شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 80 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. saman1984 نوشته است: باسلام خدمت اقای دکتر رهام صادقی
    اقای ذکتر من با نامزدم حدود ده روز پیش و همچنین دو روز پیش رابطه داشتم البته خب مطمینم که مایع منی در واژن ریخته نشد و  ولی نامزدم چون یه مقداری توی اینترنت مطلب راجع به بارداری خونده و ظاهرا یکم نگران این موضوع بوده میگه که من حالت تهوع داشتم این مدت (من گفتم که فقط تلقینه و چچیزی نیست)البته بعد بگفته خوشون پریود شدن و خون لخته اومده که رنگش هم قهوه ای بوده ضمن اینکه تا بمن گفت من قرص اورژانسی رو برای رابطه دوم که 48 ساعت ازش گذشت براش خریدم و خورد ولی اقای دکتر حقیقتا این نگرانی دامن من رو هم گرفت گرچه میدونم که اتقاق خاصی مبنی بر حامله کردن نیفتاد ولی خیلی نگران شدم چون ما ازدواجمون شاید چند ماه دیگه طول بکشه ...برای همین خواهش میکنم راهنمایی بکنید که چکار باید یکنم ایا اون قرص اورزانسی کافیه برای جلوگیری احتمالی از هر دو رابطه ؟ ضمن اینکه در جایی خوندم که خوردن زعفران باعت جلوگیری از بارداری میشه ..
    خواهش میکنم راهنمایی کنید
    با سپاس

قرص مصرف شده برای رابطه‌ی دوم مؤثر بوده.
    وقوع پریود یعنی عدم بارداری. تهوع و غیره علائمی هستند که دیرتر مشاهده می‌شن و به تنهایی هم دلیلی بر بارداری نیستن، صدها دلیل دیگه ممکنه داشته باشه از جمله همون تلقین و استرس.

2. hastich نوشته است: سلام
    آیا اگر دستی که مشکوک به منی است (البته منی خشک شده با دست نامزدم )و بعد دست من به اون محل برخورد کرده باشد و به لب های واژن برخورد کرده باشد بعداز جند دقیقه یا  حتی حدودا 1ساعت بعد احتمال بارداری هست؟من باکره هستم.لطفا سریع ج بدید که اگر لازم هست قرص اورژانسی بخورم

خیر بسیار بسیار احتمالش کمه. با این حال اگه در زمان تخمک‌گذاری بوده می‌تونید قرص اورژانسی مصرف کنید که خیالتون راحت باشه ولی نیازی هم نیست.

3. Nilu777 نوشته است: با سلام.من 22 ساله هستم و تازه نامزد کردم.47 روز پیش با شوهرم رابطه از روی لباس داشتیم یعنی دست من از روی شلوار ایشون آغشته به منی ایشون شد و بعدش من دستم رو با دسمال پاک کردم و به دستشویی رفتم.دستم رو با آب شستم و بعد از اون دستم با واژن تماس پیدا کرد واسه شستشوی خودم.با توجه به این که من در آخرین روز پریودم بودم.و اون لحظه مطمئن بودم که منی روی دستم نیست.اما امروز که 17 روز پریودم عقب افتاده خیلی نگران اون اتفاق شدم .البته من پریود نامنظمی دارم و معمولا 5 6 روز اینور اونور میشم همیشه اما دیگه 17 رووووز نه.خیلی نگرانم الان.از طرفی روم نمیشه برم داروخونه واسه گرفتن بی بی چک و وقتی هم به همسرم میگم بهم میخنده که مگه میشهههههههه.البته من اوایل این ماه دو کیلو کاهش وزن داشتم با رژیم ممکنه اون پریودم رو این هم عقب انداخته باشه؟ضمن اینکه از وقتی علائم حاملگی رو خوندم حس میکنم اون علائم رو دارم.شایدم فقط حس میکنم از استرس.

با این توصیف نه تنها زمان رابطه خطرناک نبوده، که منی به هیچ وجه تماسی با واژن نداشته.
    تأخیر در پریود ناشی از سایر عوامل از جمله رژیم غذایی و استرسه. در صورتی که خیلی فاصله افتاد به متخصص مراجعه کنید جهت بررسی علت مشکل.

4. سلام

من دختر 24 ساله هستم که حدود ۶ ماه است نامزد کردم امروز 2اسفند بعد از امیزش با همسرم البته  هیچ  دخولی صورت نگرفته چون هنوز باکره هستم حس کردم اب منی دهانهی ناهیه تناسلی ریخته شد بعد زود اب کشی  کردم  ودر ضمن امروز اخرین روز پریودم بود ایا لازمه قرص اچ دی  استفاده کنم تز روش اورژانسی ؟؟؟؟

5. hamideh123456 نوشته است: سلام

من دختر 24 ساله هستم که حدود ۶ ماه است نامزد کردم امروز 2اسفند بعد از امیزش با همسرم البته  هیچ  دخولی صورت نگرفته چون هنوز باکره هستم حس کردم اب منی دهانهی ناهیه تناسلی ریخته شد بعد زود اب کشی  کردم  ودر ضمن امروز اخرین روز پریودم بود ایا لازمه قرص اچ دی  استفاده کنم تز روش اورژانسی ؟؟؟؟

سلام
    خیر...هیچ لزومی به استفاده از روش اورژانسی نیست.
    در طی روزهای قاعدگی و چند روز قبل و بعد از اون احتمال حاملگی صفر هست و از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.

6. سلام.
    من یکم هر ماه عادت ماهانه ام شروع میشه یه هفته مونده به پریودم رابطه جنسی داشتم از وقت پریودم گذشته ولی پریود نشدم آیا احتمال بارداری هست؟

7. porizpr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    porizpr نوشته است: سلام خسته نباشید من و نامزدم رابطه داشتیم اما دخول نبود که طی رابطه ارضاام نشدم و پیش اب مطمن نیستم خارج شده یا نه قبل از رابطه ادرار ام انجام دادم و اسپرمی وجود نداشت فقط دوسه بار روی التش کشیده شد الت ام که 3 ساعت بعد دوتا قرص HD خورد و 12 ساعت دیگم یکی میخوره ایا اگر اون مایعی قبل منی خارج میشه با این حساب به دهانه خورده باز هم احتمال بارداری هست؟

خیر احتمال بارداری وجود نداره.

با سپاس و تشکر از پاسخ شما پس دیگه نیازی به ازمایش و نگرانی وجود نداره؟

8. porizpr نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    porizpr نوشته است: سلام خسته نباشید من و نامزدم رابطه داشتیم اما دخول نبود که طی رابطه ارضاام نشدم و پیش اب مطمن نیستم خارج شده یا نه قبل از رابطه ادرار ام انجام دادم و اسپرمی وجود نداشت فقط دوسه بار روی التش کشیده شد الت ام که 3 ساعت بعد دوتا قرص HD خورد و 12 ساعت دیگم یکی میخوره ایا اگر اون مایعی قبل منی خارج میشه با این حساب به دهانه خورده باز هم احتمال بارداری هست؟

خیر احتمال بارداری وجود نداره.

با سپاس و تشکر از پاسخ شما پس دیگه نیازی به ازمایش و نگرانی وجود نداره؟

خیر نیازی نیست. خیالتون راحت باشه.

9. باسلام
    من با دوستم رابطه داشتم و ی روز قبل از پریود شدنش فقط آلتم که آب قبل از مایع منی روی آلتش مالیدم ولی منی سفید رنگ رو روی بدنش نریختم و روز بعد این رابطه پریود شد آیا امکان حامله شدنش هست؟ لطفا جواب بدید توروخدا بدجور نگرانیم

10. mostafa9509 نوشته است: باسلام
    من با دوستم رابطه داشتم و ی روز قبل از پریود شدنش فقط آلتم که آب قبل از مایع منی روی آلتش مالیدم ولی منی سفید رنگ رو روی بدنش نریختم و روز بعد این رابطه پریود شد آیا امکان حامله شدنش هست؟ لطفا جواب بدید توروخدا بدجور نگرانیم

پريود که بشه ديگه خيالت راهت می شه که مشکلی نيست

شما که اينقدر نگرانی يکمی در مورد پريود شدن و حامله شدن مطالعه کن

11. mahdieh121 نوشته است: سلام.
    من یکم هر ماه عادت ماهانه ام شروع میشه یه هفته مونده به پریودم رابطه جنسی داشتم از وقت پریودم گذشته ولی پریود نشدم آیا احتمال بارداری هست؟

سلام
    بستگی به نوع رابطه داره...اگر سطحی و بدون دخول و بدون برخورد منی با واژن بوده که هیچ احتمال حاملگی وجود نداره و این تاخیر ناشی از استرس یا مربوط به عوامل دیگه از جمله تغییرات رژیم غذایی و عوامل روحی میشه...اما اگر با دخول و تخلیه منی بوده احتمال حاملگی وجود داره.

12. سلام
    1.پریودی نا منظم
    2.سن 22
    3.رابطه از نوع مالشی به قسمت کلیتوریس و عدم ارضا بروی آلت خانم (فقط قبل از رابطه به دلیل زود انزالی ، یک با انزال صورت گرفته شد و با دستمال کاغذی پاک شد) 29 آذر
    4.مصرف قرص نورژسترول 30 آذر قبل از دوازده ساعت بعد رابطه، ابتدا دو عدد و بعد 12 ساعت دو عدد دیگر
    5. 7 روز بعد رابطه انجام آزمایش بتا و جواب منفی (6 دی)
    6. 9  دی پریود شدن  مثل دوره های قبل فقط مقدار خون ریزی کم بود
    7. در تاریخ 24 دی تا 30 دی دوباره پریود شدن  خون ریزی مثل دوره های قبل و شدید
    8. 10 دی تا 16 بهمن باز پریود شدن مثل دوران قبل
    9. روز 30 بهمن خونریزی شروع شد ولی به صورت لکه و مقدار کم ، هر روز 2 بار شکم درد میومد و مقداری خون ،الان تاریخ 6 اسفنده مقدارش زیاد شده یکم
    سوالم این بود این چی میتونه باشه ؟ از قرصا هستش یا نه ؟ طبیعیه اینجوری بشه؟احتمال حاملگی وجود داره؟

13. سلام
    من از زمانی ک ب بلوغ جنسی رسیدم همیشه پریود نامنظمی داشتم،و چون بکارت دارم،دکتر هم تایید کرد ک بدلیل نداشتن تعادل هورمونی دخترونست ،آیا این مشکل جدی ای ه ؟ چطور میشه حلش کرد؟
    من دی ماه نزدیکی بدون دخول ذاشتم ولی مرددم ک شایدکمی از منی اطراف ناحیه تناسلیم مالیده شده باشه
    و یک ساعت پس از رابطه چهار قرص ال دی خوردم و چون استرس داشتم،با فاصله یک روز دوباره دوتا دیگه خوردم و چهارده روز بعد پریود هغت روزه شدم،
    اما بهمن ماه اصلا پریود نشدم و گاها کمر درد و درد زیرشکمی دارم،حس میکنم تکرر ادرار هم دارم
    یک ماه بعداز رابطه بیبی چک هم دوبار استفاده کردم و منفی بود
    و الان هفته اول اسفند تموم شده و حدود ۵۰ روز از آخرین پریودم که بعد رابطه بوده گذشته،آیا این تاخیر بخاطر روش اورژانس بوده؟سرجم ۶ قرص ال دی خوردم
    از اونجایی ک خوندم که پریود نشونه عدم بارداری نیست،آیا ممکنه با اینحال من باردار باشم؟

14. farshiv نوشته است: سلام
    1.پریودی نا منظم
    2.سن 22
    3.رابطه از نوع مالشی به قسمت کلیتوریس و عدم ارضا بروی آلت خانم (فقط قبل از رابطه به دلیل زود انزالی ، یک با انزال صورت گرفته شد و با دستمال کاغذی پاک شد) 29 آذر
    4.مصرف قرص نورژسترول 30 آذر قبل از دوازده ساعت بعد رابطه، ابتدا دو عدد و بعد 12 ساعت دو عدد دیگر
    5. 7 روز بعد رابطه انجام آزمایش بتا و جواب منفی (6 دی)
    6. 9  دی پریود شدن  مثل دوره های قبل فقط مقدار خون ریزی کم بود
    7. در تاریخ 24 دی تا 30 دی دوباره پریود شدن  خون ریزی مثل دوره های قبل و شدید
    8. 10 دی تا 16 بهمن باز پریود شدن مثل دوران قبل
    9. روز 30 بهمن خونریزی شروع شد ولی به صورت لکه و مقدار کم ، هر روز 2 بار شکم درد میومد و مقداری خون ،الان تاریخ 6 اسفنده مقدارش زیاد شده یکم
    سوالم این بود این چی میتونه باشه ؟ از قرصا هستش یا نه ؟ طبیعیه اینجوری بشه؟احتمال حاملگی وجود داره؟

سلام
    1. هیچ نیازی به استفاده از قرص نبوده.
    2. روش اورژانسی را اشتباه مصرف کردید...لطفا اطلاعاتتون را در این زمینه ارتقاء بدید.
    3. بعد از 4 بار قاعدگی بعد از اون رابطه به نظرتون جایی برای بحث در مورد احتمال حاملگی باقی میمونه؟....خیر...کاملا منتفیه.
    4. قرص اورژانسی (مخصوصا اگر اشتباه و زیادی مصرف بشه) تعادل هورمونی را بطور وحشتناک به هم میریزه و تا چند دوره طول میکشه که منظم بشه...تمام این حالات اعم از خونریزیهای کم یا زیاد و دردهای شکمی ناشی از مصرف قرص هست و طبیعیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. nasrinh نوشته است: سلام
    من از زمانی ک ب بلوغ جنسی رسیدم همیشه پریود نامنظمی داشتم،و چون بکارت دارم،دکتر هم تایید کرد ک بدلیل نداشتن تعادل هورمونی دخترونست ،آیا این مشکل جدی ای ه ؟ چطور میشه حلش کرد؟
    من دی ماه نزدیکی بدون دخول ذاشتم ولی مرددم ک شایدکمی از منی اطراف ناحیه تناسلیم مالیده شده باشه
    و یک ساعت پس از رابطه چهار قرص ال دی خوردم و چون استرس داشتم،با فاصله یک روز دوباره دوتا دیگه خوردم و چهارده روز بعد پریود هغت روزه شدم،
    اما بهمن ماه اصلا پریود نشدم و گاها کمر درد و درد زیرشکمی دارم،حس میکنم تکرر ادرار هم دارم
    یک ماه بعداز رابطه بیبی چک هم دوبار استفاده کردم و منفی بود
    و الان هفته اول اسفند تموم شده و حدود ۵۰ روز از آخرین پریودم که بعد رابطه بوده گذشته،آیا این تاخیر بخاطر روش اورژانس بوده؟سرجم ۶ قرص ال دی خوردم
    از اونجایی ک خوندم که پریود نشونه عدم بارداری نیست،آیا ممکنه با اینحال من باردار باشم؟

سلام
    اکثر پزشکان زنان در این مورد اتفاق نظر دارند که در دختران اگر قاعدگی با دارو تنظیم نشد به دلیل نداشتن تعادل هورمونی دخترانه هست و بعد از ازدواج منظم میشه...مشکل خاصی نیست...به قول پزشکان طبیعیه.
    روش اورژانسی را اشتباه مصرف کردید و با این کار هورمون خیلی زیادی بی جهت به بدنتون وارد کردید که تا چندین دوره ممکنه اختلال در قاعدگی بوجود بیاره.
    بعد از رابطه پریود شدید و این یعنی عدم قطعی حاملگی.
    بله...تاخیر الان بخاطر قرص ضدبارداری هست که خوردید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 80 از 126
رفتن به صفحه :    ... 80 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید