شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 83 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام و خسته نباشید
    من پریودهام معمولا منظم هست .ماه قبل 12 بهمن پریود شدم طول دوره م هم 7روزه ست.این ماه از دو تا سه روز قبل از 12م علائم شروع قاعدگی رو داشتم افزایش ترشح و درد زیرشکم مثل ماه های گذشته . در روز 12م با نامزدم رابطه مقعدی محافظت نشده داشتیم چون در روزهای پرخطر نبودم و رابطه مقعدی بود خیالم راحت بود و قرص مصرف نکردم. الان با اینکه 8روز از رابطه گذشته من هنوزم پریود نشدم. یکم که فکر کردم یادم افتاد در طول رابطه دوسه بار  الت همسرم از مقعد خارج شده و لیز خورده و ممکنه پیش اب به سطح ورودی واژن برخورد کرده باشه. در این 8روز من همچنان علائم قاعدگی دارم ترشحاتم بیشتر شده و درد زیر شکم و کمر دارم میخواستم بدونم به نظر شما ممکنه با توجه ب احتمال برخورد پیش اب با ورودی واژن بارداری رخ داده باشه؟

2. Salmanov

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر لطفا منو از این سردرگمی نجات بدین. میخواستم بپرسم که اگر دختر و پسر جفتشون شورت تنشون باشه بعدش پیشاب رو شورت پسره باشه و به شورت دختره بخوره در حالیکه التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 2.اگه پسر بعد از انزال که در شکم پسزه ریخته منی بعدش پاک شده ولی نمناکیش رو شورتش باشه و از روی شورت التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 3.اپه دست دختره اغشته به منی باشه بعد برود دستشرا بشوید احتمال بارداریش چقده؟ لطفا جواب بدیدد5روزه نخوابیدم دارم میمبرم از استرس

3. سلام من در روز ١٧ سيكل رابطه داشتم اما سطحي و بدون دخول اما الان ٣روز از موعد پريودي من ميگذره و پريود نشدم تست خانگي(بيبي چك) انجام دادم منفي بود و همچنين يك ماه گذشته شربت چربي سوز L-karneti استفاده كردم و نميدونستم براي كساني كه كم كاري تيروييد دارند اختلال هورموني إيجاد ميكند
    و امكان تست خون ندارم آيا پريود نشدنم براي هورمون هاست يا حاملگي؟!

4. N_9494 نوشته است: سلاممن هنوز باكرم و دو هفته پيش در حالي كه روزاول پريودم بود با نامزدم رابطه اي داشتم كه احتمال داشت مقدار كمي مني تماس پيدا كرده باشه كه بعد از ٢-٣دقيقه كامل شستم .روند پريودم بدون مشكلي و منظم ادامه پيدا كرد .الان ٣-٤روزه كه تو ناحيه تخمدان و رحمم احساس درد مي كنم و احساس مس كنم زير شكمم ورم كرده و يه حالت تهوع خفيفي هم دارم .مي خوام ببينم اين دردا مصادف شدن با اون سيكل تخمكگذاري يا از استرس زياده يا امكان باردادي وجود دارد ؟!!چون معمولا تو اين دوره تا اين حد درد نداشتم

سلام
    احتمال حاملگی در روز اول خونریزی قاعدگی منفی هست.
    بله...این علایم و حالات نشانه های تخمک گذاری هستند...استرس را از خودتون دور کنید...چون چیزی برای نگرانی و استرس وجود نداره...شرایط شما کاملا نرمال هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. shaparak93 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من پریودهام معمولا منظم هست .ماه قبل 12 بهمن پریود شدم طول دوره م هم 7روزه ست.این ماه از دو تا سه روز قبل از 12م علائم شروع قاعدگی رو داشتم افزایش ترشح و درد زیرشکم مثل ماه های گذشته . در روز 12م با نامزدم رابطه مقعدی محافظت نشده داشتیم چون در روزهای پرخطر نبودم و رابطه مقعدی بود خیالم راحت بود و قرص مصرف نکردم. الان با اینکه 8روز از رابطه گذشته من هنوزم پریود نشدم. یکم که فکر کردم یادم افتاد در طول رابطه دوسه بار  الت همسرم از مقعد خارج شده و لیز خورده و ممکنه پیش اب به سطح ورودی واژن برخورد کرده باشه. در این 8روز من همچنان علائم قاعدگی دارم ترشحاتم بیشتر شده و درد زیر شکم و کمر دارم میخواستم بدونم به نظر شما ممکنه با توجه ب احتمال برخورد پیش اب با ورودی واژن بارداری رخ داده باشه؟

سلام
    بر فرض پیشاب هم که به ورودی واژن برخورد کرده باشه احتمال حاملگی صفر هست...چون شما در شرف قاعدگی بودید.
    استرس و نگرانی باعث شده قاعدگی به تعویق بیفته...علایمی که دارید خبر از قاعدگی قریب الوقوع میدند...جای هیچ نگرانی نیست.

6. Salmanov نوشته است: سلام اقای دکتر لطفا منو از این سردرگمی نجات بدین. میخواستم بپرسم که اگر دختر و پسر جفتشون شورت تنشون باشه بعدش پیشاب رو شورت پسره باشه و به شورت دختره بخوره در حالیکه التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 2.اگه پسر بعد از انزال که در شکم پسزه ریخته منی بعدش پاک شده ولی نمناکیش رو شورتش باشه و از روی شورت التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 3.اپه دست دختره اغشته به منی باشه بعد برود دستشرا بشوید احتمال بارداریش چقده؟ لطفا جواب بدیدد5روزه نخوابیدم دارم میمبرم از استرس

سلام
    با وجود لباس زیر هنگام نزدیکی احتمال حاملگی صفر هست.
    شما بی جهت خوابت را فدای اینهمه استرس بیجا کردی...این افکار وسواسی را کنار بگذار تا بتونی راحت زندگی کنی.
    همین استرسها باعث میشند قاعدگی بعدی عقب بیفته و باز فکر و خیال بیاد سراغ شخص....جای هیچ نگرانی وجود نداره.

7. Nana_95 نوشته است: سلام من در روز ١٧ سيكل رابطه داشتم اما سطحي و بدون دخول اما الان ٣روز از موعد پريودي من ميگذره و پريود نشدم تست خانگي(بيبي چك) انجام دادم منفي بود و همچنين يك ماه گذشته شربت چربي سوز L-karneti استفاده كردم و نميدونستم براي كساني كه كم كاري تيروييد دارند اختلال هورموني إيجاد ميكند
    و امكان تست خون ندارم آيا پريود نشدنم براي هورمون هاست يا حاملگي؟!

سلام
    نزدیکی در روزهای پرخطر نبوده ضمن اینکه رابطه سطحی و بدون دخول بوده جواب بیبی چک هم که منفی بوده پس احتمال حاملگی صفر میشه.
    اگر اون شربت اختلال هورمونی ایجاد میکنه پس بی شک دلیل به تعویق افتادن قاعدگیتون هم همین مورد خواهد بود...چون نظم هورمونها و عملکردشون به هم خورده و طول میکشه که باز منظم بشه...جای نگرانی نیست...فقط صبور باشید و منتظر قاعدگی.

8. maria64 نوشته است:
    shaparak93 نوشته است: با سلام و خسته نباشید

سلام
    بر فرض پیشاب هم که به ورودی واژن برخورد کرده باشه احتمال حاملگی صفر هست...چون شما در شرف قاعدگی بودید.
    استرس و نگرانی باعث شده قاعدگی به تعویق بیفته...علایمی که دارید خبر از قاعدگی قریب الوقوع میدند...جای هیچ نگرانی نیست.

خیلی ممنونم بابت جوابتون و وقتی که میذارید
    این نکته رو یادم رفت ذکر کنم که من ماه قبل ینی بهمن ماه چندروزی برای اینکه پریودم رو عقب بندازم قرص ال دی مصرف کردم و بعد از چند روز از قطع قرص روز 12 م  بهمن پریود شده بودم(در اصل پریودم بین 8م تا 10م هر ماه بود از 3م بهمن قرص مصرف کردم تا 7م و 12م پریود شدم)
    ممکنه تاخیر افتادن قاعدگی من دلیلش تاثیرقرص ماه قبل باشه؟
    در این صورت باز هم من هنگام رابطه در زمان پرخطر نبودم؟
    و اینکه الان 9 روز گذشته از زمان شروع قاعدگی .تا چند روز دیگه فرصت هست برای اینکه پریود بشم؟

9. shaparak93 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    shaparak93 نوشته است: با سلام و خسته نباشید

سلام

خیلی ممنونم بابت جوابتون و وقتی که میذارید
    این نکته رو یادم رفت ذکر کنم که من ماه قبل ینی بهمن ماه چندروزی برای اینکه پریودم رو عقب بندازم قرص ال دی مصرف کردم و بعد از چند روز از قطع قرص روز 12 م  بهمن پریود شده بودم(در اصل پریودم بین 8م تا 10م هر ماه بود از 3م بهمن قرص مصرف کردم تا 7م و 12م پریود شدم)
    ممکنه تاخیر افتادن قاعدگی من دلیلش تاثیرقرص ماه قبل باشه؟
    در این صورت باز هم من هنگام رابطه در زمان پرخطر نبودم؟
    و اینکه الان 9 روز گذشته از زمان شروع قاعدگی .تا چند روز دیگه فرصت هست برای اینکه پریود بشم؟

سلام
    بله...قطعا قرصهای ماه قبل در به تاخیر افتادن قاعدگی این ماه تاثیر گذارند...چون تعادل و نظم هورمونها یه کم به هم خورده و طول ميکشه که باز منظم بشه.
    چه قاعدگی به دلیل خوردن قرص پیشگیری باشه چه قاعدگی طبیعی باشه، روز اول خونریزی احتمال حاملگی منفی هست.
    تا دو هفته الی 20 روز فرصت هست که قاعدگی رخ بده، البته ممکن هم هست قاعدگی این دفعه با دفعه های قبل یه کم فرق داشته باشه و دلیلش هم از همون قرص ماه قبل ناشی میشه که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.
    اگر تا این بازه 20 روز قاعدگی رخ نداد به پزشک زنان مراجعه و شرایط را بازگو کنید تا اگر لازم بود آمپول پروژسترون برای بازشدن قاعدگی تجویز کنند.

10. Salmanov

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Salmanov نوشته است: سلام اقای دکتر لطفا منو از این سردرگمی نجات بدین. میخواستم بپرسم که اگر دختر و پسر جفتشون شورت تنشون باشه بعدش پیشاب رو شورت پسره باشه و به شورت دختره بخوره در حالیکه التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 2.اگه پسر بعد از انزال که در شکم پسزه ریخته منی بعدش پاک شده ولی نمناکیش رو شورتش باشه و از روی شورت التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 3.اپه دست دختره اغشته به منی باشه بعد برود دستشرا بشوید احتمال بارداریش چقده؟ لطفا جواب بدیدد5روزه نخوابیدم دارم میمبرم از استرس

سلام
    شما بی جهت خوابت را فدای اینهمه استرس بیجا کردی...این افکار وسواسی را کنار بگذار تا بتونی راحت زندگی کنی.
    همین استرسها باعث میشند قاعدگی بعدی عقب بیفته و باز فکر و خیال بیاد سراغ شخص....جای هیچ نگرانی وجود نداره.

سلام. ببخشید تورو خدا اینقدر سوال می پرسم.                     روز هفتم پریود دوست دخترم بود نمیدونم منظمه یا نه ولی یه رابطه سطحی بدون دخول داشتم. هر دومون شورت داشتیم وتماس الت به الت که پیشاب هم بوده. چند دقیقه بعد کنار هم خوابیدیم و من شورتمو تا اونجایی که فقط الت تناسلی بیاد بیرون پایین کشیدم و دوست دخترم شروع به ارظا کردن من کرد. در نتیجه انزال شدم یک قطره هم به دوست دخترم اصابت نکرده و منی مقداریش رو پتو یه کم دیگش رو شلوار و شورتم و شکمم ریخت که اونقدر خوب تمیز نکردمش و بعد 2دقیقه من شورتمو پوشیدم اومد روم نشست نمیدونم روی اونجایی که منی ریخته بود نشسته. حالا اگه روی منی که روی شکم و شلوارم ریخته بوده و من خوب تمیزش نکرده بودم نشسته باشه با شورتش ممکنه باردار شده باشه ‌؟ سوال دوم اینه که ایا پیشای با وجودی که جفتمون شورت داریم و شورت من زیادی نمناک شده از پیشاب یا منی و مالش التها احتمال بارداریش چقده؟ التماس می کنم جواب دهید. خواهش می کنم ازتون.

11. Salmanov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Salmanov نوشته است: سلام اقای دکتر لطفا منو از این سردرگمی نجات بدین. میخواستم بپرسم که اگر دختر و پسر جفتشون شورت تنشون باشه بعدش پیشاب رو شورت پسره باشه و به شورت دختره بخوره در حالیکه التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 2.اگه پسر بعد از انزال که در شکم پسزه ریخته منی بعدش پاک شده ولی نمناکیش رو شورتش باشه و از روی شورت التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 3.اپه دست دختره اغشته به منی باشه بعد برود دستشرا بشوید احتمال بارداریش چقده؟ لطفا جواب بدیدد5روزه نخوابیدم دارم میمبرم از استرس

سلام

سلام. ببخشید تورو خدا اینقدر سوال می پرسم.                     روز هفتم پریود دوست دخترم بود نمیدونم منظمه یا نه ولی یه رابطه سطحی بدون دخول داشتم. هر دومون شورت داشتیم وتماس الت به الت که پیشاب هم بوده. چند دقیقه بعد کنار هم خوابیدیم و من شورتمو تا اونجایی که فقط الت تناسلی بیاد بیرون پایین کشیدم و دوست دخترم شروع به ارظا کردن من کرد. در نتیجه انزال شدم یک قطره هم به دوست دخترم اصابت نکرده و منی مقداریش رو پتو یه کم دیگش رو شلوار و شورتم و شکمم ریخت که اونقدر خوب تمیز نکردمش و بعد 2دقیقه من شورتمو پوشیدم اومد روم نشست نمیدونم روی اونجایی که منی ریخته بود نشسته. حالا اگه روی منی که روی شکم و شلوارم ریخته بوده و من خوب تمیزش نکرده بودم نشسته باشه با شورتش ممکنه باردار شده باشه ‌؟ سوال دوم اینه که ایا پیشای با وجودی که جفتمون شورت داریم و شورت من زیادی نمناک شده از پیشاب یا منی و مالش التها احتمال بارداریش چقده؟ التماس می کنم جواب دهید. خواهش می کنم ازتون.

سلام
    دوست عزیز همانطور که در جواب پست قبلیتون عرض کردم احتمال حاملگی در مورد این رابطه منفی هست.
    دوست شما در روز هفتم قاعدگی بوده یعنی دقیقا بعد از اتمام خونریزی و این زمان از روزای امن برای نزدیکی بشمار میاد چون تخمکی وجود نداره...حتی اگر رابطه با دخول کامل هم میبود احتمال حاملگی تقریبا صفر میشد.
    با پوشش لباس زیر احتمال حاملگی منفیه...حتی اگر شما منی را هم از روی بدنتون پاک نکرده بودید و ایشون با لباس زیر روش مینشست احتمال حاملگی منفی میبود.
    اونی که بابتش لباس زیرتون نمناک شده پیشاب نیست بلکه ترشحات شماست که عاری از اسپرم هست و تماس ترشحات با آلت تناسلی زنانه هیچ خطری نخواهد داشت...پیشاب دقیقا قبل از ارضا از آلت مردانه بیرون میاد که احتمال اسپرم هم در اون هست....با وجود پوشش لباس زیر هیچ احتمال حاملگی وجود نداره...چه ترشحات و پیشاب و منی وجود داشته باشه چه نداشته باشه.
    لطفا اطلاعاتتون را در این زمینه ارتقا بدید تا اینطور دچار استرس و وسواس فکری بیجا نشید.

12. narguess

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من روز دوازدهم أين ماه پريود شدم و هفت روز طول كشيد. سه روز بعده پريود رابطه داشتم البته مني داخل واژن ريخته نشد ، ماه قبلم قرص اورژانسي استفاده كردم و پريود دوازدهم براي اون بود و هميشه تاريخش همينه ، به نظرتون لازمه باز اورژانسي استفاده كنم ؟يا احتمال حاملگي هست ؟؟
    ممنون ميشم فوري جواب بديد
    خيلي نگرانم

13. Salmanov

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Salmanov نوشته است:
    maria64 نوشته است:

سلام

سلام
    دوست عزیز همانطور که در جواب پست قبلیتون عرض کردم احتمال حاملگی در مورد این رابطه منفی هست.
    دوست شما در روز هفتم قاعدگی بوده یعنی دقیقا بعد از اتمام خونریزی و این زمان از روزای امن برای نزدیکی بشمار میاد چون تخمکی وجود نداره...حتی اگر رابطه با دخول کامل هم میبود احتمال حاملگی تقریبا صفر میشد.
    با پوشش لباس زیر احتمال حاملگی منفیه...حتی اگر شما منی را هم از روی بدنتون پاک نکرده بودید و ایشون با لباس زیر روش مینشست احتمال حاملگی منفی میبود.
    اونی که بابتش لباس زیرتون نمناک شده پیشاب نیست بلکه ترشحات شماست که عاری از اسپرم هست و تماس ترشحات با آلت تناسلی زنانه هیچ خطری نخواهد داشت...پیشاب دقیقا قبل از ارضا از آلت مردانه بیرون میاد که احتمال اسپرم هم در اون هست....با وجود پوشش لباس زیر هیچ احتمال حاملگی وجود نداره...چه ترشحات و پیشاب و منی وجود داشته باشه چه نداشته باشه.
    لطفا اطلاعاتتون را در این زمینه ارتقا بدید تا اینطور دچار استرس و وسواس فکری بیجا نشید.

واقعا ازتون ممتونم خیلی منو اروم کردین. مرسی از شما که وقتتونو صرف این سوالهای ما میکنید. این اخرین خواهشمه و سوالمه لطفا به اين هم جواب بدین. شما گفتین اگه منی رو بدنتون باشه و شما پاکش نمی کردینم اگه با شورت می نشست بارداری منتفیه. حالا می خواستم بپرسن یعنی اگه با شورت بشینه روی منی خوب طبیعتا شورتش خیس میشه و خیسیش به درون شورت نفوذ می کنه و به الت تناسلی برخورد می کنه و الت تناسلیشم خیس میشه با این که الت تناسلیشم خیس شد بازم منتفیه بارداری؟ ااخه منی از شورت نفوذ کرده که خیس شده. یعنی اسپرمها نمی تونند برن حرکت کنند از روی شورت بدرون اخه اسپرمها خیلی کوچکن و ایا ممکنه عبورشون؟ یا حرکتشونو با رسیدن به لباس از دست میدن یا میمیرند؟ لطفا کمکم کنید. لطفا توضیح دهید. خواهش میکنم. مرسی از شما.

14. narguess نوشته است: سلام
    من روز دوازدهم أين ماه پريود شدم و هفت روز طول كشيد. سه روز بعده پريود رابطه داشتم البته مني داخل واژن ريخته نشد ، ماه قبلم قرص اورژانسي استفاده كردم و پريود دوازدهم براي اون بود و هميشه تاريخش همينه ، به نظرتون لازمه باز اورژانسي استفاده كنم ؟يا احتمال حاملگي هست ؟؟
    ممنون ميشم فوري جواب بديد
    خيلي نگرانم

سلام
    شما در روز دهم سیکل رابطه داشتید که از روزهای پرخطر محسوب نمیشه اما احتمال بارداری را هم نمیشه گفت که صفر هست.
    اگر رابطه سطحی و بدون دخول بوده هیچ لزومی به مصرف قرص اورژانسی نیست...اما اگر دخول بوده و پیشگیری بصورت منقطع بوده بستگی به خودتون و همسرتون داره...اگر کاملا مطمئنید چیزی وارد نشده پس لزومی هم به مصرف قرص نیست.

15. Salmanov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Salmanov نوشته است:
    maria64 نوشته است:

سلام

سلام

واقعا ازتون ممتونم خیلی منو اروم کردین. مرسی از شما که وقتتونو صرف این سوالهای ما میکنید. این اخرین خواهشمه و سوالمه لطفا به اين هم جواب بدین. شما گفتین اگه منی رو بدنتون باشه و شما پاکش نمی کردینم اگه با شورت می نشست بارداری منتفیه. حالا می خواستم بپرسن یعنی اگه با شورت بشینه روی منی خوب طبیعتا شورتش خیس میشه و خیسیش به درون شورت نفوذ می کنه و به الت تناسلی برخورد می کنه و الت تناسلیشم خیس میشه با این که الت تناسلیشم خیس شد بازم منتفیه بارداری؟ ااخه منی از شورت نفوذ کرده که خیس شده. یعنی اسپرمها نمی تونند برن حرکت کنند از روی شورت بدرون اخه اسپرمها خیلی کوچکن و ایا ممکنه عبورشون؟ یا حرکتشونو با رسیدن به لباس از دست میدن یا میمیرند؟ لطفا کمکم کنید. لطفا توضیح دهید. خواهش میکنم. مرسی از شما.

سلام
    اسپرمها پر جنب و جوش و متحرکند اما وقتی به مانعی یا بافتی مثل بافت لباس زیر برخورد کنند قدرت حرکتشون را از دست میدند و بعد از مدتی کاملا از بین میرند...در کل اسپرم در دمای خارج از بدن از نیم ساعت تا نهایتا 4 ساعت از بین میره.  
    البته باید احتیاط کرد و با قصد عدم بارداری از ریختن مستقیم منی روی لباس زیر پرهیز کرد اما این معقول و منطقی نیست که اسپرم روی بیرون لباس زیر ریخته بشه و بعد بتونه به داخل لباس زیر نفوذ کنه بعد به واژن برسه و بتونه بره داخل....در این راه تقریبا اسپرمها همشون از بین میرند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 83 از 126
رفتن به صفحه :    ... 83 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید