شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات قهوه ای و عقب انداختن پریود

1. با سلام و خسته نباشی.من یک سال ازدواج کردم و پریئدهای منظم داشتم اما این ماه یک هفته از پریود ام گذشت و ازمایش بتا دادم منفی بود .سونو انجام دادم که مشخص شد که یک کیست هموژنیک 11میلی در تخمدان چپم دارم .دکتر بهم دو تا امپول همزمان تجویز کرد که پریود بشم روز بعد از ان چند قطره خون ریزی داشتم اما بعد از ان هیچ خبری نبود.امکانش هست که باردار باشم ؟؟(البته تصمیم برای بارداری نداشتم و به صورت طبیعی جلوگیری داشتم)در ضمن بعد از دو هفته بی بی چک هم نتیجش منفی بود.خواهش میکنم کمکم کنید.باتشکر

2. elhamhatef نوشته است: با سلام و خسته نباشی.من یک سال ازدواج کردم و پریئدهای منظم داشتم اما این ماه یک هفته از پریود ام گذشت و ازمایش بتا دادم منفی بود .سونو انجام دادم که مشخص شد که یک کیست هموژنیک 11میلی در تخمدان چپم دارم .دکتر بهم دو تا امپول همزمان تجویز کرد که پریود بشم روز بعد از ان چند قطره خون ریزی داشتم اما بعد از ان هیچ خبری نبود.امکانش هست که باردار باشم ؟؟(البته تصمیم برای بارداری نداشتم و به صورت طبیعی جلوگیری داشتم)در ضمن بعد از دو هفته بی بی چک هم نتیجش منفی بود.خواهش میکنم کمکم کنید.باتشکر

سلام
    دوست خوبم این خونریزیهای موقت بخاطر وجود کیست هست که باید هرچه زودتر درمانش کنید.
    احتمال حاملگی براتون نیست....فقط زودتر به فکر درمان کیست باشید تا سیکلهاتون به نظم سابق برگرده.

3. Lبا عرض یلام و خسته نباشید ، نامزد من ماه پیش قرص اورژاانسی درست مصرف کردن، 7 روز بعد از رابطه آزمایش خون داد جواب منفی بود و بعد از 10 روز از رابطه پریود شدن ولی مقدارش کم بود  و 5 روز طول کشید ، دوره ی ماهیانشون نا منظم هستش روز 13 ام دوره این ماهشون با هم رابطه داشتیم بدون هیچگونه تماسی من شورت و شلوارم تنم بود و ارضا شدم خانومم دستشو به شلوارم زدگفت که احساس رطوبت میکنه بعد دستشو پاک کرد و بعد از 10 دقیقه اینا به کلیتورس خودشون دست زدن ، احتمال حاملگی براشون وجود داره؟ ما دوتامونم دانشجوئیم و تازه ازدواج کردیم ترس ورمون داشته ، دو روز بعد از رابطه گفت ازش خون کم اومده پر رنگ قهوه ای و شکم درد داره الان استرس داریم که ممکنه حامله باشه ؟ تو رو خدا کمک کنین ما وسواس شدیم  کمک کنین لطفا

4. farshiv نوشته است: Lبا عرض یلام و خسته نباشید ، نامزد من ماه پیش قرص اورژاانسی درست مصرف کردن، 7 روز بعد از رابطه آزمایش خون داد جواب منفی بود و بعد از 10 روز از رابطه پریود شدن ولی مقدارش کم بود  و 5 روز طول کشید ، دوره ی ماهیانشون نا منظم هستش روز 13 ام دوره این ماهشون با هم رابطه داشتیم بدون هیچگونه تماسی من شورت و شلوارم تنم بود و ارضا شدم خانومم دستشو به شلوارم زدگفت که احساس رطوبت میکنه بعد دستشو پاک کرد و بعد از 10 دقیقه اینا به کلیتورس خودشون دست زدن ، احتمال حاملگی براشون وجود داره؟ ما دوتامونم دانشجوئیم و تازه ازدواج کردیم ترس ورمون داشته ، دو روز بعد از رابطه گفت ازش خون کم اومده پر رنگ قهوه ای و شکم درد داره الان استرس داریم که ممکنه حامله باشه ؟ تو رو خدا کمک کنین ما وسواس شدیم  کمک کنین لطفا

سلام
    دوست عزیز وقتی در رابطه هیچ دخولی نبوده وقتی اسپرمی وارد نشده آخه چطور حاملگی صورت بگیره..!!!!
    لطفا این وسواس فکری لعنتی را کنار بذارید و یه کم منطقی فکر کنید....چنین چیزی محاله.
    رطوبت بعد از چند دقیقه خشک میشه...بر فرض اگر دستش خیس از منی هم بود با مالش کلیتوریس هیچ حاملگی رخ نمیده.
    به زندگیتون برسید...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید