شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Az22 نوشته است: سلام خسته نباشيد من با نامزدم رابطه داشتم و بدون استفاده از كاندوم بوده
    بعد از اون همون روز ٤ تا قرص ال دي خوردم و روز بعدشم ٤ تا ديگه
    شش روز بعدشم امپول <a>پروژسترون</a> زدم
    الان ٧ روز پريودم عقب افتاده
    به خاطر قرص ال دي ميشه تاخير بيوفته !؟
    امكان حاملگي با وجود زدن امپول و قرص وجود داره!؟
    ممنون

سلام
    اولا شما می بایست نوبت دوم قرصهای ال دی را 12 ساعت بعد از نوبت اول مصرف میکردید نه روز بعد.
    دوما چه دلیلی داشته که آمپول پروژسترون زدید اونم به این زودی...
    دوست عزیز شما با استفاده از قرصها و تزریق آمپول هورمون خیلی زیادی به بدنتون وارد کردید و همه اینا یعنی ضرر...لذا ممکنه پریودتون یکی دو هفته عقب بیفته و دلیلش هم اینه که هورمونها طول میکشه که به نظم سابق بازگردند.
    با مصرف قرص ال دی شما با یه کم تاخیر بالاخره پریود میشدید و هیچ لزومی به آمپول نبوده.
    خیر...احتمال حاملگی نیست...منتظر قاعدگی باشید.

2. troyii نوشته است: سلام ممنون از سایت خوبتون
    من و دختری باکره معاشقه ای داشتیم در حد مالش الت با دست هایمان بعد که منی خواست بیاد من بهش گفتم دستش را بکشد و خودم با دستمال کاغذی پاک کردم منی را.بعد اوشون میگفتن که دستشان کمی خیس شده بود و با دستمال دیگری دستشان را تمیز کردن و با یک دستمال تمیز دیگر و با دست دیگرشان ترشحات التشون رو تمیز کردن
    حالا من میترسم دو دستشان تماسی باهم داشته باشن و دستمال دوم کمی به منی اغشته شده باشد
    ایا احتمال بارداری هست؟؟

سلام
    خیر...با مالش سطحی آلتها بدون دخول احتمال حاملگی منفیه.
    با پاک کردن منی با دستمال، همه مایع به بافت دستمال نفوذ میکنه و قدرت تحرک خودش را از دست میده.
    احتمال بارداری با این شرایطی که توصیف کردید وجود نداره...این افکار وسواسی را از خودتون دور کنید و بهش فکر نکنید...پروسه حاملگی به این راحتیا نیست...شرایط زیادی لازمه که فراهم باشه تا بارداری رخ بده.

3. سلام،خسته نباشید
    دختری 20 ساله هستم و مجردم و باکره.
    من 13دی پریود شدم و 20 دی کاملا پاک شدم و 24 دی هم رابطه محافظت شده داشتم یعنی من شورت پام بوده و مایع منی روی شورتم ریخته شد.ولی از ترس اینکه اسپرم جذب بشه و برای اطمینان 1 قرص اووسیز خوردم و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردم  و تقریبا 1 هفته بعد پریود شدم ولی بدون درد بود و خونریزیم هم خیلی خیلی کم بود و کلا در حد 3 یا 4 روز بود و خون هم به رنگ صورتی بود و رقیق بود.ولی بعد از این هم ترشح های زیادی داشتم که بدون رنگ و بوی زننده بود ولی زیاد بود که 2 روز آخر هم ترشح به رنگ عسلی بود و 2روز بعد یعنی در 19 بهمن دوباره پریود شدم.همه ی علائم پریودی رو دارم مثل درد سینه،جوش صورت و خیلی کم هم درد کمر (خیلی کم).اما اصلا خونریزی ندارم.در حد لکه بینی هست وکمی هم سرگیجه و تهوع دارم.میخواستم بدونم اینکه دوباره اینقدر زود پریود شدم طیبعیه؟؟؟ و اینه این که خونریزیم در حد لکه بینی هست طبیعیه؟؟ من حتی 15 بهمن هم بی بی چک گرفتم و جواب منفی بود.میتونم به جواب بی بی چک اعتماد کنم؟؟ سرگیجه و تهوع طبیعیه؟؟؟بخاطر مصرف قرص میتونه باشه؟؟؟؟ یا ناشی از استرس هست؟؟؟؟ و اینکه پریودیم به حالت عادی برمیگرده؟؟ممنون میشم جواب بدین.خیلی نگرانم...خیلییییی

4. ms_rosha_H نوشته است: سلام،خسته نباشید
    دختری 20 ساله هستم و مجردم و باکره.
    من 13دی پریود شدم و 20 دی کاملا پاک شدم و 24 دی هم رابطه محافظت شده داشتم یعنی من شورت پام بوده و مایع منی روی شورتم ریخته شد.ولی از ترس اینکه اسپرم جذب بشه و برای اطمینان 1 قرص اووسیز خوردم و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردم  و تقریبا 1 هفته بعد پریود شدم ولی بدون درد بود و خونریزیم هم خیلی خیلی کم بود و کلا در حد 3 یا 4 روز بود و خون هم به رنگ صورتی بود و رقیق بود.ولی بعد از این هم ترشح های زیادی داشتم که بدون رنگ و بوی زننده بود ولی زیاد بود که 2 روز آخر هم ترشح به رنگ عسلی بود و 2روز بعد یعنی در 19 بهمن دوباره پریود شدم.همه ی علائم پریودی رو دارم مثل درد سینه،جوش صورت و خیلی کم هم درد کمر (خیلی کم).اما اصلا خونریزی ندارم.در حد لکه بینی هست وکمی هم سرگیجه و تهوع دارم.میخواستم بدونم اینکه دوباره اینقدر زود پریود شدم طیبعیه؟؟؟ و اینه این که خونریزیم در حد لکه بینی هست طبیعیه؟؟ من حتی 15 بهمن هم بی بی چک گرفتم و جواب منفی بود.میتونم به جواب بی بی چک اعتماد کنم؟؟ سرگیجه و تهوع طبیعیه؟؟؟بخاطر مصرف قرص میتونه باشه؟؟؟؟ یا ناشی از استرس هست؟؟؟؟ و اینکه پریودیم به حالت عادی برمیگرده؟؟ممنون میشم جواب بدین.خیلی نگرانم...خیلییییی

سلام
    دوست عزیز، جواب سوالات شما را بارها و بارها در پستهای قبلتر بیان کردیم...فقط کافی بود چند دقیقه وقت بذارید تا زودتر از نگرانیتون کاسته بشه.
    با توصیفاتی که در مورد رابطه گفتید احتمال بارداری کاملا منفیه...با این وجود از روش اورژانسی استفاده کردید بعد هم که پریود شدید...پریودی یعنی عدم قطعی بارداری.
    پریود اول که با خونریزی کم بوده و پریود 19 بهمن و تمام علایم و حالاتی که الان دارید ناشی از مصرف قرص و از عوارض اون هست که به مرور برطرف میشه...تا چند دوره بخاطر عدم تعادل هورمونها ممکنه سیکلتون نامنظم بشه و قاعدگی با تاخیر شروع بشه اما طبیعیه و خودبخود منظم میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام اقای دکتر من دوره پریودیم خیلی طول کشید رفتم دکتر متخصص سونوگرافی برام نوشتن بعد جواب سونوگرافی گفتند تخمدونات عصبیه بخاطر این دوتا امپول استرادیول برام تجویز کردند منم امپولا را مصرف کردم الان دراین زمان پریودم سه روز لکه بینی داشتم بعد پریودم قطع شد الان دو هفته ازپریودیم گذشته با نامزدم رابطه ی سطحی داشتم سه بار از تست خانگی استفاده کردم جواب منفی بود ایا من باردارم خیلی استرس دارم لطفا جوابم رو بدید من هنوز بعد از ۱۷ روز پریود نشدم چیکار کنم

6. مرضیه جان 17 روز فک نمیکنی یکم زوده برا پریودی استرس الکی داری تست اونم سه بار فک میکنم مطمئن باشه البته ببخشید که دخالت کردم

7. باعرض سلام خدمت دوستای گلم
    نامزد بنده باید بیست و دوم  پ میشدن.ولی امروز فقط در حد دو سه قطره آب خون دیدن و بعدشم هیچی.ایشون در دوره قبلشون از قرص اورژانسی استفاده کرده بودن و در این دوره هم هیچ رابطه مشکوکی نداشتیم.بنظرتون دلیل تاخیرش استفاده از قرص اورژانس در دوره قبل بوده؟
    با تشکر

8. behiovic نوشته است: باعرض سلام خدمت دوستای گلم
    نامزد بنده باید بیست و دوم  پ میشدن.ولی امروز فقط در حد دو سه قطره آب خون دیدن و بعدشم هیچی.ایشون در دوره قبلشون از قرص اورژانسی استفاده کرده بودن و در این دوره هم هیچ رابطه مشکوکی نداشتیم.بنظرتون دلیل تاخیرش استفاده از قرص اورژانس در دوره قبل بوده؟
    با تشکر

سلام
    دوست عزیز بارها بیان کردیم که عوارض قرصهای اورژانسی ممکنه تا چند دوره متوجه شخص بشه...از جمله لکی بینی و تاخیر در قاعدگی.
    جای نگرانی نیست...مشاهده خونابه خبر از وقوع قاعدگی بزودی میده.

9. سلام من می بایست  ۸ بهمن پریود بشدم  در روز ۸ بهمن لکه بینی داشتم تا دو روز بعدش لکه بینی داشتم وبعد پریودم کلا قطع شد  سه بار از تست خانگی استفاده کردم جواب منفی بود علت پریود نشدن من چیست ایا من باردارم
    الان ۴۸روز  از  وقت  قاعدگیم میگذره هنوز پریود نشدم سه بار هم از تست بارداری استفاده کردم جواب منفی بود علت چیست البته ماه گذشته بعلت خونریزی زیاد دوتا امپول استرادیول زدم که قطع بشه حالا این ماه پریود نشدم خیلی میترسم که حامله باشم

10. marzieh632 نوشته است: سلام من می بایست  ۸ بهمن پریود بشدم  در روز ۸ بهمن لکه بینی داشتم تا دو روز بعدش لکه بینی داشتم وبعد پریودم کلا قطع شد  سه بار از تست خانگی استفاده کردم جواب منفی بود علت پریود نشدن من چیست ایا من باردارم
    الان ۴۸روز  از  وقت  قاعدگیم میگذره هنوز پریود نشدم سه بار هم از تست بارداری استفاده کردم جواب منفی بود علت چیست البته ماه گذشته بعلت خونریزی زیاد دوتا امپول استرادیول زدم که قطع بشه حالا این ماه پریود نشدم خیلی میترسم که حامله باشم

سلام
    دوست خوبم ممکنه از اثرات آمپول باشه...
    احتمال حاملگی به نظر نمیاد اما برای اینکه خیالتون راحت بشه بهتره که قبل از هر کاری آزمایش خون بدید...اگر منفی بود با پزشک مشورت کنید که اگر صلاح دیدند برای باز شدن قاعدگی آمپول پروژسترون تجویز کنند.

11. سلام ببخشید که دوباره مزاحم میشم من در دوره نامزدی به سر میبرم رابطه سطحی داشتیم مطمئنم که منی  به واژنم برخورد نداشته ولی از مایع بیرنگ قبل از منی شک دارم من جرات ازمایش خون رو ندارم یعنی ممکنه از مایع بیرنگ و شفاف حامله شد؟ خیلی برام مهمه جواب اینم بدید ممنون از  لطفتون.

12. marzieh632 نوشته است: سلام ببخشید که دوباره مزاحم میشم من در دوره نامزدی به سر میبرم رابطه سطحی داشتیم مطمئنم که منی  به واژنم برخورد نداشته ولی از مایع بیرنگ قبل از منی شک دارم من جرات ازمایش خون رو ندارم یعنی ممکنه از مایع بیرنگ و شفاف حامله شد؟ خیلی برام مهمه جواب اینم بدید ممنون از  لطفتون.

سلام
    اگر منظورتون از مایع بیرنگ و شفاف، ترشحات هست احتمال حاملگی منفی هست.
    اگر منظورتون پیشاب هست، هرچند پیشاب حاوی اسپرم ممکنه باشه اما با رابطه سطحی و اطمینان از عدم برخورد اون با واژن احتمال حاملگی از طریق اون صفر میشه.
    در مورد آزمایش هم با خودتون رو راست باشید و اعتماد به نفس داشته باشید...آزمایش اگر منفی باشه که خیالتون کاملا راحت میشه و اگر هم احیانا مثبت باشه حداقل میدونید باید چه کاری انجام بدید.
    البته در این مورد احتمال حاملگی اصلا وجود نداره...بنده بصورت کلی عرض کردم.

13. porizpr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید من و نامزدم رابطه داشتیم اما دخول نبود که طی رابطه ارضاام نشدم و پیش اب مطمن نیستم خارج شده یا نه قبل از رابطه ادرار ام انجام دادم و اسپرمی وجود نداشت فقط دوسه بار روی التش کشیده شد الت ام که 3 ساعت بعد دوتا قرص HD خورد و 12 ساعت دیگم یکی میخوره ایا اگر اون مایعی قبل منی خارج میشه با این حساب به دهانه خورده باز هم احتمال بارداری هست؟

14. سلام.من 19 سالمه.۱۷بهمن شروع پریودیم بود و 2۴ بهمن پایانش.۲۵ بهمن یعنی یک روز بعداز پایان خونریزی نزدیکی بدون دخول داشتم و مقدار منی اطراف واژنم ریخته شد در ضمن پرده بکارتم دارم.از هیچ قرص و داروویی هم استفاده نکردم و نمیدونستم.توروخدا زود جوابم بدین.ایا امکان بارداری هست؟
    اگرهست از الان به بعد چکار میتونم بکنم برای جلوگیری از بارداری باتوجه به اینکه 3روز از روز رابطم گذشته؟
    دوره تخمک گذاری من کی هست دقیقا؟توروخدا زود جوابم بدین دارم میمیرم از استرس.

15. سلام و بسيار ممنونم از سايت پركاربردتون خسته نباشيد، يه سوال داشتم از خدمتتون ، من با نامزدم روز پنج پريود رابطه بدون محافظت داشتيم ، البته چون قصد بچه دار شدن نداريم من تا يك ماه پيش به مدت ده ماه هرماه ياسمين استفاده كردم و دوره قبل اولين دوره اي بوده كه ياسمين نخوردم يعني يه ماه بدون ياسمين،بنابراين اين ده ماه پريود منظم داشتم فقط دفعه پيش دو سه روز تاخير داشتم كه قرص نخورده بودم، بعد از رابطه هم به فاصله يكي دو ساعت دو عدد hd و دوازده ساعت بعد هم ٢ عددhd ديگه خوردم، امكان حاملگي با اين وجود هست يا خير؟ و اينكه چه مدت بعد بايد پريود بشم چون متاسفانه واسه سفر تنظيم كرده بود كه با اين وجود اختلال ايجاد خواهد شد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 78 از 126
رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید