شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 91 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام و خسته نباشيد. اول از همه تشكر مي كنم از سايت خوبتون.
    من حدود سه ماه پيش با دوستم رابطه محافظت نشده داشتم كه دخول صورت نگرفت . انزال دور از آلت صورت گرفت.
    اما هميشه گفتن احتياط شرط عقله .
    بعد از اون متوجه شدم كه دستم مقداري آغشته به مني بود. از تماس احتمالي آن با آلت مي ترسم.  دوست من به گفته خودش داراي پريود منظم ٣٠ روزه بوده.(١٦ هر ماه).يپس از آن ، دوستم ٨ روز بعد درست سر زمان مقرر خونريزي ٣ -٤ روزه داشت. ماه بعد با ٨ روز تاخير بازهم خونريزي ٣روزه داشت. اما اين ماه حدود ٨ روز از موعد سيكلش گذشته.
    با توجه به اين تاخير مي خواستم ببينم واقعا ممكنه حاملگي صورت گرفته باشه؟؟؟؟من شنيدم كه در حاملگي هم خونريزي ناشي از لانه گريني اتفاق ميفته براي همين ميترسم كه نكنه اون خونريزي ها مربوط به لانه گزيني بوده!؟؟ ممنون ميشم اگه جوابم رو بدين

2. با سلام و خسته نباشید.
    دختری بیست و یک ساله هستم. بنده در روز ششم یا هفتم قاعدگی خود با نامزدم رابطه داشتم. باید ذکر کنم که باکره هستم و دخولی صورت نگرفته. مایع منی هم با من تماسی نداشته و فقط از بابت مایعی که پیش از انزال دیده میشه مشکوکم. چون مستقیما با واژن در تماس بود. ماه بعد(بهمن ماه) با فاصله 31 روز پریود شدم که دقیق خاطرم نیس اما رقیق و کم بود. در ماه اسفند با فاصله 30 روز خونریزی تقریبا شدید و دردناکی داشتم. در ماه فروردین با وجود نظم تقریبی در عادت ماهیانه ، این دوره 36 روزه شد. و بسیار هم خونریزی کم بود.طوری که فقط هنگام دستشویی رفتن مقداری خون دیده میشد.  بعد از اتمام خونریزی که 5 روز طول کشید آزمایش خون دادم که جوابش منفی بود. متاسفانه این شک و نگرانی دیگه من رو کلافه کرده. میدونم که با توصیفاتی که گفتم احتمالی وجود نداره اما به قدری اطلاعات ضد و نقیض در اینترنت هست که باعث سردرگمی و ایجاد شک میشه. مثل اینکه شاید خونریزی شبیه به پریود در دوران بارداری رخ بده و نتونیم از پریود واقعی تشخیصش بدیم یا این که احتمال اشتباه بودن نتیجه ی آزمایش خون. احتمال باردار بودن با وجود نتایج منفی ازمایش.
    از علایم هم قادر به تشخیص نیستم چون من همیشه احساس خستگی میکنم. سردرد هایی که دیگه برام عادی شده ان. یبوست و نفخ و دل درد که باز هم چیز تازه ای نیستن. و البته حالت تهوع که فقط یک هفته طول کشید آن هم 6 یا 7 هفته بعد از اون رابطه. با توجه به این که لاغر هستم بزرگی شکم در اواخر روز و مخصوصا شب من رو به شک میندازه. اما صبح دیگه اثری ازش نیست و شکمم صافه. من حتی اشتهای زیادی هم ندارم و غذا زیاد نمیخورم. نمیتونم بزرگی شکم رو به غذای زیاد ربط بدم.
    نگرانی دیگه خسته م کرده. ممنون میشم با پاسختون من رو راهنمایی کنید.

3. سلام آقای دکتر
    توروخدا کمک کنید
    تورو قرآن جواب منو بدید
    خواهش میکنم...
    من 1 اردیبهشت با نامزدم رابطه جنسی داشتیم،روزای آخر پریودم بود یعنی لکه بینی داشتم به صورت قهوه ای رنگ. من آلت ایشون رو خوردم تا ارضا شدن، حتی منی شون روهم خوردم. بعد دوباره خوردم آلتشونو بعد آلت خودمو مالیدم به آلت نامزدم که دراز کشیده بود، سر آلتو نمالیدم بهش.اقای دکتر میگم نکنه یه ذره منی شون مونده باشه رو آلت یا با تف پخش شده بعد من آلتمو مالیدم بهش با ترشح من قاطی شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ‍احتمال بارداری چقدره آقای دکتر؟؟؟؟؟ تورو خدا ج بدید.. خیلی به کمکتون نیاز دارم
    اگه میشه لطفا جواب رو ایمیل کنید برام دارم می میرم از نگرانی توروقران

4. بازم تشکرمیکنم از پاسخگویی سریعتون باعث آرامشم شد
    بعد از خوندن پاسخ شما تقریبا سعی کردم ک استرس نداشته باشم
    علائمی ک داشتم ازبین رفت
    تا اینکه از سوم اردیبهشت ک منتظر پریود بودم و تا الان ک ششم اردیبهشته و من پریود نشدم(ماه قبل پنجم فروردین پریود شدم) دوباره دلهره اومده سراغم
    علائم پریود رو دارم ولی از پریود خبری نیس
    استرس چندروز قبل پریود میتونه روش تاثیر بزاره؟؟
    (پست ۱۳۲۴ صفحه ۸۹)

5. Dokhtarekhoob نوشته است: سلام آقای دکتر
    توروخدا کمک کنید
    تورو قرآن جواب منو بدید
    خواهش میکنم...
    من 1 اردیبهشت با نامزدم رابطه جنسی داشتیم،روزای آخر پریودم بود یعنی لکه بینی داشتم به صورت قهوه ای رنگ. من آلت ایشون رو خوردم تا ارضا شدن، حتی منی شون روهم خوردم. بعد دوباره خوردم آلتشونو بعد آلت خودمو مالیدم به آلت نامزدم که دراز کشیده بود، سر آلتو نمالیدم بهش.اقای دکتر میگم نکنه یه ذره منی شون مونده باشه رو آلت یا با تف پخش شده بعد من آلتمو مالیدم بهش با ترشح من قاطی شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ‍احتمال بارداری چقدره آقای دکتر؟؟؟؟؟ تورو خدا ج بدید.. خیلی به کمکتون نیاز دارم
    اگه میشه لطفا جواب رو ایمیل کنید برام دارم می میرم از نگرانی توروقران

نگران نباش
    احتمال بارداری با این نوع رابطه ای ک ذکر کردی وجود نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    من روز 5 پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم و نامزدم قبل انزال کشید بیرون.دیروز میباس پریود شدم.ولی هنوز نشدم.1 هفتست علایمی مثل سرگیجه خستگی درد مفاصل و کمر دارم امروزم درد زیر شکم و کمر درد داشتم و الان قطع شده.به نظرتون حامله شدم.اینم بگم دیشب تست بی بی چک دادم و منفی بود.تورو خدا زودتر جواب بدید خیلی استرس دارم

7. Damavand_kellap نوشته است: سلام
    من روز 5 پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم و نامزدم قبل انزال کشید بیرون.دیروز میباس پریود شدم.ولی هنوز نشدم.1 هفتست علایمی مثل سرگیجه خستگی درد مفاصل و کمر دارم امروزم درد زیر شکم و کمر درد داشتم و الان قطع شده.به نظرتون حامله شدم.اینم بگم دیشب تست بی بی چک دادم و منفی بود.تورو خدا زودتر جواب بدید خیلی استرس دارم

سلام
    با توجه به زمان  رابطه شما درصورتیکه پریود منظم دارید بارداری منتفیه
    البته نگفتید که پریود منظم دارید یا خیر
    ولی با این وجود در صورت تاخیر حدود یک هفته در پریودتان جهت اطمینان آز خون بتا بدید

8. سلام
    خیلی استرس دارم تورو خدا بم کمک کنید
    دختری هستم 25 ساله با نامزدم 12 روز پس از اولین روز پریودم رابطه سطحی داشتم
    دست نامزدم آغشته به پیشابش بود و چند دقیقه ای با همان دست واژنم را مالید
    سپس منی روی شکمم ریخته شد من شستم منی رو از تنم چند قطره آب که باهاش منی رو پاک کردم نزدیک واژنم ریخت
    بعد از انزالشون من دستم به منی برخورد کرد یادم نمیاد که شستم دستمو بعد به واژنم زدم یا نه

4 5ساعت بعد رابطه من یک عدد قرص لونژیل 1.5 خوردم

اما الان که نزدیکه10روز از رابطه میگذره پریود نشدم چندجا خوندم که حتما باید خونریزی اتفاق بیوفته بعد مصرف قرص تا 10 روز الان دارم دیوونه میشم آیا با مصرف قرص با اون شرایط احتمال حاملگی هست؟تورو خدا کمک کنید

9. سلام
    من ای یو دی دارم یک ماه بعد از اینکه گذاشتم سونو کردم اوکی بود جاش
    پریودام نامنظم هست۲۱ فروردین پریود شدم ۱ اردیبهشت رابطه داشتم و الان که ۸ اردیبهشت هست زیر شکمم تیر کشید و لکه بینی داشتم میخوام بدونم ممکنه باردار باشم لطفا راهنمایی کنین

10. badomak نوشته است:
    Damavand_kellap نوشته است: سلام

سلام
    ولی با این وجود در صورت تاخیر حدود یک هفته در پریودتان جهت اطمینان آز خون بتا بدید

پریودم منظم و همیشه سر وقت بوده.فقط چند ماه پیش یکی دو بار قرص اورژانسی مصرف کردم که یکی دو روز تاخیر داشت.واسه همین خیلی میترسم بابت این تاخیر.علایم پریودو دارم اما نمیشم.به نظرتون ممکنه حامله باشم؟

11. سلام خسته نباشیدموقع پریودتنها چند لخته ی خون سیاه رنگ و چند قطره خون کم رنگ میبینم ایا این طبیعیه یا نه  ممکنه باردار شده باشم . البته قرص ld منظم استفاده میکنم  (بچه یک ساله هم دارم شیر میدم عفونت شدید هم دارم)

12. Damavand_kellap نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Damavand_kellap نوشته است: سلام

سلام

پریودم منظم و همیشه سر وقت بوده.فقط چند ماه پیش یکی دو بار قرص اورژانسی مصرف کردم که یکی دو روز تاخیر داشت.واسه همین خیلی میترسم بابت این تاخیر.علایم پریودو دارم اما نمیشم.به نظرتون ممکنه حامله باشم؟

احتمالش خیلی کمه
    اگه خیلی نگرانید آز بتا بدین

13. arshiin نوشته است: سلام
    من ای یو دی دارم یک ماه بعد از اینکه گذاشتم سونو کردم اوکی بود جاش
    پریودام نامنظم هست۲۱ فروردین پریود شدم ۱ اردیبهشت رابطه داشتم و الان که ۸ اردیبهشت هست زیر شکمم تیر کشید و لکه بینی داشتم میخوام بدونم ممکنه باردار باشم لطفا راهنمایی کنین

احتمالش خیلی کمه
    تیر کشیدن ممکنه بخاطر IUD تون باشه

14. marisa_khanoom نوشته است: سلام
    خیلی استرس دارم تورو خدا بم کمک کنید
    دختری هستم 25 ساله با نامزدم 12 روز پس از اولین روز پریودم رابطه سطحی داشتم
    دست نامزدم آغشته به پیشابش بود و چند دقیقه ای با همان دست واژنم را مالید
    سپس منی روی شکمم ریخته شد من شستم منی رو از تنم چند قطره آب که باهاش منی رو پاک کردم نزدیک واژنم ریخت
    بعد از انزالشون من دستم به منی برخورد کرد یادم نمیاد که شستم دستمو بعد به واژنم زدم یا نه

4 5ساعت بعد رابطه من یک عدد قرص لونژیل 1.5 خوردم

اما الان که نزدیکه10روز از رابطه میگذره پریود نشدم چندجا خوندم که حتما باید خونریزی اتفاق بیوفته بعد مصرف قرص تا 10 روز الان دارم دیوونه میشم آیا با مصرف قرص با اون شرایط احتمال حاملگی هست؟تورو خدا کمک کنید

با توجه به مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه
    بهتره در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام
    من ی سوال خیلی اضطراری داشتم من و نامزدم حدود 24 ساعت پیش نزدیکی داشتیم البته بدون دخول و من هنوز بکارتم سالمه ولی مایع منی داخل لباس زیر من ریخته شد من نشد که عوض کنم البته این نزدیکی در این حین سرپایی بود و من دقیقا بعد 24 ساعت یک قرص اورژانسی با دوز 1/5 گرمی استفاده کردم و قبل از استفاده و الان بعد از استفاده در ناحیه پهلو و تخمدان سمت چپ احساس گرفتگی دارم البته پریود های نامنظمی داشتم و حتی ممکن است ی ماه پریود نشوم ولی اگر پریود شدم در 30 یا 40 روز  خواهم شد میخواستم بپرسم احتمال بارداری یا بارداری خارج از رحمی ممکن هس با این شرایط اتفاق بیفته البته هیچ احساس سردرد و حالت تهوع ندارم و فقط درد پهلو و تخمدان سمت چپ دارم لطفا راهنمایی کنین 😟😟😟😟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 91 از 126
رفتن به صفحه :    ... 91 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید