شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 92 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام خدمت همه دوستان من یک نزدیکی داشتم که محافظه کاری در اون وجود نداشته...اما دخولی هم نبوده...ماه اول یک روز دیرتر به مدت 10روز خونریزی شدید داشتم...و در این دوره1روز زودتر در روز دوم یک لخته دوکی شکل بزرگ دیدم...حامله ام؟یا بچه ام افتاده؟لطفا سریعا جواب بدید از نگرانی دارم میمیرم متشکرم
    استرس و فشار روحیه زیادی رو هم تجربه کردم

2. badomak نوشته است:
    marisa_khanoom نوشته است: سلام
    خیلی استرس دارم تورو خدا بم کمک کنید
    دختری هستم 25 ساله با نامزدم 12 روز پس از اولین روز پریودم رابطه سطحی داشتم
    دست نامزدم آغشته به پیشابش بود و چند دقیقه ای با همان دست واژنم را مالید
    سپس منی روی شکمم ریخته شد من شستم منی رو از تنم چند قطره آب که باهاش منی رو پاک کردم نزدیک واژنم ریخت
    بعد از انزالشون من دستم به منی برخورد کرد یادم نمیاد که شستم دستمو بعد به واژنم زدم یا نه

4 5ساعت بعد رابطه من یک عدد قرص لونژیل 1.5 خوردم

اما الان که نزدیکه10روز از رابطه میگذره پریود نشدم چندجا خوندم که حتما باید خونریزی اتفاق بیوفته بعد مصرف قرص تا 10 روز الان دارم دیوونه میشم آیا با مصرف قرص با اون شرایط احتمال حاملگی هست؟تورو خدا کمک کنید

با توجه به مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه
    بهتره در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده بشه

از کاندوم هنگام رابطه استفاده کردیم اما موقع ارضا شدن کاندوم رو درآوردند منی روی شکمم تخلیه شد
    ترسم بیشتر از دست آغشته به پیشابه
    یعنی با مصرف قرص منتفیه بارداری؟
    پس چرا من هنوز پریود نشدم 11 روز از مصرف قرص میگذره ؟ببخشید که سوال میپرسم انقد خیلی استرس دارم

3. anahita007 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان من یک نزدیکی داشتم که محافظه کاری در اون وجود نداشته...اما دخولی هم نبوده...ماه اول یک روز دیرتر به مدت 10روز خونریزی شدید داشتم...و در این دوره1روز زودتر در روز دوم یک لخته دوکی شکل بزرگ دیدم...حامله ام؟یا بچه ام افتاده؟لطفا سریعا جواب بدید از نگرانی دارم میمیرم متشکرم
    استرس و فشار روحیه زیادی رو هم تجربه کردم

نه
    بارداری نبوده
    نگرانی شما بیمورده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. marisa_khanoom نوشته است:
    badomak نوشته است:
    سپس منی روی شکمم ریخته شد من شستم منی رو از تنم چند قطره آب که باهاش منی رو پاک کردم نزدیک واژنم ریخت
    بعد از انزالشون من دستم به منی برخورد کرد یادم نمیاد که شستم دستمو بعد به واژنم زدم یا نه

اما الان که نزدیکه10روز از رابطه میگذره پریود نشدم چندجا خوندم که حتما باید خونریزی اتفاق بیوفته بعد مصرف قرص تا 10 روز الان دارم دیوونه میشم آیا با مصرف قرص با اون شرایط احتمال حاملگی هست؟تورو خدا کمک کنید

از کاندوم هنگام رابطه استفاده کردیم اما موقع ارضا شدن کاندوم رو درآوردند منی روی شکمم تخلیه شد
    پس چرا من هنوز پریود نشدم 11 روز از مصرف قرص میگذره ؟ببخشید که سوال میپرسم انقد خیلی استرس دارم

نگرانی شما بیمورده
    تاخیر پریودتوت هرچی باشه بارداری نیست

5. سلام با نامزدم رابطه داشتم بطوری ک منیش رو داخل لباس زیرم ریخت و حنم اونو پوشیدم قابل ب ذکر ک نامزدم همون روز و پچن روز قبل ارضا شده بود. بعد از ی روز قرص اورژانطی لونژیل 1.5 خوردم سوالم اینه ک احتمال بارداری هس؟؟؟ با وحود اینکه 17 فروردین 95 دوره قبلیم تموم شده و دوره هوم نامنظم.چن ساعت بعد از مصرف قرص علایمی شبیه علایم قبل از دوره رو داشتم ممنون میشم سریعتر جواب بدید . زمان نزدیکی 7 اردیبهشت

6. Mahiya1370 نوشته است: سلام با نامزدم رابطه داشتم بطوری ک منیش رو داخل لباس زیرم ریخت و حنم اونو پوشیدم قابل ب ذکر ک نامزدم همون روز و پچن روز قبل ارضا شده بود. بعد از ی روز قرص اورژانطی لونژیل 1.5 خوردم سوالم اینه ک احتمال بارداری هس؟؟؟ با وحود اینکه 17 فروردین 95 دوره قبلیم تموم شده و دوره هوم نامنظم.چن ساعت بعد از مصرف قرص علایمی شبیه علایم قبل از دوره رو داشتم ممنون میشم سریعتر جواب بدید . زمان نزدیکی 7 اردیبهشت

سلام

7. سلام خسته نباشين از اتمام پريود نامزدم ٦روز ميگزره وما رابطه برقرار كرديم ايشان باكره اند وابم را روي شكمشخالي كردم بعد سري با دستمال تميز سپس با اب شستيم الان يك روز ميگزره من خيلي نگرانم احتمال بارداري هست اگر هست چيكار كنيم؟

8. سلام
    من دو روز قبل رابطه بدون پیشگیری داشتم. و چون شنیده بودم امکان بارداری تو دوره پریود وجود نداره هیچ سعیی برای جلوگیری نداشتیم و منی توی واژن ریخت.
    پریود من تا روز 5 خونریزیه و بعد از اون تا روز هفتم لکه بینی خیلی کم دارم. رابطه ام تو روز هفتم بوده. حدود 30 ساعت بعد 4 تا ال دی خوردم. امکان بارداری هست؟ اگر هست زودترین زمان اقدام برای آزمایش خون چند روز بعده؟

9. سلام من دختر باکره هستم و بانامزدم رابطه داشتم اما نه از جلو و در اون موقع من روز دوم عادت ماهیانه ام بود و اب منی او بر باسن من ریخته شد و احساس کردم جلوی من هم ریخته شده  الان خیلی میترسم ک مشکلی پیش نیومده باشه یا اماکان حاملگی نباشه
    من قرص های ال دی 4تا خوردم و فینستراید 5سها هم خوردم زغفران هم خوردم توروخدا کمکم کنید الان هنوز 2روزمیگژره و من خون ریزی دارم لطفا راهنمای کنید ممنون

10. amir_hu نوشته است: سلام خسته نباشين از اتمام پريود نامزدم ٦روز ميگزره وما رابطه برقرار كرديم ايشان باكره اند وابم را روي شكمشخالي كردم بعد سري با دستمال تميز سپس با اب شستيم الان يك روز ميگزره من خيلي نگرانم احتمال بارداري هست اگر هست چيكار كنيم؟

خیر
    امکان بارداری نیست

11. سلام آقاي دكتر تو روخدا خواهش ميكنم عاجزانه جواب منو بديد
    من ٣هفته پيش نزديكي بدون دخول داشتم و باكره هستم آلت نامزدم كاملا با آلت من برخورد داشت و پيشاب ايشون احتمال زياد روي واژنم هم ريخته ولي مني ايشون نريخت.. ١٢ روز بعد از نزديكي آزمايش بتا دادم منفي بود ولي استرسم از بين نميره تو روخدا يكي جواب منو بده از نگراني درم بياره امكان بارداري ممكنِ وجود داشته باشه؟ در ضمن نزديكي ٨ روز بعد از اولين روز پريودم بود

12. سلام .من نامزد هستم .ماه گذشته با خانومم ماه گذشته رابطه بدون دخول داشتم و پرده بکارت خانومم پاره شد ولی من ارضا نشدم برای حساسیت بالای خانومم قرص 72ساعته خورد و بعد چند روز عات شد ولی چند روزی عادت ماهنش جلو افتاد .تا یع هفته بعد عادت ماهانش که دوباره رابطع بدون دخول داشتیم ومن ارضا شدم ولی منی یم رو روی کمرش ریختم بعد 5روز احساس حالت تهوع و شکم درد داشت .(به مدت سه روز)ولی الان چند روز بهتر شده ایا خانومم بارداره .برای ترسی که دارع ازمایش نمیاد .میشه جوابمو بدین چند روز سعی میکنم پیام بدم ولی نمیشه.

13. Setayeshsgh نوشته است: سلام آقاي دكتر تو روخدا خواهش ميكنم عاجزانه جواب منو بديد
    من ٣هفته پيش نزديكي بدون دخول داشتم و باكره هستم آلت نامزدم كاملا با آلت من برخورد داشت و پيشاب ايشون احتمال زياد روي واژنم هم ريخته ولي مني ايشون نريخت.. ١٢ روز بعد از نزديكي آزمايش بتا دادم منفي بود ولي استرسم از بين نميره تو روخدا يكي جواب منو بده از نگراني درم بياره امكان بارداري ممكنِ وجود داشته باشه؟ در ضمن نزديكي ٨ روز بعد از اولين روز پريودم بود

سلام
    دوست عزیز شما میگی هشت روز بعد از پریودتون
    درصورتیکه عادت ماهانه منظم داری در اون روز اصلا تخمک گذاری صورت نمیگیره که بخواد منجر به بازداری بشه
    با توجه به جواب آزمایشت که دیگه اصلا جای نگرانی نیست
    بهتره افکار منفی رو از خودت دور کنی تا بتونی از رابطه ات لذت ببری

14. Mahbaa نوشته است: سلام
    من دو روز قبل رابطه بدون پیشگیری داشتم. و چون شنیده بودم امکان بارداری تو دوره پریود وجود نداره هیچ سعیی برای جلوگیری نداشتیم و منی توی واژن ریخت.
    پریود من تا روز 5 خونریزیه و بعد از اون تا روز هفتم لکه بینی خیلی کم دارم. رابطه ام تو روز هفتم بوده. حدود 30 ساعت بعد 4 تا ال دی خوردم. امکان بارداری هست؟ اگر هست زودترین زمان اقدام برای آزمایش خون چند روز بعده؟

میشه به من جواب بدین؟ لطفا
    فقط یه چیزی رو یادم رفت بگم، دوره های پریودم همیشه منظم نیست، گاهی 28 روزس، ولی آخرین پریودم 5 روز زودتر از موعد بود و گاهی تا 10 روز عقب میفته.

15. badomak نوشته است:
    marisa_khanoom نوشته است:
    badomak نوشته است:

نگرانی شما بیمورده
    تاخیر پریودتوت هرچی باشه بارداری نیست

سلام ببخشید من باز پست میذارم خستتون کردم از سوالام اما خیلیییییییی استررررس دارم
    فردا دقیقا 14روز از رابطم و مصرف قرص اورژانسی میگذره من هنوز پریود نشدم
    4روز پیش تا همین دیروز سینه هام به شدت درد میکرد
    دیروزم دل درد داشتم امیدوار شدم که دارم پریود میشم اما هیچ خبری نشد
    امروز هیچ علامتی ندارم دارم از استرس میمیرم
    نمیتونم برم آز خون بدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 92 از 126
رفتن به صفحه :    ... 92 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید