شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نوع خونریزی دوره پریود و تفاوت آن با لانه گزینی

1. با سلام
    یک رابطه با همسرم در روز 10ام دوره داشتم که محافظت نشده بود. سایر رابطه ها محافظت شده بود. از روز 15ام پریودم(تخمک گذاری) سینه هام حساس و متورم شدن حس وجود مایع در آن دارم و تا انتهای دورم(دوره های منظم دارم) ادامه دار شد این تورم و حساس شدن، روز 29 ام دورم خونریزی شروع شد که نسبت به دوره های قبل روز اول بیشتر بود و در روز دوم خیلی شدید بود طوری که حس میکزدم کل رحمم داره تخلیه میشه. کیفیت خون شبیه پریود بود. روز سوم خونریزی کم شد و روز چهارم تموم شد. حالا سوال :
    1-آیا این نوع خونریزی معمولی است؟
    2- آیا احتمال بارداری هست؟
    3- دوره خونریزیم معمولا 5 روز بود آیا این کاهش مدت برای سلامتی بنده هشداری هست؟
    4- علت تورم و حساسیت سینه های من چیست؟آیا رابطه جنسی باعث این اتفاق میشود؟

2. mminam نوشته است: با سلام
    یک رابطه با همسرم در روز 10ام دوره داشتم که محافظت نشده بود. سایر رابطه ها محافظت شده بود. از روز 15ام پریودم(تخمک گذاری) سینه هام حساس و متورم شدن حس وجود مایع در آن دارم و تا انتهای دورم(دوره های منظم دارم) ادامه دار شد این تورم و حساس شدن، روز 29 ام دورم خونریزی شروع شد که نسبت به دوره های قبل روز اول بیشتر بود و در روز دوم خیلی شدید بود طوری که حس میکزدم کل رحمم داره تخلیه میشه. کیفیت خون شبیه پریود بود. روز سوم خونریزی کم شد و روز چهارم تموم شد. حالا سوال :
    1-آیا این نوع خونریزی معمولی است؟
    2- آیا احتمال بارداری هست؟
    3- دوره خونریزیم معمولا 5 روز بود آیا این کاهش مدت برای سلامتی بنده هشداری هست؟
    4- علت تورم و حساسیت سینه های من چیست؟آیا رابطه جنسی باعث این اتفاق میشود؟

سلام،

1. بله؛
    2. خیر؛
    3. یه روز مشکل خاصی نداره؛ و
    4. در اواسط سیکل که تایم تخمک‌گذاری هستش و تغییرات هورمونی رو داریم ممکنه باعث این حساسیت بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید