شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جواب آزمایش بتا

1. سلام اقای دکتر تقریبا دو ماه ک عادتم عقب افتاده 10 روز و 15 روز بعد از تأخیر اولین دوره بی بی چک گذاشتم ک منفی شد 24 روز بعد از نزدیکی و 12 روز بعد از تاخیر ازمایش خون دادم ک بتا 0/039 منفی بود باز هم مجدد هر ده روز یکبار تست بی بی چک گذاشتم ک همه منفی بود و امروزم ک روز 60 بعد از تاخیر بی بی چک بازم منفی نشون داد ایا با این حال من باردارم؟باتشکر

2. سلام  من  باکره  هستم و با نامزدم رابطه داشتم اما سطحی و دخولی صورت نگرفته وفقط اب خود را روی باسن من ریخت ولی من احساس کردم ک جلوی من هم خیس شده و در اون روز من روز دوم پریودیم بود والان روز 6 پریود هستم و خون ریزیم قطع شده خیلی میترسم ک مشکلی پیش امده باشه قرصهای فینسترابد و ال دی و زعفران هم مصرف کردم راهنمایی کنی لطفا ممنون

3. Mehrsa1368 نوشته است: سلام اقای دکتر تقریبا دو ماه ک عادتم عقب افتاده 10 روز و 15 روز بعد از تأخیر اولین دوره بی بی چک گذاشتم ک منفی شد 24 روز بعد از نزدیکی و 12 روز بعد از تاخیر ازمایش خون دادم ک بتا 0/039 منفی بود باز هم مجدد هر ده روز یکبار تست بی بی چک گذاشتم ک همه منفی بود و امروزم ک روز 60 بعد از تاخیر بی بی چک بازم منفی نشون داد ایا با این حال من باردارم؟باتشکر

سلام
    با این همه نتیجه منفی بعید بنظر میاد باردار باشید...اما برای به تعویق افتادن قاعدگیتون بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید تا علتش مشخص بشه و درمان مربوطه انجام بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. setareh1516 نوشته است: سلام  من  باکره  هستم و با نامزدم رابطه داشتم اما سطحی و دخولی صورت نگرفته وفقط اب خود را روی باسن من ریخت ولی من احساس کردم ک جلوی من هم خیس شده و در اون روز من روز دوم پریودیم بود والان روز 6 پریود هستم و خون ریزیم قطع شده خیلی میترسم ک مشکلی پیش امده باشه قرصهای فینسترابد و ال دی و زعفران هم مصرف کردم راهنمایی کنی لطفا ممنون

سلام
    در طول روزهای خونریزی قاعدگی احتمال حاملگی صفر هست و از روزهای امن برای نزدیکی بشمار میاد...شما لزومی نداشته چیزی مصرف کنید.
    با مصرف قرص ال دی خودتون اوضاع را خرابتر کردید و باعث شدید نظم هورمونها بهم بریزند و قاعدگی بعدیتون عقب بیفته.
    الان هرچی هم زعفرون و چیزای قاعده آور بخورید تاثیری نخواهد داشت...چون قاعدگی قبلی تازه تموم شده...باید منتظر باشید تا موعد قاعدگی بعدیتون سر برسه، تازه از اون موعد ممکنه تا دو هفته قاعدگی به تعویق بیفته که البته طبیعیه و دلیلش هم مصرف اون قرص ال دی هست.

5. سلام در روز 30 ام از اخرین پریود ازمایش بتا دادم و جواب کمتر از دو شد ایا جواب منفی قطعیه؟

6. sahar996 نوشته است: سلام در روز 30 ام از اخرین پریود ازمایش بتا دادم و جواب کمتر از دو شد ایا جواب منفی قطعیه؟

سلام،

ننوشتید چند روز بعد از نزدیکی تست دادید؟
    هورمون HCG حدودا 72 ساعت بعد از نزدیکی، در صورت رخ دادن لقاح، شروع به افزایش می‌کنه
    اگر که بعد از این تایم تست دادید بارداری منتفیه ...

7. با سلام خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
    سوالی که من دارم اینه که 5روز از تاریخ پریودم گذشته بود آزمایش خون دادم تیتر بتام 25بود ولی منفی زده تو این 5روز چهار بار بیبی چک استفاده کردم و دوبار منفی نشون داد که البته یک بارش ادرار صبح نبود و دوبارهم مثبت بود قرار بود چند روز دیگه دوباره آزمایش رو تکرار کنم که پریود شدم خودمم گیج شدم لطفا راهنمایی کنید اگه باردار نبودم پس چرا بتام 25و بیبی چکها مثبت شدن و اگر باردارم چرا پریود شدم؟؟

8. mohades نوشته است: با سلام خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
    سوالی که من دارم اینه که 5روز از تاریخ پریودم گذشته بود آزمایش خون دادم تیتر بتام 25بود ولی منفی زده تو این 5روز چهار بار بیبی چک استفاده کردم و دوبار منفی نشون داد که البته یک بارش ادرار صبح نبود و دوبارهم مثبت بود قرار بود چند روز دیگه دوباره آزمایش رو تکرار کنم که پریود شدم خودمم گیج شدم لطفا راهنمایی کنید اگه باردار نبودم پس چرا بتام 25و بیبی چکها مثبت شدن و اگر باردارم چرا پریود شدم؟؟

اگر آزمایش منفی بوده نگران نباشید بارداری 100٪ منتفیه
    زیاد به بی بی چکها نمیشه اعتماد کرد
    آزمایش بتا دقیقترین جواب رو میده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. احتمال این هست که زود آزمایش داده باشم و بعلت کم بودن هورمون جواب منفی شده باشه البته تیتر 25 بود مگه این مقدار مشکوک نیست ؟

10. سلام خسته نباشید.من 11 ام اردیبهشت اولین روز پریودم بود..از روز سوم پریودم به دستور دکتر قرص کلومیفن مصرف میکردم..به مدت  6 روز پریود بودم..بعد از قطع پریود اقدام به بارداری کردم....یازدهم این ماه باید پریود میشدم..اما عقب افتاده..وبی بی چک زدم همش مشکوک بود...17 ام آزمایش بتا انجام دادم 0.10 بود.که متاسفانه منفی بود.حدود دو هفته اس ..کمر درد و درد شکمی و زیر شکمی دارم.گاهی هم درد سینه و ترشح ...آیا احتمال بارداری و تکرار آزمایش نیست؟جواب 100%منفیه.ممنون میشم جواب بدین.من و همسرم بی صبرانه منتظر بچه دار شدنیم..

11. سلام خسته نباشید . من 27 ساله هستم و این ماه جهت بارداری تحت نظر پزشک بودم و قرص لترورول و امپول گنادوپین و امپول اویترول زدم . در روز 13 مرداد یعنی تقریبا 17 پریودی تخمک گذاری داشتم که البته یک فولیکول دیگر هم هفته ی بعد ازاد شد . دکتر گفت که روز 30 مرداد آزمایش بتا بدم . اما من در اثر عجله ایی که داشتم روز 30 پریودی تاریخ 26 مرداد آزمایش دادم که عدد بتا که همیشه برای من 1فر بود یک شده بود . به نظر شما از 26 تا امروز 30 مرداد جواب ازمایش من ممکنه تغییر کنه ؟ من آزمایش بتا رو امروز دوباره تکرار کنم ؟؟
    البته دیروز هم بی بی چک من منفی شد . ولی علایمی دارم مثل درد و گرفتگی زیر دل . کمر درد در اثر فعالیت و راه رفتن .افزایش ترشحات . و همچنین روز 22 مرداد هم یعنی چهار روز قبل از اولین ازمایش بتا یه لک صورتی خیلی کمرنگ و در حد خیلی خیلی کم دیدم .
    ممنونم ازتون من خیلی استرس دارم

12. با عرض سلام من 38 سالمه 13 مرداد باید پریود میشدم امروز اول شهریوره اما هنوز نشدم من این ماه سه روز قرص خوردم یادم رفت چهار روز نخوردم دوباره دو روز خوردم بعد قطع کردم ازمایش بتا دادم دو بار هر دوش منفی بود امپول پروژسترون سه تا زدم اما عادت نشدم نمیدونم دلیلش حامله گیه یا نه لطفا راهنماییم کنید
    Results  0.65
    Unit  miu/ml
    Normal  o-10
    Pregnant 30
    این جواب ازمایشمه منفی یا مثبت

13. باسلا و خسته نباشید من 6 روز منتظرم خواهش میکنم جواب منو بدین من با دوره های منظم 30روز دارم 2 روز بعد از اتمام پریود رابطه بدون دخول اما مشکوک داشتم 36 ساعت بعد هم از روش اورژانسی استفاده کردمو به مدت 2 روز لخته دفع شد اما من 16 روز بعد از رابطه بتا دادم 0 و منفی شد و به دلیل استرس 40 روز بعد رابطه باز بتا دادم 7 و منفی شد و این منو خیلی نگران کرده که این افزایش تیتر یتا به خاطر چی میتونه باشه من پریود شدم در زمان مقرر اما خون ریزی کم تر از دوره های قبل و درد شکم خفیفی دارم و احساس نبض در سمت چپ شکم و سوالم اینه که تیتر منفی بتا چرا تغییر میکنه نیاز هست من باز بتا بدم یا اصلا امکان نداره؟چون اصلا در مورد تغییر تیتر بتا منفی صحبت نکردین متشکرم.

14. سلام و خسته نباشيد ايا تاريخ پريود شدن تاثيري داره تو نتيجه ازمايشگاه؟ من ماه پيش پريودم خيلي كم بود اصلا نميدونم پريود بود يانه؟ روز شيشم همون سيگلم ازمايش بتا دادم وهمون تاريخ ٢٤ اذرو به ازمايشگاه دادم با اينكه نميدونستم پريود بوده يا نه سه روز بود اما خيلي خيلي كم.  در حاليكه چهار هفته از اخرين رابطم ميگذشته. ممكنه با اشتباه دادن تاريخ پريود جواب ازمايش منفي نشون بده؟ يا اصلا ربطي به تاريخ نداره؟

در ضمن من هشت روزه از اخرين مصرف قرص مدروكسي پروژسترونم ميگذره و هنوز پريود نشدم و فقط درد سينه دارم. اخرين رابطه منم ٢٢ ابان بود. و ٢٩ ابان و ٣٠ اذر هم ازمايش بتا دادم كه منفي بود. ميترسم بخاطر اشتباه دادن تاريخ پريود منفي نشون داده باشه.

15. سلام من تقریبا 3اذرماه رابطه درحد ببخشید لاپایی یعنی بکارت دارم و دخولی هم انجام نشده داشتم و هم ماه پیش هم این ماه پریود شدم درموقعش فقط  یه تکونهای نبض مانندی ه گاهی حرکت ککنده همهست دارم درشکمم الان هم نزدیک پریود دوره تخمک گذاری این تکون ها بیشترسده ازمایش بتا و کلی بی بی چک انجام دادم همه منفی بود ایا احتمال بارداری هست؟ایا ازمایش بتا ممکنه اشتباهی بشه باتشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 5
رفتن به صفحه    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید