شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام. دختری 18 ساله هستم. در کودکی (تقریبا 7 سالگی) از من استفاده جنسی شده اما هیچگونه دخول و یا درد و یا خون مشاهده نشده. چند وقتیم هست که عمل زشت خود ارضایی انجام میدم(ولی دارم ترک میکنم) ولی فقط با مالش و بدون دخول انگشت. اگر در حد گذاشتن بدون وارد کردن نوک انگشت در دهانه واژن باشد معلوم میشود؟ و یا اثار خود ارضایی معلوم است؟
    پرده من سالم است؟ لطفا جواب بدهید دختری کنکوری هستم فوق العاده با استعداد و زرنگ نمیخوام آیندم خراب بشه.

2. dokhtarak_97 نوشته است: با سلام. دختری 18 ساله هستم. در کودکی (تقریبا 7 سالگی) از من استفاده جنسی شده اما هیچگونه دخول و یا درد و یا خون مشاهده نشده. چند وقتیم هست که عمل زشت خود ارضایی انجام میدم(ولی دارم ترک میکنم) ولی فقط با مالش و بدون دخول انگشت. اگر در حد گذاشتن بدون وارد کردن نوک انگشت در دهانه واژن باشد معلوم میشود؟ و یا اثار خود ارضایی معلوم است؟
    پرده من سالم است؟ لطفا جواب بدهید دختری کنکوری هستم فوق العاده با استعداد و زرنگ نمیخوام آیندم خراب بشه.

سلام
    بارها و بارها بیان کردیم که تا زمانیکه چیزی داخل واژن نشه پرده بکارت سالم میمونه.
    خودارضایی سطحی هیچ اثری غیر از عذاب وجدان برجا نمیذاره.
    اگر میخواید کاملا مطمئن بشید و خیالتون راحت بشه فقط و فقط و فقط پزشک زنان یا ماما باید معاینتون کنه و نتیجه را بهتون اعلام کنه.

3. ghasedak335 نوشته است:
    ghasedak335 نوشته است: سلام
    من حدود يكسال و نيم پيش رابطه جنسي داشتم دخول انجام نشد ولي بعد رابطه من خونريزي داشتم تو معاينه ماما همون زمان گفت پرده تو ساعت ٧ پاره شده
    روز بعد دكتر زنان گفت پرده سالمه فقط فورشت اسيب ديده
    بعد از اون من چندبار رابطه جنسی داشتم ولي دخول نداشتم
    الان كه به همون دكتر زنان مراجعه كردم ميگه فورشت پاره شده و نياز به ترميم داره
    ميگن ترميم پرده نشون ميده آيا ترميم فورشت بعدا نشون ميده؟
    ميشه يكم راجع به فورشت توضيح بدين؟
    أيا قابل ترميمه ؟
    أيا در معاينه پزشكي قانوني در ارتباط با فورشت هم چيزي قيد ميشه يا فقط در ارتباط با پرده مينويسن؟

ميشه لطفا جواب سوْال منم بديد
    خيلي وقته منتظرم
    ممنون

سلام
    فورشت محل اتصال لبهای کوچک در پایین آلت تناسلی هست.
    خونریزیهای شدید در مورد اولین دخول نیز ناشی از همین پاره شدن دیواره ابتدایی واژن و یا ناحیه فورشت می باشد.
    فورشت هیچ ربطی به پرده بکارت نداره و ترمیمش مثل قسمتهای دیگه از بدن خواهد بود.
    خیر...چون در معاینه پزشک قانونی فقط پرده بکارت مدنظر هست و ناحیه فورشت ربطی به بکارت نداره پس اصلا قابل توجه نخواهد بود.

4. باسلام من مدتی رابطه جنسی داشتم واین رابطه درحد مالش چوچوله ها بوده وهیج دخولی درکار نبود من به معاینه رفتم وبهم گفتن که پرده شما گشاد شده وازنوع ارتجاعیی است واگر ازدواج کنم همسرم موقع دخول متوجه میشه هرچند ارتجاعی باشه وهیچ خونی نمیاد ولی از راحت انجام شدن متوجه میشن خواستم بدونم اصن میشه صدمه ببینه پردم بااینکه دخول نداشتم واینکه همسرم میفهمه دراینده وبگین من چیکار کنم سریع جواب بدین خاهش باتشکر

5. من گاهی در محل واژن احساس خارش میکردم و از روی لباس خارش انجام میدادم . یکبار بکارت خودمو معاینه کردم دیدم چهار قسمت تشکیل شده که مثل گلبرگ روی هم قرار گرفتن اما سوراخی نبود وضعیت الان من چطوره؟

6. باسلام و عرض ادب ببخشید من یه سوالی داشتم دیشب من وقتی رفتم دستشویی و خودمو میشستم انگشت اشارم سرش یک بند انگشت رفت  دستگاه جنسیم  و دردم گرفت بنظرتون پردم پاره شد؟

7. sahar9oo نوشته است: باسلام من مدتی رابطه جنسی داشتم واین رابطه درحد مالش چوچوله ها بوده وهیج دخولی درکار نبود من به معاینه رفتم وبهم گفتن که پرده شما گشاد شده وازنوع ارتجاعیی است واگر ازدواج کنم همسرم موقع دخول متوجه میشه هرچند ارتجاعی باشه وهیچ خونی نمیاد ولی از راحت انجام شدن متوجه میشن خواستم بدونم اصن میشه صدمه ببینه پردم بااینکه دخول نداشتم واینکه همسرم میفهمه دراینده وبگین من چیکار کنم سریع جواب بدین خاهش باتشکر

با مالش سطحی بدون وارد کردن چیزی به واژن امکان نداره به پرده آسیب برسه.
    پیشنهاد میکنم به نظر یک پزشک اکتفا نکنید و حتما توسط یکی دو دکتر مجرب و متبحر دیگه در این زمینه معاینه بشید و نظر اونا را هم جویا بشید...اگر واقعا نظر اونا هم همین بود براشون شرح بدید که با وجود اینکه دخولی نبوده چطور چنین چیزی ممکنه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. shuka1000 نوشته است: من گاهی در محل واژن احساس خارش میکردم و از روی لباس خارش انجام میدادم . یکبار بکارت خودمو معاینه کردم دیدم چهار قسمت تشکیل شده که مثل گلبرگ روی هم قرار گرفتن اما سوراخی نبود وضعیت الان من چطوره؟

سلام
    دوست عزیز شما به هیچوجه نمیتونید پرده بکارت خودتون را معاینه کنید چون علم این کار رو ندارید و از اون گذشته ممکنه ناخواسته به خودتون آسیب جبران ناپذیر وارد کنید...پس لطفا از این کار جداً خودداری کنید.
    از پشت مانیتور و بدون بررسی و معاینه هم نمیشه نظر قطعی داد...تنها راه اینه که به پزشک زنان یا ماما مراجعه کنید تا معاینه بشید و بوسیله نظر پزشک از شرایط فعلیتون جویا بشید.

9. saharjooni نوشته است: باسلام و عرض ادب ببخشید من یه سوالی داشتم دیشب من وقتی رفتم دستشویی و خودمو میشستم انگشت اشارم سرش یک بند انگشت رفت  دستگاه جنسیم  و دردم گرفت بنظرتون پردم پاره شد؟

سلام
    پاره نشده اما اگر پرده شما دقیقا در ورودی واژن قرار گرفته باشه احتمال داره خراش برداشته باشه...بهتره توسط دکتر معاینه بشید تا مطمئن بشید.

10. سلام
    ببخشید من خود ارضایی کردم و در حد مالش بود شب ک خوابیدم فرداش بیدار شدم دیدم لباس زیرم خونه و اینکه چند روز طول کشید خون ریزیم و اینکه درد شیکم و کمر داشتم با اینکه خون تازه بود و پریودم چند روزی بود تموم شده بود ولی خون ریزی داشتم از پردم نگرانم
    لطفا راهنماییم کنید

11. سلام.من دختری 28ساله هستم .تادوسال بعدازبلوغ ازوجود پرده بکارت اگاهی نداشتم وهمچنین هیچ اشنایی باالت خودم نداشتم بعلا خجالتی وکم روبودن
    ودر این مدت دوسال دس به خود ارصایی زدم .وقتی الت خودمو نگاه کردم ورودی واژن که پرده در اونجا قرار دارد واطراف پرده که هلالیه وسوراخ که خون قاعدگی ازاون خارج میشه اون قسمت هلالی طرفینش ازوسط بریدگی داشته که فک کنم بخاطر خودارصایی بوده ودرصمن هنگام خودارصایی بصورت مستقیم چیزی درون واژن نکردم میخاستم بدونم اگه بخام ازدواج کنم پردم اسیب نریده واینکه هیچ مشکلی برا گواهی سلامت وجود نداره .لطفا راهنمایی کتید ددسال بخاطر این قصیه افسردگی شدید گرفتم.باتشکر

12. Mahlaov نوشته است: سلام.من دختری 28ساله هستم .تادوسال بعدازبلوغ ازوجود پرده بکارت اگاهی نداشتم وهمچنین هیچ اشنایی باالت خودم نداشتم بعلا خجالتی وکم روبودن
    ودر این مدت دوسال دس به خود ارصایی زدم .وقتی الت خودمو نگاه کردم ورودی واژن که پرده در اونجا قرار دارد واطراف پرده که هلالیه وسوراخ که خون قاعدگی ازاون خارج میشه اون قسمت هلالی طرفینش ازوسط بریدگی داشته که فک کنم بخاطر خودارصایی بوده ودرصمن هنگام خودارصایی بصورت مستقیم چیزی درون واژن نکردم میخاستم بدونم اگه بخام ازدواج کنم پردم اسیب نریده واینکه هیچ مشکلی برا گواهی سلامت وجود نداره .لطفا راهنمایی کتید ددسال بخاطر این قصیه افسردگی شدید گرفتم.باتشکر

سلام
    اگر چیزی وارد واژن شما نشده و خودارضایی در سطح بیرونی واژن بوده بکارت شما سالم و جای هیچ نگرانی نیست
    در ضمن پزشک محرم شماست
    بهتره جهت جلوگیری از افسردگی بیشتر و آگاهی از سلامت بکارتتون به متخصص زنان مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه

13. سلام دکتر
    میدونم بارها جواب دادید اما واقعا ورود آب حتی با فشار خیلی زیاد هم پرده رو پاره نمیکنه؟..‌.به هر صورتی که باشه....حتی اگر بعدش درد داشته باشیم...من واقعا نگران این مسئله هستم چون حدود دوسال پیش دو سه بار این کارو کردم ....فقط  اجسام خارجی اینکار رو میکنن؟...پارگی پرده چه علائمی داره....آیا با درد زیاد همراهه...‌یا خونریزی زیاد....چون من همون زمان یک یا دو لکه خیلی خفیف دیدم...ممنون بابت راهنمایی

14. سلام من پرده ام حلقوی است و  خیلی کم رابطه جنسی داشتم 18سالم بود که اولین بار رابطه جنسی کردم تا الان که 28 سالمه در کل این سالها 10 بار بوده (قضاوت نکنید)
    سوال ممن این است الان مدت 9ماه است که رابطه جنسی نکردم یعنی دیگه نخواستم حالا دوسوال دارم
    1- ازمایش سلامت پرده کجا برم گواهی بگیرم ؟
    2- ایا در موقع ازمایش تشخیص میدن من رابطه جنسی کردم ؟یبار قبلا پیش دکتر زنان رفتم گفته پردت سالمه دقیقا سال پیش همین موقع بود از اون زمان دیگه دوبار رابطه جنسی کردم دیگه نکردم
    کمککککککککککککک اضطراب گرفتم الان خواب ندارم خواستگار هم دارم نمیدونم چه غلطی بکنم

15. سلام خسته نباشید.
    ورود آلت مرد از پشت به طور ایستاده باعث آسیب رساندن به پرده بکارت میشود؟آیا خاراندن دستگاه تناسلی پرده را دچار اسیب دیدگی میکند؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 40
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید