شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. باسلام.
    من ماه پیش روز 21 پریود شدم و این ماه طبق سیکل عادت ماهیانه از روز 18 منتظر پریود بودم که دچار درد شدیدی در ناحیه چپ شکم شدم که قبلأ تجربه چنین دردی رو نداشتم و تا امروز پریود نشدم درصورتیکه طی این چند روز دربعضی ساعات درد پریود رو داشتم.با توجه به اینکه هفته پیش از موعد پریود،نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و بعد از ارضای اولیه بدون دخول،بار دوم دخول انجام دادیم که البته آب منی قبل از آمدن بیرون ریخته شد،آیا احتمال حاملگی وجود داره؟و علت اون درد چی بوده؟
    همچنین طی این دوره دچار سرماخوردگی شدم که داروی سرماخوردگی و مفنامیک اسید و ستریزین استفاده کردم.ممکنه دلیلش از اینا باشه؟ممنون میشم جواب بدین خیلی استرس دارم

2. Ms_sara1991 نوشته است: باسلام.
    من ماه پیش روز 21 پریود شدم و این ماه طبق سیکل عادت ماهیانه از روز 18 منتظر پریود بودم که دچار درد شدیدی در ناحیه چپ شکم شدم که قبلأ تجربه چنین دردی رو نداشتم و تا امروز پریود نشدم درصورتیکه طی این چند روز دربعضی ساعات درد پریود رو داشتم.با توجه به اینکه هفته پیش از موعد پریود،نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و بعد از ارضای اولیه بدون دخول،بار دوم دخول انجام دادیم که البته آب منی قبل از آمدن بیرون ریخته شد،آیا احتمال حاملگی وجود داره؟و علت اون درد چی بوده؟
    همچنین طی این دوره دچار سرماخوردگی شدم که داروی سرماخوردگی و <a>مفنامیک</a> اسید و ستریزین استفاده کردم.ممکنه دلیلش از اینا باشه؟ممنون میشم جواب بدین خیلی استرس دارم

سلام
    این داروها هورمونی نیستند پس تاثیر خاصی در روند قاعدگی نخواهند داشت.
    ممکنه اون درد ناشی از سرماخوردگی بوده باشه...مثلا مربوط به پهلو یا کلیه بشه.
    اما ممکنه خدای نکرده مربوط به حاملگی خارج از رحم بشه.
    در مورد رابطه هاتون احتمال حاملگی ضعیفه اما صفر نیست...بهتره حتما یه تست بیبی چک انجام بدید یا آزمایش بدید.

3. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من در تاريخ ١١اسفند پريود شدم و در روز ٢٢اسفند با همسرم ٢بار رابطه داشتم ك هر بار قبل از خروج اب مني خارج ميكردن
    با اين حال چون ٢بار رابطه در يك روز داشتم ميخواستم ببينم احتمال حاملگي هست؟
    خواهش ميكنم زود ج بدين ك اگه هست قبل اينكه ٧٢ساعت بشه قرص مصرف كنم

4. Nairikaa نوشته است: با سلام من در تاريخ ١١اسفند پريود شدم و در روز ٢٢اسفند با همسرم ٢بار رابطه داشتم ك هر بار قبل از خروج اب مني خارج ميكردن
    با اين حال چون ٢بار رابطه در يك روز داشتم ميخواستم ببينم احتمال حاملگي هست؟
    خواهش ميكنم زود ج بدين ك اگه هست قبل اينكه ٧٢ساعت بشه قرص مصرف كنم

سلام
    دوست خوبم پیشگیری شما بصورت منقطع بوده که در این روش احتمال بارداری زیاده.
    ربطی به این نداره که چند بار رابطه انجام شده...اگر مثلا 10 رابطه در یک روز انجام بشه و نسبت به عدم بارداری در 10 رابطه مطمئن عمل کنید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
    بهتره بررسی کنید ببینید در چه روزی از سیکلتون نزدیکی داشتید و اگر در بازه تخمک گذاری بوده بهتره که از روش اورژانسی استفاده کنید.

5. سلام خانم ۲۵ساله هستم.باید ۲۱اسفند پریود میشدم نشدم و تست بارداریم مثبت شد.سونودادم.رحم سایز ۷۷.۴۸.۴۳میلیمتر.اکوی میومترو اندومتریال طبیعی .ضخامت اندومتر ۱۳میلیمترنرمال و یک کیست مشابه ساک حاملگی به سایز ۴.۳/۵میلیمتردر کاویته اندومتر بدون یوک ساک و امبریو دیده میشود.کیست با جدار ضخیم و مایع شفاف ۱۳.۱۱دیده شد که ورپوس لوتال کیست است.پاتولوژی در ادنکس دو طرف مشهود نیست.مایع درکلدوساک دیده نشد.کانال سرویکال نمای نرمال دارد.ممکنه کیست باشه و من باردار نباشم

6. درود
    سه روز  پیش با شریکم  نزدیکی بدون دخول داشتیم. شریکم روز بعد از عادت ماهانش بود  و رابطه به طور کاملا سطحی بود واینکه  هردو  لباس زیر به تن داشتیم.
    دقایقی بعد از خارج شدن منی ،خیسی و رطوبت لباس زیرم  با لباس زیر شریکم  تماس پیدا کرد.
    و بعد با دست با آلت  شریکم تماس داشتم. تماسی مشکوک بر آغشته بودن دستم به منی... اما خوب با احتمال خیلی کم و کاملا سطحی. البته شریکم  اقدام به ادرار و شستوشو آلت خود کرد.
    میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست؟
    با تشکر.

7. من ٢٥ ام ماه قبل يه رابطه ى حفاظت شده داشتم(با كاندوم)و مرتبه ى اولى كه موقع بيرون كشيدن كاندوم درومد و دوباره كشيديم و بعد از ارضا شدن دوست پسرم تمام منى كه كم هم بود توى كاندوم ريخت ولى من بخاطر اضطرابى كه داشتم ٢٦ ساعت بعدش ٢ تا hd خوردم و ١٢ ساعت بعد ٢ تاى ديگه.روز پريود من ٢٨ ام بود ولى با خوردن قرص ها بلافاصله (يعنى ٢٦ ام)پريود شدم و دوره ى پريود من كه معمولا ٣ روزس يك هفته طول كشيد و من يكُم پاك شدم.ولى هنوزم خيلى استرس دارم ... بنظرتون خطرى بوده اصلا؟؟

8. با سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم حدود سه هفته پیش نزدیکی داشتیم که در طول آن هیچ دخولی به هیچ وجه انجام نشده و مایع منی هم به هیچ وجه برروی (و یا اطراف) واژن ریخته نشد اما برخورد اندام‌ها تا حدی انجام شد(ایشون باکره هستند) و زمانی که نزدیکی داشتیم زمانی بود که حدودا باید عادت ماهانه ایشون شروع میشده که قصد مصرف قرص داشتند ولی چون به تعویق افتاد و شروع نشد مصرف نکردن.

حالا نگرانی ما این هست که بعد از گذشت حدودا سه هفته هنوز عادت ایشون شروع نشده. البته باید بگم که سابقه پریود نامنظم رو داشتن و شده که حتی یه دوره کلا عادتشون شروع نشده. ولی خوب الان نگرانی ما این هست که خدایی نکرده اتفاق دیگه‌ای افتاده باشه. توی یکماه گذشته و قبل از نزدیکی ایشون بعد از مدتها شروع به باشگاه رفتن و ورزش کردن و حدودا نیم کیلو هم وزن اضافه کردن و مسافرت طولانی  هم داشتیم و البته اندکی استرس...

باید بگم که تو این مدت هم هیچ نشانه ای از بارداری اعم از : تهوع، درد سینه، خستگی، تکرر ادرار، لکه بینی و ... ظاهر نشده. متاسفانه توی شرایطی هستیم که امکان آزمایش تا یه مدتی فراهم نیست.

میخواستم بدونم آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود داره؟ چقدر باید نگران باشیم و آیا هنوز میشه اقدام پیشگیرانه‌ای کرد که احتمال رو کم کنه. لطفا راهنماییمون کنید، شدیدا نگران و مضطرب هستیم این اول عیدی...

ممنون و پیشاپیش عید همگی مبارک. امیدوارم عید آرامی داشته باشید(و دعا کنید ماهم به آرامش برسیم)

9. سلام
    من با نامزدم نزدیکی داشتیم و منی روی آلتشون ریخت درصد خیلی زیادی اطمینان میدیم که وارد واژن نشده ولی ایشون یه قرص اچ دی بعد از نزدیکی و یه قرص دیگه 12ساعت بعد  استفاده کردن.(رابطه در روز 11ام سیکل بوده و دوره ایشون 28 روزه هست)از ترس تهوع و سرگیجه ی زیاد قرص اچ دی رو طبق دستور استفاده نکرده حالا میشه قرص لونژیلو طبق دستور استفاده کنه؟اصلا نیازی هست؟ممکنه بارداری اتفاق بیافته؟در ضمن ایشون سریع هم خودشونو با آب و صابون شست.ضمنا ایشون از دیشب حالت های پریودو داره.در حالی که موعد پریود 12 روزه دیگست.آیا عوارض قرص اچ دی هست؟خواهشا سریع جواب بدین ما خیلی نگران هستیم.چون در صورتی که لونژیل هم مصرف بشه عوارضش خیلی زیاده و ما نگرانیم که نگرانیمون بیهوده باشه و الکی این همه قرص مصرف کنه.آیا همون دوقرص اچ دی ممکنه تاثیر لازم رو بذاره؟(ایشون باکره هستن)

10. shahab_toa نوشته است: درود
    سه روز  پیش با شریکم  نزدیکی بدون دخول داشتیم. شریکم روز بعد از عادت ماهانش بود  و رابطه به طور کاملا سطحی بود واینکه  هردو  لباس زیر به تن داشتیم.
    دقایقی بعد از خارج شدن منی ،خیسی و رطوبت لباس زیرم  با لباس زیر شریکم  تماس پیدا کرد.
    و بعد با دست با آلت  شریکم تماس داشتم. تماسی مشکوک بر آغشته بودن دستم به منی... اما خوب با احتمال خیلی کم و کاملا سطحی. البته شریکم  اقدام به ادرار و شستوشو آلت خود کرد.
    میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست؟
    با تشکر.

سلام
    بارها بیان کردیم و در صفحه اول همین تاپیک هم جناب دکتر صادقی فرموده اند که با وجود لباس زیر بارداری غیر ممکن هست...ضمن اینکه چند روز قبل و بعد از خونریزی قاعدگی احتمال بارداری وجود نداره و از روزهای امن محسوب میشه.
    احتمال بارداری در مورد این رابطه کاملا منتفی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. با سلام
    من و همسرم روز ۲۴ اسفند رابطه پر خطر داشتیم و من بلافاصله دو عدد قرص hdو ۱۲ ساعت بعد ۲ عدد دیگه خوردم؟ایا احتمال بارداری وجود داره؟ایا با توجه به اینکه هنوز مدت ۷۲ ساعت طی نشده لازمه قرص اووسیز هم مصرف کنم؟من خیلی نگرانم میشه لطفا راهنماییم کنید.ممنون

12. Kmbhr نوشته است: من ٢٥ ام ماه قبل يه رابطه ى حفاظت شده داشتم(با كاندوم)و مرتبه ى اولى كه موقع بيرون كشيدن كاندوم درومد و دوباره كشيديم و بعد از ارضا شدن دوست پسرم تمام منى كه كم هم بود توى كاندوم ريخت ولى من بخاطر اضطرابى كه داشتم ٢٦ ساعت بعدش ٢ تا hd خوردم و ١٢ ساعت بعد ٢ تاى ديگه.روز پريود من ٢٨ ام بود ولى با خوردن قرص ها بلافاصله (يعنى ٢٦ ام)پريود شدم و دوره ى پريود من كه معمولا ٣ روزس يك هفته طول كشيد و من يكُم پاك شدم.ولى هنوزم خيلى استرس دارم ... بنظرتون خطرى بوده اصلا؟؟

سلام
    یکی از عوارض قرصهای اورژانسی جلو افتادن قاعدگی بعدی هست و در مورد شما این اتفاق افتاده که کاملا طبیعیه...یعنی خوش شانس بودید که زود پریود شدید و مثل بقیه بخاطر دیرکرد قاعدگی استرس نیومده سراغتون.
    کیفیت قاعدگی که یک هفته بوده هم از عوارض قرص محسوب میشه و جای هیچ نگرانی نیست.
    با مصرف قرص اچ دی تا 99 درصد از بارداری پیشگیری میشه...ضمن اینکه بعد از اون هم قاعدگی رخ داده و هفت روز خونریزی داشتید...بنظرتون دلیلی برای نگرانی باقی میمونه؟....به زندگیتون برسید دوست خوبم.

13. freemanforever نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم حدود سه هفته پیش نزدیکی داشتیم که در طول آن هیچ دخولی به هیچ وجه انجام نشده و مایع منی هم به هیچ وجه برروی (و یا اطراف) واژن ریخته نشد اما برخورد اندام‌ها تا حدی انجام شد(ایشون باکره هستند) و زمانی که نزدیکی داشتیم زمانی بود که حدودا باید عادت ماهانه ایشون شروع میشده که قصد مصرف قرص داشتند ولی چون به تعویق افتاد و شروع نشد مصرف نکردن.

حالا نگرانی ما این هست که بعد از گذشت حدودا سه هفته هنوز عادت ایشون شروع نشده. البته باید بگم که سابقه پریود نامنظم رو داشتن و شده که حتی یه دوره کلا عادتشون شروع نشده. ولی خوب الان نگرانی ما این هست که خدایی نکرده اتفاق دیگه‌ای افتاده باشه. توی یکماه گذشته و قبل از نزدیکی ایشون بعد از مدتها شروع به باشگاه رفتن و ورزش کردن و حدودا نیم کیلو هم وزن اضافه کردن و مسافرت طولانی  هم داشتیم و البته اندکی استرس...

باید بگم که تو این مدت هم هیچ نشانه ای از بارداری اعم از : تهوع، درد سینه، خستگی، تکرر ادرار، لکه بینی و ... ظاهر نشده. متاسفانه توی شرایطی هستیم که امکان آزمایش تا یه مدتی فراهم نیست.

میخواستم بدونم آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود داره؟ چقدر باید نگران باشیم و آیا هنوز میشه اقدام پیشگیرانه‌ای کرد که احتمال رو کم کنه. لطفا راهنماییمون کنید، شدیدا نگران و مضطرب هستیم این اول عیدی...

ممنون و پیشاپیش عید همگی مبارک. امیدوارم عید آرامی داشته باشید(و دعا کنید ماهم به آرامش برسیم)

سلام
    دوست خوبم جای هیچ نگرانی نیست...ورزش  مسافرت  و از همه بدتر استرس همه دلایل محکمی بر عقب افتادن قاعدگی ایشون هست...احتمال بارداری کاملا منتفی هست.
    بهتره که ایشون با پزشک زنان یا ماما مشورت کنه که اگر لازمه آمپول پروژسترون تزریق کنه تا قاعدگی زودتر رخ بده و از نگرانی در بیاید...هرچند که دیر یا زود ایشون پریود میشه ...بخاطر همون عواملی که فرمودید یه کم سیستم بدنش و هورمونهاش نامرتب شدند.

14. Dokhtarebaharii نوشته است: با سلام
    من و همسرم روز ۲۴ اسفند رابطه پر خطر داشتیم و من بلافاصله دو عدد قرص hdو ۱۲ ساعت بعد ۲ عدد دیگه خوردم؟ایا احتمال بارداری وجود داره؟ایا با توجه به اینکه هنوز مدت ۷۲ ساعت طی نشده لازمه قرص اووسیز هم مصرف کنم؟من خیلی نگرانم میشه لطفا راهنماییم کنید.ممنون

سلام
    شما قرص اچ دی را طبق دستور روش اورژانسی بطور صحیح مصرف کردید و این کار تا 99 درصد از بارداری پیشگیری میکنه.
    دیگه لزومی به مصرف قرص اووسیز نیست...بی جهت قرص مصرف نکنید...چون هورمونها با این قرصها نامتعادل میشند و خیلی طول میکشه که باز منظم بشند و عوارضش را بصورت هفته ها تاخیر در قاعدگی مشاهده خواهید کرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. soha120

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من ٣بار از بي بي چك استفاده كردم هر ٣بار منفي بود باز امكان اشتباه وحود دارد؟؟؟  بار اول روز ٥ پريودي بود دفعه بعد ١٤روز بعد از پريودي  دفعه اخر هم ٧روز پيش
    بعد رابطه ي بدون دخول بوده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 84 از 126
رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید