شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شست و شو و خارش تناسلی زنانه

1. سلام من قسمت زیر شکم واژن یا هر اسمی که دارد شروع به خارش کرده است نمیدونم درمانی برای ان وجود دارد؟
    و اینکه داروی شست و شو برای اون قسمت وجود دارد؟

2. دوست عزیز
    بهتره برای بررسی و معاینه به متخصص زنان مراجعه کنید
    چون امکان عفونت در شما وجود داره که با تجویز دارو توسط پزشک مشکلتون حل میشه
    بهتره خود درمانی نکنید

3. باشه تشکر حتما یسر میزنم ولی میدونید علتش چیست؟

4. anita_jojo20 نوشته است: سلام من قسمت زیر شکم واژن یا هر اسمی که دارد شروع به خارش کرده است نمیدونم درمانی برای ان وجود دارد؟

سلام، من کاربر جدید هستم نمیدونم اجازه دارم درمورد تجربیات خودم به آنیتای عزیز بگم یا نه تا بلکه به جواب سوالش برسه. درهرصورت اگر اشتباهی کردم از مدیران سایت پوزش میطلبم...
    دوست خوبم منم مدتی پیش مشکل شما را داشتم که به دکتر مراجعه کردم و گفت قارچ هست البته عفونت قارچی هم انواع مختلف داره که حتی ممکنه در دختران مجرد که هیچ نوع رابطه جنسی هم نداشتند بوجود بیاد...دکتر بیشتر به رعایت مسائل بهداشتی اصرار داشت و یک پماد و یک نوع قرص به من داد که بعد از یک هفته استفاده کاملا مشکلم برطرف شد...احتمالا از شما هم باید یه نوع عفونت قارچی باشه اما همونطور که دوستمون گفتند حتما حتما به دکتر مراجعه کن و خود درمانی نکن مخصوصا اگر مجرد هستی...عفونت قارچی بیشتر در اثر رعایت نکردن بهداشت، استفاده از دستشویی عمومی، تعویض نکردن مرتب لباس زیر، در حمام روی زمین نشستن، شستن لباس زیر همراه با بقیه لباسها در ماشین لباسشویی و...... بوجود میاد و در زنان بر اثر رعایت نکردن بهداشت توسط همسر ممکنه عفونت به زن هم منتقل بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. anita_jojo20 نوشته است: سلام من قسمت زیر شکم واژن یا هر اسمی که دارد شروع به خارش کرده است نمیدونم درمانی برای ان وجود دارد؟

سلام دوست عزیز
    ممکنه با جنس لباس زیرتون دچار حساسیت شدید یا موقع شیو کردن با موادی که برای شیو کردن استفاده کردید دچار حساسیت شدید یا همان طوری که دوستان اشاره کردن دچار قارچ شدید یک نوع ژل شستشوی واژینال هست که در داروخانه ها یا فروشگاههای لوازم بهداشتی گیر میاد بگیرید استفاده کنید ایشالا مشکلتون حل میشه و همانطور که دوستمون ماریا خانوم فرمودند رعایت مسایل بهداشتی خیلی مهمه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. مرسی دوستان مرسی

7. سلام
    من کارم نقاشیه و برای شستن قلم موها و پالت از تینر استفاده می کردم. تا مدتها همین مشکل رو داشتم و نمیدونستم که این خارش و التهاب از چیه تا اینکه یه حلال دیگه رو جایگزین تینر کردم و کاملا خوب شدم. الانم هروقت پوست بدنم حتی دستهام به تینر یا رزین های اپوکسی بخوره همون حساسیت ها شروع میشه...

8. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ٣روزه ك واژنم احساس خارش داره و ترشحاتم كمي سبز رنگه اما احساس سوزش اصلا ندارم ميخواستم ببينم واژنم عفونت كرده؟
    و اينكه چه كاري بايد انجام بدم؟

9. Nairikaa نوشته است: سلام من ٣روزه ك واژنم احساس خارش داره و ترشحاتم كمي سبز رنگه اما احساس سوزش اصلا ندارم ميخواستم ببينم واژنم عفونت كرده؟
    و اينكه چه كاري بايد انجام بدم؟

سلام
    بله دچار عفونت یا قارچ شدید....بهتره زودتر به پزشک زنان مراجعه کنید تا درمان مناسب را براتون تجویز کنند.
    مسایل بهداشتی را هم باید بیش از پیش رعایت کنید.

10. سلام
    برای درمان باید به پزشک متخصص رجوع کنید ولی برای پیشگیری از ژل های شستشوی واژن استفاده کنید و اونها رو از جای معتبر تهیه کنید
    ژل های شستشو مخصوصا قبل و بعد از مقاربت خیلی کمک میکنه که مبتلا به عفونت و قارچ نشید
    به بهداشتتون بیشتر اهمیت بدید
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید