شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 71 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. shecary نوشته است: سلام
    من به وسیله ی کاندوم از بارداری جلوگیری می کردم. دو روز قبل از پریودم  سونوگرافی داخلی انجام دادم پزشک گفت ضخامت اندومترم 19 می باشد و مشگوک به بارداری شد آزمایش بتا انجام دادم که 1.85 بود و منفی .حالا شش روز از پریودی ام گذشته آیا ممکن است باردار باشم؟چه کنم؟آزمایش بدم دوباره؟
    بی بی چک مطمینه؟ منفی نشان میده؟

سلام دوستان، آقای دکتر که جواب من را ندادند ولی گفتم شاید بعضی دوستان مشکل منا پیدا کنند، من مریض شدم و  حامله نبودم
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من با همسرم در روزه 4قاعدگی نزدیکی داشتم و اب منی داخل ریخته شد اما بعدش کمی لخته ی خون خارج شد من به مدت نیم ساعت بعدش 4تا قرص ld خوردم و 13 ساعت بعدش استفراغ کردم و دوباره روز پنجمم 2تا دیگه ld خوردم روزه 6و7 قاعدگی خونریزی نداشتم اما از روز هشتمم خونریزیم شروع شد و تا الان که روزه دهم هست خونریزی دارم اما درد ندارم .میخواستم بدونم ایا امکان حاملگی هست؟این خونریزی دوباره ی من دلیلش چی هست؟(دوره پریوده من 28روزه و گاهی 30روزه است و همیشه تا هفت روز خونریزی داشتم)
    لطفا جواب منو بدید خیلی نگرانم

3. سلام

34 سال سن دارم.قبلا دوره پریود منظمی داشتم در حال حاضر به دلیل استفاده کردن قرصهای جلوگیری دوره پریود نامنظمی دارم به این صورت که گاهی 1 هفته جلو یا عقب می افته یا در یک دوره دو بار پریود میشم.مثلا 3 دی پریود شده بودم کامل 7 روز پریود بودم و باید دوره پریوده بعدی بهمن اتفاق بیفته ولی 22 دی اتفاق افتاد.در طی این زمان هم قرص اچ دی به صورت اورژانسی استفاده کردم.سوال و ترس من از اینه که اونروزی که متوجه خون کم شدم و پریود شده بودم رابطه جنسی داشتم البته با کاندوم و بعد از اونروز مثل همیشه نیست پریودم و خیلی کم هست گاهی هیچ حتی قهوه ای هم نیست.طبق تقویم تخمک گذاری 3 دی که پریود بودم دوره 28 روزی وقتی بود که رابطه جنسی داشتم و قرص اورژانسی به همین خاطر استفاده کردم و در دوره 35 روزی میشد 22 دی که از کاندوم استفاده کردم.ولی نگرانم که چرا پریودم با همیشه متفاوته و اینقدر کم و هیچ شده و مثل همیشه لکه قهوه ای هم حتی نیس خونریزی اندازه 1 بند انگشت داشتم فقط تا امروز که روز 5 پریودم هست.لطفا سریعتر پاسخ بدین سپاسگزارم خیلی نگرانم

4. Melika1234 نوشته است: سلام من با همسرم در روزه 4قاعدگی نزدیکی داشتم و اب منی داخل ریخته شد اما بعدش کمی لخته ی خون خارج شد من به مدت نیم ساعت بعدش 4تا قرص ld خوردم و 13 ساعت بعدش استفراغ کردم و دوباره روز پنجمم 2تا دیگه ld خوردم روزه 6و7 قاعدگی خونریزی نداشتم اما از روز هشتمم خونریزیم شروع شد و تا الان که روزه دهم هست خونریزی دارم اما درد ندارم .میخواستم بدونم ایا امکان حاملگی هست؟این خونریزی دوباره ی من دلیلش چی هست؟(دوره پریوده من 28روزه و گاهی 30روزه است و همیشه تا هفت روز خونریزی داشتم)
    لطفا جواب منو بدید خیلی نگرانم

نگران نباشید
    امکان بارداری نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام  من۲۷ سالمه قاعدگی نامنظم‌دارم  دوره خونریزیم ۷ روزست آخرین تاریخ خونریزیم ۹۴/۱۰/۵. بود البته باید سوم دی میشدم اما به خاطر تداخل با جشن عقدم قرص ال دی استفاده کردم تا به تاخیر بیفته نهایتن بعد از لکه بینی در ۵ دی خلاصه خونریزیم  ۸  دی شروع شد و ۱۶ دی تموم.  روز ۲۰ دی با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتم که‌مابع منی هم تو دستمال ریخت. اما من به خاطر ترس از پیشاب ۲۴ ساعت بعد دو‌تا اچ دی و‌۱۲ ساعت بعدش دوتا دیگه خوردم الان ۱ هفته گذشته ولی پریود نشدم دلیلش چیه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین میترسم
    تازه دو‌شب پیشم بازم رابطه بدون دخول داشتیم که  از کاندوم استفاده کردن همسرم اما بعد از ۱ بار ازضا شدن و دراوردن کاندوم و  خشک کردن با دستمال  بعد از چند دقیقا آلتها با هم نماس پیدا کرد برای ۱دقیقه حالا نمیدونم چیکا کنم از استرس دارم دیونه میشم.

6. با سلام
    من روز اول پریودم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم و همسرم بعد از خروج منی خودش رو تمیز کرد ولی بعد از اون به واژن من دست زد... من تا 5-6 روز بعد پریود بودم و به نسبت دوره های قبل قاعدگیم یکی دو روز زودتر تموم شد.
    امکان داره که باردار بشم؟ چون حس کردم بدنم خیس شده....نمیدونم که عرق بوده یا نه (من هنوز باکره هستم)
    من برای یه مشکلی که دارم چند روزیه قرص آزیترومایسن مصرف میکنم و یه مقدار معده م اذیتم میکنه ممکنه ربطی به باردار شدن داشته باشه یا عوارض دارو هست؟ چون تو عوارضش امکان ناراحتیه دستگاه گوارش بود.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

7. _dream_ نوشته است: با سلام
    من روز اول پریودم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم و همسرم بعد از خروج منی خودش رو تمیز کرد ولی بعد از اون به واژن من دست زد... من تا 5-6 روز بعد پریود بودم و به نسبت دوره های قبل قاعدگیم یکی دو روز زودتر تموم شد.
    امکان داره که باردار بشم؟ چون حس کردم بدنم خیس شده....نمیدونم که عرق بوده یا نه (من هنوز باکره هستم)
    من برای یه مشکلی که دارم چند روزیه قرص آزیترومایسن مصرف میکنم و یه مقدار معده م اذیتم میکنه ممکنه ربطی به باردار شدن داشته باشه یا عوارض دارو هست؟ چون تو عوارضش امکان ناراحتیه دستگاه گوارش بود.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام
    امکان بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

8. Taranomebaranii نوشته است: سلام  من۲۷ سالمه قاعدگی نامنظم‌دارم  دوره خونریزیم ۷ روزست آخرین تاریخ خونریزیم ۹۴/۱۰/۵. بود البته باید سوم دی میشدم اما به خاطر تداخل با جشن عقدم قرص ال دی استفاده کردم تا به تاخیر بیفته نهایتن بعد از لکه بینی در ۵ دی خلاصه خونریزیم  ۸  دی شروع شد و ۱۶ دی تموم.  روز ۲۰ دی با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتم که‌مابع منی هم تو دستمال ریخت. اما من به خاطر ترس از پیشاب ۲۴ ساعت بعد دو‌تا اچ دی و‌۱۲ ساعت بعدش دوتا دیگه خوردم الان ۱ هفته گذشته ولی پریود نشدم دلیلش چیه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین میترسم
    تازه دو‌شب پیشم بازم رابطه بدون دخول داشتیم که  از کاندوم استفاده کردن همسرم اما بعد از ۱ بار ازضا شدن و دراوردن کاندوم و  خشک کردن با دستمال  بعد از چند دقیقا آلتها با هم نماس پیدا کرد برای ۱دقیقه حالا نمیدونم چیکا کنم از استرس دارم دیونه میشم.

سلام
    برای قسمت اول سوالتون باید عرض کنم که دلیل به تعویق افتادن پریود الان، مصرف قرص اورژانسی هست و تا دو هفته هم ممکنه به تعویق بیفته...جای نگرانی نیست.
    قسمت دوم سوالتون: بعد از پایان رابطه و خشک شدن، تماس آلتها با هم هیچگونه مشکلی ایجاد نمیکنه...استرس و نگرانی شما کاملا بیجاست...خیالتون راحت....به زندگیتون برسید.

9. سلام
    من در روز هفتم و هشتم پريودي با همسرم نزديکي داشتم و کاندوم پاره شد و مني وارد واژن شد.از روز ششم پريودي هم شروع به استفاده از قرص ال دي کردم.به همين دليل 8 ساعت پس از مقاربت 2 قرص اورژانسي را با هم خوردم.آيا احتمال بارداري وجود دارد؟و اينکه آيا مصرف همزمان قرص ال دي و اورژانسي تداخلي در تاثيرگذاري صحيح قرص ايجاد نميکند؟

10. سلام
    سن 30
    یریود منظم/ دوره 25 یا 26 روزه/ آخرین تاریخ پریود 20 آذر
    من با نامزدم رابطه ی سطحی داشتم (5 روز قبل از زمان پریود- 11 دی)
    10 روز از موعد پریودم گذشت ولی عادت ماهانه نشدم(عادات من بسیار منظمه)
    رفتم آزمایش خون دادم (در یک آزمایشگاه معتبر زنان و زایمان)
    جواب منفی بود (0.8 بود)
    اما آلان چهار روز دیگه هم گذشته و پریود نشدم، آیا احتمال بارداری هست؟
    آیا باید آزمایش خون رو تکرار کنم؟
    ممنونم

11. با سلام
    من كاربر جديد هستم و خيلي خوشحال ممنون ميشم سريع تر به سوالم پاسخ بدهيد ، زيرا خيلي استرس داريم
    من و با دوسدختر خودم وقتي كه ١٧ روز از پريودش ميگذشت باهم رابطه جنسي داشتيم
    بطوريكه آلت بنده به صورت ٣٠ ثانيه به روي آلت ايشون ماليده شد ، اما هيچگونه دخول و ارضايي صورت نگرفت و حس كرد پيشاب من به رويه آلت ايشون ماليده شد فقط ،  آيا امكان بارداري هست !؟
    ممنون ميشم سريع جواب بديد

ايشون باكره هستند !

12. aidin224 نوشته است: سلام
    من در روز هفتم و هشتم پريودي با همسرم نزديکي داشتم و کاندوم پاره شد و مني وارد واژن شد.از روز ششم پريودي هم شروع به استفاده از قرص ال دي کردم.به همين دليل 8 ساعت پس از مقاربت 2 قرص اورژانسي را با هم خوردم.آيا احتمال بارداري وجود دارد؟و اينکه آيا مصرف همزمان قرص ال دي و اورژانسي تداخلي در تاثيرگذاري صحيح قرص ايجاد نميکند؟

سلام
    تداخل ایجاد نمیکنه...فقط عدم تعادل در هورمونهاتون زیاد میشه بطوریکه تا چندین دوره بعد موقع قاعدگی با اختلال و تعویق مواجه میشید.
    مشوروط بر اینکه روش اورژانسی را صحیح استفاده کرده باشید، احتمال بارداری تا 99 درصد از بین میره.

13. sepide30esepide نوشته است: سلام
    سن 30
    یریود منظم/ دوره 25 یا 26 روزه/ آخرین تاریخ پریود 20 آذر
    من با نامزدم رابطه ی سطحی داشتم (5 روز قبل از زمان پریود- 11 دی)
    10 روز از موعد پریودم گذشت ولی عادت ماهانه نشدم(عادات من بسیار منظمه)
    رفتم آزمایش خون دادم (در یک آزمایشگاه معتبر زنان و زایمان)
    جواب منفی بود (0.8 بود)
    اما آلان چهار روز دیگه هم گذشته و پریود نشدم، آیا احتمال بارداری هست؟
    آیا باید آزمایش خون رو تکرار کنم؟
    ممنونم

سلام
    5 روز قبل از قاعدگی از روزهای پرخطر محسوب نمیشه ضمن اینکه رابطه سطحی بوده و آزمایش هم منفی نشون داده...همه اینا دلیل بر عدم حاملگی هست.
    به تعویق افتادن قاعدگی این دوره ممکنه علتهای زیادی داشته باشه مثل وجود کیست یا عفونت  استرس  تغییر در رژیم غذایی و...
    پیشنهاد میکنم با پزشک زنان یا ماما مشورت کنید که اگر لازمه سونوگرافی انجام بدید و علت را جویا بشید.

14. سلام من همونم که چند روز پیش جوابمو داده بودین اما چون استرس داشتم قبل از جواب شما دوباره از روش لنوجسترول استفاده کردم. ( دوتا با هم  .)یعنی دوبار تو یک ماه از روش اوراژنسی استفاده کردم  حالا چی مشه؟
    میشه  توضیح بدید چی میشه ؟!

15. سلام،

من روز ۵ ام دوره ی پریودیم که البته خون ریزیم تا روز ۴ ام تموم شده بود.با همسرم نزدیکی داشتم، از وسیله ای برای جلوگیری استفاده نکرده بودیم،مایع منی هم تا جایی که امکانش بود به داخل ریخته نشد،

و من دو روز بعد حس دل درد تخمک گذاری رو داشتم یعنی روز ۷ دوره پریودی،

**؟این درد میتونه واقعا تخمک گذاری باشه؟

و مجددا دو روز بعد که میشه روز ۹ از اولین روز قاعدگی با همسرم نزدیکی داشتم باز هم بدون جلوگیری،

*؟*ایا امکان بارداری دارم؟

تا ۱۶ روز بعد اخرین نزدیکی بی بی چک منفی بوده،

از علائمی که ذکر شده هم کمی نفخ دارم و گاها دل درد سمت تخمدان هام و گاهی ترشحات شیری رنگ، هنوز پریودم عقب نیفتاده،

*؟*ایا همه افرادی که باردار میشن لکه بینی حتما دارن؟

اما خیلی نگرانم،

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 71 از 126
رفتن به صفحه :    ... 71 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید