شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 74 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. bahareparpinbah نوشته است: سلام اقای دکتر
    من سه روز از زمان پریودم می گذره. تست بتا تیتر دادم . منفی بود. زیر 0.1 . ولی علایم بارداری مثل سردرد و... دارم.
    در صورتی که 6روز پیش چند لکه خون دیدم
    با چه آمپولی و راهی میتونم بارداری احتمالی رو کنسل کنم. چون من الان دوماه ازدواج کردم. و به شدت محیط کار الوده ای دارم. الودگی شیمیایی و سرب. میخاستم  حداقل چند ماه از این محیط دور باشم. و قدرت بدنی خوبی هم ندارم
    خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

علائم بارداری مثل سردرد؟ سردرد به هزاران دلیل اتفاق می‌افته و مردها هم بسیار دچار سردرد می‌شن! بنابراین هیچ گونه برداشتی از سردرد در مورد بارداری نمی‌شه کرد!
    علائم بارداری هم به این زودی و سه روز بعد از تأخیر در پریود مشاهده نمی‌شن.
    با جواب آزمایش منفی باردرای منتفیه. در صورتی که هنوز پریود اتفاق نیافتاده، مجدد آزمایش بتا بدید.

2. mnmn11 نوشته است: سلام
    خسته نباشین
    امکانش هست بعد از نزدیکی ک دخول نبوده اب منی با دست ب داخل واژن رفته باشه حاملگی رخ بده؟
    لازمه بگم ک پریود شدن نامنظم بوده و با قرص پریود میشدن.و فردای اونکار پریود شدن و قرص ضد بارداری هم مصرف شده و پریود شدن تقریبا 10 روز طول کشیده.

بله امکانش هست.
    ولی در مورد شما با رخ دادن پریود بارداری منتفیه.

3. naghmeh26 نوشته است: سلام من 30آذربانامزدم رابطه داشتم امامنی داخل واژنم ریخته نشد اما فرداش قرص اورژانسی خوردم زمان پریودم بود وهمون شبش پریود شدم آمادی ماه با گذشت یک هفته از زمان شدنم هنوز نشدم ممکنه باردارباشم؟

اگر بعد از اون پریود رابطه‌ی محافظت نشده‌ای نداشتید قطعاً باردار نیستید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    Nairikaa نوشته است: سلام دوباره
    من امروز تست بتا انجام دادم (٨روز پريودم عقب افتاده )جواب ازمايش اين بود
    Beta_HCG<0.10
    Negative:0_0-1_0
    Positive:more than10
    ميشه بگين يني چي؟
    ممنون

جواب آزمایش به معنی عدم‌بارداریه.

ممنون از جوابتون من الان ١٢روز از پريودم گذشته با اينكه جواب ازمايش منفي بوده پس چرا هنو پريود نشدم؟
    ممنون ميشم اين سوالم جواب بديد

5. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    Nairikaa نوشته است: سلام دوباره
    من امروز تست بتا انجام دادم (٨روز پريودم عقب افتاده )جواب ازمايش اين بود
    Beta_HCG<0.10
    Negative:0_0-1_0
    Positive:more than10
    ميشه بگين يني چي؟
    ممنون

جواب آزمایش به معنی عدم‌بارداریه.

ممنون از جوابتون من الان ١٢روز از پريودم گذشته با اينكه جواب ازمايش منفي بوده پس چرا هنو پريود نشدم؟
    ممنون ميشم اين سوالم جواب بديد

6. سلام.من با یه خانمی بزرگتر از خودم واسه یه مدت ازدواج کردم
    دفعه ی اولی که رابطه جنسی داشتیم خیلی اصرار داشت بدون کاندوم باشه.قبلش من ارضا شده بودم و آلتم رو کاملا شستم و ادرار هم کردم که چیزی نمونده باشه و چن لحظه بیشتر آمیزش نداشتیم و در طول این چند لحظه و حتی چندین دقیقه بعد انزال صورت نگرفت.این خانم ۶ روز پیش پریود شد و دوره ی پریودش هم ۳۵-۴۰ روز هست و ۳۴ سالشه.میخوام بدونم احتمال بارداری چقدر هست و اگر باردار شده باشه چجور بفهمم (میدونم اگه شده باشه پنهان میکنه) و تا چند وقت از لحاظ شرعی و قانونی میشه سقط جنین کرد؟ینی روح در چه زمانی به جنین میپیونده؟با تشکر فراوان.

7. من در مورد احتمال بارداری سوال داشتم.
    من سه روز بعد از اتمام دوره پریود با نامزدم رابطه داشتم.مایع منی داخل مقعد ریخته شد .به این صورت که اطراف مقعد روغن زیتون بود و بعد از ریخته شدن با دستمال کاغذی جلوش گرفته شده بود که تا سرویس بهداشتی نشت نکنه .و نشت نکرد .تا اینکه بعد از برداشتن دستمال مجزا هم اطراف واژن شسته شد هم خود مقعد و یک بار با صابون  مایع به صورت کلی شسته شد یعتی همون دستی که واژن رو کفی کرده مقعد رو هم همون لحظه کفی کرده و بعد یک بار با شامپو به همین صورت شسته شده.
    ترس از دستی بود که به صورت کلی هم مقعد رو شست هم واژن و جدا جدا اینکارو انجام نداد.به همین خاطر قرص اچ دی دو عدد خورده شد و 12 ساعت بعد هم 2 عدد خورده شد بدون استفراغ.و در ضمن اورگاسم هم انجام شد بعد از اون رابطه و در همون روز .و اگه روز تخمک گزاری روز 14 باشه نزدیکی روز 11 اتفاق افتاده.و وجود پرده هایمنه نوع ارتجاعی و تا به حال دخول انجام نشده
    .الان روز هشتمی هست که دوز قرص اورژانسی مصرف شده و پریود صورت نگرفته
    چقدر احتمال بارداری وجود داره؟ضمن اینکه قبلا هم چند ماه پیش قرص اورژانسی خورده شد و 11 روز بعد از مصرف اورژانسی پریود صورت گرفت.
    لطفا خیلی با دقت راهنماییم کنید ممنون

8. سلام خسته نباشید....
    من چهارده دی پریود شدم و بیست دی تموم شد، سی دی با دوستم رابطه داشتم، از کاندوم استفاده کرد اما موقع پیشاب از کاندوم استفاده نکردیم، بعد از استفاده از کاندوم هم از پشت (لای باسن پایین مقعد)اون هم فقط در حد یک دقیقه رابطه داشتیم چون خیلی زود ارضا شد، بعدش من از روش اورژانسی استفاده نکردم گفتم آخه چ طور میخواد حاملگی با این شرایط اتفاق بیفته اما از اون روز همش استرس دارم،نمیتونم تا چهاردهم ک پریودمه صبر کنم همش گریه میکنم همش استرس دارم، همش حس میکنم اگه لباس زیرم به پیشاب آلوده بود و من پوشیدم چی؟ اگه کاندوم پاره بود چی؟ اگه نوع کاندوم.....
    نمیدونم، میدونم سوال هام خیلی احمقانه اس، اما دست خودم نیست، دارم از استرس می میرم، لطفا بگید احتمال حاملگی با کاندوم و بدون دخول چ قدره؟ ؟اگه پیشاب روی لباسم بوده باشه و بعد من پوشیده باشم اما سریع خودمو شسته باشم چی؟؟؟ امکان حاملگی برای من با این شرایط وجود داره؟

9. raha13670 نوشته است: من در مورد احتمال بارداری سوال داشتم.
    من سه روز بعد از اتمام دوره پریود با نامزدم رابطه داشتم.مایع منی داخل مقعد ریخته شد .به این صورت که اطراف مقعد روغن زیتون بود و بعد از ریخته شدن با دستمال کاغذی جلوش گرفته شده بود که تا سرویس بهداشتی نشت نکنه .و نشت نکرد .تا اینکه بعد از برداشتن دستمال مجزا هم اطراف واژن شسته شد هم خود مقعد و یک بار با صابون  مایع به صورت کلی شسته شد یعتی همون دستی که واژن رو کفی کرده مقعد رو هم همون لحظه کفی کرده و بعد یک بار با شامپو به همین صورت شسته شده.
    ترس از دستی بود که به صورت کلی هم مقعد رو شست هم واژن و جدا جدا اینکارو انجام نداد.به همین خاطر قرص اچ دی دو عدد خورده شد و 12 ساعت بعد هم 2 عدد خورده شد بدون استفراغ.و در ضمن اورگاسم هم انجام شد بعد از اون رابطه و در همون روز .و اگه روز تخمک گزاری روز 14 باشه نزدیکی روز 11 اتفاق افتاده.و وجود پرده هایمنه نوع ارتجاعی و تا به حال دخول انجام نشده
    چقدر احتمال بارداری وجود داره؟ضمن اینکه قبلا هم چند ماه پیش قرص اورژانسی خورده شد و 11 روز بعد از مصرف اورژانسی پریود صورت گرفت.

سلام
    با توجه به نوع رابطه شما و مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه

10. badomak نوشته است:
    raha13670 نوشته است: من در مورد احتمال بارداری سوال داشتم.

سلام
    با توجه به نوع رابطه شما و مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه

من هنوز بعد از گذشت 10 روز از مصرف قرص اورژانسی مریود نشدم و به شدت استرس دارم.هفته آینده عمل جراحی معده در پیش دارم میخواستم بدونم اگر تا اونروز پریود اتفاق نیوفته میشه احتمال بارداری در نظر گرفت؟و اگر به فرض بارداری هم باشه آزمایشات معنول قبل از عمل ممکنه این بارداری رو تشخیص بده؟سریع جواب بدبن لطفا

11. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون.من دارای پریودی نا منظم هستم
    من 16 دی یک رابطه مشکوک داشتم که هنگام انزال مایع منی جای دیگر ریخته شد  اما بازم شک داشتم.روز 30 بهمن یعنی روز چهاردهم بعد رابطه بی بی چک زدم اول صبح که جواب منفی بود روز 5 بهمن یعنی بیست روز بعد رابطه دوباره بی بی چک زدم با یه مارک دیگه باز هم منفی بود در تاریخ 7 بهمن هم پریود شدم که چهار روز اول خونریزی  که سه روزش خونریزی خیلی شدید بود و روز پنجم تا هفتم هم لک بینی داشتم
    ایا امکان داره باردار باشم؟نیازی به ازمایش خون هست؟
    لطفا سریع جواب بدید نگرانم.

12. سلام خسته نباشید
    من با نامزدم۲۴-۲۳ روز پیش رابطه جنسی دهانی داشتیم و هیچ دخولی انجام نشد فقط تنها نگرانیمون اینه که دست من به التم برخورد کرد که اغشته به پیشاب -نه منی-بود و بعداز اون دستم به الت خانومم برخورد داشت و هیچ دخولی حتی با انگشتم انجام ندادم و فقط بر.روی الت دست زدم
    کلا  پریود های نامنظمی داره ولی تو چند ماه اخیر ۳۰-۳۴ روز پریود میشد حتی قبلا میگه سابقه دوره ۴۶ روزه ام داشته
    الان روز ۳۵ امه ولی پریود نمیشه
    درد هایی ام مث درد پریود داره که شدید میشه گاهی اوقات ولی گاهی اوقاتم کلا قطع میشه هیچ حالت تهوعی یا اسهال نداره فقط کمی یبوست داره که از قبلم داشت هر از گاهی
    خیلی استرس داره و من هرکاری میکنم که نداشته باشه نمیتونم
    میگه یبوست دارم علائم حاملگیه ازین میترسه و اینکه درد های شبیه پریود ک میگن از علائم حاملگیه
    من خودمم خیلی استرس گرفتم دیگه
    لطفا زودتر جوابمو بدین چون حیلی نگرانه و اگ لطف کنید به ایمیلم بفرستین ممنون میشم
    توروخدا راهنماییم کنیین چون ما اصن تجربه نداریم و به خانواده هامونم نمتونیم بگیم چیزی اگ چیزی باشه باید چکار کنیم
    خواهشا راهنمایی کنین اصلا حال همسرم و خودم خوب نیس

13. سلام
    اگر عمل‌ دخول برای اولین بار بدون استفاده از کاندوم انجام شود و در هنگام انزال، مایع منی روی شکم یا کمر زن ریخته شود آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ چرا؟

14. با سلام
    من با نامزدم تماس جنسی داشتیم سه روز اپیش البته سطحی بدون دخول و رابطه جنسی مقعدی
    حدس میزنم ک در دوران تخمک گذاری من بود (13روز بعد از شروع پریودم)
    هنگام تماس التهای تناسلیمون نامزدم کاندوم داشت فقط مالیدیم بهم
    و شااااید قبل از رابطه جنسی مقعدیمون  مایعات شفاف قبل از انزال با دهانه واژنم در تماس بوده باشه.رابطه جنسی مقعدی بدون کاندوم بوده
    و هنگام رابطه جنسی مقعدی هم اصلا منی روی دهانه واژنم نریخت و حتی درون مقعدم.قبل از انزال الت بیرون کشیده شد
    و من 12ساعت بعد از این رابطه دو قرص ال دی خوردم_4تا در دسترس نبود_24ساعت بعد از رابطه دو قرص اچ دی و 12ساعت بعد هم دو قرص اچ دی خوردم
    ولی استرس دارم ک نکنه پیشاب اگر تماس داشته با دهانه واژنم باعث حاملگی بشه.عایا این امکان وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید.استرس دارم

15. سلام خواهش میکنم جوابمو بدینننننننن

ایا امکان بارداری در شرایطی که مرد لباس به تن داشته باشه و احساس خیس شدن کنه و دستش به لباس (شلوار خودش) بخوره و بعد به الت زن بزنه وجود داره؟؟؟؟؟

توروخدا جواب بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 74 از 126
رفتن به صفحه :    ... 74 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید