شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لیزر همورویید

1. با سلام,بنده بعد از جراحی همورویید که داشتم مشکل هموروییدم حل شده ولی از وجود دو تا گوشت اضافه در ان ناحیه رنج میبرم. میشه لطف کنید و دکتر خانمی رو در تهران به بنده معرفی بفرمایید که عمل برداشتن این گوشتهای اضافی رو با لیزر انجام بدن؟میدونم که سوالم علمی نیست و خارج از حوصله ی این سایته ولی واقعا مستاصل شدم به خاطر این مشکل. و در اینترنت و سایت های مختلف که جست و جو میکنم چیزی پیدا نمیکنم. از طرفی دکتر خودم که عملم رو انجام دادن بهم قول داده بودن که اسم و ادرس مطب یکی از دوستانشون رو بهم میدن که این عمل رو برام انجام بدن ولی هر بار که مراجعه میکنم میگن که اسم اون خانم دکتر یادم رفته و این مسیله من رو خیلی خیلی ناراحت کرده به خاطر همین تصمیم گرفتم که از شما کمک بخوام . ممنون میشم اگر جوابم رو بدید.

2. چرا باز هم می خوای عمل کنید من این مشکل با استفاده از پماد شقاق که گیاهی است و نشستن در آب گرم برطرف کردم و دکتر که رفتم گفت این اضافه ها خودشون به مرور زمان از بین میره. اما نزدیک 3 ماه طول کشید الان خوب هستم .
    نکته : مواظب باش یبوست نگیری

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید