شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هولتر مانیتورینگ فشار خون

1. سلام
    من حدود یک ماه میشه استخدام یک بانک شدم
    در آزمایشات قبل استخدام فشارم حدود 13.5 تا 14 روی 8 بود که پیش متخصص قلب رفتم و نوار قلب و اکو
    گرفت و نتیجه اوکی بود. از طرف بانک تایید شد و رفتم سرکار. حالا دوباره گفتن پرونده شما هنوز تایید نشده به خاطر فشار خون بالا و برام هولتر مانیتورینگ 24 ساعته نوشتن.
    الان آیا میشه کاری کرد که تو این 24 ساعت فشار رو طبیعی نشون بده؟
    و آیا ممکنه به خاطر این مورد با اینکه یک ماه هست میرم سرکار منو رد کنن؟

25 سالم هست. قدم 178 و وزنم 94
    سابقه تنگی نفس و تپش قلب و اینا هم نداشتم و از حدود 15 سالگی که فشار میگرفتم فشارم همیشه همین قد و بود

2. siavash25 نوشته است: سلام
    من حدود یک ماه میشه استخدام یک بانک شدم
    در آزمایشات قبل استخدام فشارم حدود 13.5 تا 14 روی 8 بود که پیش متخصص قلب رفتم و نوار قلب و اکو
    گرفت و نتیجه اوکی بود. از طرف بانک تایید شد و رفتم سرکار. حالا دوباره گفتن پرونده شما هنوز تایید نشده به خاطر فشار خون بالا و برام هولتر مانیتورینگ 24 ساعته نوشتن.
    الان آیا میشه کاری کرد که تو این 24 ساعت فشار رو طبیعی نشون بده؟
    و آیا ممکنه به خاطر این مورد با اینکه یک ماه هست میرم سرکار منو رد کنن؟

25 سالم هست. قدم 178 و وزنم 94
    سابقه تنگی نفس و تپش قلب و اینا هم نداشتم و از حدود 15 سالگی که فشار میگرفتم فشارم همیشه همین قد و بود

اگه فشارتون همونجور که گفتید 14 رو 8 بوده طبیعیه زیاد جای نگرانی نیست
    این هولتر مانیتورینگ هم جهت حساسیت بیخود بوده که تجویز کردن
    چیز خاصی هم نیست فشار شما رو با دستگاهی که متصل هست به بدن در طی 24 ساعت یا 48 ساعت مداوم میگیرن ببینن فشارتون در این مدت چه واکنشی داره زیاد نگران نباش با این چیزا اخراج نمیشی البته اگر فشارت همونجور که گفته بودی باشه  

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید