شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 96 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام خسته نباشید
    دوره ی ۲۸ ۲۹ روزه دارم. ۹ اردیبهشت پریود شدم ۲۰ اردیبهشت یعنی روز ۱۲ سیکلم رابطه داشتم سطحی بدون داشتم دخول مایع منی هم در دستمال تخلیه شد اما ۳۰ثانیه الت ها باهم در تماس بودن ممکنه پیشاب به واژن برخورد داشته باشه
    ۴۸ ساعت بعد لونژیل ۱.۵ استفاده کردم همون روز استفاده قرص که ۱۴ سیکلم بود باز رابطه داشتم اما این بار سطحیه سطحی بود یعنی اصلا الت ها تماس نداشتن اما انگشت اغشته به پیشاب ممکنه به واژن خورده باشه قرصی هم مصرف نکردم اما الان که ۱۴ روز از خوردن قرص گذشته هیچ لک و خونریزی اتفاق نیوفتاده
    پریود معمولم باید فردا پس فردا رخ بده اما بخاطر قرص میدونم تاخیر میکنه اما بعد قرصم هیچ اتفاقی نیوفتاده
    امروز که میشه ۱۶ روز بعد رابطه اول و ۱۴ روز بعد رابطه دوم ازمایش دادم منفی بود ایا جوابش درسته؟دکتر برام دو تا امپول پروژسترون زد و قرص مدروکسی پروژسترون داد مصرف کنم یا نه؟
    حالت تهوع سردرد سرگیجه بعد از ظهرا دارم،ترشح دارم فکر میکنم پریود دارم میشم اما نمیشم،کمر درد ،پرخوری،خوابالودگی،نفخ شکم دارم اینا همه علایم بارداریه من همرو دارم
    من چیکار باید بکنم احتمال بارداری دارم؟

2. سلام. 35 سال دارم و دارای پریود منظم. آیا با نزدیکی یک هفته قبل از پریود احتمال بارداری وجود دارد یا خیر؟

3. Hoda1371 نوشته است: سلام خسته نباشید
    دوره ی ۲۸ ۲۹ روزه دارم. ۹ اردیبهشت پریود شدم ۲۰ اردیبهشت یعنی روز ۱۲ سیکلم رابطه داشتم سطحی بدون داشتم دخول مایع منی هم در دستمال تخلیه شد اما ۳۰ثانیه الت ها باهم در تماس بودن ممکنه پیشاب به واژن برخورد داشته باشه
    ۴۸ ساعت بعد لونژیل ۱.۵ استفاده کردم همون روز استفاده قرص که ۱۴ سیکلم بود باز رابطه داشتم اما این بار سطحیه سطحی بود یعنی اصلا الت ها تماس نداشتن اما انگشت اغشته به پیشاب ممکنه به واژن خورده باشه قرصی هم مصرف نکردم اما الان که ۱۴ روز از خوردن قرص گذشته هیچ لک و خونریزی اتفاق نیوفتاده
    پریود معمولم باید فردا پس فردا رخ بده اما بخاطر قرص میدونم تاخیر میکنه اما بعد قرصم هیچ اتفاقی نیوفتاده
    امروز که میشه ۱۶ روز بعد رابطه اول و ۱۴ روز بعد رابطه دوم ازمایش دادم منفی بود ایا جوابش درسته؟دکتر برام دو تا امپول <a rel=nofollow href=http://drugs.roham.ws/article77.html>پروژسترون</a> زد و قرص مدروکسی <a rel=nofollow href=http://drugs.roham.ws/article77.html>پروژسترون</a> داد مصرف کنم یا نه؟
    حالت تهوع سردرد سرگیجه بعد از ظهرا دارم،ترشح دارم فکر میکنم پریود دارم میشم اما نمیشم،کمر درد ،پرخوری،خوابالودگی،نفخ شکم دارم اینا همه علایم بارداریه من همرو دارم

با توجه به جواب آزمایش بارداری کلا منتفیه گرچه نوع رابطه هم طوری نبوده که آدم شک کنه بارداری اتفاق میوفته
    تمامیه مشکلات هورمونیتون بخاطر مصرف قرص هستش
    تحت نظر پزشک باشید تا مشکل رفع شه

4. mastabib نوشته است: سلام. 35 سال دارم و دارای پریود منظم. آیا با نزدیکی یک هفته قبل از پریود احتمال بارداری وجود دارد یا خیر؟

12 تا 14 روز قبل و بعد دوران قاعدگی روزهای پر خطر محسوب میشوند
    با توضیحتون شما در روز پر خطر نبودید

5. Clooney نوشته است:
    Hoda1371 نوشته است: سلام خسته نباشید
    امروز که میشه ۱۶ روز بعد رابطه اول و ۱۴ روز بعد رابطه دوم ازمایش دادم منفی بود ایا جوابش درسته؟دکتر برام دو تا امپول <a><a>پروژسترون</a></a> زد و قرص مدروکسی <a><a>پروژسترون</a></a> داد مصرف کنم یا نه؟

با توجه به جواب آزمایش بارداری کلا منتفیه گرچه نوع رابطه هم طوری نبوده که آدم شک کنه بارداری اتفاق میوفته
    تمامیه مشکلات هورمونیتون بخاطر مصرف قرص هستش
    تحت نظر پزشک باشید تا مشکل رفع شه

ممنون از پاسختون
    یعنی میشه به جواب ازمایش اطمینان کرد؟نیازی به تکرار نداره؟

6. من دو ماه ازدواج کردم بیشتر رابطه هامون سطحی بوده ولی وقتا خیلی خیلی کم دخول هم صورت گرفته هیچ وقت هم همسرم از کاندوم استفاده نکرده
    همسرم همیشه قبل از خروج منی خودش رو کنار میکشه و خودش مطمین هست که منی روی پام و داخل نریخته
    و پیش ابی هم ازش خارج نشده
    ولی من از بابت پبش اب مطمین نیستم و میترسم که پیش اب رو پام و یا حنی داخل هم ریخته باشه .
    همچنین یازده روز بعد از پاک شدن پریوذیم لکه بینی داشتم و الان سه روز هست که لکه بینیم ادامه داره
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست یا ن؟
    ممنون

7. maryam75mahmoud نوشته است: من دو ماه ازدواج کردم بیشتر رابطه هامون سطحی بوده ولی وقتا خیلی خیلی کم دخول هم صورت گرفته هیچ وقت هم همسرم از کاندوم استفاده نکرده
    همسرم همیشه قبل از خروج منی خودش رو کنار میکشه و خودش مطمین هست که منی روی پام و داخل نریخته
    و پیش ابی هم ازش خارج نشده
    ولی من از بابت پبش اب مطمین نیستم و میترسم که پیش اب رو پام و یا حنی داخل هم ریخته باشه .
    همچنین یازده روز بعد از پاک شدن پریوذیم لکه بینی داشتم و الان سه روز هست که لکه بینیم ادامه داره
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست یا ن؟
    ممنون

سلام
    بهتره در رابطه هاتون از کاندوم استفاده کنید
    احتمال بارداری در شما کمه ولی صفر نیست
    در صورتیکه یک هفته از زمان عادت ماهانه تون گذشت و خونریزی نداشتید آز خون بتا بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام لطفا راهنماییم کنین.من 22 سالمه دقیقا یادم نیست اما به احتمال خیلی زیاد تاریخ 26 اسفند رابطه داشتم که نامزدم وسط رابطه ارضا شد من باکره ام اما وقتی آلتش رو واژن من بود ارضا شد.از ترسم تکون نخوردم اما چند ثانیه بعد با دستما پاک کردم.من هیچوقت سر موعد پریود نشدم.اصلا هم تاریخاش یادم نمیمونه دو سه ماه یبار نامنظم میشه.هروقت هم سفر میرم دیر پریود میشم.از اول فروردین تا 15 فروردین به مسافرت رفتم و بخاطر همین تو اون روزا پریود نشدم باید میشدم.با کلی فکر و شواهد یادم میاد که 18 فروردین پریود بودم اما یادم نیست زیاد بود یا کم.از اونموقع تا الان اصلا پریود نشدم.یعنی ماه ماه اردیبهشت بدون پریودب گذشت.الان 9 خرداده و من هنوز منتظر پریودی ام.دارم دیوونه میشم.خارش هم همیشه داشتم.امشب زیر دلم چندبار تیر کشید.اما کلا علایم پریودی ندارم.اینم بگم که اردیبهشت رفتم بازم سفر.من نمیدونستم که رابطه پر خطر چجوریه و اصلا قرص جلوگیری چیه هیچی مصرف نکردم اصلا.احتمال داره بارداد باشم؟

9. barbara121 نوشته است: سلام لطفا راهنماییم کنین.من 22 سالمه دقیقا یادم نیست اما به احتمال خیلی زیاد تاریخ 26 اسفند رابطه داشتم که نامزدم وسط رابطه ارضا شد من باکره ام اما وقتی آلتش رو واژن من بود ارضا شد.از ترسم تکون نخوردم اما چند ثانیه بعد با دستما پاک کردم.من هیچوقت سر موعد پریود نشدم.اصلا هم تاریخاش یادم نمیمونه دو سه ماه یبار نامنظم میشه.هروقت هم سفر میرم دیر پریود میشم.از اول فروردین تا 15 فروردین به مسافرت رفتم و بخاطر همین تو اون روزا پریود نشدم باید میشدم.با کلی فکر و شواهد یادم میاد که 18 فروردین پریود بودم اما یادم نیست زیاد بود یا کم.از اونموقع تا الان اصلا پریود نشدم.یعنی ماه ماه اردیبهشت بدون پریودب گذشت.الان 9 خرداده و من هنوز منتظر پریودی ام.دارم دیوونه میشم.خارش هم همیشه داشتم.امشب زیر دلم چندبار تیر کشید.اما کلا علایم پریودی ندارم.اینم بگم که اردیبهشت رفتم بازم سفر.من نمیدونستم که رابطه پر خطر چجوریه و اصلا قرص جلوگیری چیه هیچی مصرف نکردم اصلا.احتمال داره بارداد باشم؟

سلام
    اگر بعد رابطه پریود شدی که بارداری منتفیه
    اینکه عادت ماهانه نامنظم داری برای برسیش باید بری پیش متخصص زنان

10. با سلام و احترام
    بنده با نامزدم رابطه سطحی بدون دخول داشتیم بطوریکه قبل از تماس آلت به قسمت بالای آلت خانمم که در حد 5 ثانیه بود بنده مایع پیشاب رو بادست پاک کردم و منی به هیچ وجه رو آلت خانم ریخته نشد و بعد از 3-4 دقیقه نامزدم خودشو شست آیا احتمال بارداری هست؟

11. nimaaaaii نوشته است: با سلام و احترام
    بنده با نامزدم رابطه سطحی بدون دخول داشتیم بطوریکه قبل از تماس آلت به قسمت بالای آلت خانمم که در حد 5 ثانیه بود بنده مایع پیشاب رو بادست پاک کردم و منی به هیچ وجه رو آلت خانم ریخته نشد و بعد از 3-4 دقیقه نامزدم خودشو شست آیا احتمال بارداری هست؟

سلام
    خیر

12. با سلام و احترام
    آیا 18 روز مانده به پریود بعدی جزو روزای پرخطر محسوب میشه؟
    و اینکه رابطه سطحی بدون دخول در این روز بدون تماس منی به واژن خطر حاملگی دارد؟
    و همچنین مالیدن آلت مرد به قسمت بالای آلت خانم  در حد چند ثانیه با فرض احتمال 50 درصد پیشاب( قبل از مالش پیشاب که در حد یک قطره بوده با دست پاک شده باشه) احتمال حاملگی هست؟
    ممنون میشم جواب بدین

13. با سلام
    میخواستم بدونم خانمی که تنبلی تخمدان داره تا زمان بهبود کامل امکان بارداری دارد یا خير

14. heshaaam نوشته است: با سلام
    میخواستم بدونم خانمی که تنبلی تخمدان داره تا زمان بهبود کامل امکان بارداری دارد یا خير

بلی
    امکانش هست
    ولی بستگی به نوع و علت اون داره که باید توسط پرشک بررسی بشه

15. با سلام
    لطفا هر چه زودتر به سوالم جواب بدین من بعد 24 ساعت نزدیکی مشکوک قرص لونژیل 1.5 مصرف کردم بعد 7 روز خونریزی داشتم ولی روز 14 پریود دردهای شدیدی زیر شکم با حالت تهوع برام پیش اومد الان 11 ام خرداد که باید پریود میشدم نشدم و زیر شکمم ورم داره البته من پریود هام نامنظمه و 2 بار قبلا از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود لطفا بگین خطری هس؟ ممکنه احتمال بارداری باشه یا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 96 از 126
رفتن به صفحه :    ... 96 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید