شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 72 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Taranomebaranii نوشته است: سلام من همونم که چند روز پیش جوابمو داده بودین اما چون استرس داشتم قبل از جواب شما دوباره از روش لنوجسترول استفاده کردم. ( دوتا با هم  .)یعنی دوبار تو یک ماه از روش اوراژنسی استفاده کردم  حالا چی مشه؟
    میشه  توضیح بدید چی میشه ؟!

سلام
    مصرف قرص مجدد کاملا بیجا و اشتباه بوده...هر سیکل فقط یک مرتبه مجازید از روش اورژانسی استفاده کنید...در غیر اینصورت ممکنه نتیجه عکس بهتون بده و باعث حاملگی بشه.
    در مورد رابطه شما اصلا نیازی به روش اورزانسی نبوده چه برسه به دو بار...دوست عزیز با این کار فقط بطور وحشتناکی هورمون اضافی به بدنت وارد کردی و باید منتظر عوارضش هم باشی که مهمترینش اختلال و به تعویق افتادن پریود در چندین سیکل آینده هست.
    لطفا اطلاعاتتون را در این زمینه ارتقا بدید و تا اونجایی که واقعا لازم و ضروری نیست از این قرصها استفاده نکنید.

2. Kimia92 نوشته است:
    سلام،

من روز ۵ ام دوره ی پریودیم که البته خون ریزیم تا روز ۴ ام تموم شده بود.با همسرم نزدیکی داشتم، از وسیله ای برای جلوگیری استفاده نکرده بودیم،مایع منی هم تا جایی که امکانش بود به داخل ریخته نشد،

و من دو روز بعد حس دل درد تخمک گذاری رو داشتم یعنی روز ۷ دوره پریودی،

**؟این درد میتونه واقعا تخمک گذاری باشه؟

و مجددا دو روز بعد که میشه روز ۹ از اولین روز قاعدگی با همسرم نزدیکی داشتم باز هم بدون جلوگیری،

*؟*ایا امکان بارداری دارم؟

تا ۱۶ روز بعد اخرین نزدیکی بی بی چک منفی بوده،

از علائمی که ذکر شده هم کمی نفخ دارم و گاها دل درد سمت تخمدان هام و گاهی ترشحات شیری رنگ، هنوز پریودم عقب نیفتاده،

*؟*ایا همه افرادی که باردار میشن لکه بینی حتما دارن؟

اما خیلی نگرانم،

سلام
    روز پنجم و نهم سیکل از روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب نمیشه...اون درد ممکنه هر علتی داشته باشه...اگر سیکل نامنظم دارید ممکنه یکی از علتهاش تخمک گذاری باشه که احتمالش خیلی ضعیفه در غیر اینصورت ممکنه اسپاسم عضلات یا دردی مربوط به لگن بوده باشه.
    اگر تا 16 روز بعد بیبی چک منفی بوده پس احتمال عدم بارداری خیلی زیاده.
    هر گردی گردو نیست...پس هر دردی را به حاملگی نسبت ندید...ترشحات اگه بودار یا رنگی و همراه با خارش باشند خبر از عفونت یا قارچ میدند که باید زودتر درمان بشه.
    تقریبا 90 درصد خانمها در پروسه حاملگی با خونریزی یا لکه بینی ناشی از لانه گزینی مواجه میشند.

3. سلام خسته نباشید.
    من اخرین نزدیکیم ۵ دی بود و پریود ماه قبلمم ۲۲ اذر شروعش بود.هر ماه هم سر موعد مشخصی پریود نمیشم معمولا دوروز اینور اونور میشه.این ماه هنوز پریود نشدم و الان اگر ۲۲ میخواست پریود بشم هشت روز عقب افتاده و اگر بیستم میخواستم پریود بشم ده روز عقب افتاده.تو این مدت عقب افتادن پریودم سه بار بیبی چک گذاشتم که منفی بپدن و امروز که سی دی هست ازمایش خون دادم و منفی بود‌.
    سوالم اینه که مطمین باشم باردار نیستم؟؟؟؟؟.

4. Ms_negaaar نوشته است: سلام خسته نباشید.
    من اخرین نزدیکیم ۵ دی بود و پریود ماه قبلمم ۲۲ اذر شروعش بود.هر ماه هم سر موعد مشخصی پریود نمیشم معمولا دوروز اینور اونور میشه.این ماه هنوز پریود نشدم و الان اگر ۲۲ میخواست پریود بشم هشت روز عقب افتاده و اگر بیستم میخواستم پریود بشم ده روز عقب افتاده.تو این مدت عقب افتادن پریودم سه بار بیبی چک گذاشتم که منفی بپدن و امروز که سی دی هست ازمایش خون دادم و منفی بود‌.
    سوالم اینه که مطمین باشم باردار نیستم؟؟؟؟؟.

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید

5. سلام
    من با نانزدم ماه پیش آخرای دوره و قبل از شروع پریودشون رابطه محافظت نشده داشتم،واسه همین از قرص ضد بارداری استفاده کردن...تاریخ 18 دی پریود شدن و تا 22 ادامه داشت...دیروز 1 بهمن هم یه رابطه محافظت نشده داشتیم،،تست تخمک گذاری استفاده کردن و جواب منفی بود...با توجه به اینکه پریودشون منظمه تقریبا و حدود 10 روز از آخرین روز پریودشون گذشته و اینکه تست تخمک گذاری هم جوابش منفی بود،بازهم نیازه از قرص اورژانسی استفاده کنن؟؟؟چقد میشه به این تستها اعتماد کرد!!!؟؟اگر خطرناک بوده لطف کنید راهنمایی کنید..متشکر

6. Nairikaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشيد
    من ٢٦اذر ماه پريود شدم و بعد از ان چندين بار رابطه با نامزدم داشتم ك چند بار اون محافظا شده و خند بار اون محافظا نشده بود و اب مني قبل از امدن خارج ميكرد
    ولي با اين حال فردا ٧روز ميشه ك پريوديم عقب افتاده و از ديشب احساس دل پيچيم دارم
    اين حالت ها يني من باردارم؟؟؟
    ممنون ميشم جواب بديد

7. سلام.خسته نباشید. من هفته ی قبل با نامزدم رابطه داشتم و  سه مرتبه آب منی داخل واژن تخلیه شد .من بعد از  پنج ساعت 2 عدد قرص HD و 12 ساعت بعدش 2 عدد دیگه رو مصرف کردم . سیکل پریودم منظم هست و ماه قبل 6 دی پریود شدم. من هفته قبل 29 دی بعد از رابطه قرص استفاده کردم و الان بعد از 4 یا 5 روز فقط لکه بینی دارم . دفه های قبل ازین روش استفاده میکردم و پریود میشدم ولی الان 2 روز فقط لکه بینی دارم ... لطفا راهنمایی کنید .. احتمال بارداری در من وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوردن عرق رازیانه به پریود شدن کمک میکنه ؟؟؟؟؟؟؟

8. Nairikaa نوشته است: سلام خسته نباشيد
    من ٢٦اذر ماه پريود شدم و بعد از ان چندين بار رابطه با نامزدم داشتم ك چند بار اون محافظا شده و خند بار اون محافظا نشده بود و اب مني قبل از امدن خارج ميكرد
    ولي با اين حال فردا ٧روز ميشه ك پريوديم عقب افتاده و از ديشب احساس دل پيچيم دارم
    اين حالت ها يني من باردارم؟؟؟
    ممنون ميشم جواب بديد

بهتر تست خون بتا بدید تا خیالتون راحت بشه

9. sooziii85 نوشته است: سلام.خسته نباشید. من هفته ی قبل با نامزدم رابطه داشتم و  سه مرتبه آب منی داخل واژن تخلیه شد .من بعد از  پنج ساعت 2 عدد قرص HD و 12 ساعت بعدش 2 عدد دیگه رو مصرف کردم . سیکل پریودم منظم هست و ماه قبل 6 دی پریود شدم. من هفته قبل 29 دی بعد از رابطه قرص استفاده کردم و الان بعد از 4 یا 5 روز فقط لکه بینی دارم . دفه های قبل ازین روش استفاده میکردم و پریود میشدم ولی الان 2 روز فقط لکه بینی دارم ... لطفا راهنمایی کنید .. احتمال بارداری در من وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوردن عرق رازیانه به پریود شدن کمک میکنه ؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    سوالتون دقیق نیست ولی بهتره تست بتا بدین

10. قاعدگی منظم دارم.  طول دوره 28 روز است. دوره خونریزی 7 روز است. - آخرین بار 6-10-1394 خونریزی من شروع شد. - در تاریخ 29-10-94 یک رابطه جنسی داشتم و در مدت 2 ساعت 3 مرتبه آب منی داخل واژن تخلیه شد . - رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن تخلیه شد . 5 ساعت بعد از رابطه از روش صحیح اورژانسی استفاده کردم ...
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

11. 4-10-94 باید پریود بشم که تا امروز فقط لکه بینی دارم ..خیلی استرس دارم ..لطفا راهنماییم کنییییییییییییییییییییییید

12. پسلام من با نانزدم ماه پیش آخرای دوره و قبل از شروع پریودشون رابطه محافظت نشده داشتم،واسه همین از قرص ضد بارداری استفاده کردن...تاریخ 18 دی پریود شدن و تا 22 ادامه داشت...دیروز 1 بهمن هم یه رابطه محافظت نشده داشتیم،،تست تخمک گذاری استفاده کردن و جواب منفی بود...با توجه به اینکه پریودشون منظمه تقریبا و حدود 10 روز از آخرین روز پریودشون گذشته و اینکه تست تخمک گذاری هم جوابش منفی بود،بازهم نیازه از قرص اورژانسی استفاده کنن؟؟؟چقد میشه به این تستها اعتماد کرد!!!؟؟اگر خطرناک بوده لطف کنید راهنمایی کنید..متشکرم
    لطفا سریعا راهنماییم کنید

13. sooziii85 نوشته است: سلام.خسته نباشید. من هفته ی قبل با نامزدم رابطه داشتم و  سه مرتبه آب منی داخل واژن تخلیه شد .من بعد از  پنج ساعت 2 عدد قرص HD و 12 ساعت بعدش 2 عدد دیگه رو مصرف کردم . سیکل پریودم منظم هست و ماه قبل 6 دی پریود شدم. من هفته قبل 29 دی بعد از رابطه قرص استفاده کردم و الان بعد از 4 یا 5 روز فقط لکه بینی دارم . دفه های قبل ازین روش استفاده میکردم و پریود میشدم ولی الان 2 روز فقط لکه بینی دارم ... لطفا راهنمایی کنید .. احتمال بارداری در من وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوردن عرق رازیانه به پریود شدن کمک میکنه ؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    دوست عزیز احتمال بارداری وجود ندارد .
    تاخیر به وجود آمده به خاطر به هم خوردن توازن هورمونی شماست ظرف چند روز آینده پریود میشوید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. با سلام و ممنون از سایت خوبتون
    آیا امکان بارداری در دو روز بعد از تموم شدن آخرین دوره ی قاعدگی با دست آغشته به پیشاب و تماس با آلت وجود داره؟ (رابطه کاملا سطحی بود و هیچ ارتباط مستقیمی و دخولی صورت نگرفت)
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

15. Tina_archi نوشته است: با سلام و ممنون از سایت خوبتون
    آیا امکان بارداری در دو روز بعد از تموم شدن آخرین دوره ی قاعدگی با دست آغشته به پیشاب و تماس با آلت وجود داره؟ (رابطه کاملا سطحی بود و هیچ ارتباط مستقیمی و دخولی صورت نگرفت)
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

سلام
    دوست عزیز خیر نگران نباشید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 72 از 126
رفتن به صفحه :    ... 72 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید