شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی مقعدی

1. arash11

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر از سایت بسیار خوبتون متشکرم!

من متعهل هستم! و مشکلی هم در نزدیکی ندارم! فقط می خواستم بدونم که اگر من رابطه جنسی از مقعد با نامزدم داشته باشم! (در صورتی که تا به حال نداشته و با درد زیادی هم همراست) بنظر شما اینکار اشتباه هست؟ منظورم از نظر پزشکی برای نامزدم ضرر داره یا نه؟ اگر نداره می خوام بدونم روش درستش به چه شکل هست!

ممنون می شم توضیح بدید که من اشتباه نکنم!
    با سپاس

2. علاوه بر اين كه مي‌تواند باعث منتقل شدن بيماري‌هاي عفوني به هر دو طرف شود، براي آن خانم هم خيلي ضرر دارد. من شنيده‌ام بعضي‌ خانم‌ها بعد از اين كار، دچار شل‌شدن عضلات ناحيه‌ي مقعد شده‌اند و براي هميشه در دفع مشكل پيدا كرده‌اند.

3. arash11

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس چطور این همه فیلم ها و .... ! از نظر بیماری می شه یه کاری کرد. مثل کاندوم!
    اما اون شل شدن مقعد فکر کنم کسی که چنین اتفاقی براش می افته با چند نفر متفاوت رابطه جنسی داشته! در ضمن رابطه جنسی از مقعد فکر نکنم اشتباه باشه باز هم منتظر جواب دکتر هستم!

4. arash11 نوشته است: سلام آقای دکتر از سایت بسیار خوبتون متشکرم!

من متعهل هستم! و مشکلی هم در نزدیکی ندارم! فقط می خواستم بدونم که اگر من رابطه جنسی از مقعد با نامزدم داشته باشم! (در صورتی که تا به حال نداشته و با درد زیادی هم همراست) بنظر شما اینکار اشتباه هست؟ منظورم از نظر پزشکی برای نامزدم ضرر داره یا نه؟ اگر نداره می خوام بدونم روش درستش به چه شکل هست!
    ممنون می شم توضیح بدید که من اشتباه نکنم!
    با سپاس

سلام،
    در مورد رابطه جنسی مقعدی اینجا
    به طور کامل توضیح داده شده است.
    ممکن است عوارضی مثل اختلالات اسفنکتری هم ایجاد شود.

5. arash11

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقای دکتر ممکن هست در مورد این اختلالاتی که گقتید بیشتر صحبت کنید؟ در اون قسمت سایت که گفتید تنها در مورد خطر ویروس صحبت شده ! اما ما از این نظر مطمئن هستیم ! بیشتر می خوایم بدونیم که چطور میشه  برای اولین بار درد رو کاهش داد! و رابطه ای راحت تر داشت! و دیگه اینکه اختلالاتی که گفته شد همان اختلالات دفع مدفوع هست؟

6. arash11

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوال بعدی این که! چطور شما می گویید رابطه جنسی زیاد برای سلامتی خوبه !  ولی می گویند که اسپرم مرد را کم میکنه! و یا خود ارضائی هم جزو گناه کبیره هست! مشکل کجاست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. arash11 نوشته است: آقای دکتر ممکن هست در مورد این اختلالاتی که گقتید بیشتر صحبت کنید؟ در اون قسمت سایت که گفتید تنها در مورد خطر ویروس صحبت شده ! اما ما از این نظر مطمئن هستیم ! بیشتر می خوایم بدونیم که چطور میشه  برای اولین بار درد رو کاهش داد! و رابطه ای راحت تر داشت! و دیگه اینکه اختلالاتی که گفته شد همان اختلالات دفع مدفوع هست؟

سلام،
    مقعد از یک عضله حلقوی تشکیل شده است که در هنگام دفع باز شده و اجازه خروج مدفوع را می دهد. اگر بر خلاف سیستمی که طراحی شده (یعنی عبور مدفوع با قوامی مشخص) جسمی دیگری با قوام و قطر متفاوت وارد مقعد شود به دلیل بازشدن بیش از اندازه عضله مقعد ممکن است دچار آسیب و پارگی شود. اگر مرتبا تکرار شود باعث می شود که این آسیب ها تشدید شده و نیز امکان بازسازی و ترمیم هم از دست می رود.
    در مورد درد، همانطور که در آن مطلبی که ارجاع دادم گفته شده، یکی از عللی که افراد تمایل به ارتباط جنسی مقعدی می گیرند اینست که در ناحیه مقعد عصب دهی بسیار غنی می باشد و باعث احساس لذت بیشتری می شود. این عصب دهی غنی برای اعصاب درد هم صدق می کند و فرد درد زیادی را حس خواهد نمود. درد همیشه وجود خواهد داشت (اولین یا آخرین بار) و شاید یکی از دلایلی که برخی افراد از این روش امتناع می کنند همین باشد.

8. arash11 نوشته است: سوال بعدی این که! چطور شما می گویید رابطه جنسی زیاد برای سلامتی خوبه !

سلام،
    در کجا من گفته ام که رابطه جنسی زیاد برای سلامتی خوبه؟
    arash11 نوشته است: ولی می گویند که اسپرم مرد را کم میکنه! و یا خود ارضائی هم جزو گناه کبیره هست! مشکل کجاست؟

در مورد اینکه خودارضایی اسپرم را کم می کند، با هر بار انزال حدود 3- 5 سی سی مایع منی از فرد خارج می شود و در عین حال حدود 120 میلیون اسپرم در بیضه ها ساخته می شود که تقریبا معادل همان یک بار انزال است. این روند تولید اسپرم در بیضه ها هر روز در جریان بوده و اسپرمها ذخیره می شوند. اگر کسی می گوید که خودارضایی باعث کم شدن همیشگی مقدار اسپرمها می شود، لطفا از ایشان بخواهید که منبع این صحبت خود را معلوم کند تا من هم استفاده کنم.
    این مطالب نظر شخصی من نیست و مطالبی است که در این باره و در متون علمی مطالعه کرده ام، قطعا پیروان مسایل دینی می بایست به توصیه های رهبران دینی خود عمل کنند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. arash11

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بسیار استفاده کردم! پس نتیجه میگیرم بهتر است که اصلا این کار را انجام ندهیم! منظورم رابطه جنسی از مقعد است! والا یادم میاد معلم بینش ما در دوران دبیرستان گفته که خود ارضایی ضرر دارد. همچنین اینکار در قرآن یکی از گناهان کبیره به حساب می آید! یعنی هیچ مشکلی ندارد؟

شما در توصیه هایی که در قسمت روابط جنسی سایت کرده اید گفته اید که باعث جوان ماندن فرد می شود اما من شنیده بودم روابط جنسی زنان را پیر و شکسته می کند. در ضمن شما در واقعه با جواب هایتان اطلاعات اشتباه من را تصحیح می کنید و اطلاعات درست من رو بالا می برید و پیشاپیش متشکرم.

یکی از قضیه های دیگری که نامزد من رو اذیت می کنه قرص های ضد حاملگی است! حتی می تونم به جرات بگویم که این قرص سیستم دفاعی بدنش رو ضعیف! و معده ی او را ضعیف کرده! که باعث شده برای اینکه پشت هم احساس ضعف نکند غذا بخورد و همین در طی 2سال وزن او را از 50 کیلو به 60 کیلو رسانده امنا کلا او از قرص LD  کمتر از 5 بار استفاده کرده. آنهم بصورت اورژانسی که همیشه بعد از مصرف احساس بالا آوردن داشته. از آن به بعد من مجبورم همیشه بلا استثنا از کاندوم استفاده کنم و همین لذت رابطه ی ما را کاهش داده........ راه بهتری هم برای لذت بردن هست؟

10. arash11 نوشته است: بسیار استفاده کردم! پس نتیجه میگیرم بهتر است که اصلا این کار را انجام ندهیم! منظورم رابطه جنسی از مقعد است! والا یادم میاد معلم بینش ما در دوران دبیرستان گفته که خود ارضایی ضرر دارد. همچنین اینکار در قرآن یکی از گناهان کبیره به حساب می آید! یعنی هیچ مشکلی ندارد؟

شما در توصیه هایی که در قسمت روابط جنسی سایت کرده اید گفته اید که باعث جوان ماندن فرد می شود اما من شنیده بودم روابط جنسی زنان را پیر و شکسته می کند. در ضمن شما در واقعه با جواب هایتان اطلاعات اشتباه من را تصحیح می کنید و اطلاعات درست من رو بالا می برید و پیشاپیش متشکرم.

یکی از قضیه های دیگری که نامزد من رو اذیت می کنه قرص های ضد حاملگی است! حتی می تونم به جرات بگویم که این قرص سیستم دفاعی بدنش رو ضعیف! و معده ی او را ضعیف کرده! که باعث شده برای اینکه پشت هم احساس ضعف نکند غذا بخورد و همین در طی 2سال وزن او را از 50 کیلو به 60 کیلو رسانده امنا کلا او از قرص LD  کمتر از 5 بار استفاده کرده. آنهم بصورت اورژانسی که همیشه بعد از مصرف احساس بالا آوردن داشته. از آن به بعد من مجبورم همیشه بلا استثنا از کاندوم استفاده کنم و همین لذت رابطه ی ما را کاهش داده........ راه بهتری هم برای لذت بردن هست؟

سلام،
    این گونه مصرف قرص ضد بارداری ( به صورت اورژانسی آن هم 5 بار در سال ) باعث افزایش وزن نمی شود. در ضمن بروز افزایش وزن در کسانی که به طور مرتب این قرصها را مصرف می کنند هم قطعی نیست و در متون علمی این طور ذکر شده که احتمالا باعث افزایش وزن خواهد شد. در مورد روشهای دیگر هم قبلا به طور کامل صحبت شده و هم مقاله جامعی در قسمت دریافت فایل سایت (اینجا) وجود دارد.

11. سلام دوست عزیز
    رابطه جنسی مقعدی بدون رضایت همسر حرام و با رضایت وی کراهت شدید داره یعنی انجام نشه خیلی بهتره در ثانی باعث بروز بیماریهای عفونی میشه و باعث میشه سلامت شما و همسرتون رو به خطر بیاندازه در ضمن مسائل دیگه ای رو هم میتونه براتون رقم بزنه که شاید براتون ناخوشایند باشه

12. am_trm1 نوشته است: سلام دوست عزیز
    رابطه جنسی مقعدی بدون رضایت همسر حرام و با رضایت وی کراهت شدید داره یعنی انجام نشه خیلی بهتره در ثانی باعث بروز بیماریهای عفونی میشه و باعث میشه سلامت شما و همسرتون رو به خطر بیاندازه در ضمن مسائل دیگه ای رو هم میتونه براتون رقم بزنه که شاید براتون ناخوشایند باشه

خواننده گرامی
    شما  از سایتی علمی  ترکیبی از تهدید دینی و اظهارات علمی (که کاربر مورد نظر شما در بالا با صراحت آن را رد کرد) و نیز ایجاد وحشت (رقم زدن مسایلی دیگر!!) ساخته اید. اجازه دهید سایت علمی بماند.
    فکر میکنم پاسخهای دکتر صادقی در مورد سوال کاربر به حد کافی گویا باشد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید