شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین روش جلوگیری از زود انزالی

1. سلام  . بهترین روش برای جلوگیری از زود انزالی مردان چیه؟؟؟؟
    اگر قرص خوب میشناسید  که عوارض نداشته باشه معرفی کنید.
    از راهنماییاتون کمال تشکر دارم

2. اصلاح مزاج :سیستم گوارش خود را اصلاح و کبد را پاکسازی کنید، با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که احساس رضایت ، شادی، خواب کافی و مناسب، عدم افسردگی نیازمند سلامتی کبد و داشتن گوارش منظم است که این دو نیازمند شناخت مزاج و مصرف مواد غذایی مناسب خواهند بود.
    تغذیه و ساعت مناسب برای انجام مسائل زناشویی : معمولاً زوجها شب را برای انجام مسائل زناشویی انتخاب می کنند که البته انتخاب درستی نیز هست زیرا بدن پس از آن نیاز به بازسازی و احیای مجدد دارد که زمان خواب بهترین زمان مناسب است. بهترین زمان صرف غذا حداقل 3 ساعت قبل از انجام عمل است که توصیه می شود بسیار سبک باشد تا فشاری به پروستات وارد نشود و بهترین زمان نزدیکی که در درمان انزال زودرس نیز نیز تاثیر دارد پس از خواب شبانه و قبل از طلوع آفتاب است که بدن خستگی خود را بیرون کرده باشد و آماده هر فعالیت سنگینی است. یاد آور می شوم که حتماً قبل از خواب اجابت مزاج داشته باشید.
    خونسردی و آرامش : پرهیز از هیجان زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می شود بلکه باعث طولانی شدن رابطه و احساس رضابت طرفین می شود.

تعدد نزدیکی : همانطور که فاصله بین هر رابطه باعث افزایش میل و ایجاد هیجان می شود بالعکس زیاد کردن دفعات نزدیکی در طول هفته و روز میتواند به درمان زود انزالی کمک کند به طوریکه اگر هفته ای دو بار نزدیکی دارید و آن را تبدیل به هفته ای ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود.
    استفاده از کاندوم : گاهی از کاندوم و بخصوص از نوع بیحس کننده آن که در بازار به فراوانی موجود است استفاده کنید، میتواند به دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث کمتر شدن زود انزالی شود.
    وضعیت مناسب هنگام نزدیکی : شاید گاهی وضعیتی که هنگام نزدیکی در آن قرار می گیرد باعث طولانی تر شدن زمان آن شود. معمولاً در کلاسهای بهداشت که قبل از ازدواج برای زوجهای جوان برگزار می شود به این نکته اشاره می شود که موقعیت قرار گیری مرد زیر و زن بالا باعث بیشتر و طولانی شدن مدت زمان نزدیکی می شود این در حالی است که روش های معمول ( مرد در بالا ) کمک خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمیکند ، برای درمان میبایست از روشهای جنسی که در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عملیات جنسی را با فعالیت زیاد کنترل میکند از جمله بهترین روشها برای درمان میباشند .
    تکنیک فشار : گاهی با کمی تلاش به سادگی می توان این موضوع را پشت سر گذاشت. بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری میشود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم میشود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد.
    تکنیک توقف و شروع :  شاید بتوان گفت که یکی از موثرترین روشها که باعث می شود تا گاهی فرد بیش از 10 دقیقه نزدیکی داشته باشد و از لذت آن هم نیز کم نمی شود.یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زودرس روش start & stop نام دارد. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه انزال شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست که در ابتدا از روش 4 به 1 شروع و بعد به تدریج آنرا افزایش داده و به 9 به 1 برسانید. یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانیه صبرکنید و همین طور ادامه دهید تا نهایتا به انزال برسید. بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده و در نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی و یکبار توقف(9 به 1) برسانید
    استفاده از حنا : استفاده از حنا نه تنها در رنگ آمیزی بلکه در ضدعفونی و حتی یکی از رایجترین درمان های گیاهی برای ضخامت بخشیدن به پوشت صورت و بدن است که در این مورد نیز کارایی لازم را دارد ، برای استفاده می توان ابتدا آلت را با آب و صابون شست و سپس مقدار 1 تا دو قاشق مرباخوری حنا را به همراه کمی آب خیس کرده و آلت را در حالت نعوظ و استاده تحریک و اقدام به ماساژ دادن با حنا کنید و پس از 10 دقیقه با آب ولرم بشویید. با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخیم کرده و از تحریکات شدید خبری نیست و در نتیجه مدت زمان طولانی مشغول رابطه خواهید بود.

منبع: حکیم تهرانی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام
    من و نامزدم هربار که نزدیکی میکنیم چون نمیتونم دخول داشته باشم به دلیل داشتن پرده بکارت و اینکه هنوز عقد نکردیم,روابط جنسیمون تقریبا یه رب الی بیست دقیقه طول میکشه و ایشون رو از طریق کلیتوریسی گاهی اوقات بیش از 4 بار  ارضا میکنم اما خودم از.اینکه با دست ارضا میشم رضایت ندارم و اینکه میل جنسیم خیلی زیاده طوری که اذیت میشم.تنها یکبار موفق شدم رابطه مقعدی داشته باشم که در عرض 5 دقیقه ارضا شدم.میخاستم کمکم کنین که بدون اسپری چی میتونم مصرف کنم تا این 5 دقیقه هم مث هروقتی ک کنار نامزدم با دست ارضا میشم به بیست دقیقه بکشه؟یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که به سختی آلتم کامل دراز میشه و وقتی کامل.

دراز میشه اگ بهش توجهی نکنم خیلی زود دوباره میخابه چی کار باس بکنم ممنون میشم به همه سوالاتم پاسخ بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. amirzed نوشته است: با سلام
    من و نامزدم هربار که نزدیکی میکنیم چون نمیتونم دخول داشته باشم به دلیل داشتن پرده بکارت و اینکه هنوز عقد نکردیم,روابط جنسیمون تقریبا یه رب الی بیست دقیقه طول میکشه و ایشون رو از طریق کلیتوریسی گاهی اوقات بیش از 4 بار  ارضا میکنم اما خودم از.اینکه با دست ارضا میشم رضایت ندارم و اینکه میل جنسیم خیلی زیاده طوری که اذیت میشم.تنها یکبار موفق شدم رابطه مقعدی داشته باشم که در عرض 5 دقیقه ارضا شدم.میخاستم کمکم کنین که بدون اسپری چی میتونم مصرف کنم تا این 5 دقیقه هم مث هروقتی ک کنار نامزدم با دست ارضا میشم به بیست دقیقه بکشه؟یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که به سختی آلتم کامل دراز میشه و وقتی کامل.

دراز میشه اگ بهش توجهی نکنم خیلی زود دوباره میخابه چی کار باس بکنم ممنون میشم به همه سوالاتم پاسخ بدید

سلام من و همسرم توی عقد هستیم  و همسرم مشکل شما رو داشت  و هیچ وقت از ارضا شدن  با دست راضی نبود و نهایتا با رضایت من  پرده بکارتمو زد . یکی از دلایل زود ارضاییتون میتونه استرس باشه چون واقعا در دوران نامزدی استرس زیاد هست و میتونید قبل از این که از مقعد ارتباط داشته باشید رابطه جنسی دهنی یا مالشی داشته باشید تا یک بار ارضا بشید و برای بار دوم ارتباط مقعدی داشته باشید. برای راست نشدن الت تناسلی تون من با خوردن الت همسرم این مشکل رو برطرف کردم شاید واسه شما هم خوب باشه اگر  خیلی مشکلتون حاده حتما دکتر برید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. باسلام
    من یه روش از یه دکتر مشهور برای زودانزالی یاد گرفتم و برای من تاالان جواب خیلی خوب داده گفتنش ضرر نداره بلکه سود هم داره
    ایشون گفتن برای درمان زودانزالی هیچ نیاز به قرص و اسپری و... نیس چون وابستگی میاره اما واسه تنوع اشکال نداره...
    روش ایشون نیاز به یه کم صبر و حوصله همسران گرامی ما مرداست که اینجور بود که مرد و زن بشینن باهم صحبت کنن و این رو مثل یک دوره درمان تلقی کنن.به اینصورت که هر زمان تصمیم به نزدیکی گرفتند و مرد در حال انزال بود.اصلا جلوی انزالشو نگیره بلکه بگذاره بیاد.و بعد از این امشب رابطه ای دیگه نداشته باشن اخه مرد انزال شد دیگه ! مثلا مرد و زن توی حال خونشون تصمیم ب نزدیکی گرفتند و ب سمت اتاق خواب راهی شدن...توی مسیر مرد انزال شد..خوب...واسه امشب تعطیل...میشه فردا شب...زمان یه کم بیشتر میشه یعنی مثلا توی مسیر انزال نمیشه و بعد از رسیدن به تخت خواب این اتفاق رخ میده و مرد هم نباید جلوی این کار رو بگیره هااا...بازم همسر گرامی تحمل می کنن و میذارن واسه بعد....یعنی کلا رابطه ای انجام نمیشه....
    این پروسه اینقد انجام میشه ک ب انزال دیرتر می رسه...رفته رفته به یک زمان عالی واسه انزال می رسیم. ناگفته نماند همسران گرامی باید کمک کنند.امااااا این روش یک روش عالی و بدون هزینه هستش ک واسه من یه نفر جواب داده.اون دکتر بهم گفت مراجعی داشته ک انزالش زیر یک دقیقه بوده اما بعد از طی دوره درمان رضایتشو اینجور اعلام کرده که  : اقای دکتر دیگه نمیاااااااد... خواستم این روشو به بقیه هم رسونده باشم...

6. با سلام  من حدود14ساله که ازدواج کردم شوهرم9سال از من بزرگتره وحدود20ماه میباشد که دیابت نوع2 دارد یعنی قند خونش کنترل شده است در این مدت هیچگاه قند خونش از110بالاتر نرفته البته قرص مصرف میکند از همان موقع دفعات نزدیکش کمتر شده ودچار زود انزالی شده واخیرا هر دو هفته یا سه هفته یکبار با هم نزدیکی داریم بعضی وقت ها هم که  هفته ای سه چها بار که اونم بندرت پیش میاد مدتی هم هست که التش کوچکتر شده وهنگام نعوذ شدن  قبل از اینکه نزدیکی کنه زود شل میشه واز طرفی هم اب منیش هم مقدارش کم شده هم رنگش قبلا سفید شیری بود الان  مثل اب بی رنگ شده خواهش میکنم برای اینکه زندگیم از هم نپاشه کمک کنید راهنمایی کنید اخه به غرورش برمیخوره دکتر هم نمیره نمی دونم چکار کنم لطفا کمک کنید
    ممنونم

7. zz1363ll نوشته است: با سلام  من حدود14ساله که ازدواج کردم شوهرم9سال از من بزرگتره وحدود20ماه میباشد که دیابت نوع2 دارد یعنی قند خونش کنترل شده است در این مدت هیچگاه قند خونش از110بالاتر نرفته البته قرص مصرف میکند از همان موقع دفعات نزدیکش کمتر شده ودچار زود انزالی شده واخیرا هر دو هفته یا سه هفته یکبار با هم نزدیکی داریم بعضی وقت ها هم که  هفته ای سه چها بار که اونم بندرت پیش میاد مدتی هم هست که التش کوچکتر شده وهنگام نعوذ شدن  قبل از اینکه نزدیکی کنه زود شل میشه واز طرفی هم اب منیش هم مقدارش کم شده هم رنگش قبلا سفید شیری بود الان  مثل اب بی رنگ شده خواهش میکنم برای اینکه زندگیم از هم نپاشه کمک کنید راهنمایی کنید اخه به غرورش برمیخوره دکتر هم نمیره نمی دونم چکار کنم لطفا کمک کنید
    ممنونم

دوست عزیز
    علایمی که گفتید بخاطر دیابت ایشون هست
    بهتره هرجور هست راضیشون کنید تا به پزشک مراجعه کنند

8. با سلام من 9 ماه پیش با نامزددم رابطه رابطه سطحی داشتم30تیر 1394  5 روز بعد پریودم بود من 21 هر ماه پریود میشم  البته پریودهای من نامنظمه و الان 2 ساله که با قرص اتیسترون منظم شده 6 ماه قرص مصرف میکنم 6 ماه بدون قرص کسیت شکلاتی هم دارم بعد از رابطه من هیچ گونه جلوگیری نکردم 10 روز بعد از اون رابطه آزمایش دادم بتا 1 بود دو ماه بعد رفتم 2.9 بود و هیچ مایع منی  داخل واژنم ریخته نشد البته شک دارم از بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود ولی در طول این 9 ماه دردهای شکمی و احساس دل کمر درد پریودی دارم و همین طور سرگیجه تقریبا بالای ناف و همچنین روی ناف نبض میزنه این دوماه نبضش بیشتر شده و خیلی کم حات تهوع هم دارم از دی ماه سال 94 و الان دوهفته است که از سینه هام مایع سفید و بیرنگ میاد و دیشب هم ترشح سفید از  واژن داشتم بدون بو بود مثل همیشه نبود تقریبا شل و آبکی بود
    این اتفاق در روز 5.2.1395 .برای اطمینان بیشتر دباره تست دادم بتا 5.1 و پرولاکتین هم 21 بود آیا ممکن بارداری پوچ باشه دکتر بهم گفت منفیه ولی سایت نوشته ازز5 بیشتر احتمال بادراری هست احتیاج به آزمایش دباره هست اگر پرولاکتین و بارداری منفیه علت این همه درد چیه یادم رفت بگم قرص leoxin هم مصرف میکنم کم کاری تیروعید هم دارم

9. Sheydakhan نوشته است: با سلام من 9 ماه پیش با نامزددم رابطه رابطه سطحی داشتم30تیر 1394  5 روز بعد پریودم بود من 21 هر ماه پریود میشم  البته پریودهای من نامنظمه و الان 2 ساله که با قرص اتیسترون منظم شده 6 ماه قرص مصرف میکنم 6 ماه بدون قرص کسیت شکلاتی هم دارم بعد از رابطه من هیچ گونه جلوگیری نکردم 10 روز بعد از اون رابطه آزمایش دادم بتا 1 بود دو ماه بعد رفتم 2.9 بود و هیچ مایع منی  داخل واژنم ریخته نشد البته شک دارم از بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود ولی در طول این 9 ماه دردهای شکمی و احساس دل کمر درد پریودی دارم و همین طور سرگیجه تقریبا بالای ناف و همچنین روی ناف نبض میزنه این دوماه نبضش بیشتر شده و خیلی کم حات تهوع هم دارم از دی ماه سال 94 و الان دوهفته است که از سینه هام مایع سفید و بیرنگ میاد و دیشب هم ترشح سفید از  واژن داشتم بدون بو بود مثل همیشه نبود تقریبا شل و آبکی بود
    این اتفاق در روز 5.2.1395 .برای اطمینان بیشتر دباره تست دادم بتا 5.1 و پرولاکتین هم 21 بود آیا ممکن بارداری پوچ باشه دکتر بهم گفت منفیه ولی سایت نوشته ازز5 بیشتر احتمال بادراری هست احتیاج به آزمایش دباره هست اگر پرولاکتین و بارداری منفیه علت این همه درد چیه یادم رفت بگم قرص leoxin هم مصرف میکنم کم کاری تیروعید هم دارم

سلام
    از پشت مانیتور بدون معاینه و بررسی نمیتوان هیچ نظری داد...بهتره هرچه زودتر به پزشک زنان مراجعه کنید و تحت نظر دکتر باشید.

10. سلام منم مشکل دارم و ظرف 2 دقیقه ارضا میشم و پوزیشنی که همسرم دوست داره اجرا میکنم خیلی زود ارضا میشم!و واقعا خیلی بده ادم نتونه زنشو ارضا کنه خواستم بدونم
    بهد از اسپری لیدوکایین چی پیشنهاد میشه البته میدونم موقته ولی تا درست شدنش زمان زیادی میخاد و طرف مقابل باید ارضا شه

11. سلام اقای دکتر
    خسته نباشید
    من 18 سالمه و نامزدم زود ارضاست و هنگام رابطه جنسی هیچ حسی نداره چیکارکنم تا این مشکل حل بشه

12. دوستان عزیز برای اینکه دیر انزال بشید باید چند کار انجام بدهید:1تعداد دفعات رابطه جنسی منظم باشه مثلا هفته ای دوبار
    2تقویت ماهیچهpc که در مرد باعث دیر انزالی و در زن باعث تنگی واژن و مقعد میشه برید روش های تقویت ماهیچه رو از نت در بیارید و انجام بدین
    من این کار ها رو انجام دادم و نتیجه گرفتم
    در ضمن وقتی احساس انزال دست میده مدت زمان کوتاهی وقفه بندازین
    خودارضایی هم نکنید ک باعث زودانزال شدن فرد میشو

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید