شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 88 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام من بعد از خوندن کامنتا یه سوال برام \یش اومده ....امکانش هست که چیزی مثل مایع فاضلاب چیزی که تو لوله فاضلاب هس به ورودی وازن بر خورد کنه مشکلی برای یه دختر به وجود بیاد چه حاملگی(یعنی وجود اسبرم و اینا) یا عفونت و این چیزا رو باعث میشه؟....حالا تو دوره تخمک گذاری باشه چی؟(نمی دونستم کجا ببرسم....لازمه به دکتر مراجعه کرد؟)

2. Miss_guest نوشته است: سلام من بعد از خوندن کامنتا یه سوال برام \یش اومده ....امکانش هست که چیزی مثل مایع فاضلاب چیزی که تو لوله فاضلاب هس به ورودی وازن بر خورد کنه مشکلی برای یه دختر به وجود بیاد چه حاملگی(یعنی وجود اسبرم و اینا) یا عفونت و این چیزا رو باعث میشه؟....حالا تو دوره تخمک گذاری باشه چی؟(نمی دونستم کجا ببرسم....لازمه به دکتر مراجعه کرد؟)

سلام
    خیر
    به این صورت امکان بارداری نیست
    چون اسپرم خارج از بدن زیاد زنده نمیمونه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام منون میشم سالمو جواب بدید. من تاریخ ۲۸ اسفند پریود شدم و درتاریخ ۷ فروردین یه رباطه سطحی که اصلا دخول صورت نگرف داشتم واصلا همسرم دور از من ارضا شد اما حس میکنم دستشون ب پیشاب خورد بعد بمن من ۸ فروردی دوتا اچ دی خودم بعد از هفت روز دچار خونریزی شدم اما الان هم لکه بینی دارم وهم دلم کمی درد میکنه هیچ رابطه نداشتم چون محل کار همسرم دوره .میشه بگید دلیل این همه لکه خونی چیه اونم بعد از ۹ روز

4. سلام. ببخشید نمیدونم درست در محل مورد نظر نوشتم یا نه اخه کاربر و عضو جدید هستم. راستش هرچقدر گشتم نتونستم پاسخ مورد نظرمو پیدا کنم. چند تا سوال دارم امیدوارم کمکم کنین آخه از فکر و استرس یه ذره مونده روانی بشم و زندگیم به هم خورده به خدا از فکر یه لحظه آرامش ندارم لطفا راهنماییم کنید.       یک روز بعد از آخرین روز پریود دوست دخترم با هم رابطه سطحی داشتیم که دوستم باکره است و دخول نبوده و طول دورش از 26_29روزه است.. من لباس نداشتم ولی دوستم شلوار ولباس زیر داشت. انزال شدم ومنی روی خودم ریخت و من با کاغذ از روی بدنم پاکش کردم وکاغذو مچاله کرده دور انداختم ولی درست یادم نیست ممکنه وقتی که کاغذو مچاله می کردم در حین مچاله دستم به منی خورده باشه و منی رو دستم باشه بعدش من با دستم از رو شلوار الت دوستمو لمس کرده و مالش و فشار دادم البته درست یادم نیست فشار داده باشم یا نه. دوست دخترم هم شلوار داشت هم لباس زیر. ایا با این توصیفات ممکنه اسپرم در حین مالش وفشار از شلوار ولباس زیر دوستم عبور کرده و به واژن وی رسیده و اورا باردار کرده باشه؟(شلوارش یه کم کلفت بود). بعد از 11روز جواب baby checkمنفی بود.خواهش می کنم کمکم کنین.

5. Hoseyn9332 نوشته است: سلام. ببخشید نمیدونم درست در محل مورد نظر نوشتم یا نه اخه کاربر و عضو جدید هستم. راستش هرچقدر گشتم نتونستم پاسخ مورد نظرمو پیدا کنم. چند تا سوال دارم امیدوارم کمکم کنین آخه از فکر و استرس یه ذره مونده روانی بشم و زندگیم به هم خورده به خدا از فکر یه لحظه آرامش ندارم لطفا راهنماییم کنید.       یک روز بعد از آخرین روز پریود دوست دخترم با هم رابطه سطحی داشتیم که دوستم باکره است و دخول نبوده و طول دورش از 26_29روزه است.. من لباس نداشتم ولی دوستم شلوار ولباس زیر داشت. انزال شدم ومنی روی خودم ریخت و من با کاغذ از روی بدنم پاکش کردم وکاغذو مچاله کرده دور انداختم ولی درست یادم نیست ممکنه وقتی که کاغذو مچاله می کردم در حین مچاله دستم به منی خورده باشه و منی رو دستم باشه بعدش من با دستم از رو شلوار الت دوستمو لمس کرده و مالش و فشار دادم البته درست یادم نیست فشار داده باشم یا نه. دوست دخترم هم شلوار داشت هم لباس زیر. ایا با این توصیفات ممکنه اسپرم در حین مالش وفشار از شلوار ولباس زیر دوستم عبور کرده و به واژن وی رسیده و اورا باردار کرده باشه؟(شلوارش یه کم کلفت بود). بعد از 11روز جواب baby checkمنفی بود.خواهش می کنم کمکم کنین.

سلام
    بارها گفته شده در رابطه سطحی و هنگامی که با لباس زیر یا شلوار باشد امکان حاملگی وجود ندارد ( در صفحه اول دکتر رهام گفته بود . کافی بود سرچ می کردین)
    استرس شما کاملا بیجهت هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام  
    من و نامزدم با هم رابطه داشتیم بدونه دوخول، منی ایشان روی واژن من ريخته شد، من خودم رو بعد چند دقیقه شستم، من پرده دارم و در زمان تخمک گذاری هم بودم، احتمال بارداری در من وجود دارد،
    با تشکر

7. niloofar88 نوشته است:
    Hoseyn9332 نوشته است: سلام. ببخشید نمیدونم درست در محل مورد نظر نوشتم یا نه اخه کاربر و عضو جدید هستم. راستش هرچقدر گشتم نتونستم پاسخ مورد نظرمو پیدا کنم. چند تا سوال دارم امیدوارم کمکم کنین آخه از فکر و استرس یه ذره مونده روانی بشم و زندگیم به هم خورده به خدا از فکر یه لحظه آرامش ندارم لطفا راهنماییم کنید.       یک روز بعد از آخرین روز پریود دوست دخترم با هم رابطه سطحی داشتیم که دوستم باکره است و دخول نبوده و طول دورش از 26_29روزه است.. من لباس نداشتم ولی دوستم شلوار ولباس زیر داشت. انزال شدم ومنی روی خودم ریخت و من با کاغذ از روی بدنم پاکش کردم وکاغذو مچاله کرده دور انداختم ولی درست یادم نیست ممکنه وقتی که کاغذو مچاله می کردم در حین مچاله دستم به منی خورده باشه و منی رو دستم باشه بعدش من با دستم از رو شلوار الت دوستمو لمس کرده و مالش و فشار دادم البته درست یادم نیست فشار داده باشم یا نه. دوست دخترم هم شلوار داشت هم لباس زیر. ایا با این توصیفات ممکنه اسپرم در حین مالش وفشار از شلوار ولباس زیر دوستم عبور کرده و به واژن وی رسیده و اورا باردار کرده باشه؟(شلوارش یه کم کلفت بود). بعد از 11روز جواب baby checkمنفی بود.خواهش می کنم کمکم کنین.

سلام
    بارها گفته شده در رابطه سطحی و هنگامی که با لباس زیر یا شلوار باشد امکان حاملگی وجود ندارد ( در صفحه اول دکتر رهام گفته بود . کافی بود سرچ می کردین)
                                                                                                                                                                                مرسی از شما واقعا ممنونم. ولی شما گفتین سرچ کن من سرچ کردم یه جایی یکی از کاربرای ارشد در جواب یکی دیگه از کاربرا گفته که از شلوار ولباس زیر هم اسپرم میتونه عبور کنه. راستش با خوندنش شوکه شدم یعنی ممکنه یا اون دوستمون اشتباه کردند درحالی که شما گفتین امکان نداره؟ سوال دومم اینه که وقتی که من دستمو که منی داشت به الت دوستم فشار دادم از رو شلوارش طبعا نمناکیش به لباس زیرش هم میرسه یعنی تو اون نمناکیی که به لباس زیرش رسیده اسپرم نیست؟ مرسی از اینکه وقتتونو برامون میذارین.

8. سلام. من 12 فروردین رابطه داشتم. هنگام انزال کمی مایع منی روی واژن ریخته شد. البته اون هم با شک. مطمئن نیستیم.
    صبحش دو تا قرص لونژیل خوردم. چون دوره های پریودیم منظم نیست. و استرس داشتم.
    باید 27 فروردین پریود میشدم که 20 فروردین پریود شدم
    این دوره پریودیم هم خونریزی خیلی کم و بدون درد بود. و کلا سه روز بود.
    از علایم قرص لونژیل اختلال در قاعدگی هست. اما می ترسم این خونریزی کم شاید از بارداری باشه.
    پنج روز از زمان شروع قاعدگی گذشت و بی بی چک استفاده کردم. اما هیچ علایمی نشون نداد!
    لطفا راهنماییم کنید

9. سلام
    خسته نباشید
    اخرین روز پریودم رابطه محافظت شده داشتم ولی باز هم فرداش قرص اورژانسی لونژیل مصرف کردم
    میخواستم بپرسم من باید لزوما بعد از مصرف قرص خونریزی داشته باشم ؟ چون زمان مصرف فردای دوره اتمام قاعدگی بوده

10. سلام.خسته نباشید.
    ببخشید من کاربر جدیدم نمیدونستم این سوالمو کجا بپرسم.
    اگه میشه جوابمو بدید.
    ممنون میشم

توی اذر ماه سال ۹۴ متوجه شدم حاملم.
    اما چون تو عقد بودم نمیتونستم بچه مو نگه دارم ۱۲ اذز ۶ تا قرص خوردم.اولین قرصو ک خوردم خونریزیم شروع شد تا ۶ تا خوردم.
    فقط چندتا لخته کوچیک افتاد.
    چون هنوز ی ماهه نشده بود فک کردم افتاده.
    تا ی هفته خونریزی داشتم بعدش خوب شد.
    اما خالت تهوعم و اثار بارداری هنوز بود
    .بی بی چک گرفتم مثبت بود.
    رفتم سونو گف ۸ هفته ست بار دارم.اون خونریزیم فقط خونریزی پشت جفت بوده
    دوباره ۳ دی ۷ تا قرص خوردم.
    اینسری برخلاف سری پیش اصن خونریزی نداشتم بعد از هر قرص زیر زبونی بالا میاوردم.
    ۷تا ک تموم شد فک کردم دیگه نمیوفته دراز کشیدم.
    ی ساعتی خابیدم.بعد ک بیدار شدم جنین افتاد.با ی لخته خون بزرگ خونریزیمن خیلی شدید بود.
    فک کردم تموم شده.
    دو سه روز بعدش ی چیزی مث گوشت اویزون شد.مجبور شدم با دست بکشمش بیرون.نمیدونم چی بود.
    دیگه دکتر نرفتم.فک نمیکردم اصن چیزی بمونه اصلا خبر نداشتم ازین موضوع ک شاید چیزی بمونه. خونریزیم تا دوماه ادامه داشت.بعد خوب شد باز بعد دوهفته شروع شد. فک کردم پریود شدم ولی باز دوهفته خونریزی لک بینی داشتم .باز یه هفته پاک شدم دوباره ب خونریزی افتادم.میترسم برم دکتر بگه چیزی مونده.اگه چیزی مونده باشه بعد چهار ماه چ خطرایی داره برام؟
    تو یک سایتی خوندم باعث چسبندگی رحم و نازایی میشه. آیا درسته؟؟؟
    ممکنه چیزی نمونده باشه یا بر اثثر تغییر هورمونی پریودیم بهم ریخته؟؟

11. atefehd نوشته است: سلام  
    من و نامزدم با هم رابطه داشتیم بدونه دوخول، منی ایشان روی واژن من ريخته شد، من خودم رو بعد چند دقیقه شستم، من پرده دارم و در <a>زمان تخمک گذاری</a> هم بودم، احتمال بارداری در من وجود دارد،
    با تشکر

سلام
    دوست عزیز احتمال بارداری کم است ولی برای اطمینان بیشتر اگر هنوز تا 72 ساعت نگذشته است بهتر قرص اورژانسی مصرف شود چون در زمان تخمک گذاری بوده اید
    وجود پرده هیچ ربطی به بارداری ندارد

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  12. Hoseyn9332 نوشته است:
    niloofar88 نوشته است:
    Hoseyn9332 نوشته است: سلام. ببخشید نمیدونم درست در محل مورد نظر نوشتم یا نه اخه کاربر و عضو جدید هستم. راستش هرچقدر گشتم نتونستم پاسخ مورد نظرمو پیدا کنم. چند تا سوال دارم امیدوارم کمکم کنین آخه از فکر و استرس یه ذره مونده روانی بشم و زندگیم به هم خورده به خدا از فکر یه لحظه آرامش ندارم لطفا راهنماییم کنید.       یک روز بعد از آخرین روز پریود دوست دخترم با هم رابطه سطحی داشتیم که دوستم باکره است و دخول نبوده و طول دورش از 26_29روزه است.. من لباس نداشتم ولی دوستم شلوار ولباس زیر داشت. انزال شدم ومنی روی خودم ریخت و من با کاغذ از روی بدنم پاکش کردم وکاغذو مچاله کرده دور انداختم ولی درست یادم نیست ممکنه وقتی که کاغذو مچاله می کردم در حین مچاله دستم به منی خورده باشه و منی رو دستم باشه بعدش من با دستم از رو شلوار الت دوستمو لمس کرده و مالش و فشار دادم البته درست یادم نیست فشار داده باشم یا نه. دوست دخترم هم شلوار داشت هم لباس زیر. ایا با این توصیفات ممکنه اسپرم در حین مالش وفشار از شلوار ولباس زیر دوستم عبور کرده و به واژن وی رسیده و اورا باردار کرده باشه؟(شلوارش یه کم کلفت بود). بعد از 11روز جواب baby checkمنفی بود.خواهش می کنم کمکم کنین.

سلام
                                                                                                                                                                                مرسی از شما واقعا ممنونم. ولی شما گفتین سرچ کن من سرچ کردم یه جایی یکی از کاربرای ارشد در جواب یکی دیگه از کاربرا گفته که از شلوار ولباس زیر هم اسپرم میتونه عبور کنه. راستش با خوندنش شوکه شدم یعنی ممکنه یا اون دوستمون اشتباه کردند درحالی که شما گفتین امکان نداره؟ سوال دومم اینه که وقتی که من دستمو که منی داشت به الت دوستم فشار دادم از رو شلوارش طبعا نمناکیش به لباس زیرش هم میرسه یعنی تو اون نمناکیی که به لباس زیرش رسیده اسپرم نیست؟ مرسی از اینکه وقتتونو برامون میذارین.

همچین چیزی ممکن نیست...بارداری اینقدر ها هم راحت نیست!...با وجود شلوار و لباس زیر خودتون فکر کنین چطوری اسپرم میتونه خودشو به درون واژن برسون؟! خوذتونو نگران نکنین

13. sociologist نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    اخرین روز پریودم رابطه محافظت شده داشتم ولی باز هم فرداش قرص اورژانسی لونژیل مصرف کردم
    میخواستم بپرسم من باید لزوما بعد از مصرف قرص خونریزی داشته باشم ؟ چون زمان مصرف فردای دوره اتمام قاعدگی بوده

سلام
    قرص اورٰژانسی را کاملا بی جهت استفاده کردین چون در عین پریود و چند روز بعد از پاک شدن از روزای امن به شمار میرود و نیازی به مصرف قرص نداشته اید
    بله با خوردن قرص اورژانسی در هورمون هایتان تغییراتی به وجود میآید که خبر از پریود شدن در روز های آتی هست...شاید دیرتر پریود شوید ولی حتما میشوید....

تشکر شده توسط : ROHAM
  14. samira_m311 نوشته است: سلام منون میشم سالمو جواب بدید. من تاریخ ۲۸ اسفند پریود شدم و درتاریخ ۷ فروردین یه رباطه سطحی که اصلا دخول صورت نگرف داشتم واصلا همسرم دور از من ارضا شد اما حس میکنم دستشون ب پیشاب خورد بعد بمن من ۸ فروردی دوتا اچ دی خودم بعد از هفت روز دچار خونریزی شدم اما الان هم لکه بینی دارم وهم دلم کمی درد میکنه هیچ رابطه نداشتم چون محل کار همسرم دوره .میشه بگید دلیل این همه لکه خونی چیه اونم بعد از ۹ روز

چیز مهمی نیست با مصرف قرص نظم هورموناتون بهم میخورد از عوارض مصرف قرص های اورژانسی هست

15. IR_mars نوشته است: سلام. من 12 فروردین رابطه داشتم. هنگام انزال کمی مایع منی روی واژن ریخته شد. البته اون هم با شک. مطمئن نیستیم.
    صبحش دو تا قرص لونژیل خوردم. چون دوره های پریودیم منظم نیست. و استرس داشتم.
    باید 27 فروردین پریود میشدم که 20 فروردین پریود شدم
    این دوره پریودیم هم خونریزی خیلی کم و بدون درد بود. و کلا سه روز بود.
    از علایم قرص لونژیل اختلال در قاعدگی هست. اما می ترسم این خونریزی کم شاید از بارداری باشه.
    پنج روز از زمان شروع قاعدگی گذشت و بی بی چک استفاده کردم. اما هیچ علایمی نشون نداد!
    لطفا راهنماییم کنید

سلام
    نگران نباشید با مصرف قرص اورژانسی تا 99 درصد از بارداری احتمالی جلوگیری کرده اید قرص اورژانسی در کیفیت خونریزی و رنگ اون و حتی تعداد روز آن تاثیر میگذارد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 88 از 126
رفتن به صفحه :    ... 88 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید