شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سوال قبلی من رو جواب ندادين
    ممنون میشم این سوال رو جواب بدین

اگه پارگی پرده بکارت در قسمت ساعت5باشه.و نوع پرده حلقوي پایه کوتاه.آیا میشه ترمیم کرد?و در صورت ترمیم بعد از یک سال اگه ماما معاینه کنه مشخصه?یا فقط پزشکی قانونی میتونه تشخيصش رو بده?
    ع

2. parisa_72 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    parisa_72 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    با عرض پوزش سوالی داشتم
    من خود ارضایی کردم طوری که لباس زیرم به شدت به دستگاه جنسیم فشار دادم بخاطر همین کامل ارضا نشدم و وقتی که رفتم دستشویی مایع بیشتری امد ولی باز هم کامل نبود احساس سنگینی تو ناحیه واژن داشتم و درد کمر و زیر ناف بود طوری که در هنگام پریود  درد میگیره... فرداش ک رفتم دستشویی ترشح چسبنده خون تازه و روشن و درطی روز دوبار دگ ترشح داشتم اما خون قهوه ای رنگ بود میخواستم ببینم پرده بکارتم اسیب دیده یا نه اگر ندیده دلیل خون ها چیه
    و اینکه 5 روز از پریودم گذشته
    معمولا 4 یا 5 روز قاعدگیم طول میکشه ولی لک بینی ادامه داره تا 7 روز
    و اینکه فشاری ک دادم روی همه قسمت های دستگاه جنسیم بود
    چند وقت پیش هم ترشح داشتم ولی بو نمیده

خودارضایی با مالش چه با لباس زیر و چه بدون لباس زیر نمی‌تونه آسیبی به بکارت بزنه. مگر این که در این حین چیزی وارد واژن بشه، حتی اندکی. اگر مطمئنید این اتفاق نیفتاده بکارتتون آسیبی ندیده.
    اگر ۵ روز از شروع پریود گذشته ترشحات و خون‌ریزی مربوط به پریوده.

سلام 5 روز از تموم شدنش گذشته درضمن اگه لباس زیر رفته باشه کمی داخل چی؟

سلام
    اون خون قهوه ای رنگ مربوط به همون لکه بینی بعد از پریودت میشه و هیچ ربطی به بکارت نداره.
    خیر...فرو رفتن کمی از لباس زیر به داخل واژن نمیتونه به بکارت آسیب برسونه.

3. mmpr نوشته است: سلام وقت بخیر
    من میخوام پرده بکارتم رو ترمیم کنم و به این زودیها قصد ازدواج ندارم و اصلا خواستگار هم ندارم فقط میخوام ترمیم بشه از استرس راحت بشم دکتر معایته ام کرد و گفت تر میم پرداه ات باید دو مرحله ای باشه یکی بیرونی و یکی داخلی
    سوالم اینه که بعد از ترمیم که لبه های دو قسمت پرده بکارت بهم دوخته میشه خون پریودی از کجا میخواد خارج بشه چون قسمت پرده بکارت کلا بسته میشه ، آیا این برای پریودی مشکل بوجود میاره و ممکنه باعث  بشه خون پریودی از بدن خارج نشه ؟

سلام
    دکتری که قراره ترمیم کنه خودش این مورد را در نظر میگیره که بعد برای خروج خون قاعدگی مشکل پیش نیاد.
    دوست عزیز ترمیم بکارت برای مدت زمان محدود جواب میده و بعد از مدتی این ترمیم از بین میره.

4. saharraha نوشته است: سلام من تودوران دبیرستان ازپشت یه لگدمحکم خوردم واون موقع هم پریودبودم وحدود چنددقیقه حالت خواب رفتگی داشتم می خواستم بدونم که اون لگدباعث ازبین رفتن پرده بکارت من نشده؟؟ممنون

سلام
    خیر....فقط ورود چیزی به واژن میتونه به بکارت آسیب بزنه.

5. farzanegh نوشته است: من دوبار انگشتمو کردم داخل واژنم بعد از دو بند انگشتم یا بیشتر ب مانعی برخورد کرد ایا اون پردم
    2 :ایا چن تا انگشتو باهم داخل واژن کنی بری دکتر زنان مشخص؟
    3.رابطه جنسی نمدونم ایا داخل رفته یا ن ولی چن قطره خون  کمرنگ دیدم پردم اسیب دیده؟
    ایا پرده مادر و خاهرا مثل همه؟

سلام
    ممکنه اون مانع پرده بوده باشه...نه خودت نه کسی غیر از دکتر زنان نمیتونه تشخیص بده اون مانع چی بوده.
    ورود چند انگشت مطمئنا به بکارت آسیب میزنه و توسط دکتر هم قابل تشخیص خواهد بود.
    در صورت رابطه جنسی اگر آلت مردانه داخل واژن شما بره حتما و صددرصد شما حس میکنید حداقل فشار و درد اندکی که وارد میشه را حس میکنید...در این صورت صددرصد پرده شما یا کامل پاره میشه یا مختصر آسیب میبینه.
    خیر...پرده هیچ دو خانمی شبیه به هم نیست...حتی دو خواهر یا مادر و دختر.

6. sabuory نوشته است: سلام روز بخیر خسته نباشید.
    من دیروز با نامزدم نزدیکی داشتم با سهلنکاری دخول انجام شدم بعد متوجه شدم لکه خون ازش اومده روشن رنگ بود.  اما بعد از 15 دقیقه دخول دوباره انجام شد ولی دوباره واژن تنگ شده بود.
    بعد از 12 ساعت ازش خون اومد مفدار کم. بعد 30 ساعت بعد از نزدیکی باز ازش خون رفت. خاستم ببینم بکارت وجود داره یا خیر؟

سلام
    خیر...بکارت ایشون با همون دخول اول از بین رفته.
    این خاصیت واژن هست که بعد از هر بار دخول دوباره تنگ بشه...چون حالت انقباض انبساط داره.
    خونریزی های بعدی ایشون مربوط به پارگی های مختصر مویرگی و التهابات واژن بوده که مشکل خاصی هم نیست.

7. yasaman1394 نوشته است: سوال قبلی من رو جواب ندادين
    ممنون میشم این سوال رو جواب بدین

اگه پارگی پرده بکارت در قسمت ساعت5باشه.و نوع پرده حلقوي پایه کوتاه.آیا میشه ترمیم کرد?و در صورت ترمیم بعد از یک سال اگه ماما معاینه کنه مشخصه?یا فقط پزشکی قانونی میتونه تشخيصش رو بده?
    ع

سلام

قابلیت ترمیم برای انواع پرده ها را فقط دکتر زنان با معاینه و بررسی میتونه تشخیص بده.
    بله...ترمیم توسط دکتر زنان هم قابل تشخیصه...اما ترمیم برای مدت زمان محدود جواب میده و بعد از مدتی این ترمیم از بین میره.

8. با سلام سوالی درباره ی پرده بکارت دارم  . پرده ی بکارت من در پایین دارای یک حفره و در قسمت بالایی دوسوراخ کوچک با یک پل در وسط آست که بعد از چند بار نزدیکی سوراخی بسیار کوچک روی پل ایجاد شد باوجود نزدیکی های متعدد بازهم پرده پاره نشده و فشار زیادی را متحمل می شوم آیا کل این قسمت پل و اطراف آن همه باید پاره شوند ؟ چرا پاره نمی شود آیا فشار زیادی می خواهد ؟ با وجود فشار زیاد تاکنون تغییری نکرده چه کنم ؟

9. ava68 نوشته است: با سلام سوالی درباره ی پرده بکارت دارم  . پرده ی بکارت من در پایین دارای یک حفره و در قسمت بالایی دوسوراخ کوچک با یک پل در وسط آست که بعد از چند بار نزدیکی سوراخی بسیار کوچک روی پل ایجاد شد باوجود نزدیکی های متعدد بازهم پرده پاره نشده و فشار زیادی را متحمل می شوم آیا کل این قسمت پل و اطراف آن همه باید پاره شوند ؟ چرا پاره نمی شود آیا فشار زیادی می خواهد ؟ با وجود فشار زیاد تاکنون تغییری نکرده چه کنم ؟

سلام
    با توصیفاتی که در مورد پرده گفتید به نظر میاد از نوع غربالی ضخیم باشه....اصولی در چه مقدار پاره شدن پرده وجود نداره...پرده هایی که از نوع سست هستند با اولین فشار یا ضربه پاره میشند اما پرده های ضخیم و ارتجاعی ممکنه اصلا با نزدیکی پاره نشند و با اولین زایمان طبیعی بطور کامل از بین برند.
    پیشنهاد میکنم پیش پزشک زنان برید تا معاینه بشید و با توجه به فشار و اذیتی که متحمل میشید اگر دکتر صلاح دید پرده را براتون برداره.

10. سلام
    من حدود يكسال و نيم پيش رابطه جنسي داشتم دخول انجام نشد ولي بعد رابطه من خونريزي داشتم تو معاينه ماما همون زمان گفت پرده تو ساعت ٧ پاره شده
    روز بعد دكتر زنان گفت پرده سالمه فقط فورشت اسيب ديده
    بعد از اون من چندبار رابطه جنسی داشتم ولي دخول نداشتم
    الان كه به همون دكتر زنان مراجعه كردم ميگه فورشت پاره شده و نياز به ترميم داره
    ميگن ترميم پرده نشون ميده آيا ترميم فورشت بعدا نشون ميده؟
    ميشه يكم راجع به فورشت توضيح بدين؟
    أيا قابل ترميمه ؟
    أيا در معاينه پزشكي قانوني در ارتباط با فورشت هم چيزي قيد ميشه يا فقط در ارتباط با پرده مينويسن؟

11. من 14 15 سالکی هنگام دوچرخه سواری به جای نشستن روی صندلی روی یله صندلی نشستم میله ای ک به فرمون وصله و صندلی برگشتم خونه لباس زیرم قطره ای خونی بود نگذان پرده بکارتم هستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. mp123456789 نوشته است: من 14 15 سالکی هنگام دوچرخه سواری به جای نشستن روی صندلی روی یله صندلی نشستم میله ای ک به فرمون وصله و صندلی برگشتم خونه لباس زیرم قطره ای خونی بود نگذان پرده بکارتم هستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    اون قطره خون ناشی از التهاب یا پارگی مویرگی بوده و ربطی به بکارت نداره...تا زمانیکه چیزی داخل واژن نشه پرده بکارت سالم میمونه...ضربه ها و فشارهای بیرونی به آلت تناسلی، آسیبی به پرده نمیرسونه.

13. سلام خسته نباشد.من میخوام برم دکتر برای گواهی سلامتی بکارت ایا اگر قبلا رابطه ای داشته باشم ک در حد مالش یا ببخشید لیسیدن مکرر باشد یا اگر دخول انجام گرفته بسیار کم در حد چند سانت بدون خون دکتر متوجه رابطه قبل میشود حدودا چند ماه پیش ؟ایا مالش یا لیسیدن مکرر باعث تغییر شکر اون ناحیه میشود ک دکتر متوجه میشود؟تروخدا ج منو بدید

14. paniz121 نوشته است: سلام خسته نباشد.من میخوام برم دکتر برای گواهی سلامتی بکارت ایا اگر قبلا رابطه ای داشته باشم ک در حد مالش یا ببخشید لیسیدن مکرر باشد یا اگر دخول انجام گرفته بسیار کم در حد چند سانت بدون خون دکتر متوجه رابطه قبل میشود حدودا چند ماه پیش ؟ایا مالش یا لیسیدن مکرر باعث تغییر شکر اون ناحیه میشود ک دکتر متوجه میشود؟تروخدا ج منو بدید

سلام
    مالش یا لیسیدن نه موجب تغییر شکل آلت میشه نه به پرده بکارت آسیبی وارد میکنه، حتی اگر مکرر باشه.
    اما در مورد دخول هر چند کم بستگی به یه سری عوامل داره از جمله محل قرارگیری پرده بکارت شما و نوع پرده و قطر آلت مردانه.
    اگر آلت مردانه قطور باشه و پرده هم دقیقا ورودی واژن قرار گرفته باشه ممکنه پرده حتی بدون خونریزی آسیب هر چند مختصر ببینه که توسط پزشک هم قابل تشخیصه...الزاما پاره شدن هر پرده ای قرار نیست با خونریزی همراه باشه...نوعی از پرده بکارت وجود داره که با اولین دخول بدون قطره ای خونریزی کاملا از بین خواهد رفت.
    پیشنهاد میکنم برای معاینه پرده حتما پیش دکتر زنان برید...اما قبل از معاینه هیچ حرفی از گواهی سلامت نزنید...چون این جمله خودش شک برانگیزه...بعد از اتمام معاینه درخواست گواهی کنید.

15. ghasedak335 نوشته است: سلام
    من حدود يكسال و نيم پيش رابطه جنسي داشتم دخول انجام نشد ولي بعد رابطه من خونريزي داشتم تو معاينه ماما همون زمان گفت پرده تو ساعت ٧ پاره شده
    روز بعد دكتر زنان گفت پرده سالمه فقط فورشت اسيب ديده
    بعد از اون من چندبار رابطه جنسی داشتم ولي دخول نداشتم
    الان كه به همون دكتر زنان مراجعه كردم ميگه فورشت پاره شده و نياز به ترميم داره
    ميگن ترميم پرده نشون ميده آيا ترميم فورشت بعدا نشون ميده؟
    ميشه يكم راجع به فورشت توضيح بدين؟
    أيا قابل ترميمه ؟
    أيا در معاينه پزشكي قانوني در ارتباط با فورشت هم چيزي قيد ميشه يا فقط در ارتباط با پرده مينويسن؟

ميشه لطفا جواب سوْال منم بديد
    خيلي وقته منتظرم
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 40
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید