شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم ارضای من با روشهای مختلف

1. asalahmadzadeh نوشته است: سلام ما 3ساله که ازدواج کردیم اولا میل جنسی شوهرم خوب بود یعنی هفته ای 3_4بار نزدیکی داشتیم حتی گاهی روزی دوبارهم ارضامیشد اما چندماهی میشه که میل جنسیش خیلی کم شده گاهی فقط هفته ای یکبارارضامیشه اونم به بدبختی گاهی هم درحین نزدیکی وقتی من ارضامیشم و نوبت اون میشه میگه برا من نمیاد وولش کن یعنی توطول رابطه ی جنسی حتی تحریک نمیشه که ارضابشه وچون من آدم گرمی هستم ومیلم بالاست ازاین موضوع رنج میبرم میشه راهنمایی کنید؟ البته اینم بگم فشارکارش هم زیادشده وخیلی خسته میشه

سلام. عزیزم خودت داری میگی مشکل کجاس!!! فشار کاری!!!
    مشکلی هس که شاید خیلی از افراد دارن.ذهن و دقدقه وفشار زیاد تمام اینها باعث عدم تمرکز وارضا نشدن و کم کم سرد شدن میشه
    اولا سعی کن فضای خونه باعث آرامش بیشترش بشه،در صورت امکان تفریحات رو بیشتر کنید،و طبع غذا و خوراکی ها رو گرم کنی ،مثلا ماست رو با نعناع و گل سرخ بخورید بیشتر همسر البته
    چای رو با دارچین و خرما و ....
    یه کم  خلاقیت در شاد کردن خونه و ضاهر خودت به خرج بده
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. تا حالا برای ارضا شدن دو طرفه از فیلم استفاده کردین ؟
    فیلم های خیلی ابتدایی رو می تونید از داروخانه بگیرید و فیلم هایی که واقعا عطش شما را جواب دهد از دوستان بگیرید که خدا رو شکر ازین جهت که بخواهید این فیلم هارو پیدا کنید در سختی نخواهید بود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. asalahmadzadeh نوشته است: سلام ما 3ساله که ازدواج کردیم اولا میل جنسی شوهرم خوب بود یعنی هفته ای 3_4بار نزدیکی داشتیم حتی گاهی روزی دوبارهم ارضامیشد اما چندماهی میشه که میل جنسیش خیلی کم شده گاهی فقط هفته ای یکبارارضامیشه اونم به بدبختی گاهی هم درحین نزدیکی وقتی من ارضامیشم و نوبت اون میشه میگه برا من نمیاد وولش کن یعنی توطول رابطه ی جنسی حتی تحریک نمیشه که ارضابشه وچون من آدم گرمی هستم ومیلم بالاست ازاین موضوع رنج میبرم میشه راهنمایی کنید؟ البته اینم بگم فشارکارش هم زیادشده وخیلی خسته میشه

دوست عزیز
    باید بگم درمورد اکثر افراد این کاهش رخ میده اما با این شدت معمولا باید دنبال عللش بود.مواردی مثل کار سنگین،فشارهای روحی و جسمی خیلی موثر هستن.حتی استرس بیش از اندازه از کسب درامد و شرایط طندگی هم موثره
    اما کاهش هورمونهای جنسی و بخصوص سطح تستترون میتونه این تاثیراتو داشته باشه.بنابراین بهتره در اولین فرصت به متخصص ارولوژی مراجعه کنید و معاینه بشن و تست های کلی انجام بشه.اگر سطح اونها نرمال باشه بعدش به مسائل روحی و فشار کاری رسیدگی میشه.
    این علایم باید پیگیری بشن.چون اگر ناشی از اختلال باشن با صبر کردن چیزی بهبود پیدا نمیکنه و فقط درمان به تعویق میوفته.

سعی کنید تو رابطه جنسیتون هم روزهایی که تعطیل هستن یا فشار کاری ایشون کمتره هماهنگ کنید و یا یا اگر جزو افرادی هستید که دیر به رختخواب میرن برای خوابیدن، این رو اصلاح کنیدو سعی کنید شبها زودتر به رختخواب برید تا استراحتشون به اندازه کافی باشه  و بتونن روزهای دیگه شادابتر باشن

4. سلام یه سوال...ممنون میشم جواب بدید
    من چند ساله خودارضایی میکنم به این صورت که با فشار دادن ران هام به هم ارگاسم میشم.
    تقریبا 6 ماهه که رابطه جنسی کامل دارم.
    هیچ استرسی ندارم هم مکانمون مناسبه هم ساعت ها وقت داریم هم قبل از دخول 20 دقیقه تا نیم ساعت معاشقه داریم و پوزیشن هامون متفاوته.خیلی هم تحریک میشم و واژنم خیس میشه فقط مشکل اینجاست که موقع دخول احساس میکنم ارگاسمم نزدیکه ولی نمیدونم چرا نمیشم.
    اولا فکر میکردم مایعی که خارج میشه مال نامزدمه ولی وقتی کاندوم استفاده میکنه بازم این مایع خارج میشه و یعنی مال منه فقط من اونجور که موقع خود ارضایی احساس لذت میکردم الان اون حسو ندارم و کمتر شده.یکی دو بارم اصلا متوجه خارج شدن مایع نشدم اصلا در صورتی که زیاد بود و نامزدم فکر کرد ارضا شدم.
    میترسم مشکلی داشته باشم

5. khanomgolii نوشته است: سلام یه سوال...ممنون میشم جواب بدید
    من چند ساله خودارضایی میکنم به این صورت که با فشار دادن ران هام به هم ارگاسم میشم.
    تقریبا 6 ماهه که رابطه جنسی کامل دارم.
    هیچ استرسی ندارم هم مکانمون مناسبه هم ساعت ها وقت داریم هم قبل از دخول 20 دقیقه تا نیم ساعت معاشقه داریم و پوزیشن هامون متفاوته.خیلی هم تحریک میشم و واژنم خیس میشه فقط مشکل اینجاست که موقع دخول احساس میکنم ارگاسمم نزدیکه ولی نمیدونم چرا نمیشم.
    اولا فکر میکردم مایعی که خارج میشه مال نامزدمه ولی وقتی کاندوم استفاده میکنه بازم این مایع خارج میشه و یعنی مال منه فقط من اونجور که موقع خود ارضایی احساس لذت میکردم الان اون حسو ندارم و کمتر شده.یکی دو بارم اصلا متوجه خارج شدن مایع نشدم اصلا در صورتی که زیاد بود و نامزدم فکر کرد ارضا شدم.
    میترسم مشکلی داشته باشم

به نظر می‌رسه که احتمالاً شما بیشتر از طریق کلیتوریس تحریک می‌شید تا دخول.
    این که تنها با فشار دادن ران‌هاتون به ارگاسم می‌رسید یعنی تحریک‌پذیری خارجیتون بسیار زیاده و یا این که چیزی که اسمش رو ارگاسم می‌ذارید اوج لذت و ارگاسم واقعی نیست.
    با این حال، طبیعتاً معاشقه شامل تحریک خارجی واژن و کلیتوریس هم می‌شه و اون باید بیشتر از فشار ران ایجاد لذت کنه و موجب رسیدن به ارگاسم بشه.
    بنابراین، به نظر می‌رسه که یه مقدار شما شرطی شدید و به خاطر عادت به خودارضایی، فقط با اون حالت اون احساس بهتون دست می‌ده و ناخودآگاه از حالات دیگه و راه‌های دیگه‌ی رسیدن به ارگاسم لذت کافی رو نمی‌برید.
    توی این ۶ ماه هم خودارضایی می‌کنید؟

نشانه‌هایی هم که در مورد طی رابطه گفتید همه نشانه‌های مثبتیه و نشان‌دهنده‌ی لذت بردنه. ولی این به ارگاسم نرسیدن هم می‌تونه به خاطر تعریف و انتظار شما از ارگاسم باشه، هم این که موارد فوق به علاوه‌ی حساس شدنتون روی این موضوع که «چرا ارضا نمی‌شم» از رسیدن به ارگاسم جلوگیری می‌کنه.

کاری که باید کنید اینه که فکر کردن به «ارگاسم شدن» رو کنار بگذارید و از رابطه‌تون صرف نظر از این که اوج و فراز و فرودش چطوریه و نسبت به احساستون طی خودارضایی چه تفاوت و شباهتی داره لذت ببرید. رفته رفته به همین شکل می‌تونید به ارگاسم هم برسید بدون این که تلاش خاصی برای خود ارضا شدن کرده باشید و حساس شده باشید روی اتفاق افتادن یا نیفتادنش.

6. سلام به همه و
    سلام دوست عزیزم hedi23منم همین مشکل رو دارم ودر واقع میشه گفت من این مشکل رو10ساله دارم
    منم خیلی اذیت میشم
    منم همه راهارو امتحان کردم کلی دکتر رفتم بجایی نرسیدم.فرقی که بین منو شما وجود داره اینه که شما راحت ارضا میشین موقعی که ارضا میشید ولی من تا بحال با دخول ارضا نشدم از رابطه جنسی لذت میبرم ولی از ارضا شدن نه.ودر ضمن وقتی ارضا میشم وبه ارگاسم میرسم نفسم بند میاد وکاملا از حال میرم وقتی به هوش میام تیکه تیکه حرف میتونم بزنم همراه با اشک که خود بخود از چشام میاد.بعضی مواقع هم وقتی به اوج میرسم ومیخوام ارضا بشم یک ان کل احساسم از بین میره واین مثل پتکی تو سرم میخوره.خواهشا هرکی میتونه اطلاعاتی در این زمینه داره بده .منم تازه عضو شدم به این امید که از اطلاعات اقای دکتر رهام صادقی ودوستانبهره مند بشم ومشکلم حل بشه.با تشکر از همتون

7. سلام عزیزان سعی میکنم کلی جواب بدم.بعضی خانما وقتی ارضاع میشن متوجه نمیشن ارضاع شدن بخصوص وقتی ارتباطشون بادخول باشه.امااگه کم کم تورحمشون احساس دردکنن این نشون میده ارضاع شدن البته بادخول .درواقع گاهی پیش میادکه ارضاع میشن اماسیرنمیشن.این افرادبایدقبل ارضاع یکم انرژی بیشتری مصرف کنن من به اقایون پیشنهادمیکنم  توزمان اماده کردن همسرشون  کمک کنن تاهمسرشون تحرک بدنی بیشتری داشته باشه و انرژیشون تخلیه بشه بیادداشته باشیدهمکاری کردن هردووبیان خواسته هاخیلی مهمه.وامادرموردخودارضایی:درخودارضایی انسان تنهانیست بلکه مثل این میمونه که باشیطان درارتباط لذت میبره وقتی انسان بامحرمش درارتباط مسلم شیطان ازاین موضوع رنج میبره وافکاری روبه ذهن شخص میاره بااین افکاربایدمبارزه کردثواب داره جایگزین گناه میشه این موضوع شیطان روازارمیده واون ازهرراهی شماروبه گذشته می خوادبرگردونه این یه جنگه.ازهمسرتون بخوادهرچی درهنگام خودارضایی بهش فکرمیکردیدبراتون انجام  بده تاافکارمثبت جایگزین افکارمنفی بشه مهم ترین چیزدرترک خودارضایی توبه.کمک گرفتن ازخدا.یادخدا.احساس شرم ازگناه درحضورخداس.باافکارمنفی مبارزه کنیدوخودتون سعی کنیدبدون خجالت یه رابطه ی پرازشوروهیجان مثبت داشته باشید.حرفهای من ازتجراب شخصی خودمه.موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. رابطه جنسی تنها یک رابطه فیزیکی و جسمی نبوده بلکه شرایط روحی و روانی فرد نیز درآن نقش اساسی دارد خصوصاً مسائل عاطفی و احساسی چون استرس و نگرانی ، خشم و عصانیت یا یک دلخوری ساده بشدت انگیزه جنسی فرد و کاهش میده بخصوص در
    آقایان که نقش فاعلی دارند، پس این حالت در  ایشان کاملاً طبیعی بوده و با کمی صبوری و همدلی
    شما و درک و محبت بیشتر انشاءا... مشگل شما حل خواهد شد .

9. با سسسسسلام خدمت همه
    با اجاره از اقایون و خانمهای محترم دکتر
    هدیه جان سسسسسلام .....من همه سوال و جواهارو خوندم ولی به همه چیز اشاره کردا جز یه چیز و اون اینه که ...از اونجا که کسی نمیدونه شما با هم رابطه جنسی دارید و همسرتون برای جلو گیری از کاندوم استفاده میکنه شما لذت کامل را از رابطه جنسی با کاندوم نمیبرید مطمءن باش که شما هیچ گونه مشکلی ندارید فقط اگه امکانش هست و همسرتون قدرت اینو داره که جلوی ارضاع شدن خودشو بگیر یک بار هم که شده بدون کاندوم رابطه جنسی داشته باش ...حتما حتما جوابشو به من بگو...ممنونم باتشکر .....امییییییییییییییییییییر ارسلان

10. سلام.من حدود يكساله كه عقد كردم.چون شوهرم ورزشكاره و خيلي رو استابلش هم حساسه،بااينكه هردومون تمايل ب انجام رابطه جنسي داريم،اما شوهرم ميگه كه ضعيف ميشه بخاطر خروج مايه مني ازش.و ترجيح ميده وقتي ك موقع معاشقه تحريك ميشه ذهنش رو درگير چيز ديگه اي كنه ك بخاطر ارضا شدنش مجبور ب رابطه جنسی كامل نشه.تقريبا ماهي يك يا دوبار حداكثر رابطه جنسي كامل داريم.
    خاستم ببينم واقعا بالابردن دفعات رابطه جنسي ما و خروج مني ميتونه باعث ضعيف شدن شوهرم بشه؟؟؟

11. سلام لطفا کمکم کنید
    من 1 سال و نیمه که رابطه کامل با همسرم دارم.با دخول تا حالا به ارگاسم نرسیدم.فقط 2-3 بار با تحریک دست به ارگاسم رسیدم که دیگه جدیدا حتی با انگشتش هم نمیتونم به ارگاسم برسم..
    رابطه مون طولانیه و من لذت میبرم.معاشقه مون هم طولانیه ولی به ارگاسم نمیرسم.
    قبلا خودارضایی میکردم و شنیدم که خودارضایی مانع به ارگاسم رسیدن از طریق دخول هست.
    چند مدت بعد آخرین خود ارضایی این مشکل حل میشه که اثر خودارضایی بره و من یه آدم عادی شم؟!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید