شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 90 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. IR_mars نوشته است:
    niloofar88 نوشته است:
    IR_mars نوشته است: سلام. من 12 فروردین رابطه داشتم. هنگام انزال کمی مایع منی روی واژن ریخته شد. البته اون هم با شک. مطمئن نیستیم.
    صبحش دو تا قرص لونژیل خوردم. چون دوره های پریودیم منظم نیست. و استرس داشتم.
    باید 27 فروردین پریود میشدم که 20 فروردین پریود شدم
    این دوره پریودیم هم خونریزی خیلی کم و بدون درد بود. و کلا سه روز بود.
    از علایم قرص لونژیل اختلال در قاعدگی هست. اما می ترسم این خونریزی کم شاید از بارداری باشه.
    پنج روز از زمان شروع قاعدگی گذشت و بی بی چک استفاده کردم. اما هیچ علایمی نشون نداد!
    لطفا راهنماییم کنید

سلام
    نگران نباشید با مصرف قرص اورژانسی تا 99 درصد از بارداری احتمالی جلوگیری کرده اید قرص اورژانسی در کیفیت خونریزی و رنگ اون و حتی تعداد روز آن تاثیر میگذارد

ممنونم. بی بی چک استفاده کردم منفی بود. ایا لازمه دوباره تست کنم؟ چون درصد خطا داره

سلام
    خیر...هیچ لزومی به استفاده مجدد از بیبی چک نیست.
    دوست خوبم احتمال بارداری در مورد شما با وقوع اون خونریزی سه روزه کاملا رد شده...نگرانی شما کاملا بی مورده...استرس و نگرانی را از خودت دور کن تا زودتر هورمونهات منظم بشند.
    اون خونریزی سه روزه قاعدگی اون سیکل شما محسوب میشه و دلیل این نوع خونریزی هم فقط قرص اورژانسی هست...در یک حاملگی نرمال هیچ خونریزی سه روزه نباید رخ بده.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. Mr_hakhamanesh نوشته است: سلام.من روز 14 از شروع پریودی با همسرم رابطه داشتم و همسرم از قرص لونژیل 1.5 استفاده کرد و 12 ساعت بعدش یه لونژیل 1.5 دیگه خورد.چون خیلی استرس داشتیم یه دونه اضافی خورد.و امروز هم که روز 17هم قاعدگیش هست دوباره رابطه داشتیم و یک عدد قرص لونژیل 1.5 خورده و میخواد 12 ساعت بعد هم یکی دیگه بخوره.میخواستم بدونم احتمال بارداری هست یا خیر؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .تشکر

سلام
    دوست عزیز لطفا دست نگه دارید...این چه طرز استفاده از روش اورژانسی هست؟...کاملا اشتباهه.
    این همه قرص اضافی خوردن نه تنها موجب عدم تعادل هورمونی به طرز وحشتناکی میشه بلکه ممکنه نتیجه عکس بده و حتی موجب بارداری بشه.
    ایشون باید در هر سیکل فقط و فقط یک مرتبه از قرص اورژانسی استفاده کنه و در رابطه های دیگه از روشهای پیشگیری دیگه استفاده کنه.
    در مورد قرص لونژیل 1.5 ایشون باید بعد از رابطه مشکوک فقط یک عدد مصرف کنه و اجازه بده که در روزهای بعد قاعدگیش رخ بده تا سیکل بعدیش شروع بشه...بیش از این قرص خوردن سیستم بدنشو میریزه به هم...ممکنه موجب بارداری ناخواسته یا حتی نازایی طولانی مدت بشه.
    لطفا با سرچ در همین سایت هم خودتون و هم همسرتون اطلاعاتتون را در این زمینه ارتقا بدید...روشهای پیشگیری و روش صحیح مصرف قرصهای مختلف به منظور روش اورژانسی را حتما مطالعه کنید.

3. jengi نوشته است: با سلام بنده با نامزدم رابطه ی سطحی از پشت داشتم و لی دخول انجام نگرفت مقدار کمی از آب منی با آلت نامزدم تماس پیدا کرد و ایشون سریع واژنش را شست و 42 ساعت بعد نامزدم از دو قرص اورژانسی بطور همزمان استفاده کرد و در صورتی نامزدم از قبل دارای پریودهای نامنظم داشت ودارای تنبلی تخمدان می باشد آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    شما بیان نکردید که چه قرصی مصرف کرده...در هر صورت اگر روش اورژانسی را صحیح استفاده کرده باشه احتمال بارداری براش وجود نداره.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. با سلام و خسته نباشید بنده دختری باکره و33 ساله هستم چند روز قبل با نامزدم رابطه داشتم البته رابطه از مقعد بود و شک دارم که آیا مایع منی به داخل واژن ریخته شده یا نه و بعد از 42 ساعت دو عددقرص اوراژانسی لونژیل را به طور همزمان مصرف کردم و با وجود نامنظم بودن پریودم و تنبلی تخمدان آیا امکان بارداری وجود دارد و 26 اسفند 94 آخرین پریودم بود خیلی استرس شدید دارم خاهشا راهنمایی فرمایید. با تشکر

5. mahla1362 نوشته است: با سلام و خسته نباشید بنده دختری باکره و33 ساله هستم چند روز قبل با نامزدم رابطه داشتم البته رابطه از مقعد بود و شک دارم که آیا مایع منی به داخل واژن ریخته شده یا نه و بعد از 42 ساعت دو عددقرص اوراژانسی لونژیل را به طور همزمان مصرف کردم و با وجود نامنظم بودن پریودم و تنبلی تخمدان آیا امکان بارداری وجود دارد و 26 اسفند 94 آخرین پریودم بود خیلی استرس شدید دارم خاهشا راهنمایی فرمایید. با تشکر

سلام
    با توجه به مصرف قرص اورژانسی امکان بارداری وجود نداره
    گرچه که رابطه مقعدی نیز منجر به بارداری نمیشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام

من با نامزدم تو دوران پر خطر(تخمک گذاری) رابطه کاملا محافظت شده داشتم,فقط قبل از اینکه کاندوم رو ردی آلتم قرار بدم از روی شورت کمی رابطه داشتیم, که البته شورت ایشون سوراخ بود,نامزدم میگه اصلا ألت من با واژن ایشون برخوردی نداشته و فقط کمی بالای و روی شروع خط واژن ایشون آلت من برخورد کرده,هیچ انزالی صورت نگرفت و فکر میکنم پیش آب هم نیومده بود!!!و این رابطه بعد از 10 رور بوده .

سوالم اینجاست

آیا پیش آب رو میشه با چشم دید

یا اصلا پی آبی که اگر خارج بشه برای بار اول(قبل از رابطه کاملا ادرار کردم) میتونه حاوی اسپذم باشه.

چقد احتمال بارداری هست؟؟؟

خیلی نگرانم اگر ممکنه کامل جواب بدید تااگر خطرناک بوده قبل از 24 ساعت از قرص استفاده کنمِِ

مرسی

7. با سلام آقای دکتر من دو روز پیش نزدیکی داشتم ولی چون مشکوک بودم دو عدد قرص اوسیز ۷۵% چند ساعت بعد از نزدیکی  با هم خوردم فردای همان روز دوباره نزدیکی داشتم و منی شوهرم کاملا در واژنم تخلیه شد و دوباره مجبور شدم قرص اوسیز دو عدد بخورم آیا احتمال بارداری هست؟ خیلی نگرانم
    در ضمن آخرین پریودیم ۲۰ فروردین بوده و نزدیکی من ۳۰ فروردین.
    ممنون

8. Haniye56 نوشته است: با سلام آقای دکتر من دو روز پیش نزدیکی داشتم ولی چون مشکوک بودم دو عدد قرص اوسیز ۷۵% چند ساعت بعد از نزدیکی  با هم خوردم فردای همان روز دوباره نزدیکی داشتم و منی شوهرم کاملا در واژنم تخلیه شد و دوباره مجبور شدم قرص اوسیز دو عدد بخورم آیا احتمال بارداری هست؟ خیلی نگرانم
    در ضمن آخرین پریودیم ۲۰ فروردین بوده و نزدیکی من ۳۰ فروردین.
    ممنون

قرص اورژانسی در هر دوره فقط یکبار مجاز به استفاده از اون خواهید بود
    بهتره برای جلوگیری از قرص های ضد بارداری مثل یاسمین یا hd و .... استفاده کنید
    با توجه به نزدیک بودن رابطه هاتون باهم و مصرف قرص ها احتمال بارداری کمه
    اما دیگه توی این دوره این کار رو تکرار نکنید

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. arashhh68 نوشته است: سلام

من با نامزدم تو دوران پر خطر(تخمک گذاری) رابطه کاملا محافظت شده داشتم,فقط قبل از اینکه کاندوم رو ردی آلتم قرار بدم از روی شورت کمی رابطه داشتیم, که البته شورت ایشون سوراخ بود,نامزدم میگه اصلا ألت من با واژن ایشون برخوردی نداشته و فقط کمی بالای و روی شروع خط واژن ایشون آلت من برخورد کرده,هیچ انزالی صورت نگرفت و فکر میکنم پیش آب هم نیومده بود!!!و این رابطه بعد از 10 رور بوده .

سوالم اینجاست

آیا پیش آب رو میشه با چشم دید

یا اصلا پی آبی که اگر خارج بشه برای بار اول(قبل از رابطه کاملا ادرار کردم) میتونه حاوی اسپذم باشه.

چقد احتمال بارداری هست؟؟؟

خیلی نگرانم اگر ممکنه کامل جواب بدید تااگر خطرناک بوده قبل از 24 ساعت از قرص استفاده کنمِِ

مرسی

نگران نباشید
    خودتون گفتید رابطه تون محافظت شده بوده
    ضمن اینکه رابطه شما خطرناک نبوده

10. سلام لطفا جواب بديد ممنون ميشم
    من يك هفته پيش نزديكي داشتم باكره هستم.. ايشون ارضا نشدند ولي تماس كامل آلت با آلت داشتم از ليز بودن و پيشاب ميترسم احتمال حاملگي باشه
    نياز هست قرصي مصرف كنم؟؟
    در ضمن ترشح بي رنگ دارم از روز بعد از نزديكي

11. سلامی دوباره . جناب دکتر شما نوشتید احتمال بارداری کمه یعنی امکان داره با وجود خوردن قرصهای اورژانسی باردار شده باشم؟ تو رو خدا منو از نگرانی در بیارین خیلی استرس دارم با وجود سه فرزند بزرگ نمیخوام دوباره باردار شم . آیا بیبی چک الان نشون میده پریود قبلیم ۲۰ فروردین بوده . نتونستم پاسختون رو نقل قول کنم سوالم در مورد پست 1342 هست. ممنون میشم پاسخ بدین

12. maria64 نوشته است:
    aylin92 نوشته است: سلام من نوزدهم اسفند شروع دوره ماهانه ام بود بعد از اون هیجده نزدیکی همراه جلوگیری طبیعی داشتم و بیست بعداز اون ادارم همراه با خون بود و دو روز لکه بینی داشتم و 21 و22 هم نزدیکی و جلوگیری طبیعی داشتم که منی خارج از واژن خارج شد الان دوره ماهانه ام عقب افتاده باتوجه به اینکه دوره 28 روزه دارم و 17 یا 16 باید پریود می شدم هنوز خبری نیست البته حالتهای پریود در اون تارخ داشتمکه باتوجه به نزدیکی و اومدنلکه قطع شد . الان تست بارداری دادم سطح هرمون کمتر 0.1 بودو سونوهم چیزی نشون نداد و فقط ضخامت اندومتر 13 بود الان نمی دونم چکار کنم خیلی استرس دارم  خواهش می کنم جواب بدین ایامن باردارم باتوجه به اینکه 18  همزمان باشروع دوره بوده و لکه بینی داشتمایامکان بارداری هست یا اینکه نزدیک تو اون موقع ممکنه باعث قطع دوره بشه خیلی جوشنده خوردم ولی تاثیری نداشتم  خواهش می کنم جواب بدین

سلام
    نزدیکی همزمان با آغاز قاعدگی باعث قطع خونریزی نمیشه...پیشنهاد میکنم بعد از 20 روز از آخرین رابطه مشکوک یکبار دیگه آزمایش خون بدید و اگر منفی بود مطمئن باشید که باردار نیستید و عقب افتادن پریودتون مربوط به استرسی میشه که دارید.

سلام  من سه شنبه يعنى نه روز بعد از رابطه مشكوك وولاؤه ازمايش بتا دادم همون عدد٠.١ بود ايا من باردارم   يا اينكه  زود ازمايش دادم  و دوباره بايد ازمايش بدم  تو سونو ضخامت ١٣ بود و يك فوليكول ١٥ روى تخمدان راست بود تو و رو خدا راهنماييم كنيد  هر چى تست تا ديروز گذاشتم منفى بوده زود گذاشتم ؟

13. maria64 نوشته است:
    jengi نوشته است: با سلام بنده با نامزدم رابطه ی سطحی از پشت داشتم و لی دخول انجام نگرفت مقدار کمی از آب منی با آلت نامزدم تماس پیدا کرد و ایشون سریع واژنش را شست و 42 ساعت بعد نامزدم از دو قرص اورژانسی بطور همزمان استفاده کرد و در صورتی نامزدم از قبل دارای پریودهای نامنظم داشت ودارای تنبلی تخمدان می باشد آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    شما بیان نکردید که چه قرصی مصرف کرده...در هر صورت اگر روش اورژانسی را صحیح استفاده کرده باشه احتمال بارداری براش وجود نداره.

سلام... ممنون از سايت خوبتون
    با اينكه جواب رو ميدونم ولي نياز به تاييد شما هم دارم
    من و دوستم ١ ارديبهشت ( روز ٨-٩ دوره از شروع خونريزي) رابطه سطحي بدون دخول داشتيم
    مايع مني هم به دور از واژن تخليه شد. ايشون هم سريع خودشون و واژن رو شتسشو دادن
    اما ترس از پيشاب باعث شد امروز ٢ قرص لونژيل ٧٥٠ به صورت همزمان مصرف كنن ( ٢١-٢٢ ساعت بعد از رابطه)
    ايا الان بازهم بايد نگران باشيم؟
    كار ديكه اي نياز هست انجام بديم؟
    يه بار ديگه هم سوالي رو مطرح كردم ولي جوابي بهم داده نشد. ممنون ميشم ايندفه جواب بدين. مرسي

14. سلام من از قرص ضد بارداري دوماهه استفاده ميكنم براي تنظيم هورمونا و بعد از تمام شدن يك ورق ديان، نميخورم تا پريود شوم الان پنج روزه ك تمام شده و من امروز رابطه محافظت نشده داشته ام. با توجه به اينكه احتمال پريود شدن فردا يا پس فردا است ك يك هفته تقريبا از قطع شدن قرص بارداري ميگذرد ايا ممكن است باردار شوم؟

15. willi

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    با نامزدم رابطه سطحی داشتم در روزهای پرخطر ایشون بود
    من منی رو روی شکم ایشون تخلیه کردم ایشون با دستمال پاک کردند بعد آب زدند به تنشون چند قطره آب به سمت واژنشون سرازیر شد آیا احتمال بارداری هست؟بعد اینکه نمیدونم با دستمالی که منی رو تمیز کردن روی واژنشون کشیدند یا خیر...
    با این حال احتمال بارداری هست؟

سوال بعدیم اینه آیا اگر دست کمی آغشته ب پیشاب باشه و بعد به واژن مالیده بشه به مدت زیاد احتمال بارداری هست؟

ضمن اینکه ایشون 2ساعت بعد رابطه یک عدد قرص اووسیز 1.5 مصرف کردند.

و این سوال رو که حتما پس از خوردن اورژانسی قرص باید 7 تا 10 روز بعد از مصرف خونریزی رخ بدهد ؟
    الان 8 روز گذشته اما خبری نیست و هیچ علامتی هم نیست برای پریود

عذر میخواهم که طولانی شد سوالم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 90 از 126
رفتن به صفحه :    ... 90 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید