شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دلیل نیومدن آب منی با وجود اینکه ارضا میشم...

1. سلام...من ۷ ماهه که عقد کردم..با همسرم که رابطه دارم ارضا میشم ولی نه ترشحاتی از من خارج میشه و نه اینکه آب منی از من بیرون میاد..هنوزم باکره هستم...میخواستم ببینم دلیل علمی برای این مشکل من وجود داره ؟؟واقعا من مشکلی دارم؟؟؟لطفا راهنماییم کنید...مرسی

2. FleilaF نوشته است: سلام...من ۷ ماهه که عقد کردم..با همسرم که رابطه دارم ارضا میشم ولی نه ترشحاتی از من خارج میشه و نه اینکه آب منی از من بیرون میاد..هنوزم باکره هستم...میخواستم ببینم دلیل علمی برای این مشکل من وجود داره ؟؟واقعا من مشکلی دارم؟؟؟لطفا راهنماییم کنید...مرسی

این موردی که میگید "اشکال" نیست. میزان ترشحات در افراد مختلف متفاوت هست. خودتون رو با فکر کردن به این مسائل دچار استرس نکنید.

3. مرسی از پاسختون ولی من حس میکنم یه مشکله...از این ترس دارم که نکنه خدای نکرده در آینده که قصد بچه دار  شدن پیدا کردم موردی پیش بیاد...متاسفانه من چند ماه پیش غده بارتولنم یه کمی بزرگ شده بود که دکتر دارو دادن و برطرف شد ولی متاسفانه دوباره بزرگ شده(خیلی بزرگ نه)...کار غده بارتولنم اینه که ترشحات رو تولید میکنه ...نمیدونم حالا این مشکلی که من دارم بخاطر این غده است یا چیز دیگه ای..اگه یه پاسخ علمی میفهمیدم خیالم راحتر میشد...

4. سلام آقای دکتر،بنده چند ماهی هست متوجه شدم مایع منی که ازم خارج میشه خیلی رقیق و آبکی هست ومثل قبل گرم نیست و تقریبا سرد هست آیا نشانه ناباروری و بیماریست؟بنده نزدیک2ساله عقدم و دفعات رابطه کمی دارم مثلا هفته ای یا دوهفته ای یک بار،لطفا راهنماییم کنید

5. سلام
    چندتا سوال داشتم
    يك اينكه 13 سالمه با قد 150
    اندازه التم در حالت شل تا 6.5
    نعوظ 8
    ايا عادي هستش ؟
    دوم اينكه مني از بدن من در چه سني خارج ميشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید