شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 73 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. واقعا کسی نیست جواب منو بده!!!!تا دیر نشده لطفا جواب بدید!!!الان 3 روزه تست تخمک کذاری استفاده میکنیم و منفیه....آیا با وجود این باز هم امکان بارداری هست.

2. saman68h نوشته است: سلام
    من با نانزدم ماه پیش آخرای دوره و قبل از شروع پریودشون رابطه محافظت نشده داشتم،واسه همین از قرص ضد بارداری استفاده کردن...تاریخ 18 دی پریود شدن و تا 22 ادامه داشت...دیروز 1 بهمن هم یه رابطه محافظت نشده داشتیم،،تست تخمک گذاری استفاده کردن و جواب منفی بود...با توجه به اینکه پریودشون منظمه تقریبا و حدود 10 روز از آخرین روز پریودشون گذشته و اینکه تست تخمک گذاری هم جوابش منفی بود،بازهم نیازه از قرص اورژانسی استفاده کنن؟؟؟چقد میشه به این تستها اعتماد کرد!!!؟؟اگر خطرناک بوده لطف کنید راهنمایی کنید..متشکر

سلام
    اگر روش استفاده از قرص ها صحیح بوده باشه امکان بارداری منتفیه  تاخیر هم به خاطر به هم خوردن هورمون هاست
    تست های تخمک گذاری هم همیشه با خطا همراه است .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوباره
    من امروز تست بتا انجام دادم (٨روز پريودم عقب افتاده )جواب ازمايش اين بود
    Beta_HCG<0.10
    Negative:0_0-1_0
    Positive:more than10
    ميشه بگين يني چي؟
    ممنون

4. parsaov نوشته است: با سلام
    من كاربر جديد هستم و خيلي خوشحال ممنون ميشم سريع تر به سوالم پاسخ بدهيد ، زيرا خيلي استرس داريم
    من و با دوسدختر خودم وقتي كه ١٧ روز از پريودش ميگذشت باهم رابطه جنسي داشتيم
    بطوريكه آلت بنده به صورت ٣٠ ثانيه به روي آلت ايشون ماليده شد ، اما هيچگونه دخول و ارضايي صورت نگرفت و حس كرد پيشاب من به رويه آلت ايشون ماليده شد فقط اما يك دكتري به ما حواب داده كه اصلا احتمالا پيشاب نبوده چون پيشاب دقيقا قبل از ارضا خارج ميشه اما برايه من قبل ارضا نبوده و ايشون گفتن فقط ترشح بوده كه اسلا دارايه اسپرم نيس درسته آيا !؟ اگه پيشاب باشه  آيا امكان بارداري هست !؟
    ممنون ميشم سريع جواب بديد

ايشون باكره هستند !

لطفاااااا اگه ميشه به سوالمون جواب بديد خيلي استرس دارييم خيلي
    در ضمن ايشون الان درد سينه هم احساس ميكنند چند روزيه و ٤ دي پريود شدن و معمولا سيكل ٣٠-٣٢ روزه دارند و امروز
    مقداري زعفرون همراه با چايي خوردند
    اما هنوز پريود نشدن و خيلي استرس دارن

5. kaveh000kaveh نوشته است:
    saman68h نوشته است: سلام
    من با نانزدم ماه پیش آخرای دوره و قبل از شروع پریودشون رابطه محافظت نشده داشتم،واسه همین از قرص ضد بارداری استفاده کردن...تاریخ 18 دی پریود شدن و تا 22 ادامه داشت...دیروز 1 بهمن هم یه رابطه محافظت نشده داشتیم،،تست تخمک گذاری استفاده کردن و جواب منفی بود...با توجه به اینکه پریودشون منظمه تقریبا و حدود 10 روز از آخرین روز پریودشون گذشته و اینکه تست تخمک گذاری هم جوابش منفی بود،بازهم نیازه از قرص اورژانسی استفاده کنن؟؟؟چقد میشه به این تستها اعتماد کرد!!!؟؟اگر خطرناک بوده لطف کنید راهنمایی کنید..متشکر

سلام
    اگر روش استفاده از قرص ها صحیح بوده باشه امکان بارداری منتفیه  تاخیر هم به خاطر به هم خوردن هورمون هاست

مرسی از جوابتون
    ..

بعد از خوردن قرص  22 دی ماه بود که پریود شدن....ایشون دورشون 30 روزه هست......ما بعد از پریود شدن ایشون باز هم رابطه محافظت نشده داشتیم روز 1 بهمن یعنی 8 روز بعد از آخرین پریودشون.....از 1 بهمن هم هرروز تست تخمک گذاری استفاده کردن ولی تو این چند روز کاملا جواب منفی بوده.....سوال اصلی من اینجاست: که آیا تو دوره 30 روزه و در روز 8 امکان بارداری وجود داره در صورتی که تست تخمک گذاری هم 3 روز پشت هم جواب منفی رو داده؟؟؟؟

6. سلام اقای دکتر
    من سه روز از زمان پریودم می گذره. تست بتا تیتر دادم . منفی بود. زیر 0.1 . ولی علایم بارداری مثل سردرد و... دارم.
    در صورتی که 6روز پیش چند لکه خون دیدم
    با چه آمپولی و راهی میتونم بارداری احتمالی رو کنسل کنم. چون من الان دوماه ازدواج کردم. و به شدت محیط کار الوده ای دارم. الودگی شیمیایی و سرب. میخاستم  حداقل چند ماه از این محیط دور باشم. و قدرت بدنی خوبی هم ندارم
    خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

7. adel123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    adel123 نوشته است: سلام من و نامزدم یک روز بعد قائدگیش رابطه داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم (در تمام مدت) آب منی تو کاندوم ریخته شد. بعد از گذشت 3 هفته روز شنبه درد پریودی داشت اما پریود نشد و تا 5شنبه نشده.  در طول این چند هفته اشتهاش کم شده و گاهی حالت تهوع داره ولی مسئله اینهکه همیشه به خاطر امتحاناتش و استرس اینطوری میشد. درد سینه هم داره ولی نه به نوعی مثل حساس شدن سینه هست. کل سینه درد میکنه به طوری که انگار تحت فشار بوده اند. ایشون اصلا قائدگی منظمی نداشتند و همچنین این چند روزه خیلی تحت استرس بودند بسیار زیاد! حال آیا این علائم نشانه ی بارداری هستند؟ و اینکه آیا استرس میتواند پریود را تغییر دهد و تاخیر بیندازد؟

1 - آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟بسیار نامنظم!
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟بین 3 هفته تا 4 هفته بوده

امکان بارداری وجود نداره.
    علائم احتمالاً به نزدیک بودن پریود مربوط بوده و ناشی از استرس هم هستن.
    استرس به شدت می‌تونه زمان پریود رو تغییر بده.

بعد از گذشت ٣ هفته كه نامزدم پريود نشد يعني فقط اون درد رو يك روز داشت هفته ي بعدش يك رابطه بدون كاندوم داشتيم كه بعد از اون از قرص اچ دي استفاده كرد (اورژانسي)، و الان درد شديدي داره و كمر درد (همانند پريودي) و يك روز از درد ها گذشته اما هنوز پريود نشده.
    ايا بايد نگران شويم؟

8. ببخشید من جوابمو کامل نگرفتم

تخمک گذاری تو دوره ی تقریبا 30 روزه و به صورت منظم با یکی دو روز اینور اونور،ممکنه در روز 8 اتفاق بیوفته با این نکته که تست تخمک گذاری هم جوابش  از روز 8 تا روز 12 هرروز منفی بوده باشه؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. saman68h نوشته است: ببخشید من جوابمو کامل نگرفتم

تخمک گذاری تو دوره ی تقریبا 30 روزه و به صورت منظم با یکی دو روز اینور اونور،ممکنه در روز 8 ابعد از اتمام آخرین پریود تفاق بیوفته با این نکته که تست تخمک گذاری هم جوابش  از روز 8 تا روز 12 هرروز منفی بوده باشه؟؟؟

10. سلام
    خسته نباشین
    امکانش هست بعد از نزدیکی ک دخول نبوده اب منی با دست ب داخل واژن رفته باشه حاملگی رخ بده؟
    لازمه بگم ک پریود شدن نامنظم بوده و با قرص پریود میشدن.و فردای اونکار پریود شدن و قرص ضد بارداری هم مصرف شده و پریود شدن تقریبا 10 روز طول کشیده.

11. سلام من 30آذربانامزدم رابطه داشتم امامنی داخل واژنم ریخته نشد اما فرداش قرص اورژانسی خوردم زمان پریودم بود وهمون شبش پریود شدم آمادی ماه با گذشت یک هفته از زمان شدنم هنوز نشدم ممکنه باردارباشم؟

12. adel123 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    adel123 نوشته است: سلام من و نامزدم یک روز بعد قائدگیش رابطه داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم (در تمام مدت) آب منی تو کاندوم ریخته شد. بعد از گذشت 3 هفته روز شنبه درد پریودی داشت اما پریود نشد و تا 5شنبه نشده.  در طول این چند هفته اشتهاش کم شده و گاهی حالت تهوع داره ولی مسئله اینهکه همیشه به خاطر امتحاناتش و استرس اینطوری میشد. درد سینه هم داره ولی نه به نوعی مثل حساس شدن سینه هست. کل سینه درد میکنه به طوری که انگار تحت فشار بوده اند. ایشون اصلا قائدگی منظمی نداشتند و همچنین این چند روزه خیلی تحت استرس بودند بسیار زیاد! حال آیا این علائم نشانه ی بارداری هستند؟ و اینکه آیا استرس میتواند پریود را تغییر دهد و تاخیر بیندازد؟

1 - آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟بسیار نامنظم!
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟بین 3 هفته تا 4 هفته بوده

امکان بارداری وجود نداره.
    علائم احتمالاً به نزدیک بودن پریود مربوط بوده و ناشی از استرس هم هستن.
    استرس به شدت می‌تونه زمان پریود رو تغییر بده.

بعد از گذشت ٣ هفته كه نامزدم پريود نشد يعني فقط اون درد رو يك روز داشت هفته ي بعدش يك رابطه بدون كاندوم داشتيم كه بعد از اون از قرص اچ دي استفاده كرد (اورژانسي)، و الان درد شديدي داره و كمر درد (همانند پريودي) و يك روز از درد ها گذشته اما هنوز پريود نشده.
    ايا بايد نگران شويم؟

خیر اگر روش اورژانسی رو به درستی انجام داده باشید جای نگرانی نیست.

13. Nairikaa نوشته است: سلام دوباره
    من امروز تست بتا انجام دادم (٨روز پريودم عقب افتاده )جواب ازمايش اين بود
    Beta_HCG<0.10
    Negative:0_0-1_0
    Positive:more than10
    ميشه بگين يني چي؟
    ممنون

جواب آزمایش به معنی عدم‌بارداریه.

14. parsaov نوشته است:
    parsaov نوشته است: با سلام
    من كاربر جديد هستم و خيلي خوشحال ممنون ميشم سريع تر به سوالم پاسخ بدهيد ، زيرا خيلي استرس داريم
    من و با دوسدختر خودم وقتي كه ١٧ روز از پريودش ميگذشت باهم رابطه جنسي داشتيم
    بطوريكه آلت بنده به صورت ٣٠ ثانيه به روي آلت ايشون ماليده شد ، اما هيچگونه دخول و ارضايي صورت نگرفت و حس كرد پيشاب من به رويه آلت ايشون ماليده شد فقط اما يك دكتري به ما حواب داده كه اصلا احتمالا پيشاب نبوده چون پيشاب دقيقا قبل از ارضا خارج ميشه اما برايه من قبل ارضا نبوده و ايشون گفتن فقط ترشح بوده كه اسلا دارايه اسپرم نيس درسته آيا !؟ اگه پيشاب باشه  آيا امكان بارداري هست !؟
    ممنون ميشم سريع جواب بديد

ايشون باكره هستند !

لطفاااااا اگه ميشه به سوالمون جواب بديد خيلي استرس دارييم خيلي
    در ضمن ايشون الان درد سينه هم احساس ميكنند چند روزيه و ٤ دي پريود شدن و معمولا سيكل ٣٠-٣٢ روزه دارند و امروز
    مقداري زعفرون همراه با چايي خوردند
    اما هنوز پريود نشدن و خيلي استرس دارن

مایع قبل از منی در صورتی می‌تونه محتوی اسپرم باشه که بعد از آخرین انزال ادراری انجام نشده باشه و به این شکل مقداری از منی در مجرای آلت تناسلی باقی مونده باشه.
    نگران نباشید. علائم مربوط به نزدیک شدن پریوده و احتمال بارداری نزدیک به صفره.

15. saman68h نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:
    saman68h نوشته است: سلام

سلام

مرسی از جوابتون
    ..

بعد از خوردن قرص  22 دی ماه بود که پریود شدن....ایشون دورشون 30 روزه هست......ما بعد از پریود شدن ایشون باز هم رابطه محافظت نشده داشتیم روز 1 بهمن یعنی 8 روز بعد از آخرین پریودشون.....از 1 بهمن هم هرروز تست تخمک گذاری استفاده کردن ولی تو این چند روز کاملا جواب منفی بوده.....سوال اصلی من اینجاست: که آیا تو دوره 30 روزه و در روز 8 امکان بارداری وجود داره در صورتی که تست تخمک گذاری هم 3 روز پشت هم جواب منفی رو داده؟؟؟؟

احتمال بسیار بسیار پایینه ولی صفر نیست. تست تخمک‌گذاری به هر حال میزانی خطا داره. ولی با توجه به زمان رابطه بسیار بعید به نظر می‌رسه امکان بارداری وجود داشته باشه.
    بهتره همیشه روابط محافظت‌شده داشته باشید تا دچار این نگرانی‌ها نشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 73 از 126
رفتن به صفحه :    ... 73 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید