شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص ال دی

1. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من برا ریزش موهام دکتر گفته 2 بسته قرص ال دی مصرف کنم.بسته اول رو خوردم و بعد از 4 روز پریود شدم و بعد از مدتی بسته دوم رو شروع کردم در همین حین که بسته دوم رو میخوردم با نامزدم 2 بار  نزدیکی داشتم که بار آخر دقیقآ 2 روز مونده بود که قرصام تموم بشه یعنی ما 5 شنبه نزدیکی کردیم و شنبه شب آخرین قرص رو هم خوردم ولی تا امروز که جمعه هست هنوز پریود نشدم ،سوال من اینه،مگه بعد از اتمام قرصها نباید بعد از 3 روز پریود بشی؟پس چرا من نشدم؟یعنی امکان داره با و جود قرصها حامله باشم؟؟؟مگه این قرصها مانع از تخمک گذاری نمیشه؟؟البته لازم به ذکره که من قرصها رو هر شب خوردم و فراموش نکردم البته همیشه سر ساعت نخوردم گاهی اوقات 8 شب گاهی 9 و همینطور تا 11 شب ،ولی هر شب خوردم.حالا با این وجود من چی کار کنم؟؟اگه بخوام برم دکتر حتمآ باید بگم رابطه داشتم؟؟؟یا نه؟؟فقط اینو حنمآ بهم بگین که حامله هستم یا نه؟خواهش میکنم سریع جواب بدین خیلی ذهنم مشغوله.........

2. naznazi نوشته است: با سلام
    من برا ریزش موهام دکتر گفته 2 بسته قرص ال دی مصرف کنم.بسته اول رو خوردم و بعد از 4 روز پریود شدم و بعد از مدتی بسته دوم رو شروع کردم در همین حین که بسته دوم رو میخوردم با نامزدم 2 بار  نزدیکی داشتم که بار آخر دقیقآ 2 روز مونده بود که قرصام تموم بشه یعنی ما 5 شنبه نزدیکی کردیم و شنبه شب آخرین قرص رو هم خوردم ولی تا امروز که جمعه هست هنوز پریود نشدم ،سوال من اینه،مگه بعد از اتمام قرصها نباید بعد از 3 روز پریود بشی؟پس چرا من نشدم؟یعنی امکان داره با و جود قرصها حامله باشم؟؟؟مگه این قرصها مانع از تخمک گذاری نمیشه؟؟البته لازم به ذکره که من قرصها رو هر شب خوردم و فراموش نکردم البته همیشه سر ساعت نخوردم گاهی اوقات 8 شب گاهی 9 و همینطور تا 11 شب ،ولی هر شب خوردم.حالا با این وجود من چی کار کنم؟؟اگه بخوام برم دکتر حتمآ باید بگم رابطه داشتم؟؟؟یا نه؟؟فقط اینو حنمآ بهم بگین که حامله هستم یا نه؟خواهش میکنم سریع جواب بدین خیلی ذهنم مشغوله.........

سلام،
    باید در مورد تاریخ های دقیق شروع خونریزی، منظم یا غیر منظم بودن خونریزیها، تاریخ نزدیکی اطلاعات بیشتری بدهید. معمولا در ماه های اول مصرف قرص توصیه می شود که از یک روش دیگر جلوگیری هم استفاده شود. با توضیحاتی که دادید بعید است که باردار شده باشید با این حال تاریخهای بالا به اظهار نظر دقیقتر کمک خواهد نمود.

3. سلام
    من بعد از مصرف 1 هفته از قرص های ال دی که الان 3 روزه مصرف  نمی کنم هنوز پریود نشدم خواستم بدونم دلیلش چیه ممنون میشم جواب بدین. [align=right]

4. سلام بااجازه آقای دکتر
    اولا سوالتون خیلی دقیق نیست دوما تعادل هورمونی بدن شما  به خاطر استفاده از قرصهابهم خورده صبر کنید قطعا پریود میشود مگر اینکه مشکل  خاص دیگری.. داشته باشید ولی اگر 10 روز از  دیرترین تاریخ پریودتون ،پریود اتفاق نیافتاد به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.

5. سلام.
    معمولا سعی کنید از روز اول قاعدگی مصرف این قرصها رو آغاز کنید و یادتون نره که حتما 7 روز پیش از آغاز دور جدید قاعدگی باید مصرف قرص متوقف بشه و بعد از 7 روز پریود می شید و دوباره با آغاز پریودی، بسته جدیدی از قرصها رو مصرف کنید.
    قرصها در بسته های 21 عددی و 28 عددی موجود هستند.
    قرصهای 21 عددی با آغاز قاعدگی شروع به مصرف میشه و هنگامی که 21 قرص مصرف شد 7 روز بعد از اون قاعدگی آغاز میشه.
    در اولین شب قاعدگی، مصرف قرصهای 28 عددی رو آغاز کنید و تا آغاز قاعدگی بعد ادامه بدید. معمولا 7 قرص آخری رو که  در این بسته ها موجود هستند تقریبا بی خاصیت هستند و فقط برای راحتی کار اونها رو مصرف خواهید کرد.

6. سلام
    من تازه شروع به روابط جنسی کردم هنوز دخترم ولی خوب چون شدیدا از مکشی که وجود داره می ترسم می خواهم از Ld استفاده کنم
    البته این در شرایطیه که ما کاملا یه رابطه یدون پیشگیری داشتیم و این رابطه دقیقا 16 روز بعد سیکل ماهانه ی من بوده می خواستم بدونم شرایط استفاده از ld با توجه به این که کلا سیکل من نا مرتبه چه جوریه ؟و این که من حداقل تا سیکل بعدیم 20 روز وقت دارم

7. قرص ال دی کمک میکنه دوره هات منظم بشه
    اما خب معمولا میگن وقتی میخواین از این قرص استفاده کنین تا یکی دوماه از یه روش دیگه هم برای جلو گیری استفاده کنین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید