیکل رحمم رابطه سطحی با نامزدم داشتم مایع منی به من برخورد نکرده ولی برای اطمینان از قرص لونژیل استفاده کردم ۷۰ ساعت از رابطه مون گذشته بود که من قرص را استفاده کردم ایا ممکن هست من باردار بشم؟ببخشید رابطه سطحی به پرده بکارت اسیب میرساند فقط التهایمان رابهم میمالیدیم متشکر از پاسختون

سلام
    خیر با رابطه سطحی امکان بارداری وجود نداره و تا زمانی که چیزی وارد وارن نشه بکارت آسیب نمیبینه

6. باسلام خانوم 31 ساله هستم پریود های نامنظمی دارم در آخرین پریودم روز بعد از پایان پریود نزدیکی محافظت نشده داشتم یعنی کاملا منی داخل ریخته شد یک هفته بعد شکم درد پریودی دارم الان 20روز گذشته من همچنان درد درام از بی بی چک استفاده کردم منفی بوده من یه پسر هم دارم موقع بارداری ایشون بی بی چک تو هفته 6 مثبت شد تو رو خدا جواب من بدید امکان بارداری هست؟نیاز هست آزمایش خون هم بدم؟
    و اینکه پریودام 4-5 روزه است

7. ID_VIKI نوشته است: باسلام خانوم 31 ساله هستم پریود های نامنظمی دارم در آخرین پریودم روز بعد از پایان پریود نزدیکی محافظت نشده داشتم یعنی کاملا منی داخل ریخته شد یک هفته بعد شکم درد پریودی دارم الان 20روز گذشته من همچنان درد درام از بی بی چک استفاده کردم منفی بوده من یه پسر هم دارم موقع بارداری ایشون بی بی چک تو هفته 6 مثبت شد تو رو خدا جواب من بدید امکان بارداری هست؟نیاز هست آزمایش خون هم بدم؟
    و اینکه پریودام 4-5 روزه است

سلام
    چون پریود نامنظم دارید با اطمینان نمیشه گفت که در روزهای بی خطر قرار داشتید
    ولی با توجه به اینکه رابطه شما تو زمان پریودی بوده احتمال اینکه تخمک وجود داشته کمه
    برای اطمینان می تونید آز خون بتا بدید تا خیالتون راحت بشه
    بی بی چک یک هفته پس از تاخیر پریود جواب درست رو نشون میده
    در ضمن اون درد شکمی هم گفتید جزو علایم قطعی بارداری نیست و نمیشه از روی اون نظر داد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. ببخشيد با مصرف قرص ارژانسي كه من اشتباها دوتا١/٥خوردم و شما فرموديد امكان بارداري صفره من الان ٩روز هست كه از اين ماجرا ميگذره تا كي پريود نشدم به دكتر مراجعه كنم؟؟؟؟

9. Celica

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من دوره هاي منظمي نداشتم كه حدود 4-5 ماه قبل با آزمايش كه انجام دادم به دستور بزشك قرص ال دي يك دوره براي منظم شدن بريود مصرف كردم البته بزشك كفت مشكلي ندارم و كاملا آماده باروريم. تقريبا 2 ماه بعد مصرف داروها بريودم منظم بود.دفعه ي آخر 5 ارديبهشت بريود شدم كه 7 روز طول كشيد.باكره هستم و تقريبا هفته اي يك بار با نامزدم به عشق بازي ميرسيم كه يك بار حدود 3 هفته بيش(4ام اين ماه) آلتش را كمي با وازنم تماس داد.حدودا 7-8 روز قبل تمام علايم بريودي(عصبي،درد خفيف زير شكم،سينه) را داشتم كه بعد از يك استرس شديد لكه ديدم و ساعتي بعد از آن دوباره با نامزدم معاشقه طولاني داشتم و ديكر علامتي از بريودي و دردو خونريزي نداشتم.ميخوام بدونم احتمال باردار شدنم هست؟

با توجه به آخرين بريودي حدود 13 روز از وقتش ميكذره و هيج كدوم از علايم بريودي ندارم.آزمايش خون ندادم هنوز.البته تا به حال تجربه ي بريود نشدن در يك ماه يا 20 روز تاخير را داشتم.
    از حدود 3 روز قبل مصرف جوشانده هاي كياهي قاعده آور را شروع كردم.هيج كونه تغييري اعم از كسلي،سوزش و درد سينه،افزايش و تكرر ادرار،ترشح،يبوست و... در بدنم حس نميكنم فقط از ديشب تا الان احساس تهوع كمي دارم.به نظر شما وجود بارداري امكان داره؟
    ببخشيد زياد نوشتم ميخواستم واضح بكم كه تشخيص راحتتر باشه خيلي مهمه.
    خواهش ميكنم كمك كنين بهم...

10. سلام خسته نباشيد من شنبه شب با نامزدم رابطه داشتم چند ساعت قبلش هم نامزدم ارضا شده بودش دخول انجام شد ولي مني داخل نريخته شده نگرانيم بابت پيش آب هستش روز دوشنبه صبح زود من قرص اورژانسي ٠.٧٥ ٢عدد همزمان خوردم ميخام بدونم احتمال بارداري هست؟ ممنون ميشم جواب بدين خيلي نگرانم

11. Better نوشته است: سلام خسته نباشيد من شنبه شب با نامزدم رابطه داشتم چند ساعت قبلش هم نامزدم ارضا شده بودش دخول انجام شد ولي مني داخل نريخته شده نگرانيم بابت پيش آب هستش روز دوشنبه صبح زود من قرص اورژانسي ٠.٧٥ ٢عدد همزمان خوردم ميخام بدونم احتمال بارداري هست؟ ممنون ميشم جواب بدين خيلي نگرانم

سلام
    اگه قرص اورژانسی خوردید که بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام اقای دکتر
    من 20سالمه و باکره هستم دو روز پیش با نامزدم رابطه داشتیم وفقط التشو میماید ولی منی وارد واژن نشدو من خیلی میترسم ک پیشاب ب واژنم خورده باشه
    فردای اون روز حالت تهوع و بی حالی و دل درد داشتم دو تا قرص Hdخوردم  و 12ساعت بعد دو تای دیگ خوردم
    بعد ۴ساعت استفراغ کردم
    خیلی میترسم من حامله ام ؟؟؟؟
    تورخدا کمک کنید

13. Elay121 نوشته است: سلام اقای دکتر
    من 20سالمه و باکره هستم دو روز پیش با نامزدم رابطه داشتیم وفقط التشو میماید ولی منی وارد واژن نشدو من خیلی میترسم ک پیشاب ب واژنم خورده باشه
    فردای اون روز حالت تهوع و بی حالی و دل درد داشتم دو تا قرص Hdخوردم  و 12ساعت بعد دو تای دیگ خوردم
    بعد ۴ساعت استفراغ کردم
    خیلی میترسم من حامله ام ؟؟؟؟
    تورخدا کمک کنید

سلام
    رابطه تون خطرناک نبوده به نظر من که احتیاج به روش اورژانسی هم نداشتید

14. badomak نوشته است:
    Better نوشته است: سلام خسته نباشيد من شنبه شب با نامزدم رابطه داشتم چند ساعت قبلش هم نامزدم ارضا شده بودش دخول انجام شد ولي مني داخل نريخته شده نگرانيم بابت پيش آب هستش روز دوشنبه صبح زود من قرص اورژانسي ٠.٧٥ ٢عدد همزمان خوردم ميخام بدونم احتمال بارداري هست؟ ممنون ميشم جواب بدين خيلي نگرانم

سلام
    اگه قرص اورژانسی خوردید که بارداری منتفیه

مرسي از جوابتون ببخشيد كه ميپرسم ولي از نگرانيمه من قرص رو تقريبا ٣٠ ساعت بعد خوردم ٢ تا همزمان اينكه دير خوردم باعث نميشه قرص اثر نكنه؟ ممنون ميشم جواب بدين چون خيلي ميترسم

15. سلام دوستان. وقت بخیر
    من 12 خرداد صبح رابطه سطحی داشتم به طوری که دخول اصلا نبوده و  انزال خارج از بدن من صورت گرفته و احتمال برخورد منی یا پیشاب با واژن هست.ظهر همان روز لکه های شبیه لکه های پریودی شروع شده و  شب همون روز پریود شدم. البته مقدار خونریزی کمتر از همیشه بود ولی سر موعد مقرر تمام شد .پریودی بنده 5 روزه است و از تاریخ 17 خرداد تا الان ترشحات مایل به زرد دارم و گرفتگی کمر و شکم دارم.
    چون پریود شده بودم از روش اورژانسی استفاده نکرده بودم. اما خیلی نگرانم از ببارداری. آیا امکانش هست؟ توروخدا کمکم کنید. حدود 1 ماه بعد بایدپریو شوم ایا امکانش نیست زودتر ازمایش دهم مطمئن شوم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 98 از 126
رفتن به صفحه :    ... 98 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید