شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 87 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. ahmad1288 نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    منو نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتیم مقداری از منی من روی آلت نامزدم ریخته شد. نامزدم وقتی رفت دشتشویی تو شورتش خون دیداز ترسم رفتم داروخونه یه قرص گرفتم که خانومم پس از گذشت سه روز از نزدیکی اونو خورد. ده روز بعد از خوردن قرص نامزدم پنج روز زودتر از موعد پریود شد. احتمال بارداری هست؟خون برای چی بود؟ میترسم ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. ۱قاعده گی منظم،۲دقیق نمیدونم چند روزه دوره۳پنج روز خونریزی۴آخرین باردوشنبه ۹۴/۱۲/۲۴شروع شد خونریزی۵در روز ۹۵/۰۱/۱۵یه رابطه داشتیم
    ۶شرح:منی داخل مقعد ریخته شد و اومد بیرون یکم ریخت روی واژن،با دستمال سریع تمیز شد،بعدم سریع شسته شد.
    داروخونه یه قرص لوونورژسترل 1.5داده.
    همین یه دونه کافیه؟
    بکارت داره
    اتفاقی نمیوفته؟؟
    توروخدا سریع جواب بدین دارم میمیرم😭😭😭😩

3. با سلام
    ماه پیش ی رابطه داشتم همون موقع پریود بودم.رابطه خیلی ساده بود با هم ارضا شدیم میترسم ک bfم منو باردار کرده باشه منی ش روی نوار بهداشتیم ریخت چندساعتی گذشت امکان حمام رفتن نداشتم. این ماه هنوز پریود(نامنظم  هست) نشدم
    میترسم .لطفا کمکم کنید ایا باردارم؟ Sad  

4. سلام.من با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم.رابطه به صورت مالش آلت ها به هم بود. از وجود پیش آب مطمعن نیستیم.اول کاندوم داشتیم ولی در اواسط رابطه کاندوم پاره شد و ما متوجه نشدیم.بلافاصله پس از اینکه متوجه شدیم کاندوم پاره شده خودمو شستشو دادم و ادرار کردم.قاعدگی من نامنظم هست.حالا با توجه به این موارد و اینکه اصلا دخولی نبوده باید قرص پیشگیری مصرف کنم ؟منی هم که اصلا برخوردی با آلت تناسلی من نداشت. اگر که نیاز به قرص پیشگیری هست چی مصرف کنم که عوارض کمتری داشته باشه؟ممنون میشم سریع پاسخ بدین که اگر نیاز هست قرص مصرف کنم

5. elnaz1395 نوشته است: با سلام
    ماه پیش ی رابطه داشتم همون موقع پریود بودم.رابطه خیلی ساده بود با هم ارضا شدیم میترسم ک bfم منو باردار کرده باشه منی ش روی نوار بهداشتیم ریخت چندساعتی گذشت امکان حمام رفتن نداشتم. این ماه هنوز پریود(نامنظم  هست) نشدم
    میترسم .لطفا کمکم کنید ایا باردارم؟ Sad  

خیر در دوران پریود امکان بارداری وجود ندارد چون تخمکی نیست که بارور شود نگران نباشید

6. سلام.نامزد بنده چند روزه که تخمدوناشون درد میکنه مخصوصا بعد ادرار کردن.ما در روز نهم پریودی ی رابطه سطحی داشتیم که به نظرم اومد یکی دو قطره از منی با واژن ایشون برخورد کرد که همونجا خودشونو شستن.در ضمن ایشون باکره هستن.
    میخوتستم بدونم دلیل درد ایشون از ناراحتی تخمدانه یا نه؟
    چون با توجه به دردای ایشون بیشتر به بیماریهای تخمدان میخوره/در ضمن ترشحاتشونم زیاد شده و و زیر شکمشونم ی کم باد کرده .
    نزدیکیمونم  6 فروردین بوده
    با تشکر

7. سلام / خسته نباشید
    من ماه پیش رابطه جنسی داشتم و از کاندوم استفاده کردیم.
    ده روز بعد از رابطه جنسی پریود شدم.
    اما این ماه دو روز از زمان پریودم میگذره و هنوز پریود نشدم. با توجه به اینکه پریودم منظم هست دچار تردید شدم که شاید در کاندوم مشکلی بوده و پاره بوده ...
    آیا با وجود اینکه من یک دوره ی پریود بعد از رابطه جنسی تجربه کردم احتمال بارداری برای من هست ؟ یک دانشجوی مامایی بمن گفتن پریود دلیل قطعی برای عدم حاملگی نیست!! باتوجه به اینکه من از پریود قبل تا حالا هم رابطه جنسی نداشتم. ممنون

8. sociologist نوشته است: سلام / خسته نباشید
    من ماه پیش رابطه جنسی داشتم و از کاندوم استفاده کردیم.
    ده روز بعد از رابطه جنسی پریود شدم.
    اما این ماه دو روز از زمان پریودم میگذره و هنوز پریود نشدم. با توجه به اینکه پریودم منظم هست دچار تردید شدم که شاید در کاندوم مشکلی بوده و پاره بوده ...
    آیا با وجود اینکه من یک دوره ی پریود بعد از رابطه جنسی تجربه کردم احتمال بارداری برای من هست ؟ یک دانشجوی مامایی بمن گفتن پریود دلیل قطعی برای عدم حاملگی نیست!! باتوجه به اینکه من از پریود قبل تا حالا هم رابطه جنسی نداشتم. ممنون

با توجه به توضیحات شما بارداری منتفیه
    در صورت تاخیر پریود دنبال دلیل دیگری برای تاخیر در آن باشید

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من در روز ٤فروردين پريود شدم
    روز ١١فروردين و ١٥فروردين با همسرم رابطه داشتم
    روز ١١فروردين ٢بار بود ك بار اول پيشگيري شده بود ولي بار دوم نه قبل اومدن مني خارج كردن و مني بيرون ريخته شد كاملا قبل شروع رابطه دوم همسرم حتي دستشويي رفتن
    و ١٥فروردينم باز قبل اومدن مني خارج كردن كاملا و مني بيرون ريخته شد بازم
    و من روز ١٦فروردين كمي زير دلم تير كشيد ميخواستم ببينم اين تسر كشيدن امكان داره برا تخمك گذاشتي باشه و أيا احتمال بارداري هست؟
    ممنون ميشم زود ج بدين

10. hormoz96 نوشته است: ۱قاعده گی منظم،۲دقیق نمیدونم چند روزه دوره۳پنج روز خونریزی۴آخرین باردوشنبه ۹۴/۱۲/۲۴شروع شد خونریزی۵در روز ۹۵/۰۱/۱۵یه رابطه داشتیم
    ۶شرح:منی داخل مقعد ریخته شد و اومد بیرون یکم ریخت روی واژن،با دستمال سریع تمیز شد،بعدم سریع شسته شد.
    داروخونه یه قرص لوونورژسترل 1.5داده.
    همین یه دونه کافیه؟
    بکارت داره
    اتفاقی نمیوفته؟؟
    توروخدا سریع جواب بدین دارم میمیرم😭😭😭😩

بله اگه همون یک قرص تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه مصرف بشه بارداری منتفیه.

11. behiovic نوشته است: سلام.نامزد بنده چند روزه که تخمدوناشون درد میکنه مخصوصا بعد ادرار کردن.ما در روز نهم پریودی ی رابطه سطحی داشتیم که به نظرم اومد یکی دو قطره از منی با واژن ایشون برخورد کرد که همونجا خودشونو شستن.در ضمن ایشون باکره هستن.
    میخوتستم بدونم دلیل درد ایشون از ناراحتی تخمدانه یا نه؟
    چون با توجه به دردای ایشون بیشتر به بیماریهای تخمدان میخوره/در ضمن ترشحاتشونم زیاد شده و و زیر شکمشونم ی کم باد کرده .
    نزدیکیمونم  6 فروردین بوده
    با تشکر

احتمال بارداری تقریباً صفره.
    در صورتی که درد شدیده و یا ادامه پیدا کرد به متخصص مراجعه کنید. بدون بررسی نمی‌شه دلیلش رو قطعی بیان کرد.

12. Nairikaa نوشته است: با سلام من در روز ٤فروردين پريود شدم
    روز ١١فروردين و ١٥فروردين با همسرم رابطه داشتم
    روز ١١فروردين ٢بار بود ك بار اول پيشگيري شده بود ولي بار دوم نه قبل اومدن مني خارج كردن و مني بيرون ريخته شد كاملا قبل شروع رابطه دوم همسرم حتي دستشويي رفتن
    و ١٥فروردينم باز قبل اومدن مني خارج كردن كاملا و مني بيرون ريخته شد بازم
    و من روز ١٦فروردين كمي زير دلم تير كشيد ميخواستم ببينم اين تسر كشيدن امكان داره برا تخمك گذاشتي باشه و أيا احتمال بارداري هست؟
    ممنون ميشم زود ج بدين

بله تیر کشیدن ممکنه مربوط به تخمک‌گذاری بوده باشه.
    اگر مطمئنید اصلاً از منی داخل واژن تخلیه نشده و تماسی هم نداشته احتمال بارداری تقریباً صفره.

13. سلام... از مطالب سايت خيلي استفاده كردم... خيلي از جوابهاي سوالام رو گرفتم... واقعا ازتون بابت اين سايت خوب ممنونم
    من و نامزدم روز ٢١ دوره باهم يه رابطه بدون محافظت داشتيم. (٢ بار رابطه با فاصله يك ساعته. دفعه دوم كاملا با شستشو انجام شد) البته انزال داخل واژن صورت نگرفت( ١١ فروردين )
    نيم ساعت بعد از رابطه روش اورژانسي رو انجام داديم. ٢ تا قرص اج دي و تكرارش بعد از ١٢ ساعت
    بعد از ٨ روز از رابطه يعني ١٩ فروردين تست خون تيتر بتا اچ سي جي داد كه منفي بود و ميزان تيتر هم صفر بود (كمتر از ٢ )
    دلدرد هم داره. امپول پروژسترون هم زد روز ١٩ فروردين.
    ممكنه مشكلي باشه هنوزم؟ ممكنه منو از نكراني دربيارين؟ بارتوجه به سوالات قبلي ميدونم تكرار مكرراته ولي بازم ممنون ميشم جواب بدين بهم.
    ممنونم

14. با عرضه سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب اقای دکتر صادقی ممنون بابت سایته خوبتون
    میخواستم سوالی ازتون ب\رسم شاید از این سوال وجود داشته باشه اما میخواستم برا اظمینان بیشتر بازم سوال کنم
    من 26 سالمه و نامزد هستم من در اسفند ماه \یش روز22 عادت ماهانه شدم بعد در 95.1.14 با نامزدم نزدیکی داشتم اما بدونه دخول پرده بکارته من سالمه اما منی همون مایع بی رنگ بعد انزال رو همسرم روی شکمه من تخلیه کرد بعد من با دستمال کاغدی همه جام پاک کردم بعد همسرم یکم الت من و ماساژ داد میخواستم بدونم  امکان داره پاک نشده باشه و با ماساژ اسپرم وارده واژن من بشه وباعث بشه تا من حامله بشم؟؟ من از اون روز بعد خیلی میترسم شدید استرس دارم اگه ممکن جواب و زودتر بگین
    متاسفانه عادت ماهانه من یکم بی نظم هستش اما سه ماه اخر دی و بهمن و اسفند مرتب بوده و بعداز این نزدیکی من از هیچ قرص پیشگیری استفاده نکردم
    خیلی ممنون از پاسخ از راهنماییتون

15. سلام
    من دیشب با نامزدم ارتباط  بدونه دخول داشتم ،منی ایشان روی آلت و واژن ریخته شده ، من بعد چند دقیقه کوتاه شستم خودم رو ، پرده هم دارم  ، و در زمان تخمک گذاری هم هست احتمال بارداری چه مقدار هست با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 87 از 126
رفتن به صفحه :    ... 87 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید