شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 75 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. ببخشید من هنوز بعد از گذشت 12 روز پریود نشدم.امروز از بیبی چک استفاده کردم منفی بود.علائم پریود رو دارم و هر لخظه احساس میکنم داره شروع میشه ولی چک میکنم میبینم خبری نیست،میخواستم بدونم آیا ممکنه چون من وزنم زیاده اثر بخشی نداشته باشه برام؟یعنی مثلا جای 4 تا اچ دی باید تعداد بیشتری اورژانسی میخوردم،نه؟

2. Saraaaa121 نوشته است: سلام خواهش میکنم جوابمو بدینننننننن

ایا امکان بارداری در شرایطی که مرد لباس به تن داشته باشه و احساس خیس شدن کنه و دستش به لباس (شلوار خودش) بخوره و بعد به الت زن بزنه وجود داره؟؟؟؟؟

توروخدا جواب بدین

خیر امکان بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

3. لطفا به من هم جواب بدید.تشکر.

4. sarhad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشد ببخشید من 22سالمه تازه نامزد کردم همسرم 29دی ماه پریود شده بود بعدا 9 بهمن رو شکمش ارضا شدم با دستمال پاکش کردم الت خودمو هم پاک کردم با دستمال چند دقیقه بعد التمو مالیدم به التش ایا حامله میشه؟ ایا منی بعد تمیز کردن رو التم میمونه؟ در ضمن همسرم باکره هستش تورو خدا کمکم کنین ابروم میره

5. سلام 1  هفته بعد از پایان دوره پریود با دوست دخترم نزدیکی از پشت داشتم ولی احساس کردم که منی به واژن برخورد کرد  بعد از 1 روز 2 قرص اچ دی خورد اما هیچ یک از عوارض را احساس نکرد بعد دو هفته یعنی 1 هفته قبل از زمان پریودش پریود شد که خیلی خفیف بود دوباره بعد 1 هفته پریود شدید داره احتمال حاملگی هست ؟ چکار باید بکنم                                                                                                                                                           جواب بدین ممنون میشم

6. سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم رابطه جنسی سطحی داشتیم با آلت ها و 2بارم رابطه مقعدی.حتی طوری بوده که بعد از ارضا شدنم منی با واژن تماسی نداشته. ولی آلت ها تماسه کامل داشتن بدون دخول قبل از ارضا شدن و بعد از ارضا شدن و تمیزی تماس داشتن و ترس از اینم دارم که پیشاب با واژن تماس داشته. فقط نمیدونم چی شده و نامزدم تقریبا زمانه بریود شدنشون بوده ینی یکی دو روز مونده بوده که بریود بشن که ما این رابطه سطحی رو داشتیم.و نامزد من از روشه اورژانسی تقریبا 3 ساعت بعد از رابطه استفاده کردن <LD>نوبته اول ساعت 8 شب اول 4 تا خوردن و در نوبته دوم ینی 8 صبح 4 تا دیگه میخورن و بلافاصله بالا میاره و 20 دقیقه بعد به گفته خودش ب جایه 4تا 2 تا قرص میخوره که این 2تا هم 2 ساعت بعد از مصرف بالا میاره. و الان یک هفتس از زمانه  پریود شدنش میگذره ینی هفتم یا هشتم بهمن باید پریود میشده ولی الان که 15 بهمنه هنوز خبری نیست و به گفته خودش هیچ گونه علایمه پریودی هم نداره

تورو خدا کمکمون کنید خیلی خیلی نگرانیم
    زودتر جوابه منو بدید که از نگرانی درایم.

وااااااااااقعا ممنونیم ازتون.خدا کمکتون کنه.تورو خدا جوابمونو بدبد هرچه سریع تر.ممنون از لطفتون

7. من بعد از گذشت 13 روز از خوردن قرص اورژانسی  و استرس کشنده ی این چند روز چند روزه دارم ترشحات کشدار و قهوه ای میبینم که توی روز 13 همراه با خونابه و خونه کم بود و روز 14 که امروز باشه قطع شده همون ترشحات.ممکنه به خاطر بارداری بوده باشه و اینها علائم شروع قاعدگی نباشه؟از بیبی چک هم استفاده کردم روز 12 و منفی بوده.لطفا کمک کنید

8. سلام
    دوره های من منظمه و طبق تقویمم سه چهار روز دیگه شروع دوره جدیدمه.
    دیروز با نامزدم رابطه داشتم بدون هیچ تماسی, مایع منی هم بالای کمرم ریخته شد و با دستمال تمیز کردیم.
    پنج ساعت بعد هم توی حمام با صابون کمرم رو شستم.
    از اونجایی که اسپرم تا 4 ساعت خارج از محیط زنده می مونه و کلا شستشو هم انجام شده, امکان اینکه اثری باقی بمونه و باعث بارداری بشه وجود داره؟
    نمیخوام الکی با خوردن قرص تنظیم بدنمو بهم بریزم.
    فردا هم میشه 72 ساعت
    لطفا سریع تر جوابمو بدین که اگر خطری هست سریع اقدام کنم.

ممنووونم

9. سلام ممنون میشم جواب منو بدید خیلی نگرانم
    من ماه پیش نزدیکی داشتم و سر موقع هم پریود شدم ولی حجم خون خیلی کم شده بود نسبت به دفعات قبل (و این رو هم بگم که قرص اورژانسی مصرف کردم) و چون خیلی استرس داشتم تقریبا پنج روز بعد از قطع خونریزی آزمایش بتا دادم و نتیجش ۲ شد، میخواستم بدونم با توجه به اینکه معمولا این عدد برای خانم هایی که باردار نیستند نزدیکه صفره آیا ممکنه من باردار باشم؟ بازهم باید آزمایش بدم؟ تقریباً از ده روز پیش هم درد زیر شکم خفیف و تکرر ادرار دارم
    خواهش میکنم زود جواب بدید ، نگرانم...ممنوم

10. sarhad نوشته است: سلام خسته نباشد ببخشید من 22سالمه تازه نامزد کردم همسرم 29دی ماه پریود شده بود بعدا 9 بهمن رو شکمش ارضا شدم با دستمال پاکش کردم الت خودمو هم پاک کردم با دستمال چند دقیقه بعد التمو مالیدم به التش ایا حامله میشه؟ ایا منی بعد تمیز کردن رو التم میمونه؟ در ضمن همسرم باکره هستش تورو خدا کمکم کنین ابروم میره

سلام
    خیر...با پاک کردن آلت که دیگه منی روی آلت باقی نمیمونه.
    با این شرایطی که شما گفتید احتمال حاملگی صفر هست.

11. shaeremariz نوشته است: سلام 1  هفته بعد از پایان دوره پریود با دوست دخترم نزدیکی از پشت داشتم ولی احساس کردم که منی به واژن برخورد کرد  بعد از 1 روز 2 قرص اچ دی خورد اما هیچ یک از عوارض را احساس نکرد بعد دو هفته یعنی 1 هفته قبل از زمان پریودش پریود شد که خیلی خفیف بود دوباره بعد 1 هفته پریود شدید داره احتمال حاملگی هست ؟ چکار باید بکنم                                                                                                                                                           جواب بدین ممنون میشم

سلام
    ایشون روش اورژانسی را اشتباه مصرف کرده و باید بعد از 12 ساعت دو عدد دیگه قرص اچ دی مصرف میکرد...با این حال پریود شده و همین پریود خفیف خبر از عدم حاملگی میده.
    پریود خفیف و تکرار دوباره پریود بعد از یک هفته همه از عوارض قرص هست ....چون نظم هورمونهاش به هم خورده و البته مشکل خاصی هم نیست...به مرور منظم میشه.
    خیالتون راحت...احتمال حاملگی کالملا رفع شده.

12. Ehsan_ht نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم رابطه جنسی سطحی داشتیم با آلت ها و 2بارم رابطه مقعدی.حتی طوری بوده که بعد از ارضا شدنم منی با واژن تماسی نداشته. ولی آلت ها تماسه کامل داشتن بدون دخول قبل از ارضا شدن و بعد از ارضا شدن و تمیزی تماس داشتن و ترس از اینم دارم که پیشاب با واژن تماس داشته. فقط نمیدونم چی شده و نامزدم تقریبا زمانه بریود شدنشون بوده ینی یکی دو روز مونده بوده که بریود بشن که ما این رابطه سطحی رو داشتیم.و نامزد من از روشه اورژانسی تقریبا 3 ساعت بعد از رابطه استفاده کردن <LD>نوبته اول ساعت 8 شب اول 4 تا خوردن و در نوبته دوم ینی 8 صبح 4 تا دیگه میخورن و بلافاصله بالا میاره و 20 دقیقه بعد به گفته خودش ب جایه 4تا 2 تا قرص میخوره که این 2تا هم 2 ساعت بعد از مصرف بالا میاره. و الان یک هفتس از زمانه  پریود شدنش میگذره ینی هفتم یا هشتم بهمن باید پریود میشده ولی الان که 15 بهمنه هنوز خبری نیست و به گفته خودش هیچ گونه علایمه پریودی هم نداره

تورو خدا کمکمون کنید خیلی خیلی نگرانیم
    زودتر جوابه منو بدید که از نگرانی درایم.

وااااااااااقعا ممنونیم ازتون.خدا کمکتون کنه.تورو خدا جوابمونو بدبد هرچه سریع تر.ممنون از لطفتون

سلام
    احتمال حاملگی که به هیچوجه نیست...به تعویق افتادن پریودش هم بخاطر قرصهای زیادی هست که خورده..چون روش اورژانسی را هم صحیح مصرف نکرده.
    با این حال هیچ مشکلی نیست...کافیه استرس را از خودش دور کنه تا هورمونهاش منظم بشه و خونریزی اتفاق بیفته.

13. raha13670 نوشته است: من بعد از گذشت 13 روز از خوردن قرص اورژانسی  و استرس کشنده ی این چند روز چند روزه دارم ترشحات کشدار و قهوه ای میبینم که توی روز 13 همراه با خونابه و خونه کم بود و روز 14 که امروز باشه قطع شده همون ترشحات.ممکنه به خاطر بارداری بوده باشه و اینها علائم شروع قاعدگی نباشه؟از بیبی چک هم استفاده کردم روز 12 و منفی بوده.لطفا کمک کنید

سلام
    اگر این ترشحات بیش از دو روز برای شما اتفاق افتاده از علایم شروع قاعدگی هست...اما اگر کمتر از دو روز بوده بهتره که آزمایش بدید...چون ممکنه خون لانه گزینی باشه.

14. ranawrites نوشته است: سلام
    دوره های من منظمه و طبق تقویمم سه چهار روز دیگه شروع دوره جدیدمه.
    دیروز با نامزدم رابطه داشتم بدون هیچ تماسی, مایع منی هم بالای کمرم ریخته شد و با دستمال تمیز کردیم.
    پنج ساعت بعد هم توی حمام با صابون کمرم رو شستم.
    از اونجایی که اسپرم تا 4 ساعت خارج از محیط زنده می مونه و کلا شستشو هم انجام شده, امکان اینکه اثری باقی بمونه و باعث بارداری بشه وجود داره؟
    نمیخوام الکی با خوردن قرص تنظیم بدنمو بهم بریزم.
    فردا هم میشه 72 ساعت
    لطفا سریع تر جوابمو بدین که اگر خطری هست سریع اقدام کنم.

ممنووونم

سلام
    وقتی منی با دستمال کاملا از روی بدن خشک بشه دیگه کاملا نابود میشه.
    کار خوبی میکنید که الکی قرص نمیخورید...این قرصها بیش از فایده، ضرر دارند...خیر، هیچ احتمال حاملگی نیست.

15. pegah86 نوشته است: سلام ممنون میشم جواب منو بدید خیلی نگرانم
    من ماه پیش نزدیکی داشتم و سر موقع هم پریود شدم ولی حجم خون خیلی کم شده بود نسبت به دفعات قبل (و این رو هم بگم که قرص اورژانسی مصرف کردم) و چون خیلی استرس داشتم تقریبا پنج روز بعد از قطع خونریزی آزمایش بتا دادم و نتیجش ۲ شد، میخواستم بدونم با توجه به اینکه معمولا این عدد برای خانم هایی که باردار نیستند نزدیکه صفره آیا ممکنه من باردار باشم؟ بازهم باید آزمایش بدم؟ تقریباً از ده روز پیش هم درد زیر شکم خفیف و تکرر ادرار دارم
    خواهش میکنم زود جواب بدید ، نگرانم...ممنوم

سلام
    حجم کم خون بخاطر مصرف قرص بوده...یعنی از عوارض اون محسوب میشه.
    پریود به موقع خبر از عدم حاملگی میده...اون دردها هم مربوط به مورد دیگری ممکنه بشه مثل ناراحتی کلیه یا مثانه و....
    استرس شما کاملا بی مورده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 75 از 126
رفتن به صفحه :    ... 75 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید