شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 86 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Minamina68 نوشته است: باعرض سلام

اورژانسی.        اورژانسی.           اورژانسی.     
    بنده ۱۰روز قبل از زمان پریودم رابطه با جلوگیری طبیعی داشتم باهمسرم...
    بعد از یک هفته که از پریودم گذشت آز خون دادم و منفی بود وجواب ۱.۷۵بود(۱۷روز بعد از نزدیکی)
    الان دوهفته از زمان پریودم میگذره و بازم هیچ خبری از پریودی نیست
    وبعد از اون رابطه هم دیگه رابطه ای نداشتیم چون شوهرم هرماه فقط چند روز میاد خونه
    آیا احتمال باردار بودنم هست؟من نمیخوام بارداربشم و هیییچ آمادگی نداریم واس بچه دومم...
    من این ماه سرفه های بدی میکردم وسردردای بدی داشتم و چنتا سوزن و قرص واس سرفه هام مصرف کردم.
    لطفا کمکم کنید...
    چیکار کنم که پری بشم...؟؟؟
    واقعا داغونم
    لطفا اورژانسی پاسخ بدین
    ممنونم

سلام
    اینجور که من متوجه شدم بعد از اون رابطه شما پریود شدید...پس الان واسه چی نگران هستید؟
    با وقوع خونریزی قاعدگی بعد از رابطه حفاظت نشده دیگه جای هیچ بحثی در مورد احتمال بارداری نمیمونه.
    عقب افتادن قاعدگی تنها دلیلش بارداری نیست...دلابل زیادی اعم از جسمی و روحی واسه این مورد وجود داره.
    هیچ کاری لازم نیست انجام بدید...فقط آروم باشید و صبور
    احتمال حاملگی در مورد شما کاملا منفی هست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. shaparak93 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    shaparak93 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    shaparak93 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من پریودهام معمولا منظم هست .ماه قبل 12 بهمن پریود شدم طول دوره م هم 7روزه ست.این ماه از دو تا سه روز قبل از 12م علائم شروع قاعدگی رو داشتم افزایش ترشح و درد زیرشکم مثل ماه های گذشته . در روز 12م با نامزدم رابطه مقعدی محافظت نشده داشتیم چون در روزهای پرخطر نبودم و رابطه مقعدی بود خیالم راحت بود و قرص مصرف نکردم. الان با اینکه 8روز از رابطه گذشته من هنوزم پریود نشدم. یکم که فکر کردم یادم افتاد در طول رابطه دوسه بار  الت همسرم از مقعد خارج شده و لیز خورده و ممکنه پیش اب به سطح ورودی واژن برخورد کرده باشه. در این 8روز من همچنان علائم قاعدگی دارم ترشحاتم بیشتر شده و درد زیر شکم و کمر دارم میخواستم بدونم به نظر شما ممکنه با توجه ب احتمال برخورد پیش اب با ورودی واژن بارداری رخ داده باشه؟

سلام
    بر فرض پیشاب هم که به ورودی واژن برخورد کرده باشه احتمال حاملگی صفر هست...چون شما در شرف قاعدگی بودید.
    استرس و نگرانی باعث شده قاعدگی به تعویق بیفته...علایمی که دارید خبر از قاعدگی قریب الوقوع میدند...جای هیچ نگرانی نیست.

خیلی ممنونم بابت جوابتون و وقتی که میذارید
    این نکته رو یادم رفت ذکر کنم که من ماه قبل ینی بهمن ماه چندروزی برای اینکه پریودم رو عقب بندازم قرص ال دی مصرف کردم و بعد از چند روز از قطع قرص روز 12 م  بهمن پریود شده بودم(در اصل پریودم بین 8م تا 10م هر ماه بود از 3م بهمن قرص مصرف کردم تا 7م و 12م پریود شدم)
    ممکنه تاخیر افتادن قاعدگی من دلیلش تاثیرقرص ماه قبل باشه؟
    در این صورت باز هم من هنگام رابطه در زمان پرخطر نبودم؟
    و اینکه الان 9 روز گذشته از زمان شروع قاعدگی .تا چند روز دیگه فرصت هست برای اینکه پریود بشم؟

سلام
    بله...قطعا قرصهای ماه قبل در به تاخیر افتادن قاعدگی این ماه تاثیر گذارند...چون تعادل و نظم هورمونها یه کم به هم خورده و طول ميکشه که باز منظم بشه.
    چه قاعدگی به دلیل خوردن قرص پیشگیری باشه چه قاعدگی طبیعی باشه، روز اول خونریزی احتمال حاملگی منفی هست.
    تا دو هفته الی 20 روز فرصت هست که قاعدگی رخ بده، البته ممکن هم هست قاعدگی این دفعه با دفعه های قبل یه کم فرق داشته باشه و دلیلش هم از همون قرص ماه قبل ناشی میشه که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.
    اگر تا این بازه 20 روز قاعدگی رخ نداد به پزشک زنان مراجعه و شرایط را بازگو کنید تا اگر لازم بود آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> برای بازشدن قاعدگی تجویز کنند.

باسلام مجدد و خسته نباشید
    من همونجور ک توضیح داده بودم 12 اسفند رابطه داشتم که همون روز یا نهایتا یکی دوروز بعد باید شروع پریودیم میبود ولی پریودی اتفاق نیفتاد و قاعدگیم ب تاخیر افتاده بود طبق دستور شما صبرکردم و سعی کردم استرس نداشته باشم فرمودین 2هفته الی 20 روز زمان دارم  از 12اسفند تا الان 21 روز گذشته و من از چند ساعت پیش لکه بینی داشتم . لکه قهوه ای میبینم همراه با درد کمر . میخواستم بپرسم این الان شروع قاعدگی من حساب میشه یا ممکنه لک لانه گزینی باشه؟
    تفاوتشون یا علائمشون چی هست؟

سلام
    بله...این علایم شروع قاعدگی شما را خبر میده.
    خون لانه گزینی بیشتر به رنگ صورتی یا قرمز روشن هست که 24 الی 48 ساعت طول میکشه و بعد قطع میشه.
    اما لکه بینی معمولا به رنگ قهوه ای همراه با دردهای قبل از قاعدگی هست و در ادامه هم به خونریزی ختم میشه.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. Alim28 نوشته است: سلام اقای دکتر من متوجه شدم پسر داییم که 13 سالشه یه کاری کرده با یه دختر 10 ساله که فکر کنم هنوز دوران قاعدگی نداره اون قبل از انزال یه مایعی خیلی کم اومده بیرون و اون هم دست زده بوده بهش بعد رفته دستشو کامل شده و بعد اومده دست زده به قسمت بالایی واژن که ادرار ازش خارج میشه و اصلا دست به قسمت پایینی واژن نزده آیا احتمال داره باردار بشه؟
    ویا اگر دوره قاعدگی داشته باشه احتمالی بارداری هست؟

سلام
    خیر....با این کارای بچگانه احتمال حاملگی وجود نداره.

4. arshidaoo نوشته است: سلام
    لطفا جواب بدین استرس زندگیم رو نابود کرده
    من سه روز بعد اتمام پریودم با نامزدم رابطه داشتم ولی اصلا آلت ها با هم تماس نداشتن اما منی ایشون رو دست بنده ریخت منم سریع با دستمال پاکش کردم و یک ساعت و نیم بعد که خشک شده بود رفتم دستشویی و ازدستم واسه شستنم استفاده کردم. حالا میخوام بدونم امکان حاملگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    خیر...اسپرمی که خشک بشه دیگه قابلیت باروری نداره.

5. zarizari نوشته است: سلام من دیروز با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم که مایع اون روی دهانه واژن من ریخت .اینکه منی اون داخل واژنم شد یا نه رو نمیدونم فقط همه جای آلت تناسلیم آلوده و خیس شده بود . حدودن ده ساعت بعدش دوتا اچ دی باهم خوردم و چون خیلی حالت تهوع داشتمو 6 ساعت بعدش بالا آوردم 12 ساعت بعدش دوتای دیگه رو نخوردم و حدودا 15 ساعت بعدش دوتا اچ دی دیگه خوردم ینی نوبت دوم رو  با سه ساعت تاخیر خوردم .احتمال حاملگی وجود داره ؟ یگین که وجود نداره نمیخام دیگه قرص بخورم . من باکره هم و 23 سالم هستش و اولین تجربم بود . درضمن قاعدگیم هم خیلی نامنظمه مثلا 50-60 روز یک بار پریود میشم .

سلام
    مصرف صحیح قرص ضدبارداری با روش اورژانسی تا 99 درصد از بارداری جلوگیری میکنه.
    شما میتونستید بجای اچ دی از قرص لونژیل 1.5 فقط یک عدد و یک مرتبه استفاده کنید....چون عوارضش مخصوصا حالت تهوع خیلی خیلی کمتره.
    بهتر بود سر 12 ساعت دوتای بعدی را مصرف میکردید اما با این حال دیگه لزومی به مصرف قرص مجدد نیست.

6. hiva75 نوشته است: آیا قرص کنتراسمین را میشه به عنوان روش اضطراری مصرف کرد؟
    اثر قرص ld , hd رو داره؟

سلام
    قرص کنتراسمین از جمله قرصهای جلوگیری هست که باید بصورت دوره ای مصرف بشه...یعنی به منظور جلوگیریهای مداوم از بارداری باید در روزهای قاعدگی از یه زمان مشخص روزی یک عدد مصرف بشه تا بسته تموم بشه و بعد منتظر بشید تا قاعدگی رخ بده و بعد مجدداً دوره را شروع کنید...اما بصورت اورژانسی نمیتونید استفاده کنید.
    بهتره با تجویز و تحت نظر پزشک زنان یا ماما این قرص را مصرف کنید.

7. باسلام بيست سالم هست و باكره هستم شرمنده كه اين سوال رو طرح ميكنم
    ٢ دي و ٣يا ٦ بهمن و ٥ اسفند پريود شدم و تاريخ ٢٠ تا ٢٢ اسفند اعلايم تخمك گزاري رو حس كردم از جمله دل درد و ترشحات بسيار زياد روز ٢٥ با نامزدم نزديكي داشتم بدون هيچ دخولي و حتي اينكه مايع مني به من بريزه فقط در ابتداي معاشقه ايشون التشون رو با قسمت بالايي دستگاه تناسلي من كه فك ميكنم همان لب بزرگ باشه تماس داد در حد چند ثانيه كه من مانع شدم البته ايشون گفت كه خشك بوده و به خاطر اينكه التش مرطوب بشه اينكارو انجام داده كه من چند دقيقه بعد كاملا اين ناحيه رو شستشو دادم من نگران پيشاب هستم كه اصلا بوده يا نبوده من هم به خاطر اينكه پرخطر نبود قرص اورژانسي استفاده نكردم ولي ٢/٣ روزه كه استرس گرفتم  
    ميخواستم بدونم احتمال حاملگي با اين شرايط وجود داره؟
    امروز ٨ فروردين و من هنوز پريود نشدم واقعا نگرانم ميتونه دليل پريود نشدم استرس يا تغيير فصل باشه( اين رو هم بگم كه امكان داشته به خاطر تغيير فصل به بهار زمان  پريود هام تغيير كنه) يا تغيير هورمون ها يا استفاده از قرص پردنيزولون ٥ ميلي به خاطر حساسيت فصلي يا قرص زيره ليمو ترش و اسليم مكس يا عفونت باشه ؟ من واقعا نگرانم چون علايم پريود رو هم دارم مثل درد زير دلم و كمر درد حالات عصبي و استرس ها و دلشوره هاي قبل از پريود ميخواستم نظرتون رو بدونم ابا نگراني من براي حاملگي بي علت؟ لطفا راهنماييم كنيد خيلي حال روحيم بده بخاطر اين موضوع و خواندن مطلب هاي مختلف در سايت هاي گوناگون Sad(((

8. با سلام و خسته نباشید.
    منو نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتیم مقداری از منی من روی آلت نامزدم ریخته شد. نامزدم وقتی رفت دشتشویی تو شورتش خون دیداز ترسم رفتم داروخونه یه قرص گرفتم که خانومم پس از گذشت سه روز از نزدیکی اونو خورد. ده روز بعد از خوردن قرص نامزدم پنج روز زودتر از موعد پریود شد. احتمال بارداری هست؟خون برای چی بود؟ میترسم ممنون میشم کمکم کنید

9. سلام من در دوران نامزدی به سر میبرم یک رابطه سطحی بدون دخول با نامزدم داشتم شک دارم که منیبه من برخورد کرده یا نه ؟البته من الان دوماه هس از قرص یاسمین برای تنظیم شدن پریودم هرشب یک عدد استفاده میکنم ایا این قرص برای پیشگیری از بارداری هم استفاده میشه یا نه ایا احتمال بارداری هس لازم هست که از روش اورژانسی استفاده کنم لطفا راهنماییم کنید خیلی استرس دارم البته در روزای پرخطر تخمک گذاری رابطه داشتم چیکار کنم

10. سلام
    من و دوست دخترم رابطه بدون دخول داشتم و مایع منی روی شکمش وچند قطره ای هم بالای واژن نخلیه شد
    بلافاصله بعد از تخلیه با دستمال مایع رو پاک کردیم ولی مطمئن نیستیم که کامل پاک شده باشه  و بعد با اب و صابون شکم و واژن رو شست و شو دادیم
    چند دقیقه بعد هم یک عدد قرص اووسیز 1/5 استفاده کردن
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟!!!
    ضمن اینکه الان مدتیه ایشون درد در ناحیه زیر شکم دارن که بعضی از اوقات خیلی شدید میشه
    نگراینم که بارداری خارج از رحم اتفاق افتاده باشه؟
    اگه بارداری خارج از رحم باشه باید چه کنیم؟
    (ایشون 20 تا 27 هرماه پریود میشن و ما 5 فروردین رابطه داشتیم؟
    درد ایشون امروز همراه با خونریزی بوده

11. سلام , من 25 ساله هستم , دوره قاعدگی تقریبا نامنظم دارم ,طول دوره ی23 روز,دوره ی خونریزی 7 روزه ,اخرین بار پریودم 4 اسفند شروع شد ,در 6 اسفند رابطه جنسی داشتم که  التها باهم تماس داشتند اما منی داخل و روی واژن نریخت , من 27 اسفند انتظار پریودی رو میکشیدم ولی تا الان که یازده فروردینه پریود نشدم ,لطفا کمکم کنید دلیل پریود نشدنم چی میتونه باشه ؟

12. narguess

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خسته نباشيد
    شرمنده من هر دفعه سوال ميكنم و مزاحمتون ميشم
    من دوازدهم هر ماه پريود ميشم ، اسفند ماه دوازدهم تا نوزدهم پريود بودم ولي چون يك روز بعدش رابطه داشتم اروژانسي مصرف كردم ، و بيست و نه اسفند تا پنجم  پريود بود باز روز بعد رابطه داشتم ولي چون خيلي وسواسم براي اطمينان خاطر اورژانسي مصرف كردم. ، امروز دوازدهم من خونريزي دارم يعني دقيقا يك هفته بعده رابطه و طبق معمول هر ماه
    سوال اينه
    احتمال حاملگي منتفيه ؟
    امكان داره خونريزي لانه گزيني باشه؟
    يا بارداري خارج از رحم ؟
    سيكل قاعدگيم كه اين ماه باز دوازدهم شدم منظم ميشه ؟
    شرمنده سوالاتم زياده

ممنون ميشم جواب بديد چون شديد استرس دارم

13. سلام من ٢٢ساله هستم و نامزد دارم  من اخرين بار ١٦بهمن پريود شدم كه ١٩ام تمام شد اسفند پريود نشدم از ٨فروردين لكه بيني (خون ابه صورتي و قهوه اي)دارم گاه همراه با لخته هاي كوچيكه امروز ١٤امه اما همونطوره خون معمولي نيست وخون ابعه است در ضمن من ٢٣اسفند يك نزديكي داشتم كه بادخول همراه نبوده وسطحي بوده امكان بارداري وجود داره؟ در ضمن من ماه اذر و دي از قرص مارولين براي كيست استفاده كردم و٣اسفند سونو دادم كيست نداشتم ممكن تاثير دارو ها باشه فقط خواهشنا سريع جواب بديد از نگراني دارم ميميرم  در ضمن كمر درد هم دارم  
    امكان داره لانه گزيني باشه ؟

14. سلام من ۲۴ سالمه ۴ماهه ای یو دی گذاشتم اخرین بار ۳۰ بهمن پریود شدم همون موقع یه سسونو رفتم برای ای یو دی که ببینن جاش درسته اونجا گفتن تخمدانم مشکوک به کیست هست.از ۳۰ بهمن دیگه پریود نشدم الان چند روزیه سینه هام حساس شده  حالت تهوع دارم دوبار بیبی چک  استفادت کردم منفی بود احتمال بارداری هست؟پریودام تقریبا نامنظم هست

15. arshiin نوشته است:
    سلام من ۲۴ سالمه ۴ماهه ای یو دی گذاشتم اخرین بار ۳۰ بهمن پریود شدم همون موقع یه سسونو رفتم برای ای یو دی که ببینن جاش درسته اونجا گفتن تخمدانم مشکوک به کیست هست.از ۳۰ بهمن دیگه پریود نشدم الان چند روزیه سینه هام حساس شده  حالت تهوع دارم دوبار بیبی چک  استفادت کردم منفی بود احتمال بارداری هست؟پریودام تقریبا نامنظم هست

سلام
    احتمالا تاخیر پریودتون برای اون کیست هاست
    بهتره برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنید
    اگر در سونو گفتن که جای IUD مناسبه و نخش رو هم احساس می کنید جای نگرانی نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 86 از 126
رفتن به صفحه :    ... 86 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید