شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 94 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. badomak نوشته است:
    Anahita68 نوشته است: سلام
    من 16 فروردین پریود شده بودم
    این ماه دقیقا 16 اردیبهشت با نامزدم  نزدیکی داشتم با اینکه از کاندوم استفاده کردم اما چون پریودم تا امروز یعنی 20 اردیبهشت عقب افتاده دیروز بعد از 72 ساعت لونژیل خوردم اما هنوز اتفاقی نیوفتاده.
    سوالم اینه که آیا بعد از 72 ساعت میتونه قرص موثر باشه؟ و اینکه 4روز عقب افتاده ممکنه من باردار باشم؟ چه زمان میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟ خواهش میکنم زود جواب بدید واقعا نگرانم

سلام
    احتمال بارداری خیلی کمه
    بی بی چک یک هفته پس از تاخیر در عادت ماهانه و با ادرار صبحگاهی قابل اعتماده

ممنون از جوابتون. امروز میشه 6روز تاخیر یعنی فردا بیبی چک استفاده کنم.. آزمایش بتا چه زمان بهتره؟

2. باسلام.من درروزهفتم قاعدگی بانامزدم یه رابطه داشتم.تماسی بین الت تناسلی نبود فق
    ط بادستم التشومالیدم ودستم کمی خیس شدکه نمیدونم پیشاب بوده یانه،البته ارضانشد.بعدمن وقتی رفتم دسشویی یادم نبودقبلش دستموبشورم و بااون دستم التموشستم والان دچاراسترس شدم که اگردستم الوده به پیشاب بوده باشه چیکارکنم.ایالازمه قرص ضدبارداری به روش اورژانسی مصرف کنم؟ممنون میشم سریعتربهم پاسخ بدین چون فوق العاده حساسم و میترسم.ممنونمداززمانی که برای مامیگذارین.

3. Anahita68 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Anahita68 نوشته است: سلام
    من 16 فروردین پریود شده بودم
    این ماه دقیقا 16 اردیبهشت با نامزدم  نزدیکی داشتم با اینکه از کاندوم استفاده کردم اما چون پریودم تا امروز یعنی 20 اردیبهشت عقب افتاده دیروز بعد از 72 ساعت لونژیل خوردم اما هنوز اتفاقی نیوفتاده.
    سوالم اینه که آیا بعد از 72 ساعت میتونه قرص موثر باشه؟ و اینکه 4روز عقب افتاده ممکنه من باردار باشم؟ چه زمان میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟ خواهش میکنم زود جواب بدید واقعا نگرانم

سلام
    احتمال بارداری خیلی کمه
    بی بی چک یک هفته پس از تاخیر در عادت ماهانه و با ادرار صبحگاهی قابل اعتماده

ممنون از جوابتون. امروز میشه 6روز تاخیر یعنی فردا بیبی چک استفاده کنم.. آزمایش بتا چه زمان بهتره؟

عادت ماهانه منظم دارد یا خیر؟
    آز بتا الان انجام بدین قابل اطمینانه
    بی بی چک هم تا یکی دو روز دیگه جواب درست بهتون میگه

4. با سلام خدمت دکتر ممنون از سایت خوبتون واقعا از ته ته دلم براتون آرزوی خوشبختی میکنم که اینگونه به مردم کمک میکنید
    دکتر من روز 21 فروردین با نامزدم یک معاشقه داشتیم طوری که در پایان اب منی ایشون روی ران من نزدیک واژن  ریخته شد ولی لباس زیر داشتم واز این مطمئن نیستم که آب منی با واژن برخورد داشته یا نه چون خودم خیس بودم .بعد از آن نیز سریع خود را پاک کردم .
    در ضمن من در روزهای اخر پریودم بودم روز 5ام یا6ام  ولی فقط لباس زیر داشتم نه چیز دیگر وممکن است آب منی برخورد کرده باشد.حال این ماه پریودیم عقب افتاده حدودا یک هفته.
    نگران هستم که مشکلی پیش بیاید.چون طی 2سال است که پریودیم منظم است ولی قبل از آن به علت تنبلی تخمدان نامنظم بود.
    یک نکته ی دیگر اینکه چند بار بعد از آن روز نیز ارضاء شدم ولی با محافظت زیاد وبدون برخورد آب منی با واژن.ولی دوبار آخر نامزدم هر کاری کرد نتونست ارضام کنه نمیدونم چرا.

ممنون میشم کمکم کنید.

5. سلام من امروز پیش خانمی رفتم که واسم سقط انجام بده
    در هفته ی ششم هستم بارداری اول و 29 ساله هستم دارو را مصرف نمودم از چند دقه بعد درد شکمی اسهال تبو لرز داشتم ساعت 2 خونریزی شروع شد و تا ساعت 4 چتد لخته ی دوسانتی یک تکه شبیه به گوشت یاچربی صورتی کرم روشن دوسانتی نازک و یک لخته ی بیضی شکل یکسانتی که سفت بود و ماهیت لخته ای نداشت بیشتر جسمی دارای برجستگی با سفتی غضروف مانند از من دفع شد الان چند ساعته درد شدید و خونریزی رقیق زیاد دارم درد شاید ده برابر زمان پریودی همراه کمردرده و خونریزی هم خیلی زیاده .ننیدونم سقط انجام شده یا نه ضربان قلبم پایین اومده و همچنان تب دارم سونوی من احتمال وجود ساک حاملگی دوم رو هم نشون داده بود .توی این چند ساعت مدادم دم کرده زعفران مصرف کردم.سقط انجام شده یا نه .ایا بخاطر خونریزی به دکتر مراجعه کنم یا طبیعیه؟چون سقط غیرقانونی بوده مطرح کردنش دردسر ساز نیست؟ تا کی ادامه ی این شرایط طبیعیه ؟ایا نیازه دارو یا داروهای گیاهی طبع گرم استفاده کنن که واسه اثر بهتر قزصا چیزی از ضایعات جنین یا جنین نمونه ؟

6. با سلام خدمت همه اعضا انجمن و متخصصین گرامی
    دو هفته ایست دلهره عجیبی تقریبا تمام زندگی ام رو گرفته و شدیدا ذهن بنده رو مشوش کرده
    بنده با نامزدم بعد از متوجه شدن اینکه پرده بکارتم ارتجاعیست نزدیکی از جلو بدون پیشگیری رو شروع کردیم
    تقریبا 1 ماه قبل اولین رابطه برقرار شد و مشکلی پیش نیومد
    منتها نزدیک به دو هفته قبل بعد از یک رابطه کامل ، همسرم ارضا شذ و خب مطمئنم حتی قطره ای درون واژنم نریخته( بجز پیشاب )
    متاسفانه از روی بی حواسی آن شب بعد از نزدیکی بنده و همسرم بدون ادرار کردن همانگونه خوابیدیم و بدتر از آن صبح زود ( مجددا بدون رفتن برای ادرار ) یک دخول دیگر انجام شد ( دقت داشته باشید این دخول ها صرفا برای تست کردن درد ارتجاعی بودن بود ! یعنی ما شک داشتیم بنده ارتجاعی باشم یا اینکه شوهرم نتوانسته به خوبی کارش را انجام دهد و ... )

با توجه به اینکه بعد از ارضا حتما باید ادرار صورت بگیرد تا منی به صورت کامل خارج شود ! آیا احتمال وجود اسپرم در آلت تناسلی است یا خیر ؟ ( فاصله ی ارضا شب هنگام تا خول صبح تقریبا 7 ساعت می شود )

بعد از یک هفته از این قضیه به شدت بنده دچاره نگرانی بودم و حتی حالت تهوع و ... هم به صورت معمولی داشتم . از بیبی چک استفاده کردم و نتیجه منفی بود
    حالا فردا زمان پریودم است اما هیچ نشانه ای برای پریود شدن ندارم ( این حالت را قبلا هم به ندرت داشته ام )

بنظرتان چکار کنم ؟ واقعا تمام ذهنم مشوش گردیده و حالم اصلا خوب نیست
    آیا یک بیبی چک دیگر بخرم ؟ قرص ال دی مصرف نمایم ؟
    به علت اینکه شهرمان کوچک است و آزمایشگاه هم خانواده ام را میشناسند نمی توانم آزمایش بدهم
    لطفا در سریع ترین زمان ممکن بنده را راهنمایی بفرمایید
    سپاسگزارم

7. b4n1 نوشته است: با سلام خدمت همه اعضا انجمن و متخصصین گرامی
    دو هفته ایست دلهره عجیبی تقریبا تمام زندگی ام رو گرفته و شدیدا ذهن بنده رو مشوش کرده
    بنده با نامزدم بعد از متوجه شدن اینکه پرده بکارتم ارتجاعیست نزدیکی از جلو بدون پیشگیری رو شروع کردیم
    تقریبا 1 ماه قبل اولین رابطه برقرار شد و مشکلی پیش نیومد
    منتها نزدیک به دو هفته قبل بعد از یک رابطه کامل ، همسرم ارضا شذ و خب مطمئنم حتی قطره ای درون واژنم نریخته( بجز پیشاب )
    متاسفانه از روی بی حواسی آن شب بعد از نزدیکی بنده و همسرم بدون ادرار کردن همانگونه خوابیدیم و بدتر از آن صبح زود ( مجددا بدون رفتن برای ادرار ) یک دخول دیگر انجام شد ( دقت داشته باشید این دخول ها صرفا برای تست کردن درد ارتجاعی بودن بود ! یعنی ما شک داشتیم بنده ارتجاعی باشم یا اینکه شوهرم نتوانسته به خوبی کارش را انجام دهد و ... )

با توجه به اینکه بعد از ارضا حتما باید ادرار صورت بگیرد تا منی به صورت کامل خارج شود ! آیا احتمال وجود اسپرم در آلت تناسلی است یا خیر ؟ ( فاصله ی ارضا شب هنگام تا خول صبح تقریبا 7 ساعت می شود )

بعد از یک هفته از این قضیه به شدت بنده دچاره نگرانی بودم و حتی حالت تهوع و ... هم به صورت معمولی داشتم . از بیبی چک استفاده کردم و نتیجه منفی بود
    حالا فردا زمان پریودم است اما هیچ نشانه ای برای پریود شدن ندارم ( این حالت را قبلا هم به ندرت داشته ام )

بنظرتان چکار کنم ؟ واقعا تمام ذهنم مشوش گردیده و حالم اصلا خوب نیست
    آیا یک بیبی چک دیگر بخرم ؟ قرص ال دی مصرف نمایم ؟
    به علت اینکه شهرمان کوچک است و آزمایشگاه هم خانواده ام را میشناسند نمی توانم آزمایش بدهم
    لطفا در سریع ترین زمان ممکن بنده را راهنمایی بفرمایید
    سپاسگزارم

یعنی روش پیشگیری شما طبیعی بوده؟
    نزدیکی در چه تاریخی از دوره عادت شما رخ داده؟
    الان که مصرف قرص ال دی فایده ای نداره
    در صورتیکه یک هفته از تاخیر در پریودی شما گذشت و عادت نشدید از بی بی چک استفاده کنید

8. Sone نوشته است: با سلام خدمت دکتر ممنون از سایت خوبتون واقعا از ته ته دلم براتون آرزوی خوشبختی میکنم که اینگونه به مردم کمک میکنید
    دکتر من روز 21 فروردین با نامزدم یک معاشقه داشتیم طوری که در پایان اب منی ایشون روی ران من نزدیک واژن  ریخته شد ولی لباس زیر داشتم واز این مطمئن نیستم که آب منی با واژن برخورد داشته یا نه چون خودم خیس بودم .بعد از آن نیز سریع خود را پاک کردم .
    در ضمن من در روزهای اخر پریودم بودم روز 5ام یا6ام  ولی فقط لباس زیر داشتم نه چیز دیگر وممکن است آب منی برخورد کرده باشد.حال این ماه پریودیم عقب افتاده حدودا یک هفته.
    نگران هستم که مشکلی پیش بیاید.چون طی 2سال است که پریودیم منظم است ولی قبل از آن به علت تنبلی تخمدان نامنظم بود.
    یک نکته ی دیگر اینکه چند بار بعد از آن روز نیز ارضاء شدم ولی با محافظت زیاد وبدون برخورد آب منی با واژن.ولی دوبار آخر نامزدم هر کاری کرد نتونست ارضام کنه نمیدونم چرا.

ممنون میشم کمکم کنید.

امکان باداری با توجه به توضیحات شما وجود نداره
    نگران نباشید

9. سلام جناب دکتر
    خسته نباشید تورو خدا اگه میشه راهنماییم کنین دارم از استرس میمیرم.من دیروز با نامزدم ( 3 یا 4 روز بعد از پاکی از پریودش) رابطه سطحی بدون هیچگونه دخولی داشتیم.موقع ارضا هم مایع من روی بالاتنه ایشون ریخته شد و سریعا هم با دستمال پاک کردیم و اصلا هیچ تماسی با واژن ایشون برقرار نشد.ایشون هم سریع همه قسمتای بدنشو با دستمال خشک کرد.قرص اورژانس هم مصرف کردو 4 ساعت بعدش رفت حموم و کلیه بدنش رو با آب و صابون شست.الان میترسم نکنه اتفاقی بیفته.تورو خدا راهنماییم کنین.احتمال داره اتفاقی بیفته؟

10. سلام
    من روز پنجم قاعدگی رابطه پر خطر داشتم (تخلیه منی در واژن)، مدت 4 سال هست که قرص ضدبارداری مصرف میکنم سیپروترون، دوره قاعدگی من 23 روزه و منظم هست به مدت 7یا 8 روز .
    الان احتمال بارداری وجود داره؟ یعنی نیاز به جلوگیری اورژانسی هست؟

11. mahaov نوشته است: سلام
    من روز پنجم قاعدگی رابطه پر خطر داشتم (تخلیه منی در واژن)، مدت 4 سال هست که قرص ضدبارداری مصرف میکنم <a>سیپروترون</a>، دوره قاعدگی من 23 روزه و منظم هست به مدت 7یا 8 روز .
    الان احتمال بارداری وجود داره؟ یعنی نیاز به جلوگیری اورژانسی هست؟

سلام
    اگه قرص مصرف می کنید نگرانیتون برای چی هست؟
    نه،اصلا امکان بارداری نیست
    نگران نباشید و از رابطه تون لذت ببرید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام من در شش هفتگی حدودا پنج روز پیش با مصرف 10 قرص سایتوتک بصورت واژینالو زیر زبانی در طول دو ساعت هر نیم ساعت سه تا و بعد دوتا دوتا سقط عمدی انجام دادم دو سه روزی تبو خونریزیو چندین لخته امروز خونریزی من قطع شد و به سونوگرافی رفتم  که در اون نوشته بود اندومتر هتروژن و8 میلیمتر و مطرح کننده بقایا بارداری است ساک و جنین دیده نشده مایع ازاد در لگن دیده نشد و اندازه رحم39 در 63 و میومتر دارای اکوژنیسته هموژن . که سونو رو بردم پیش ماما گفت باید کورتاژ بشی چون من پنهانی اینکارو کردم نمیتونم کورتاژ کنم  دوتا امپول پروژسترون 100 بمن دادن الان باهم زدم .داروهای گیاهی هم از شش روز پیش که قرصارو خوردم دارم میخورم .فکر میکنین با این امپولا امیدی باشه که بقایا دفع بشه .خواهش میکنم کمکم کنین راه حلی بدین که به کورتاژ نرسه .در ضمت 29 ساله و بارداری اولم بود

13. maria64 نوشته است:
    Alim28 نوشته است: سلام اقای دکتر من متوجه شدم پسر داییم که 13 سالشه یه کاری کرده با یه دختر 10 ساله که فکر کنم هنوز دوران قاعدگی نداره اون قبل از انزال یه مایعی خیلی کم اومده بیرون و اون هم دست زده بوده بهش بعد رفته دستشو کامل شده و بعد اومده دست زده به قسمت بالایی واژن که ادرار ازش خارج میشه و اصلا دست به قسمت پایینی واژن نزده آیا احتمال داره باردار بشه؟
    ویا اگر دوره قاعدگی داشته باشه احتمالی بارداری هست؟

سلام
    خیر....با این کارای بچگانه احتمال حاملگی وجود نداره.

اقای دکتر سلام اگر هردو به سن بلوغ رسیده باشند چطور؟
    یعنی دختره هر ماه پریود بشه و پسر داییم هم اسپرم داشته باشد با اون چیزایی  که همون اول  بهتون گفتم حامله میشه؟

14. سلام خسته نباشید
    من یک روز بعد از پایان پریودم با نامزدم رابطه سطحی داشتم منی ایشون روی شکم خودشون تخلیه شد بعد شستن شکمشون رو با آب و صابون , بعد از آن واژن من برای مدتی با شکمشون در تماس بود...با این حال من بعد از 4ساعت از رابطه یک عدد قرص اووسیز 1.5 مصرف کردم.
    دقیقا هفت روز بعد از مصرف قرص یعنی شنبه ازم خون رفت اما بسیار کم و گاها مثل لک یا به اندازه یک بند انگشت ازم خون می آمد و اصلا از نظر اندازه مثل همیشه نبود و تا امروز صبح به همین شکل بود اما به کل قطع شد
    استرس لانه گزینی رو دارم جایی خوندم لانه گزینی 2روز طول میکشه و خونریزی در آن به همین شکله
    دلیل خونریزیه کمم برای چیست؟چون تازه پریود شده بودم برای این هست یا اثر قرصه؟
    آیا من باردار شدم؟
    ببخشید طولانی شد استرس دارم

15. marisa_khanoom نوشته است: سلام خسته نباشید
    من یک روز بعد از پایان پریودم با نامزدم رابطه سطحی داشتم منی ایشون روی شکم خودشون تخلیه شد بعد شستن شکمشون رو با آب و صابون , بعد از آن واژن من برای مدتی با شکمشون در تماس بود...با این حال من بعد از 4ساعت از رابطه یک عدد قرص اووسیز 1.5 مصرف کردم.
    دقیقا هفت روز بعد از مصرف قرص یعنی شنبه ازم خون رفت اما بسیار کم و گاها مثل لک یا به اندازه یک بند انگشت ازم خون می آمد و اصلا از نظر اندازه مثل همیشه نبود و تا امروز صبح به همین شکل بود اما به کل قطع شد
    استرس لانه گزینی رو دارم جایی خوندم لانه گزینی 2روز طول میکشه و خونریزی در آن به همین شکله
    دلیل خونریزیه کمم برای چیست؟چون تازه پریود شده بودم برای این هست یا اثر قرصه؟
    آیا من باردار شدم؟
    ببخشید طولانی شد استرس دارم

بارداری منتفیه
    نه رابطه تون خطرناک بوده
    هم اینکه قرص اورژانسی بارداری رو منتفی میکنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 94 از 126
رفتن به صفحه :    ... 94 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید