شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 82 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. ttinaii نوشته است: سلام من در تاریخ 4دی رابطه داشتم باید در تاریخ14-15دی پریود میشدم که دوهفته تاخیر افتاد ولی مقدارش همان مقدار قبل بود و همان 7رور طول کشید اما پریود این دوره م با 2-3روز تاخیر اتفاق افتاد و مقدارش خیلی کم در حد روزی یا هر دو روز یک لکه شده و 10-12روزه هم طول کشیده و هنور تمام نشده .خیلی نگرانم حامله باشم اخه بعضی جاها خوندم در دوران بارداری یسری خونریزی ها اتفاق میفته که پریود نیست
    لطفا راهنمایبم کنید این مدل پریود شدنم میتونه بخاطر حاملگی باشه؟؟
    ممنون

سلام
    خیر...غیر از خون لانه گزینی در اوایل حاملگی، هیچ خونریزی دیگری در یک حاملگی نرمال، طبیعی نیست....اگر هم خونریزی مثلا در اثر سقط بوجود بیاد به این شکل که شما در مورد خودتون توصیف کردید، نیست.
    پس لطفا فکر و خیال را کنار بذارید....با وقوع دو مرتبه قاعدگی بعد از اون رابطه احتمال حاملگی قطعا منفی خواهد بود.
    اختلال در کیفیت قاعدگی ممکنه دلایل زیادی داشته باشه از جمله استفاده از قرصهای پیشگیری یا عفونت یا کیست تخمدان...

2. با سلام
    دختری هستم 23 ساله.  25 دی ماه رابطه داشتم البته منی وارد رحمم نشد و انزال خارج از رحم انجام شد ولی بلافاصله بعدش دوباره رابطه داشتیم. 15 روز بعد بی بی چک استفاده کردم بعد از 10 دقیقه جواب منفی نشون داد. بهمنماه پریود شدم و مثل همیشه بود این ماه 1-2 روز عقب انداختم. خواستم بپرسم احتمال بارداری هست؟

3. maria64 نوشته است:
    fatemeh2536 نوشته است: سلام آقای دکترخسته نباشید من باهمسرم رابطه داشتم وبه صورت تصادفی مایع آن به داخل ریخت و من سریعا با آب شستوشو دادم وبه بیرون ریختم وصبح دوتا از قرص های اچ دی خوردم وبعد ضد تهوع ولی ظهرحالم بدشد وبه دکترمراجعه کردم و ایشون هم آمبولb6 ضد تهوع دادند رو زدم بعدهم قرص لونژیل رومصرف کردم از عادت هم یک هفته گذشته بود می خواستم بدونم باز هم احتمال بارداری وجود داره؟

سلام
    اگر قرص لونژیل را صحیح مصرف کرده باشید جای نگرانی نیست...قرصهای پیشگیری تا 99 درصد نتیجه بخش خواهند بود.
    اما با توجه به اینکه علاوه بر لونژیل اچ دی هم مصرف کردید تعادل هورمونها به شدت به هم میریزه و مدت زمان زیادی طول میکشه که باز منظم بشه و قاعدگی شما ممکنه تا چندین دوره هفته ها به تعویق بیفته که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.

منظور از درست استفاده کردن قرص لونژیل چیه؟ من دو تا از این قرص لونژیل رو باهم خوردم

4. mehrnoosh21 نوشته است: با سلام
    دختری هستم 23 ساله.  25 دی ماه رابطه داشتم البته منی وارد رحمم نشد و انزال خارج از رحم انجام شد ولی بلافاصله بعدش دوباره رابطه داشتیم. 15 روز بعد بی بی چک استفاده کردم بعد از 10 دقیقه جواب منفی نشون داد. بهمنماه پریود شدم و مثل همیشه بود این ماه 1-2 روز عقب انداختم. خواستم بپرسم احتمال بارداری هست؟

سلام
    اول اینکه جواب بیبی چک فقط تا 10 دقیقه معتبر هست.
    دوم اینکه با وقوع قاعدگی بهمن ماه همه احتمالات حاملگی رد خواهد شد.
    اگر بعد از رابطه 25 دی، رابطه مشکوک دیگری نبوده پس این تاخیر هیچ ربطی به احتمال حاملگی نداره و ممکنه از دلایل روحی یا جسمی دیگری ناشی بشه...اما اگر رابطه حفاظت نشده ای بوده میشه راجع به احتمال حاملگی بحث کرد.

5. fatemeh2536 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    fatemeh2536 نوشته است: سلام آقای دکترخسته نباشید من باهمسرم رابطه داشتم وبه صورت تصادفی مایع آن به داخل ریخت و من سریعا با آب شستوشو دادم وبه بیرون ریختم وصبح دوتا از قرص های اچ دی خوردم وبعد ضد تهوع ولی ظهرحالم بدشد وبه دکترمراجعه کردم و ایشون هم آمبولb6 ضد تهوع دادند رو زدم بعدهم قرص لونژیل رومصرف کردم از عادت هم یک هفته گذشته بود می خواستم بدونم باز هم احتمال بارداری وجود داره؟

سلام
    اگر قرص لونژیل را صحیح مصرف کرده باشید جای نگرانی نیست...قرصهای پیشگیری تا 99 درصد نتیجه بخش خواهند بود.
    اما با توجه به اینکه علاوه بر لونژیل اچ دی هم مصرف کردید تعادل هورمونها به شدت به هم میریزه و مدت زمان زیادی طول میکشه که باز منظم بشه و قاعدگی شما ممکنه تا چندین دوره هفته ها به تعویق بیفته که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.

منظور از درست استفاده کردن قرص لونژیل چیه؟ من دو تا از این قرص لونژیل رو باهم خوردم

سلام
    دوست خوبم قرص لونژیل با دو دوز مختلف در بازار موجود هست،  1.5 و 0.75  که روش مصرف هر کدام فرق داره.
    به منظور استفاده از روش اورژانسی لونژیل 1.5 فقط یک عدد بعد از نزدیکی و لونژیل 0.75 باید یک عدد بعد از نزدیکی و یک عدد دیگر 12 ساعت بعد مصرف بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام من ۲۹ سالمه باکره هستم  ۱ اذر با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط در حد مالش التها البته کاندوم هم بود ولی پاره شد اب منی نیامد ولی از پیشاب مطمین نیستم بعد ۱۰ روز خونریزی داشتم ولی نه زیاد حدود ۲۰ روز بعد رابطه از بتا دادم منفی بود بعد از اون دیگه رابطه نداشتم بعد از ۴ بار پریود شدم ولی خونریزیم کم بود حدودد ۱۰ هفته بعد رابطه باز از بتا دادم منفی بود. الان نزدیک قاعدگیم هست ولی هیچ ترشحی نیست یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. درد پهلو دارم خیلی استرس دارم . ایا امکان بارداری هست؟

7. Saha246 نوشته است: سلام من ۲۹ سالمه باکره هستم  ۱ اذر با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط در حد مالش التها البته کاندوم هم بود ولی پاره شد اب منی نیامد ولی از پیشاب مطمین نیستم بعد ۱۰ روز خونریزی داشتم ولی نه زیاد حدود ۲۰ روز بعد رابطه از بتا دادم منفی بود بعد از اون دیگه رابطه نداشتم بعد از ۴ بار پریود شدم ولی خونریزیم کم بود حدودد ۱۰ هفته بعد رابطه باز از بتا دادم منفی بود. الان نزدیک قاعدگیم هست ولی هیچ ترشحی نیست یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. درد پهلو دارم خیلی استرس دارم . ایا امکان بارداری هست؟

سلام
    بعد از چهار بار قاعدگی بعد از اون رابطه حتی نیم درصد هم احتمال حاملگی باقی نمیمونه...لطفا این افکار وسواسی را کنار بگذارید تا بتونيد بدون استرس زندگی کنید.
    حجم کم قاعدگیتون اول از استرستون ناشی میشه و بعد هم ممکنه دلایل دیگه ای از جمله کیست تخمدان یا عفونت داشته باشه.
    نبض شکم هم از استرس و دلشوره ناشی میشه.
    احتمال حاملگی که کاملا منفيه اما اگر درد پهلو بیشتر شد یا قاعدگی بعدی خیلی متفاوت از قبل بود، با پزشک زنان مشورت کنید که اگر لازمه سونو انجام بدید تا از وجود یا عدم وجود کیست مطلع بشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. [quote="maria64"]
    rimafayaz نوشته است: سلام٢٠ سالمه.با نامزدم رابطه داشتم دوروز پيش مني ايشون روي التم ريخت بعد از نيم ساعت خودمو تميز كردم.اخرين بار كه پريود شدم ١٩بهمن بود.هيچ دخولي صورت نگرفت.ايا احتمال اينكه باردار شده باشم هست؟از روش اورژانسي استفاده كنم يانه؟؟در ضمن من باكره هستم
    و دوره ي قاعدگيم بين ٣٠ روز تا٣٥ روزه

سلام
    اگر حین رابطه شما در روزهای تخمک گذاری قرار داشته اید و اگر منی روی دهانه واژن ریخته باید از روش اورژانسی استفاده کنید چون احتمال حاملگی بالا میره...بکارت مانع حاملگی نیست...اسپرم خیلی راحت از سوراخ پرده میتونه رد بشه و به تخمک

9. سلام من با نامزدم اولین روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم منی ایشون رو دهانه واژن من ریخته شد،خودمو تمیز کردم و از روش اورژانسی هم استفاده کردم میخواستم بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟و با توجه به این که قرص خوردم اگه بارداری رخ نده تقریبا چند روز بعد پریود میشم؟(فاصله بین دو پریودیم بین 22-26 روزه)

10. Salmanov

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و عرض خسته نباشید. خیلی از شما ممنونم که این سایتو به راه انداختین. میخواستم یه چند سوالی بپرسم. و بدونم در شرایط زیر احتمال بارداری چقدره:                                1.اگر هر دو ترف یعنی پسر و دختر شورت تنشون باشه و پیشای پسره اومده باشه بقدری که شورتش خیس شه احتمال حاملگی چقدره.                                                               2.اگر پسر بدون شورت باشه و دختر شورت تنش باشه و اب منی بریزه روی پتو بعدش دختره با شورت بشینه روش احتمال حاملگی چقدره؟

11. tedua نوشته است: سلام من با نامزدم اولین روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم منی ایشون رو دهانه واژن من ریخته شد،خودمو تمیز کردم و از روش اورژانسی هم استفاده کردم میخواستم بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟و با توجه به این که قرص خوردم اگه بارداری رخ نده تقریبا چند روز بعد پریود میشم؟(فاصله بین دو پریودیم بین 22-26 روزه)

سلام
    استفاده از روش اورژانسی صحیح تا 99 درصد از بارداری جلوگیری میکنه.
    از یک هفته تا دو هفته بعد از مصرف قرص فرصت هست که قاعدگی رخ بده.

12. Salmanov نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید. خیلی از شما ممنونم که این سایتو به راه انداختین. میخواستم یه چند سوالی بپرسم. و بدونم در شرایط زیر احتمال بارداری چقدره:                                1.اگر هر دو ترف یعنی پسر و دختر شورت تنشون باشه و پیشای پسره اومده باشه بقدری که شورتش خیس شه احتمال حاملگی چقدره.                                                               2.اگر پسر بدون شورت باشه و دختر شورت تنش باشه و اب منی بریزه روی پتو بعدش دختره با شورت بشینه روش احتمال حاملگی چقدره؟

سلام
    1. منفی هست.
    2. منفی هست.

13. porizpr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    porizpr نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    porizpr نوشته است: سلام خسته نباشید من و نامزدم رابطه داشتیم اما دخول نبود که طی رابطه ارضاام نشدم و پیش اب مطمن نیستم خارج شده یا نه قبل از رابطه ادرار ام انجام دادم و اسپرمی وجود نداشت فقط دوسه بار روی التش کشیده شد الت ام که 3 ساعت بعد دوتا قرص HD خورد و 12 ساعت دیگم یکی میخوره ایا اگر اون مایعی قبل منی خارج میشه با این حساب به دهانه خورده باز هم احتمال بارداری هست؟

خیر احتمال بارداری وجود نداره.

با سپاس و تشکر از پاسخ شما پس دیگه نیازی به ازمایش و نگرانی وجود نداره؟

خیر نیازی نیست. خیالتون راحت باشه.

درودوببخشید نامزدم احساس تهوع میکنه دو سه روزه ایا ممکنه در اثر مصرف قرص یا استرس باشه؟ باتشکر از پاسخ دهی سریع

14. porizpr نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    porizpr نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    porizpr نوشته است: سلام خسته نباشید من و نامزدم رابطه داشتیم اما دخول نبود که طی رابطه ارضاام نشدم و پیش اب مطمن نیستم خارج شده یا نه قبل از رابطه ادرار ام انجام دادم و اسپرمی وجود نداشت فقط دوسه بار روی التش کشیده شد الت ام که 3 ساعت بعد دوتا قرص HD خورد و 12 ساعت دیگم یکی میخوره ایا اگر اون مایعی قبل منی خارج میشه با این حساب به دهانه خورده باز هم احتمال بارداری هست؟

خیر احتمال بارداری وجود نداره.

با سپاس و تشکر از پاسخ شما پس دیگه نیازی به ازمایش و نگرانی وجود نداره؟

خیر نیازی نیست. خیالتون راحت باشه.

درودوببخشید نامزدم احساس تهوع میکنه دو سه روزه ایا ممکنه در اثر مصرف قرص یا استرس باشه؟ باتشکر از پاسخ دهی سریع

سلام
    بله...هم قرصها و هم استرس دلیل حالت تهوع ایشون هستند...در مورد این رابطه اصلا لزومی به مصرف قرص نبوده چون احتمال حاملگی زیر صفر هست.

15. سلاممن هنوز باكرم و دو هفته پيش در حالي كه روزاول پريودم بود با نامزدم رابطه اي داشتم كه احتمال داشت مقدار كمي مني تماس پيدا كرده باشه كه بعد از ٢-٣دقيقه كامل شستم .روند پريودم بدون مشكلي و منظم ادامه پيدا كرد .الان ٣-٤روزه كه تو ناحيه تخمدان و رحمم احساس درد مي كنم و احساس مس كنم زير شكمم ورم كرده و يه حالت تهوع خفيفي هم دارم .مي خوام ببينم اين دردا مصادف شدن با اون سيكل تخمكگذاري يا از استرس زياده يا امكان باردادي وجود دارد ؟!!چون معمولا تو اين دوره تا اين حد درد نداشتم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 82 از 126
رفتن به صفحه :    ... 82 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید