شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد شدید و تورم بیضه ها همراه با تکرر ادرار

1. سلام
    پسری 23 ساله هستم از اوایل نوجوانی خود ارضایی میکنم. تقریبا هفته ای 2-3 بار. دوسال پیش بیضم  درد گرفت چند روز هم ادامه داشت تا رفتم دکتر و انتی بیوتیک تجویز کرد مصرف کردم ولی خوب نشد. دوباره رفتم داروخانه همون داروها رو گرفتم و دوباره مصرف کردم و دردم خوب شد. اواخر سال گذشته خود ارضایی هام بیشتر شد تقریبا هر روز .بهمن 94  تکرر ادرار  گرفتم ولی سوزش ادرار نداشتم یه دردی هم تو کلیه داشتم که دکتر گفت کلیه نیست و گرفتگی عضلاته. اولش فکر میکردم به خاطر سرماست ولی بعد چند هفته بیضه هام به طور وحشتناکی درد گرفت . هم بیضه هم اپیدیدیم در ازمایش ادرار هم خون مشاهده شده. یه انتی بیوتیک خیلی قوی بهم داد که منشی میگفت جدیده (اسمش یادم رفت ولی 750 بود. 7تا بود روزی یک بار هم میخوردم) با کپسول سلکسیب 200 و استامینوفن کدئین برای درد. سونوگرافی کلیه کبد کیسه صفرا مثانه و بیضه گرفتم همشون هم سالمه. تکرر ادرار کامل خوب نشده ولی خیلی بهتر شد. تورم بیضه ها خوب شده ولی درد امونمو بریده.ا لان 2ماه میگذره ولی درد بیضه هام خوب نشده. علت و درمان دردم چیه و چطور دیگه مبتلا نشم؟
    لطفا راهنمایی کنید دارم میمیرم از درد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما بنده 32 سال سن دارم و مدت 2 ماه است که دچار مشکل گوارشی شده ام در شکمم احساس غر غر می کنم بعضی وقتها و نه همیشه دچار اسهال می شوم بعضی وقتها یا زور زدن مدفوعم دفع می شود بعضی وقتها دچار درد شکم همراه با باد معده می شوم و صدای نبضم را در ناحیه شکمم احساس می کنم البته دو هفته قبل به یک داروخانه مراجعه کردم و ایشان به بنده قرص پانکراتین را تجویز نمودند و گفتند که روزی یک عدد بعد از اتمام کامل نهار مصرف نمایید تا فعالیت معده شما تنظیم شود ولی با این حال هنوز درست نشده ام می خواستم اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید آیا خطرناک است این موضوع و چه دارویی مشکل مرا حل خواهد نمود

3. ali136260 نوشته است: با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما بنده 32 سال سن دارم و مدت 2 ماه است که دچار مشکل گوارشی شده ام در شکمم احساس غر غر می کنم بعضی وقتها و نه همیشه دچار اسهال می شوم بعضی وقتها یا زور زدن مدفوعم دفع می شود بعضی وقتها دچار درد شکم همراه با باد معده می شوم و صدای نبضم را در ناحیه شکمم احساس می کنم البته دو هفته قبل به یک داروخانه مراجعه کردم و ایشان به بنده قرص پانکراتین را تجویز نمودند و گفتند که روزی یک عدد بعد از اتمام کامل نهار مصرف نمایید تا فعالیت معده شما تنظیم شود ولی با این حال هنوز درست نشده ام می خواستم اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید آیا خطرناک است این موضوع و چه دارویی مشکل مرا حل خواهد نمود

در فضای مجازی که امکان نسخه پیچی نمیباشد
    جهت بررسی مشکل باید به متخصص گوارش مراجعه کنید تا مشکل ریشه یابی شود
    تا زمانی که علت مشکل رو جویا نشدید از مصرف دارو خودداری کنید

4. saman72_l نوشته است: سلام
    پسری 23 ساله هستم از اوایل نوجوانی خود ارضایی میکنم. تقریبا هفته ای 2-3 بار. دوسال پیش بیضم  درد گرفت چند روز هم ادامه داشت تا رفتم دکتر و انتی بیوتیک تجویز کرد مصرف کردم ولی خوب نشد. دوباره رفتم داروخانه همون داروها رو گرفتم و دوباره مصرف کردم و دردم خوب شد. اواخر سال گذشته خود ارضایی هام بیشتر شد تقریبا هر روز .بهمن 94  تکرر ادرار  گرفتم ولی سوزش ادرار نداشتم یه دردی هم تو کلیه داشتم که دکتر گفت کلیه نیست و گرفتگی عضلاته. اولش فکر میکردم به خاطر سرماست ولی بعد چند هفته بیضه هام به طور وحشتناکی درد گرفت . هم بیضه هم اپیدیدیم در ازمایش ادرار هم خون مشاهده شده. یه انتی بیوتیک خیلی قوی بهم داد که منشی میگفت جدیده (اسمش یادم رفت ولی 750 بود. 7تا بود روزی یک بار هم میخوردم) با کپسول سلکسیب 200 و <a rel=nofollow href=http://drugs.roham.ws/article2.html>استامینوفن</a> کدئین برای درد. سونوگرافی کلیه کبد کیسه صفرا مثانه و بیضه گرفتم همشون هم سالمه. تکرر ادرار کامل خوب نشده ولی خیلی بهتر شد. تورم بیضه ها خوب شده ولی درد امونمو بریده.ا لان 2ماه میگذره ولی درد بیضه هام خوب نشده. علت و درمان دردم چیه و چطور دیگه مبتلا نشم؟
    لطفا راهنمایی کنید دارم میمیرم از درد

جهت حل مشکل باید تحت نظر اورولوژیست قرار بگیرید
    تا معاینه نشید نیمشه جواب قطعی داد

5. نقل قول: در فضای مجازی که امکان نسخه پیچی نمیباشد
    جهت بررسی مشکل باید به متخصص گوارش مراجعه کنید تا مشکل ریشه یابی شود
    تا زمانی که علت مشکل رو جویا نشدید از مصرف دارو خودداری کنید

ممنون از راهنمایی شما کاملا صحیح می فرمایید  مصرف خودسرانه دارو درست نیست ولی من فکر می کنم که به این سوال بنده حداقل یک پزشک پاسخ می داد بهتر بود تا یک کارشناس ارشد IT  چون جزء مسائل عمومی مثلا زناشوئی نیست که همه از آن سردربیاورند در ضمن من خودم آگاهم که باید به پزشک مراجعه کنم و در فضای مجازی نمی توان دارو تجویز نمود هدف بنده ریشه یابی این بیماری بود و هر کس در جایگاه خود می تواند در باره یک موضوع نظر دهد

6. با سلام و عرض ادب خدمت دکتر عزیز

بنده دیروز با دوستانم فوتبال بازی می کردیم که یکی از دوستان با توپ ضربه ای به بیضه ام زد و من هم احساس درد کردم و بیرون رفته بعد از حدود 2 تا 3 دقیقه دردم تموم شد.ولی کلا دیروز گه گاهی احساس درد داشتم.
    امروز هم با وجود اینکه 24 ساعت سپری شده گه گاهی احساس درد می کنم.خواستم ببینم آیا مراجعه به پزشک لازمه ؟
    یا اینکه این درد تا چند روز طبیعیه ؟

با تشکر

7. من 18سالمه چند روزیه که بیضم درد میکنه...5..6روزه..اول سمت چپ بیشتر درد میکرد الان راست خیلی شدیدترشده وقتی دست میزنم و لمس میشه و وقتی وایمیستم دردش بیشتر میشه تو سایت خوندم که بزرگتر شده باشه خطرناکه...دست زدم انگتر یکم بغلش توده داره مثل چپ نیست الان چیکار باید بکنم من الان نمیدونم چمه...ایا واسه خودارضایی خیلی زیادم بوده....عفونته...خدایی نکرده واریسکول یا هیدروسله لطفا راهنماییم کنید خیییییلی نگرانم

8. با سلام
    چرا کسی جواب سوالات را نمیده! حداقل اگه جواب نمیدهید اطلاع دهید.

9. سلام خسته نباشید.
    شوهرمچند روزیه تو بیضه هاش درد داره شب و روز نمیتونه بخوابه نمیدونمم چیکارکنم هرکاریم میکنم دکترنمیره رویه بیضه چپش یجوریه ازش عکس گرفتم اگه امکانش هست اینجا نشونتون بدم و بهم بگین چیه عادیه یا خطرناکه ..اون میزی که میگم نمیدونم رگه یا چین خوردگیه رویه بیضه س بیضه راستش اینجوری نیس.خیلی نگرانم بهش گفتم چیزی نیس ولی من نگرانشم میشه کمکمون کنید.ممنون میشم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید